Opinie o M Media Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie M Media Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w M Media Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M Media Sp. z o.o. w Kraków

Krysio

Jak ktoś będzie czynił kroki prawne to proszę poinformować .

Janusz

Może ktoś zorientuje jak to wygląda ze strony prawnej ? ktoś może konsultował się z prawnikiem ? Jeśli ktoś z pracowników byłej firmy jest obecny w naszej dyskusji proszę o jakiś radykalny pomysł na wyjście z tej sytuacji .

Jak ktoś będzie tworzył pozew zbiorowy bądź coś czynił w tym kierunku to proszę podać jakieś dane kontaktowe bo bym się do tego również podpisywał

Krysio

Moę ktoś napisać co trzeba zrobić w takiej sytuacji ? Odsyłamy umowę i co dalej ,trzeba pisać jakaś rezygnację ? Proszę o odpowiedź ?

rada
@Krysio

Witam, odsyłając umowę prosze napisać jedynie informacje, że nie przyjmują Państwo oferty i proszą o usunięcie swoich danych z bazy obu firm. W przypadku zwrotki i tak to jest prawnie wiążące. Jeśli pojawią sie działania windykacyjne ze strony którejś z firm prosze poinformować ich o przesłanej rezygnacji a o sprawie powiadomić policję, a najlepiej prokuraturę.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie M Media Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
kochani

Informuje Was wszystkich że nie ma możliwości skontaktowania się z firmą przwnik non stop. Dzwoniąc pod ich nr telefonu widoczny na stronie, od razu po wysłuchaniu komunikatów w stylu "jeśli jesteś naszym klientem wybierz 1 " itd natychmiast jesteśmy rozłączani. Jest to kolejny dowód że to firma KRZAK. (dzwonię tam od 8 dni codziennie) (usunięte przez administratora)

rada

Proszę zwyczajnie odesłać fakturę i zachować dokument nadania. Radze również daleko trzymac się od drugiego portalu i nie aktywować karty, która przychodzi z pseudofakturą. Mają w regulaminie, że umowę trzeba wypowiedzieć wczesniej, potem przedłuży się automatycznie. Znając życie nie będzie już wtedy prezentem za złotówkę. Mając potwierdzenie nadania, nawet w przypadku zwrotu odmowę traktuje się jako wiążacą.

byly handlowiec

jako były pracownik proszę zapewniam wszystkich poszkodowanych ,że śmiało możecie Państwo liczyć na pomoc byłych handlowców w rozprawach sądowych. Z chęcią będziemy świadkować bo nie pozwolimy firmie mmedia na oszustwo markowane naszymi nazwiskami. Podpisywalismy umowy na rok czasu !!!!

Poinformowany

Właśnie rozmawiałem z panem Inspektorem. Doradził mi odesłać na adres firmy wystawiającej fakturę, czyli m-media karmelicka. Nawet jak dojdzie zwrotka to uznaje się to za przyjęte przez firmę. A najlepiej zgłosić to na policję. Im będzie więcej zgłoszeń tym szybciej się nimi w tej sprawie zajmą i nie będzie później problemów. Pozdrawiam.

mima58

Witam, przesyłka wróciła z informacją że adresat wyprowadził się. Co dalej z tym robić?

leno

proszę natychmiast odesłać fakturę na adres który tam widnieje. Przyjdzie zwrotka ponieważ nie ma tej firm tam już. Proszę napisz z jakiego regionu Polski jesteś?

LENA

Dostaliśmy dzisiaj fakture wystawiona miesiac temu nie wiem co z tym robic ale płacić chyba nie bede skoro firma nie istnieje i nie mogę zalogować sie na swoje konto u nich . My akurat mogliśmy sie tego spodziewac ze firma długo nie zagości na rynku pierwszy handlowiec nas oszukał a z drugim nie było kontaktu.

mima58

Adres jest na pseudo fakturze M-Media (usunięte przez administratora)Kraków

pytanie

Jaki jest ten adres zwrotny?

mima58

Witam, też otrzymałem fakturę, z nikim z firmy nie da się skontaktować. Numer handlowca nie istnieje. Tego samego dnia odpisałem listownie, na adres zwrotny. Jeśli ktoś wie jak z tym skończyć proszę dać znać mimasza@o2.pl

majk

(usunięte przez administratora)rzestrzegam przed tą firmą!!!

piotr-zaw@tlen.pl

piotr-zaw@tlen.pl

najnowszy trik, prawny supertraders do wysłanych faktur mmedia, art 68 kc (2) Art. 682. Jeżeli przedsiębiorca otrzymał od osoby, z którą pozostaje w stałych stosunkach gospodarczych, ofertę zawarcia umowy w ramach swej działalności, brak niezwłocznej odpowiedzi poczytuje się za przyjęcie oferty.

Zmartwiony

(usunięte przez administratora)Jak twórcy m-media mogą się jeszcze w lustrze oglądać. Wstyd. Oby dosięgła ich sprawiedliwość, bo sumienie którego nie mają na pewno ich nie zagryzie..

Też dostaję takie sygnały od klientów. (usunięte przez administratora)

asio -UWAGA

Szanowny Państwo Jestem byłym pracownikiem MMedia i właśnie otrzymałam telefon od mojego klienta,który podpisał umowę z supertraders w czerwcu 2012, która była aktualna do 2013.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o M Media Sp. z o.o. - Kraków

M Media Sp. z o.o.