Opinie o M Media Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie M Media Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w M Media Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M Media Sp. z o.o. w Kraków

spragniony uwagi

Chciałbym z tego miejsca Wszystkich serdecznie pozdrowić. Dziękuję.

booooom

Cos pozytywnego to chyba jedynie to , ze tak omamili ludzi takich jak Ty, ze wypisuja teraz pozytywne opinie a tak naprawde to raczej te osoby nigdy nie zaznaly pracy w uczciwej firmie gdzie sie traktuje ludzi powaznie... ale naprawde szacunek, wlasnie za to. Kiedys sie obudzicie z reka w nocniku i stwierdzicie ze tylko byliscie ciagnieci w (usunięte przez administratora) jako klody po ktorych zarzad mogl chodzic aby nie poplamic sobie drogiego obowia. Niby firma generowala takie obroty... gdzie sa te pieniadze? Chyba w ich kieszeniach i pochowane na cichych kontach. Opowiesci dziwnej tresci ze wszyscy sa odpowiedzialni za te firme....gdzie nasze wyplaty i srodki ktore mialy byc zwrocone za paliwo itp?

wino

Czy w ogóle coś pozytywnego o tej firmie można powiedzieć? Skoro niektórzy pracują po 2-3 lata to musi być coś pozytywnego.

antek

ludzie naprawdę żal mi was. spółką zarządza gość który nigdy nie miał do czynienia z zarządzaniem firmą, jego kariera ogranicza się do bycia doradcą finansowym. studia zaczynał już chyba trzy razy, bez skutku. m-media do dziś nie przyniosło ani grosza zysku. firma działa tak długo dzięki wpłatom wspólników którzy święcie wierzą w prezentacje zysków przygotowywane przez prezesa sołtysiaka. Obudźcie się, idźcie jak najszybciej do inspekcji pracy i do sądu bo za niedługo nie będzie już z czego ściągać, można już kupić przeterminowane wierzytelności spółki (długi.nf.pl). firma w tym roku miała już trzy oficjalne siedziby a adres z krs i tak jest już nieaktualny. jak egzekucja będzie bezskuteczna, można próbować ściągać pieniądze z prezesa - odpowiada całym swoim majątkiem za zobowiązania m-media (ma wraz z właścicielem m-media, jakubem janeczkiem, udziały w spółce john galt, sprzedającej mieszkania w chorzowie - spółka zarejestrowana jest w łodzi, Sołtysiak jeździ też nową octavią zarejestrowaną na łódzkich numerach co świadczy o tym że to raczej samochód kupiony na niego a nie w leasing - jak się podejmie szybko działania jest jeszcze szansa na odzyskanie pieniędzy). Przestańcie łudzić się że firma "wyjdzie na prostą". z tym zarządem była skazana na klęskę od samego początku.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie M Media Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
nick

przecież w m-media już większość jest pozwalniana, a druga większość sama się zwolniła, więc prawdę powiedziawszy nie wiem kogo mieliby jeszcze zwolnić. no ewentualnie PH ale wówczas to jak ta firma będzie funkcjonować?

uprzedzam

skąd masz takie wiadomości o zwolnieniach w m media?

gość

Firma zmieniła numery ;-)

Ktos

Czyli norma jak było tak jest.

Adamo

Dokladam sie do negatywnych opini o firmie, nie pracowalem tam, ale najblizszy kolega do tej pory patyczkuje sie z wlascicielami...

KrKW

Tez tam pracowalem, wszysto co tu ludzie wypisuja na temat tej firmy to szczera prawda!!!!!!!!!

asio

....swoją ostatnią...nieco odwleczoną pensję....wyegzekwowałam pisząc i telefonując codziennie do prezesa[usunięte przez moderatora] i dyrektora a jednocześnie viceprezesa[usunięte przez moderatora] z żądaniem potwierdzenie przelewu....kilka dni i się zapłaciło....no i zawsze jest PIP, gdzie się składa stosowne pismo i ta instytucja bardzo szybko sprawia egzekucję wynagrodzenia;) asio

PapaBear

A mnie się dobrze pracuje i to dłuższą chwile :) jakoś nie mam problemów z terminowością choć raz faktycznie dali (usunięte przez administratora) ale też wyjaśnili i przeprosili - przeżyłem i korona mi z głowy nie spadła... Plany adekwatne do zarobków nie zawysokie w stosunku do konkurencji, narzedzia nowoczesne choc lapek lepszy od wiecznie brudnego iPada ale niektorzy to lubia, auta się poprawiły z początkiem roku więc narzekać nie można, telefonu nie rozliczają mocno :D jedyne co może boleć to fakt że trzeba planować dobrze sprzedaż jak ktoś lubi dużo jeździć bo limit na styk przynajmniej u mnie tak wychodzi, no i produkt ma nazwę z kosmosu i tu faktycznie panoramfirm brzmi lepiej, za to całkiem nieźle działa i nie ma problemu z odnawianiem z roku na rok. Przełożeni dzwonią ale nie co 5 min, mało raportów duża swoboda, piłują tylko jak ktoś nie pisze... nigdzie nie ma ideału, ale wcale nie jest źle, ale żeby posiedzić to trzeba umieć zdobywać nowych klientów, bo materiału na dzień dobry się nie dostaje i jak ktoś tego nie umie to szybko kończy przygodę... jak to w życiu :P

asio

fakt, że już nie pracuję dla M-Media wcale nie uważam,za osobistą porażkę, nawet małżeństwa się rozpadają...nie było tak jak chciałam i jak na początku ustalaliśmy.Firma niestety nie dba zbyt o ludzi, zdarzają się sytuacje przykre i idiotyczne.Ale choć krótko pracowałam poznałam tam wielu naprawdę wartościowych konsultantów,/wielu już nie pracuje/,ale się nie ma co oklamywać,teraz raczej nigdzie nie jest idealnie i dlatego ciekawa zawsze jestem dlaczego niektórzy dopóki pracują to nachwalić się nie mogą....i na imprezach Prezesa na krok nie odstępują,nieba gotowi przychylić... a jak nie pracują już ...to wszystko "be".Trochę obiektywizmu i zdrowego wypośrodkowania nie zaszkodzi.I pomyślcie też zawsze co by pracodawca o Was napisał/powiedział gdyby z następnej pracy Wasz szef zadzwonił i poprosił o opinię....dawniej tak było.... Póki co powodzenia...zadowolonym i pracującym w M-Media, oraz tym, dla których to rozdział zamknięty,;) asio

Drogi Mistrzu Są tacy i tacy jedni denerwują się o to że nie wyszło drudzy pomimo tego że nie wyszło denerwują się o coś innego równie ważnego we współpracy między: pracownik-firma czy zleceniobiorca-zleceniodawca a mianowicie o terminowość. Bez terminowości nie ma współpracy. Pozdrawiam Serdecznie :)

sratatata

no tak.... wszyscy są głupi... tylko firma M-Media najlepsza..... oj nie nie zacytuje"idioci z tych klientów" ...

misiak

Dajcie spokój każdy robi to co chce. Pracują tam dorosli ludzie i tak naprawdę mogą robić co chcą. Zresztą każdy ma swoje sumienie i wie co mu wolno a co nie. A jeśli komuś nie pasuje marne wynagrodzenie i inne rzeczy które się tam dzieją to się z niej zwalnia bo zapewne na siłę nikt go w tej firmie nie zatrzyma. Kwestia co kto lubi i na co się jest wstanie zgodzić.

superktos

Z tego co slyszalem, to wiekszosc sieci sprzedazy od tego roku zaczela jezdzic nowymi skodami octavia, faktycznie kryzys w pelni.

zainteresowana

Witam chciałam zapytać o atmosferę pracy w firmie M-Media, jak często trzeba kontaktować się ze swoim przełożonym i jakie są targety do wyrobienia? Byłam na dwóch rozmowach i czekam na decyzję. Myślicie że warto?

niektórzy ph jeżdzą nowymi vw polo

\"Dawają \" suzuki swift

Zostaw merytoryczną opinię o M Media Sp. z o.o. - Kraków

M Media Sp. z o.o.