Opinie o Dental Depot Lucyna Wasio w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dental Depot Lucyna Wasio. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dental Depot Lucyna Wasio na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dental Depot Lucyna Wasio w Wrocław

Implant

Więcej musicie uczyć swoich PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH , np. koleś z Krakowa dalej biega zielony zero wiedzy produktowej , merytorycznej , jakiś zagubiony Szymuś M. ( Lepiej żeby kolo siedział w domu , a nie bił pianę udając że pracuje. Są lepsi ......... pozdrawiam , Kraków

Implanty
@Implant

Implant? Kim ty jesteś aby oceniać pracę (usunięte przez administratora)przez Ciebie nazwanym (usunięte przez administratora)? Jesteś lepszy...hmmm na bank!Jak na razie to ty bijesz piane...i to w takim medium jakim jest internet..bo jak widać nie masz jaj aby zrobić w realu:) No ale tak już mają nieudacznicy...tacy właśnie jak TY!

Kaczorek

Pani (usunięte przez administratora) , prosze przestać kasować wpisy biednych pokrzywdzonych ludzi przez wasza firmę! Może zamiast pierdziec w stołek wzięłaby sie pani za siebie i zrzuciła te schaby? Niedługo spotka was kara o co wszyscy pewnie sie modlą. Firma i tak niedługo zakończy swój żywot.

GRUBA

TA FIRMA TO LIPA , NIE APLIKUJCIE SZKODA CZASU , POZOSTALI PRZEDSTAWICIELE SZUKAJĄ PRACY , ILE CZASU MOŻNA PRACOWAĆ ZA PODSTAWĘ. (usunięte przez administratora)

Hipcia

(usunięte przez administratora)Ten kto dostanie tam prace jest wielkim szczęściarzem. Uwierzcie nie jest łatwo sie tam dostać bo wszyscy trzymają sie swych posad dziękując Bogu codzień ze los jest dla nich tak łaskawy.

Przedstawiciel Handlowy

rekrutacja w moim przypadku była formalnościa, zostałam polecona więc pracę dostałam. chcę przestrzec wszystkich którzy myślą o jakiejkolwiek formie współpracy z dental Depot.. będzie to absolutnie stracony czas waszego życia i nigdy tego błędu nie zapomnicie.. firma jest bankrutem, wszystko w kredytach a rentowności i pomysłu brak...to wszytko odbija się na tym iż, pieniądze nie są wypłacane na czas a o pseudo systemie premiowym można zapomnieć.. Wasio zalega wielu osoba które u niej "pracowały" pieniędze których nigdy nie wypłaciła i z tego powodu ma sporo spraw w sądzie ..szkoda czasu i nerwów..

pytania standardowe : opowiedz coś o sobie dlaczego to i tamto..

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.
Hipcia

W firmie panuje wspaniała atmosfera. (usunięte przez administratora)Kiedy pracownik jest chory potrafi odwiedzić w domu. Obiady gotowane w firmie są dla wszystkich i gratis. Wspaniały gest od szefowej. Podwyżki średnio co kwartał, premie zawsze wypłacane na czas a nawet wcześniej. Auto, paliwo bez limitu. Urlop kiedy chcecie nie ma problemu. Naprawde cudowna firma. Oby wiecej było takich na rynku pracy.

obiektywny

Większości komentarzy i tak nie przeczytacie, ponieważ te opisujące sytuację w firmie są systematycznie usuwane - w tym mój poprzedni :) (usunięte przez administratora) Podjęcie jakiejkolwiek współpracy z tą firmą to błąd i strata czasu.

Hipcia

Totalna beznadzieja! Ludzie nigdy nie podejmucie tam pracy jak nie chcecie z dnia na dzien zostac na lodzie.

xxxx

Czyli "premie" od obrotu ... ?

abik

Firma z tego co słyszałem sądzi się z kilkoma swoimi pracownikami na poważne sumy - nie wypłacone prowizje.

XXXX

Z tego co słyszałam, trzeba założyć własną działalność ,auto i tel dostajesz.Nie mam pojęcia o co chodzi z tym okradaniem..????

xxxx

Pracowałaś w jakim regionie?

Życzliwy

Nie warto. Tak szczerze. Jeśli liczysz na rozwój, miłą atmosferę i zespołową pracę, tam tego nie znajdziesz. Na rozmowę oczywiście możesz iść, ale wszystko dziel na pół. Jeśli szukasz pracy od jakiegoś czasu, to pewnie zwróciłeś uwagę, że ogłoszenia o pracę z tej firmy pojawiają sie naokrągło....przemiał kadrowy.

zaproszony

witam, dostałem zaproszenie na rozmowę jako przedstawiciel. Możecie mi podać trochę więcej info na temat tej firmy tzn. jaka atmosfera panuje(pomijając fakt, że jest to rodzinna firma:), jakie narzędzia, rodzaj umowy i przede wszystkim orientacyjna kasa. Mam duże doświadczenie w farmacji i po prostu chciałbym wiedzieć czy warto. za każde info będę wdzięczny. pozdrawiam

Generalnie tak, tyle że [usunięte przez moderatora] dostajesz przez telefon, a wypowiedzenie umowy kurierem :)

JIt

Mam pytanie, czy relacje tego pracodawcy z ludźmi w terenie, przedstawicielami handlowymi w innych województwach wyglądają podobnie jak te na miejscu opisywane przez Was? Jeśli tak to włos się na głowie jeży ;-)

Jak to dobrze wiedzieć, że wszyscy pracownicy tworzą jedną rodzinę i myślą tak samo :) Podpisuję się pod wszystkimi opiniami. Uwagi na temat poszczególnych pracowników bardzo trafione :) Jeśli więc ktoś w swojej naiwności zdecyduje się tam jednak pracować, będzie wiedział na kogo uważać. Pozdrawiam byłych pracowników, współczuję obecnym :P

Zostaw merytoryczną opinię o Dental Depot Lucyna Wasio - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dental Depot Lucyna Wasio?

Kandydaci do pracy w Dental Depot Lucyna Wasio napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dental Depot Lucyna Wasio
  • CHŁOPSKA 28