Opinie o Europe Calling w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Europe Calling. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Europe Calling na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europe Calling w Radom

Alicja

@Lepiek, nie do końca rozumiem, co chciałeś przekazać swoim komentarzem. Rozumiem, że jesteś pracownikiem Europe Calling tak? Przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie rzetelnych i merytorycznych opinii na temat pracodawców. Czy ktoś z Was także zechciałby napisać, jak pracuje się w Europe Calling w Radomiu?

Lepiek

Widać tam jak na dłoni kto jest faworyzowany i przez kogo!

Alicja

@telemarek96, dziękuję za odpowiedź! Co możesz powiedzieć o swojej pracy? Jak wygląda Twój przykładowy dzień pracy w Europe Calling? @Mewczix, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że też jesteś pracownikiem tej firmy. Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? @Bbb, a czy jest w firmie Europe Calling szansa na otrzymanie umowy o pracę?

Mistrz
@Alicja

Dzień dobry. Alicja czy Ty jesteś rzecznikiem tej firmy czy szukasz czegoś innego?

Bbb
@Alicja

Bez szans pracujesz na uz i tyle w temacie

Alicja

Na forum pojawiają się niepokojące doniesienia odnośnie mobbingu w firmie. Czy jesteś pewni, że panuje on w firmie Europe Calling? Jest to bardzo poważne oskarżenie. Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy właśnie takie sytuacje mają miejsce w Europe Calling? Czy były podejmowane jakieś rozmowy w tej sprawie?

telemarek96
@Alicja

Pani Alicjo, jako pracownik (konsultant) nie zauważyłem takiego zjawiska jakim jest mobbing, panuje tu spokojna atmosfera. Nie zauważyłem również by kogokolwiek poniżano, czy wyśmiewano, nikt też nie jest faworyzowany...no chyba, że za wysoki wynik sprzedażowy. Pozdrawiam

Mewczix
@telemarek96

Oj są niektóre osoby faworyzowane i to bardzo dzięki bliskim stosunkom z kadra kierownicza lub leaderami

Bbb

Jaki mobbing jak tam 90% ludzi jedzie na śmieciowce a tak ogólnie jest oki

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Zastanawiam się czy złożyć CV? Czy warto? Czy prowadzona jest rekrutacja jeszcze?

wojownik
@Anna

Tam rekrutacja jest prowadzona na okrągło przy tak skandalicznych warunkach pracy takim traktowaniu pracowników i takim niskim wynagrodzeniu osoby z regułu po 2 dniach pracy nie wytrzymują i się zwalniają także rekrutacja jest ciągle bo jest straszna rotacja średnio ludzie wytrzymują tam do 2 tygodni ale i tak więksozśc rezygnuje już po kilku dniach nawet 2.Trzeba być naprawdę silnym psychicznie żeby ta dłużej wytrzymać przy takim mobbingu a jak cię mobbing nie wykończy to wypłata na koniec miesiąca na pewno.Nie polecam omijać ich

mistrz
@wojownik

Proszę o konkretne informacje dotyczące mobbingu.

Alicja

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Europe Calling? Czy ktoś z Was ma jakieś nowe informacje na ten temat? Zachęcam Was do podzielenia się swoją opinią - każda z nich z pewnością będzie bardzo ważna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

kogucik

Abriga Radom na ulicy staromiejskiej to jest świetna firma ludzie pracują tam po kilka lat płaca zadowalająca nic nie obcinają masz stałą pracę pewno praca w godzinach od 8:00 do 16:00 na telefonach albo na innych stanowiskach nie pracuje się w sobotę ani w niedzielę poza tym jeżeli na innych stanowiskach wymagają język to i tak to jest praca mechaniczna i można się wszystkiego nauczyć a na telefonach jest też bardzo dobrze A jeszcze lepiej na innych stanowiskach kawa za darmo owoce sezonowe dla wszystkich pracowników.

Yyy
@kogucik

A ile ta abriga placi...

@Yyy

od 1900 w zwyż netto zależy od stanowiska

o
@200

W Abriga od 1900..

Alicja

@kogucik, przypominam, że wątek dotyczy pracy w Europe Calling, a nie w innej firmie. Rozumiem, że pracowałeś w tym miejscu, tak? @Yyy, czy pracujesz aktualnie w Europe Calling? Co możesz powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? @Gregor, forum jest miejscem wymiany opinii, które są bardzo istotne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w danym miejscu. @Anna, widziałam, że zastanawiałaś się nad złożeniem CV do pracy w Europe Calling. Jaką podjęłaś decyzję?

Gregor

Może trzeba rozmawiać z szefostwem firmy a nie pisać na forum!

Może ktoś ma wiedzę czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Karola
@Zainteresowany

Tak. Ja ide jutro na rozmowe

El Romano
@Karola

To gratuluję pracy w skandalicznych warunkach i za 25% tego co ma każdy obywatel cywilizowanych krajów europy zachodniej ale jeśli interesuje cię pensja 1600 zł netto to ok twój wybór

Alicja

@roma, a w jakim trybie się pracuje w Europe Calling? Jaka atmosfera panuje w tym miejscu pracy? @Gogol, a Ty jesteś zainteresowany pracą w Europe Calling? A może już pracujesz w tym miejscu? @Odnomleb, czy pracowałeś w Europe Calling? Jak oceniasz tego pracodawcę na tle innych firm z branży?

jaaaaa
@Alicja

Jeśli chodzi o atmosferę w pracy to jest to firma w której naprawdę można poznać wartościowych ludzi. Wszyscy są przyjaźnie do siebie nastawieni, ludzie nowi szybko wdrażają się w ekipę. Także polecam! :)

roma

przynajmniej abriga w radomiu to uczciwa firma i call center i inne stanowiska najlepsze wynagrodzenia sa na tych innych polecam praca i płacą spoko.

Gogol

Idealnych firm nie ma, ważne żeby w miarę dobrze się pracowało

kielka

dlaczego twierdzicie ze mieliscie 6-7 zl na godzine skoro na umowie macie 15? pytam z czystej ciekawosci bo szukam pracy

Belmondo
@kielka

bo pracujesz np. 7 godzin i liczysz, że zarobisz 10 zł/godzinę/netto=70 złotych, a w raporcie napiszą ci, że pracowałeś 5 godzin i wypłacą ci 50 zł, więc policz sobie 50 zł : 7 godzin = 7,14 tyle w temacie, będą ci wciskać niestworzone historie, najczęściej brak efektywności, aby "przykryć" zapewne to urywanie wypracowanych godzin pracy i wypłaconych niższych pieniędzy.

Odnomleb
@Belmondo

Rozumiem że zgłosiłeś to gdzie trzeba?? bo wszystko można wyjaśnić. Poza tym "przykryć" urywanie wynagrodzenia nie jest tak łatwo bo każdy loguje się do systemu na podstawie którego jest rozliczane "wynagrodzenie". Też miałem takie zastrzeżenia i czułem się oszukany. Miałem tak do momentu gdy uświadomiłem sobie że nie umiem liczyć. Pozdrawiam Belmondo i sukcesów w pracy bez urywania wynagrodzenia.

Nie polecam

Pełna amatorka, atmosfera do (usunięte przez administratora) kadra kierownicza jeśli można to tak określić nic nie wie o swojej pracy, na niczym się nie zna jest tak zwana spychologia, pytasz o coś kierowniczki to tutaj zacytuję ,, zapytaj kogoś innego ja się na tym nie znam" każdy z liderów kierowników, pracowników którzy są wyzej niż konsultant wyżej sr... niż (usunięte przez administratora) ma. Najbardziej smieszyla mnie taka jedna wytatuowana dziewczyna, odkąd przeszła na dział odsłuchu zrobiła się wielką dama, która nic nie potrafiła sensownie wytłumaczyć, nikomu nie polecam pracy w tej firmie a nawet odradzam z czystym sercem, mogę powiedzieć że na niczym się Nie znają, dają puste bazy dzwonione po 15razy do czlowieka który nie odbiera i czepiają się że nie ma wyników, ludzie zastanówcie się nad sobą:/ jeszcze raz absolutnie odradzam pracę w tej firmie;)

Czesław
@Nie polecam

Ale bzdury hahaha. Widac ze cie wywalili za brak efektywnosci.

Niie polecam
@Nie polecam

Do mojej wypowiedzi zapomnialam dodac ze nie lubię sprzedawac nic przez telefon. A na infolinie nie poszlam bo z pamięcią mam klopoty. W sumie nie wiem po co ja do callcenter poszlam pracowac eh :( teraz sprzątam na magazynie i jest spoko n

kozak

abriga szacun dla pracy w tym miejscu . I nadal poszukują pracowników może nie za dużo jest ofert ale to coś.

Chopie ale bzdury piszesz hahh

Bożenka z klannu

Aga
@kozak

prac. W Abriga w kochanym radomiu i jeżeli chodzi o ta firmę to nie ma co.narzekać .

Bojan
@kozak

też złożyłem cv może sie uda .....

Alicja

@Dawid, może warto odezwać się do firmy i po prostu zapytać? Czasem drobne opóźnienia zdarzają się każdemu :) Widzieliście aktualne oferty pracy w Europe Calling? Znajdziecie je na naszej stronie, a dokładniej tutaj: https://www.gowork.pl/praca/europe-calling;pr

Miroslaw

Fajne dziewczyny

Dawid
@Miroslaw

Fajne dziewczyny? tylko, że dzisiaj jest 28 luty 2018, a ja nie otrzymałem PIT-11 za ubiegły rok, czyżby firma "działała" na czarno? Co na to Urząd Skarbowy w Radomiu?

Alicja

@xyz bardzo dziękujemy za Twoją szczegółową ocenę. A jak wygląda możliwość rozwoju pracownika w firmie? Czy prowadzone są szkolenia, rekrutacje wewnętrzne?

@Alicja

jeśli chodzi o rekrutację wewnętrzną to jak najbardziej odbywa się. Są migracje pracowników między projektami, między działami. Także jets możliwość i awansu i zmiany stanowiska

@Alicja

Oooo, a któż to podszywa się pode mnie ??? (z datą 24.05.2017), Alicja szczegółową ocenę potwierdzam, piszę dzisiaj 15 grudnia 2017, poprzedni post pisałem 12 grudnia, ktoś próbuje w dalszym ciągu podtrzymać "dobrą opinię" Europe Calling, przestrzegam, szkoda czasu, nie zarobicie więcej jak 6-7 zł za godzinę, w umowie piszą 15 zł brutto, rzeczywistość jest oszukańcza, ale pod mój nick podszyła się jedna z pracownic Europe Calling i prowokuje temat szkoleń, migracji pracowników, ha, ha, ha, żenująca osoba.

@Alicja

Obsługa klienta / call center w Radom, Mazowieckie, 15 zł brutto,godzina, NIE DAJCIE SIĘ ZŁAPAĆ NA TO - nie zarobicie, pracowałem do pierwszej wypłaty 6,70 za godzinę pracy wypłacili , wmówią Ci brak efektów, produktywności, więcej będziesz odbierał automatycznych sekretarek niż połączeń, oszukują - NIE POLECAM.

@Alicja

Praca zdalna jest dla Ciebie idealna!!! 15 zł bruto/h Aplikuj !!! Radom, Mazowieckie -NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA TO OGŁOSZENIE-TO CHWYT DLA NAIWNYCH-PŁACĄ 6-7 złotych za godzinę pracy-PRACOWAŁEM 1 miesiąc-DO PIERWSZEJ WYPŁATY, wmówią CI BRAK PRODUKTYWNOŚCI i AŻ TYLE ZAROBISZ!!! UWAŻAJCIE, SZUKAJCIE RZETELNYCH FIRM i NIE PRACUJCIE DLA NICH ZA GŁODOWE WYNAGRODZENIE, CEŃCIE SIEBIE I SWÓJ CZAS.

Uuuu
@Alicja

Szkolenia są oczywiście tzw coachingi które nic nowego nie wnoszą tzw szkoleniowcy prezentują bardzo niski poziom merytoryczny możliwość awansu praktycznie zerowa ciągle przypominanie jaka to masz super stawke/godz oczywiście umowa zlecenie

@Uuuu

prawda, z tak niskim poziomem merytorycznym spotkałem się po raz pierwszy w życiu, pracowałem miesiąc-szkoleniowczynie prezentują wykształcenie zawodowe+kiepski kurs lub tylko poradnik z coachingu przeczytany i tyle w temacie ha, ha, ha.

Nio
@xyz

Potwierdzam poziom pań od szkolenień bardzo niski dziewczyny nie znają praktycznie żadnych technik sprzedaży bezsensowne odsłuchiwanie rozmów które i tak niczego nie wnosi pozytywnego do poprawy jakości pracy

ŁAKAMAKAFAKA
@Nio

I tu się mylisz. Odsluchiwanie rozmów wiele wnosi bo wyłapują błędy jakie konsultant nowy popelnia i uczą by więcej tak nie mowil. Nikt z początku nie jest alfa i omegą sprzedaży a dziewczyny z jakosci o tym wiedzą i pomagają, dają wskazówki :)

ŁAKAMAKAFAKA
@xyz

Pracowaleś miesiąc bo na pewno nie radziles sobie ze sprzedażą a rady dziewczyn ze szkolenia zlewałeś bo ty taki mądry na pewno po studiach. Wystarczy stosować się do wskazówek i praca staje się przyjemnością a nie utrapieniem.

Ioo
@ŁAKAMAKAFAKA

Wylapuja błędy dot.oferty i tu pełna zgoda jeśli chodzi o techniki sprzedaży to znajomość tychże pozostawia wiele do życzenia

grejfrut

abriga w radomiu to firma która dba o pracownika pierwszy raz się spotkałam z taka firma która zajmuje się sprzedażą i szanuje pracownika można zarobić uczciwie pensje jak w dobrej firmie godziny pracy super atmosfera dobra .świeże owoce i kawa codziennie.wystarczy poczytać opinie o abriga na gowork dużo pozytywnych.

ELO MORDOOO
@grejfrut

Hahhahah zapewne jestes teamliderem w tej firmie ktorą tak chwalisz. Masakra .

Zostaw merytoryczną opinię o Europe Calling - Radom

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Europe Calling?

Kandydaci do pracy w Europe Calling napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Europe Calling