WINSEL Sp. z o.o.

Chorzów

Opinie o WINSEL Sp. z o.o.

XXX 2012-02-01 17:04:08
Winsel to jest bagno, gościu jest niewypłacalny, na firmie siedzi komornik. [usunięte przez admina] . Nie pakuj się w to bagno
Rik 2015-01-31 03:55:24
Szkoda na tą firmę czasu. Miałem zostać w tej firmie elektrykiem i Prezesunio dał mnie na sprawdzenie hydraulikowi :) czy układając rurki PCV nadaję się na ELEKTRYKA :) SERIO !Tak było! Hydraulik Pijaczyna i na pierwszej szychcie prubował wyłudzić odemnie bym postawił mu piwo, a że mało kto zaczynając dopiero co pracę ma kasę więc mu tego piwa nie kupiłem. Tak więc według hydraulika do pracy na stanowisku elektryka się nie nadawałem :) To było co prawda jakiś kawał czasu temu ale jak w tej firmie jest cały czas ten sam Prezesunio - a on to zwykły OSIOŁ to nagle OGIER się z niego nie zrobi. Więc tak jak na wstępie tego postu - Darujcie sobie tą firmę.
e 2016-05-20 10:55:53
to że się zna na robocie to jakimś papierem dokumentem powinien mieć potwierdzone. w usługach wodno kanalizacyjnych wszystko musi być potwierdzone referencjami lub jakimiś istotnymi punktami w cv, takie mam zdanie
Zostaw swoją opinię o WINSEL Sp. z o.o. - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WINSEL Sp. z o.o.