M-Media Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o M-Media Sp. z o.o.

lubella 2014-05-30 00:59:44
Jak wygląda sytuacja z m-media. Dojechali w końcu prezesów za przekręty?
sebol30 2014-06-16 12:52:46
Nadal rozsyłają faktóry , przyszło mi wezwanie do zaplaty za kolejny rok ,ale JUZ jako cesja wierzytelności od PRAGMA INKASO jak to możliwe ja nieprzedłuzajac umowy dostaje faktóre a teraz wezwanie do zapłaty jako cesja wierzytelności , proszę o pomoc co z tym robic
ja_2 2014-06-16 14:53:18
Witam w Klubie oszukany przez tych drani. Też Ci dostałam wezwanie do zapłaty od Pragmy. Aż mnie krew zalała. Co z tym robić? Odesłać do firmy Pragma? Nie zapłacę za coś czego nie i za coś na co nie było podpisanej umowy!
ja_2 2014-06-16 15:02:13
abc - zgłosić na policję? Przecież pewnie i tak im nic nie zrobią....Chyba, że będzie nas więcej. Ciąganie po sądach średnio mi się uśmiecha, bo już jedna moja sprawa przeciwko tym dupkom się toczy i jak piszesz, uciekają od odpowiedzialności.
abc 2014-06-16 15:08:58
A czy na papierach dotyczących cesji masz podpis prezesa m-media, który sprzedawał nalezność? Jeśli tak to podaj proszę. Druga sprawa, dostaliście informację o cesji? Bo chyba zgodnie z prawem powinna być ona wysłana.
ja_2 2014-06-16 15:18:48
Nie, informacji o cesji nie dostaliśmy. A co do prezesa to widnieje jego podpis, ten co w KRS, tj. Krzysztof Fijałkowski.
abc 2014-06-16 15:31:15
To zapytaj swojego prawnika czy nie powinno przyjsć takie powiadomienie, ja skonsultuję to ze swoim. Pan (usunięte przez administratora). pojawił się w KRS kilka dni temu zatem jak na słupa działa dość szybko. :) Znając życie jesli pragma zapłaciła wcześniej to też dała się nieźle nabrać bo w sumie kupiła lewe faktury.
lukas 2014-06-16 16:13:27
Witam do mnie tez przyszedl nakaz zapłaty od Pragmy. Wczesniej odeslalem otrzymana faktore ktora jak dla mnie nie byla wiążąca. Szok!! Nie wiem co robic !!
Koledzy piszcie jak coś więcej będziecie wiedziec. P.S. moja firma była zawieszona w tym czasie w ktorym otrzymalem fakture. W tym momencie działalność mam zamkniętą .
Bu 2014-06-16 18:21:30
Się zastanawiam jak to jest,ze całe to "przedsiebiorcze towarzystwo" nie jest "we więźniu" jeszcze,
ma się dobrze i dalej fakturyje....
asio
lukas 2014-06-16 18:30:45
Zacznę od początku. Podpisałem umowe z firma m-media na czas kreślony (rok). Za usługę zapłaciłem w terminie wszystko OK. Po roku dostałem emaila że konto z supertraders.pl zostaje usunięte ponieważ okres umowy już miną itp. Po kilku miesiącach przychodzi do mnie nastepna faktura do zaplaty za usługi firmy m media w związku z przedłużeniem umowy na nastepny rok. Nie podpisywalem zadnej nowej umowy a stara umowa była na czas określony i stwierdziłem ze to oszustwo i naciaganie. Odesłałem ta fakture do m media i nie zapłaciłem. W tym czasie moja firma cały czas była zawieszona. Teraz po upływie kilku miesięcy przychodzi wezwanie z firmy windykacyjnej do uregulowania długu związanego z ta faktura która otrzymałem wczesniej i którą odesłałem. Mam 4 dni do jego uregulowania, inaczej sprawa trafi do sądu i będę na krajowej liscie dłużników. W tym momencie moja firma jest zamknieta. Nie wiem co robic. I w podobnej sytuacji nie jestem tylko sam. Sory jeśli pisze niezrozumiale.
abc 2014-06-16 19:32:22
a ma Pan tego maila?
ON 2014-06-16 19:36:07
zgłosić w końcu do prokuratury. Wystarczy napisać doniesienie, o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Jak powiążą kilkadziesiąt spraw to może się za nich wezmą... tylko w końcu kto się odważy ???????
JA 2014-06-17 09:34:29
MOŻE KTOŚ MI POWIE CZY FAKTURA W FORMIE OFERYY JEST WIĄŻĄCA
oszukana_1 2014-06-17 10:59:13
Przed chwileczką otrzymałam pocztą wezwanie z Pragma Incaso wraz z pismem o cesji wierzytelności. Wezwanie do zapłaty za fakturę, której nigdy nie otrzymałam.
Aby ktoś się zajął wyłudzeniami robionymi przez M-Media musimy się skrzyknąć i skierować doniesienie do prokuratury. Jeżeli każdy z osobna złoży doniesienie w swoim rejonie to umorzą sprawę, ale jeżeli zrobimy to w tym samym czasie i wyślemy do prokuratury w Krakowie znaczną ilość doniesień to powiążą sprawy i się jest szansa, że się nimi zajmą(usunięte przez administratora)
lukas 2014-06-17 13:09:47
tak mam.
lukas 2014-06-17 13:20:59
Dokładnie taką treść zawiera mail:

" Witamy, Informujemy, że w dniu 30.07.2013 kończy się okres ważności Państwa konta, w ramach którego na portalu SuperTraders prezentowano profil i ofertę firmy (nazwa firmy). W związku z brakiem przedłużenia umowy konto zostanie usunięte ze stron portalu. Serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę i wkład jaki wnieśli Państwo w rozwój naszego portalu."
wiewióra 2014-06-17 13:39:31
Dzisiaj także dostałam wezwanie do zapłaty PRAGMA INKASO. Wysłałam im całą korespondencję z M-Media. Chyba będę jako pierwsza i pójdę na POLICJĘ, zgłoszę przestępstwo o wyłudzenie pieniędzy.
Wyjście 2014-06-17 15:12:51
Jedyne wyjście to zgłosić na policję by mieć dowód na to, że jest to próba oszustwa. Jedna osoba na wcześniejszym rzucie to zgłosiła i wiem, że dzwonili do niej nawet z niby tego m media, że to nieporozumienie i niepotrzebnie zgłaszała. Teraz ma spokój. Najważniejsze to nie płacić, bo tym samym zaakceptujecie wirtualny dług i będą was ścigać dalej. Do dzieła...
lisekk 2014-06-17 15:42:15
Ja tez dostałem wezwanie z cesją. ?Mogę sie sądzic z nimi ale nie zaplace . Nie jestem z nimi w stałych stosunkach gospodarczych i nie musialem odsyłac im oferty.
wiewióra 2014-06-17 15:52:52
Witam. Zadzwoniłam do PRAGMA INKASO z prośbą o kontakt w sprawie wezwania do zapłaty z M-Media.Zadzwonił Pan. Okazało się będą mieli problem, powiedziałam, że przesłałam do nich korespondencję z M-Media i co nieco mu przeczytałam. Padło pytanie: czy podpisywałam z nimi umowę. Odpowiedziałam, że nie. Zdaje się, że Pragma będzie musiała odkręcać wezwania.
abc 2014-06-17 16:27:35
Tak jak sugerowałem wczoraj - (usunięte przez administratora) Skoro klienci nie zapłacili to zapłaciła firma windykacyjna.
a że trochę mniej niż wynikało ze sterty faktur to nic. I tak jak coś będą ścigać nowego słupa na stanowisku prezesa...
kachna 2014-06-17 18:22:28
Witam, ja również dzisiaj otrzymałam cesje do zapłaty działalność zlikwidowałam rok temu nie wiem co robić nie myślę płacić pomocy !!!! radźcie coś
Sysiaaa 2014-06-17 19:04:40
Jestem w tej samej sytuacji. Pisałam do nich co miesiąc i nadal to samo. Tel nie odpowiada oczywiście. Firma KRZAK
GRZEGORZ 2014-06-18 15:37:38
JA ZADZWONIŁEM DZISIAJ DO PRAGMY OTRZYMAŁEM ODPOWIEDZ ZE M-MEDIA WPROWADZIŁA ICH W BŁĄD I NIE BĘDE MIAŁ Z TEGO POWODU KONSEKWENCJI
agiru 2014-06-18 18:08:23
ja się odważę, odebrałam właśnie wezwanie do zapłaty do 20.06.
wszystko było odesłane, nawet dwa razy tak jak ustalałam z nimi telefonicznie
Paweł 2014-06-21 17:30:04
Witam, przed kilkoma dniami dostałem takie samo wezwanie do zapłaty jak pozostali, jeśli jesteście chętni do działania w grupie przeciwko tym oszustom proszę zgłaszać się do mnie na pawelsza@o2.pl lub tel 511 600 001
bum 2014-06-23 12:58:00
Do wszystkich którzy otrzymali wezwania do zapłaty od Pragmy: Macie Państwo święte prawo do poznania podstawy na której dokonano przeniesienia wierzytelności, oraz podstawy prawnej na której wierzyciel wysuwa swoje żądania. Takie informacje powinny być wam przedstawione na wasze żądanie bez potrzeby regulowania należności. Waszym prawem jest również otrzymanie informacji o tym kto przekazał Pragmie wierzytelność (pewnie nie będzie to firma M-Media).
Zupełnie pobocznie mogę powiedzieć że aktualne "słupy" nie mają wiele wspólnego z akcją która się właśnie toczy. Cały proceder został zapoczątkowany jeszcze przez "niezłomny tandem" :)
ja_2 2014-06-24 14:45:17
I oby się tak w końcu stało, bo to co narobili Ci dwa z tandemu przechodzi ludzkie pojęcie. Ja dodzwoniłam się do Pragmy i sprawa jest załatwiona: sama Pragma już wie, że dała się zapędzić w kozi róg.
elzbieta 2014-06-25 15:15:25
Ja również uważam , iż działaniami firmy M-Media należy zainteresować sąd.
987 2014-06-26 20:09:37
Czy Pragma wysłała jakiekolwiek przeprosiny do kogoś?
kika 2014-06-30 14:50:01
Przyłączam się do grupy, gdyby była potrzeba zbiorowego pozwu, bo chyba w takiej formie można jedynie coś w naszym kraju osiągnąć wobec bezkarnych wyłudzających...i muszę się bardzo powstrzymać by nie używać odpowiednich określeń jakich nie wolno mi tu pisać. Kontakt do mnie falcotravel@vp.pl
lob 2014-07-02 14:51:50
podajcie nr telefonu do pragmy bo te co są w intenecie nie odpowiadają ,boja nie odebrałem przesyłki
lob 2014-07-02 14:54:45
podajcie nr tel do pragmy
baha 2014-07-09 12:27:49
cześć jestem z Krakowa i dostałam dokładnie takie samo pismo, jestem chętna do współpracy z prokuratura.
Machine 2014-07-11 11:38:14
Portal supertraders przestał działać, przynajmniej od dwóch dni, więc problem też powinien się skończyć i próby oszukiwania ludzi ustaną. Oby.
wiewióra 2014-07-14 17:54:35
Wysłałam pismo z zapytaniem do PRAGMA razem z ksero pism do M-Media o wyjaśnienie czego oni ode mnie chcą, prosiłam o odpowiedź. Dzisiaj dostałam pismo z PRAGMA INKASO, cyt.:"w związku ze skierowaniem do Państwa wezwania do zapłaty z dnia 13-06-2014 r. dotyczącym wierzytelności nabytej od spółki M-Media Sp.z o.o. informujemy, że Pragma 1 Fundusz Inwestycyjny Zamkniety Niestadaryzowany Fundusz Sekurttyzacyjny odstąpił od nabycia przedmiotowej wierzytelności, w związku z czym z naszej strony nie będzie prowadzone dalsze działanie." Czyli z tą firmą załatwione, ale czy jakaś inna firma windykacyjna nie zostanie oszukana.
odp 2014-07-14 20:12:56
Została. Ostatnio był tutaj wpisy w tej sprawie z nazwą firmy ale został usunięty przez admina.
xxxx 2014-07-15 08:00:59
Pantofelek co do lat spędzonych w mm masz 100% rację. było fajnie ,ale to co teraz wyprawiają to jest mega przekręt i cieszę się ,że sprawą zajęła się prokuratura.
abc 2014-07-15 16:15:21
Niby fajnie, tylko skąd niby te 12 lat na rynku skoro firma chyba od końca 2010 roku istniała...
satysfakcja 2014-07-25 10:10:57
portal supertraders.pl nie dziala:) wiec chyba koniec problemow:)
teraz poczekajmy na organy ścigania :)
kush 2014-08-06 08:55:53
Byliśmy w podobnej sytuacji jak wiele osób na tym forum. Przebiegało to tak:

- podpisaliśmy umowę z M-media na 1 rok,
- kilka miesięcy po zakończeniu tejże otrzymaliśmy fakturę/ofertę sugerującą w treści, że zamówiliśmy przedłużenie usługi SuperTraders,
- idąc za radą znalezioną na tym forum odesłaliśmy fakturę wraz z pismem informującym, że nie jesteśmy zainteresowani ofertą i nie przedłużaliśmy usługi, na adres z którego przyszła faktura,
- otrzymaliśmy zwrot listu z adnotacją "adresat wyprowadził się"
- po miesiącu otrzymaliśmy telefon z M-media z zapytaniem dlaczego nie płacimy?
- wyjaśniliśmy sprawę telefonicznie (a przynajmniej tak się nam wydawało) i otrzymaliśmy nowy adres korespondencyjny,
- wysłaliśmy ponownie pismo, fakturę i ksero dowodu nadania pierwszego pisma,
- po kilku miesiącach otrzymaliśmy - a jakże - list z Pragma Inkaso,
- po kontakcie telefonicznym z PragmaInkaso, umówiliśmy się, że wyślemy im ksero korespondencji z M-media,
- pracownik Pragmy zadzwonił po kilku dniach, informując że sami padli ofiarą oszustwa i do dwóch tygodni prześle list z informacją o odstąpieniu od egzekwowania wierzytelności,
- słowa dotrzymał, otrzymaliśmy taki list

W chwili obecnej wydaje się, że sprawa jest rozwiązana, ale zgodzę się tutaj z wiewiórą, nie wiadomo czy oszust nie sprzedał rzekomych wierzytelności innym firmom

Poczekamy - zobaczymy

satysfakcja 2014-08-07 08:08:04
teraz jak nie działa portal nie mają podstaw do ściągania jakichkolwiek wierzytelności :)
antymedia 2014-08-19 13:06:02
Proszę o jakiś adres korespondecyjny do m-media lub pragmainkaso, gdzyż ścigamy ich za zaleglosci płatnicze
mis 2014-08-20 15:07:20
m-media nie ma adresu już chyba. Trzeba ścigać prezesów. Mieszkają w Krakowie.
Na Facebooku podamy adres domowy do łysego i pani dyrektor. Mieszkają pod jednym adresem.
Bu 2014-09-21 09:57:28
nawet swojej celi nie mają, co tam adres / siedziba,strona www.
były pracownik m-media 2014-09-30 20:39:57
Witam Wszystkich! Jak czytam Państwa wypowiedzi to wcale nie jestem zdziwiona...pracowałam tam od można powiedzieć samego początku i juz wtedy coś mi Śmierdzialo! ! Dlatego cieszę się, że posluchalam głosu intuicji i nie podpisałem z nikim umowy bo stracilabym kontakty z klientami, których bardo sobie cenię. Nie dziwię się PPaństwa irytacji i życzę pozytywnego rozwiązania Spraw! A (usunięte przez administratora)prezesa i Tracza pozdrawiam...frajerstwo panowie tak jak już raz sama wam powiedzialam
józek 2015-01-12 14:53:07
ale po jakich schematach.. przecież wszystko zalezy tak naprawde od Twojego CV od doswoadczenia, bo o co innego mają Cie pytać jak nie właśnie o to.. pewnie zapytają jeszcze co wiesz o och firmie, dlaczego chcesz akurat u nich pracowac i na tym a nie na innycm stanowisku, pare słów o sobie i starczy.
mika 2015-03-29 01:13:26
Też uważam że rozmowa kwalifikacyjna to tak na dobrą sprawę analiza Cv + doświadczenia + oczywiście wybadanie pracodawcy Ciebie pod względem tego czego oczekujesz od pracy i w ogóle. Przynajmniej ja wychodze z takiego nastawienia. A powiedz mi marysia86 jak dostałaś zaproszenie na rozmowę, bo ja wysłałam Cv ale obecnie to nic się nie ruszyło, a szkoda, bo myślałam że prace w m-media będzie dla mnie
były pracownik 2015-04-10 04:34:14
Czy ktoś wie co się dzieje z łysym, chudym i czarna cyganeczką?
jabłko 2016-05-21 11:45:58
"nie wyplacaja wynagrodzen , zalegaja z platnosciami. Ludzi traktuja jak przedmiot a nie pracownika. Wielu dochodzi swoich roszczen po sadach tak wiec odpuscicie sobie prace u nich". To tylko kropla tego, co na ich temat znalazłem w internecie @mirko.
Zostaw swoją opinię o M-Media Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-Media Sp. z o.o.