Opinie o Komandor S.A. w Katowice Generała Józefa Hallera 70

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Komandor S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Komandor S.A. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komandor S.A. w Katowice Generała Józefa Hallera 70

ten co robi od niedawna

Prawda jest zawsze po środku tak więc faktem jest iż najwyższe szefostwo to najbliższa rodzina prezesa - faktem jest także to że nie trudno znaleźć bardziej kompetentne osoby na stanowiska zajmowane przez jego rodzinę i również faktem jest to że za miesięczne zarobki nie kupi się skrzynki dobrego johhnego walkera ale zarobki są wypłaty są na czas jest umowa o pracę i godziny pracy sa normalne- a uwierzcie mi przerabiałem już firmy w których nic z powyższych plusów nie istniało a minusów było o wiele więcej ja najbardziej w tej pracy lubie ludzi takie mi szczęście przytrafiło się że współpracuje z tymi \"daleko od koryta\" i co więcej bez presji żęby się do owego dopchać Każda robota będzie miała swoje plusy i minusy coś co sprawia ze chce się przyjść do tyry i coś co sprawi ze będzie się chciało nią (usunięte przez moderatora) w ogólnej ocenie daję 8 pkt na 10 możliwych ale zobaczymy co napisze za rok :) może skala się zmieni :)

kiku

A ja nie narzekam, pracuję i nawet awansowałam.Sumiennie wykonuję swoje obowiązki nie oglądając się na innych.Nie narzekajcie na zarobki, jest lepiej niż gdzie indziej.

GOŚĆ

Przed napisaniem postu proponuję zajrzeć do słownika, bo "zażócasz" pisze się nieco inaczej :-) podpowiem Ci: zarzucasz -to po pierwsze. A po drugie nie sądzę, by była to strona odpowiednia do tego, żeby sie wzajemnie wyzywać. Zostala ona stworzona raczej po to, by każdy mógł się wypowiedzieć na temat firmy/pracodawcy i na tym proponuję się skupić w pierwszej kolejności. Taka jest kolej rzeczy, że zawsze częśc ludzi będzie po stronie pracodawcy a część nie. Ja stoję po stronie pracowników i po swojej własnej i mogę powiedzieć tylko tyle, że w firmie źle sie dzieje.

Dupek

mogę mieć taki podpis. skoro ktoś tak twierdzi. ale nie zapominaj że sam jesteś dupkiem i dupowłazem. skoro zażócasz innym że się nie podpisują a sam to niby co robisz??

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Komandor S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

w...y - 2011-11-19 11:35:40 [usunięte przez administratora] niech każdy pilnuje swojej roboty, a jak się komuś nie podoba to niech się zwolni. Patrzycie tylko jeden na drugiego, a gó...o robicie. Patrzycie tylko na innych. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora, bo można naprawdę znaleźć w tej firmie ludzi którzy dobrze pracują. A zarobki? ja mam nadzieję, że kiedyś będa lepsze, że prezes doceni komu można zapłacić więcej za dobrą pracę, a kogo wyp....ć za wypisywanie takich bredni. Jak się wam ktoś kto siedzi i pije kawę nie podoba to miejcie odwage iśc i powiedzieć to prosto w twarz lub prezesowi. A nie jako anonimy pisac banda tchórzy i nic więcej!!! Taaaa, a Ty skoro jesteś taki obrońca i włazi-tyłek, to dlaczego nie podasz imienia i nazwiska tylko "przedstawiasz się" jako w...y??? Może jak się ujawnisz, to zostaniesz doceniony/a jako pierwszy/a...zaraz po tym, jak kolejne pieniądze zostaną wpakowane do kieszeni osób zbędnych.

w...y

[usunięte przez administratora] , niech każdy pilnuje swojej roboty, a jak się komuś nie podoba to niech się zwolni. Patrzycie tylko jeden na drugiego, a gó...o robicie. Patrzycie tylko na innych. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora, bo można naprawdę znaleźć w tej firmie ludzi którzy dobrze pracują. A zarobki? ja mam nadzieję, że kiedyś będa lepsze, że prezes doceni komu można zapłacić więcej za dobrą pracę, a kogo wyp....ć za wypisywanie takich bredni. Jak się wam ktoś kto siedzi i pije kawę nie podoba to miejcie odwage iśc i powiedzieć to prosto w twarz lub prezesowi. A nie jako anonimy pisac banda tchórzy i nic więcej!!!

Nie gadajcie , kierownicy napewno mają trójkę na rekę.Gorzej z tymi co muszą na nich pracować.Fajnie się siedzi przy biurku popijając kawkę, a pensyjka fajna.Tych to nikt się nie czepia

"po co blokujesz miejsce idz do konkurencji to zobaczysz jak cie potraktuja zwolnij się i daj innym spokojnie pracowac a jak nie wiesz ze jest kryzys to jestes palant i tyle" ...czyżby sam pan prezes się wypowiedział pod inicjałami pr??? (lub któryś z jego lizusów) :-) bo coś kojarzę, że zawsze od niego takie słowa wychodziły i pewnie nadal wychodzą. Zawsze twierdził, że "jak się komuś nie podoba, to może odejść" tylko wiecie co? możecie mi wierzyć lub nie-u konkurencji praca jest bardziej na poziomie a człowiek ma świadomość własnej wartości.. Pozdrawiam tonący okręt :-)

...

Trójkę ktoś zarabia??? to chyba z natrzaskanymi nadgodzinami. Przestań bzdury wypisywać. Obcinają pensję jak tylko mogą, szukają wszędzie oszczedności, zmieniają wszystko, tak jak im sie podoba nie patząc na to czy mają prawo czy nie. Tylko patrzeć, jak wpadnie PIP i w końcu może zapanuje porządek. A wracając do wynagrodzeń, to ciekaw jestem za co kasę biorą dyrektorzy i inni figuranci skoro nie robią nic, tylko się włóczą po firmie bez celu. Jeśli ktoś myśli, że jak firma w danym miesiącu dobrze zarobi, to pracownik dostanie jakąś premię, to się myli-ojjj strasznie sie myli.

Bzdury , zarabiają tylko niedouczeni kierownicy.Jedna klika , same kolestwo.

pr

że bałagan to rozumiem ale jak bym na brygadziste poszed - robol zarabia trójke na łape i jeszcze narzeka ża nadgodziny ma firma dobrze płaci - ale po równo, czy się opier...... asz czy pracujesz i to ludzi denerwuje

KTOŚ

Jak określić jednym zdaniem tę firmę?? to proste: Niedouczeni Nieudacznicy

GOŚĆ

Jaki zarząd taka firma. Problemy są wprost proporcjonalne do utworzonych sztucznie stanowisk. Po co utworzono nowe stanowiska?? Po to, żeby rodzina mogła lepiej zarobić a nie szary pracownik. Chora polityka firmy. Szeroko stosowana spychologia i totalna nieumiejętność prowadzenia spółki. Dyrektorzy/Kierownicy i inni utytuowani już dawno przestali sobie radzić. . . na szczęście jeszcze "chwila" i odchodzę :-)

Nie da się pracować normalnie. ci, którzy są odpowiedzialni za prawidłowe funkcjonowanie firmy mają to w nosie i potrafią tylko przerzucać obowiązki i wzruszać ramionami. To ja się pytam za co dostają pensje. Brak słów. Albo ktoś to wszystko wyprostuje albo za niedługo ogłoszą upadłośc i wszyscy będziemy szukać nowego zajęcia.

robol

Podobnie jest w Kielcach wyzysk i tragedia

gość

Jest coraz gorzej, prezes się odciął od zarządzania firmą; obawiam się, że to całe zamieszanie spowoduje rychły upadek Komandora Śląsk, bo ludzie na nowo utworzonych stanowiskach nie mają kompletnie pojęcia o specyfice firmy, nie mają znajomości rynku i nie potrafią motywować pracowników. To przykre, bo kiedyś naprawdę z chęcią się przychodziło do pracy-teraz chęci brak. Sposób traktowania pracowników można powoli podciągać pod mobbing.

Popieram. Dobrze się gada komuś, kto bez wykształcenia zajmuje stanowisko kierownicze lub dyrektorskie i zarabia tym, że błąka się po firmie ale to jakby osobna sprawa...Inny pracodawca?? dlaczego nie?? Prezes Komandora Śląsk mysli, że jest najlepszym pracodawcą na śląsku...jest w błędzie, bo czasy się zmieniły i nie jest on już (jak sam uważa) najlepszym płatnikiem. Teraz w mało której firmie nie ma zaplecza socjalnego i dodatków różnego rodzaju. Komandor jest jedną z niewielu firm, które zamiast dbać o pracownika, to skutecznie go zniechęcają ciągłymi cięciami. Firmy \"kogucik\" na polskim rynku zaczynają być wypierane przez pracodawców szanujących pracowników a w Komandorze jak jest, tyo każdy widzi.

ble ble ble

JAKI KRYZYS. DLA KOGO??? CHYBA TYLKO DLA PREZESA. ROBI Z SIEBIE TAKIEGO P......... JAK KACZYŃSKI.DY CO TO JEST KRYZYS ŻYĆ ZA 1500 zł

pr

szukający nowej pracy

ciekawe, komu się tak dobrze pracuje, chyba tylko tym, co są najbliżej koryta; co do premii, to faktycznie zabierane są za byle co, pod byle pretekstem

Zostaw merytoryczną opinię o Komandor S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Komandor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Komandor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Komandor S.A.
1.8/5 Na podstawie 156 ocen.

Komandor S.A.