Opinie o M Media Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie M Media Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w M Media Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M Media Sp. z o.o. w Kraków

wqny

Też mam podobny podobny problem, żaden z uzyskanych telefonów nie działa, maile też. Muszę to chyba zgłosić na policję, 2000 piechotą nie chodzi. (usunięte przez administratora)

rozczarowany

słyszałem,że znów następuje reaktywacja z Panem To..em T..em na czele, owy ojciec imiennika byłego prezesa stanie na czele handlowców nowej spółki.... ale to to co słyszałem .... jeśli to prawda to musi być super pomysł na życie ... ale to nie moja sprawa... jedyne co to Ci co myślą,że otrzymają super pracę to lepiej niech o tym pięćdziesiąt razy o tym pomyślą i poczytają opinie nie tylko na tym portalu...

asio

hm....się dzieje ...widzę ...nie najlepiej... chwalić Boga ...mi się nie powiodło ;) na tyle szybko,ze ...firma jest ze mną rozliczona.... pracowałam jednak w ciekawym czasie gdy zarząd był zapraszany na śluby i wesela konsultantów... I ..jeszcze gdy jednemu z "dyrektorów regionalnych" urodził się syn i został nazwany imieniem prezesa- gdyby się urodziala córka niechybnie rownież nosiłaby imię prezesa ...imieny i urodziny prezesa także były "czczone" hucznie dość asio

PRACOWNIK

I po co tyle było gadania, że zwalniający się pracownicy uciekają jak " szczury z tonącego statku"? I kto jest teraz szczurem?! Najgorsze w tym wszystkim jest to, że pogubiliście się w swoich kłamstwach. Niestety - stety świat jest bardzo mały, (usunięte przez administratora) wyszło niestety że nie dowiedziałaś się w piątek że "Spółka zawiesza swoją działalność" wiedziałaś to wcześniej. Świetna z Ciebie...aktorka! Mieliście swoich pracowników za idiotów. Mieliście racje, trzeba było "uciekać jak szczury z tonącego statku". Jednak za swoją postawę, za lojalność, uczciwość, wieloletnią współpracę dostaliśmy od Was nagrodę. Potraktowaliście Nas jak śmieci, nawet nie umieliście podziękować za współpracę i pożegnać się. Patrzycie (wątpię że wszyscy) rano w lustro i co widzicie? Jesteście z siebie dumni? Oby nikt, nigdy nie potraktował Was w taki sposób jak Wy potraktowaliście swoich pracowników. Do zobaczenia na rozprawie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie M Media Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

To powiem więcej, bo widzę, że w końcu jest przywrócona możliwość wypowiadania się na temat byłego m-media: wczoraj sprawdziłam jak wygląda sprawa ze składkami ZUS. No i wszystko jasne: nie były odprowadzane od końca zeszłego roku! Skapywało po kilkanaście groszy na moje konto... O zaległych pensjach chyba nie muszę już przypominać "najuczciwszemu pracodawcy na świecie"!

firma po przekazaniu pracowników do firmy zewnętrznej i przekształceniu sie w raank sp. z o.o. zwolniła wszystkich pracowników, nie wypłacając im pieniędzy. (usunięte przez administratora)

Medium

Firma z dniem dzisiejszym przestała istnieć. Teraz się zacznie...

firma

[usunięte przez moderatora] Okradli moją firmę na x zł. Niestety aby odzyskać pieniądze musiałbym stanąć w kolejce po zusach i skarbówce i innych,.. [usunięte przez moderatora] OMIJAĆ Z DALEKA. Chodkiewicza 4 Kraków- byłem. Są tam.

rannk

Zamieścili nowe ogłoszenie o pracę: OFERUJEMY: pracę z profesjonalistami - tu bym polemizował ... nowoczesne narzędzia pracy: telefon, samochód, iPad prywatną opiekę medyczną wynagrodzenie w oparciu o podstawę i miesięczne premie sprzedażowe - które zobaczycie kilka miesięcy (jak będziecie mieć szczęście)

Angel

czyzby...... znam te teksty na pamiec.... pozdrawiam wytrwalych i liczacych na kase....

Cudak

Kto jest autorem tego tekst? Witam, chciałbym napomknąć, bo odnoszę wrażenie iż znaczącej większości z was umknął tenże fakt, iż dziś kończy się pierwsza tygodniówka. Większość z was ma ją niezrealizowaną. Dobiegają mnie głosy o tym jak cieżko jest pracować z uwagi na okres wakacyjny. Ani wyniki zeszłoroczne wakacyjne, ani lipcowe tego nie potwierdzają. Co więcej znam Państwa umiejętności i uważam ,że wykonanie pomiędzy 2000 a 4500 tysiącem złotych tygodniówki to są wartości tak śmieszne dla handlowców o takim doświadczeniu ,że aż żal pisać iż co poniektórzy z was nie mają zrealizowanej nawet złotówki. Informuję was,iż od dnia dzisiejszego będę się bacznie przypatrywał osobom ,które idą ze średnia umów, i z obsuwą do tygodniówek poniżej jakichkolwiek norm przyjętych. Macie mało czasu do końca tej tygodniówki radzę, podkreślam radzę, nie informować dziś o brakach sprzedaży.

[usunięte przez moderatora] system prowizyny w [usunięte przez moderatora]nie przewiduje, że prowizja powinna być od zaplconych kontraktów....a nie ...prawdopodobnie podpisanych/, pseudo handlowców- jest max...chodzi o umowy zawarte w świetle prawa i zaplaconych, wtedy dopiero jest prowizja....;)

Kamil

[usunięte przez moderatora] nie bede pisal nic zlego, bo i po co. Zycze wszystkim wszystkiego dobrego. PS. Tej ostatniej wyplaty juz nie musicie przelewac na moje konto, zapomnialem juz o niej pol roku temu. Pozdrawiam :)

widzę że lepiej poinformowany iesteś od samych parowników :) i właśnie drodzy czytelnicy ta dyskusja ma tyle wspólnego z rzeczywistością co komentarze moich przedmówców:)

antek

pracownik - 2013-07-12 07:52:20 taknie ośmieszaj się, w m-media już nikt nie pracuje. Jeśli rzeczywiście jesteś pracownikiem M-media to podaj faktyczny adres spółki.

tak

Ju

to może "pracownik" poinformuje ....z kim ma umowę podpiasaną? Z M-media?....aby?

michał - 2013-07-10 11:49:23 quba - 2013-07-04 11:56:57 Mmedia to juz nie istnieje chyba,firma sie nazywa inaczej,prezesi nie odbieraja telefonow,i nie zostaly wyplacone wynagrodzenia, upadek firma nazwy nie zmieniła ale w praktyce już nie istnieje. Na karmelickiej 55 nikt o nich nie słyszał, nigdy tam siedziby spółki nie było, zresztą jest to stara kamienica w której jest wiele mieszkań, a adres na stronie internetowej wskazuje tylko numer kamienicy bez numeru mieszkania. co ciekawe na stronie nie ma nawet numeru telefonu do nich. wspólnicy już się zmyli, supertraders będzie działał tak długo jak długo jest wykupiony hosting i tyle. już po wszystkim.kłamiesz;)

king

dajcie już spokój każdemu zaległości będą na pewno wyrównane! Przykro mi że nie powiodło Wam się w M-Media.pl

ajatosamomyślę

straszne rzeczy piszecie, straszne, bo niestety prawdziwe. Mam nadzieję jednak, że mimo wszystko wypłacą zaległe pensje, ojjj dobrze byłoby, gdyby w końcu wypłacili :(

Zostaw merytoryczną opinię o M Media Sp. z o.o. - Kraków

M Media Sp. z o.o.