Opinie o Komandor S.A. w Katowice Generała Józefa Hallera 70

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Komandor S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Komandor S.A. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komandor S.A. w Katowice Generała Józefa Hallera 70

ZR

HA HA , tylko ta fura od Pani Prezes nie jest własnoscią tej firmy. Pracujecie , a (usunięte przez administratora)wiecie.Może jeszcze przyjdą czasy ,ze sie tu zarobi, a na razie nie mam pomyslu na inna firme.

czytelnik

Wszyscy tak nie pochlebnie piszecie o tak fajnej firmie kasy mozna zarobic w trzy (usunięte przez administratora)ocjal jak nigdzie indziej wolne kiedy tylko chcesz kazdy fura wypasiona wczasy na koszt firmy oczywiscie w cieplutkich krajach no moze dosc o prezesie i reszcie kadry :) a pracownicy popracujcie troche wiecej i zrezygnujcie z czesci wynagrodzenia, badzcie ludzmi a nie marudzic bo kryzys nie wybiera i w koncu biedakom zabraknie na to wszystko.

Jo

No jak to kto?? wielka siostra (usunięte przez administratora)"uzdolniona" w każdej dziedzinie - olaboga :-]

tom

kto tam wice prezesem jest (usunięte przez administratora)?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Komandor S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
ROBOL

BIEDA KRYZYS NIE MA NA NIC KASY PODWYŻEK NIE BĘDZIE BO KOLEJNY KREDYT MUSIAŁA FIRMA ZACIĄGNĄĆ NA BMW BO PRZECIEŻ NIE WYPADA ŻEBY PANI WICE PREZES JEŹDZIŁA STARYM AUTEM

Jedna z firm, która [usunięte przez moderatora] ludzi nie dając nic w zamian.

mama

Jak masz umowę na stałe, to Cie nie wywalą, ale jak masz na czas określony, to jesteś do dnia porodu i papa.

i ja

Zarobić można ale nie w Komandorze hahahahahaha

już nie pracuje

fakt,zarobić nie dają. Bez podwyźek od 5 lat, zarobki w miejscu. Wieloletni pracownicy mają ledwo 2 tys. a [usunięte przez moderatora].żenada panie [usunięte przez moderatora] Dałbyś lepiej zarobić sam miałbś wiecej, a tak jaka płaca taka praca. a [usunięte przez moderatora] w tym temacie wszyscy ci obrabiaja. A najlepiej jakbyście robili za free. Spadajcie stamtąd.

a jak tam [usunięte przez moderatora] ? pozdrawiam

Joker

Ile można zarobić? :-) nie można zarobić, a na start najniższe, minimalne czyli 1600 BRUTTO-kompletna żenada. Taka (niby firma), a taka nędza.

trik

a na jakim kolego chcesz pracowac stanowisku?

pszczółka Maja

Firma Komandor ma to, na co zasłużyła. Opinie negatywne są w 100% słuszne. Brak poszanowania pracowników jest zgodny z prawdą, kolesiostwo i wpychanie rodziny na stołki też. smutne to, bo kiedyś naprawdę było tam fajnie i można było zarobić całkiem dobrze a teraz firma idzie na dno. Zresztą ci, co tam pracują doskonale o tym wiedzą i nie wiem tylko po co łudzą się, że będzie lepiej...z tą kadrą zarządzającą lepiej nie będzie. Pozdrawiam

DOM-ownik

tom, gdybyś umiał czytać tekst ze zrozumieniem, to byś wiedział o co chodzi :-]

tom

domownik--------------o co tobie chodzi cooo bo [usunięte przez moderatora] wiadomo o co ci biega hihihi

DOM-ownik

"Serdeczne" pozdrowienia dla Pani (najważniejszej) podobno Dyrektor [usunięte przez moderatora] jak będzie tak rządzić w Komandorze , jak w poprzedniej firmie, to długo nie pociągniecie tego wózka :-] Aaaa i gratulacje dla Pana Prezesa, że przyjął ją pod swoje skrzydła, to była bardzo (nie) trafna decyzja :-D

Prezesio o tym kryzysie gada od ładnych paru lat, bo tym najlepiej się tłumaczyć. Szkoda, że jak utworzył kilka niepotrzebnych stanowisk dla rodzinki, to nie myślał o tym, że jest kryzys. Wiecie co? Dobrze mi się pracowało w Komandorze-do czasu- ale teraz cieszę się, że udało mi się uciec, bo opinie na temat zarządzania firmą są jakie są i wątpię, by było lepiej, nie ma się co łudzić.

echhh

Ty tam się nie martw,On na pewno nie straci i tak zawsze wyjdzie na swoim,byle ino uwalić zwykłemu robolowi,który uczciwie pracuje.Zawsze będzie gadał,że jest kryzys czy będzie robota czy jej nie będzie...

jak umiesz kombinować, (bo choćby płytę można kupić dużo taniej) to jakoś pociągniesz, jak będziesz liczył na to co ci kapną z firmy to na przysłowiowy suchy chleb nie zarobisz... No ale Prezes woli oszczędzać na pracownikach to traci podwójnie.

a co mi tam

zgadzam sie z przedmowca i tez go pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Komandor S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Komandor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Komandor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Komandor S.A.
1.8/5 Na podstawie 156 ocen.

Komandor S.A.