Opinie o M Media Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie M Media Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w M Media Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M Media Sp. z o.o. w Kraków

ramar

blokada przesyłek

bruder2

Witam .Ja też otrzymałem FV ,a umowy nie przedłużyłem .Pokierujcie Co mam zrobić.... Dziękuje mój e-mail bruder2@wp.pl 505-111-017

criss

Trzymajmy się razem a winni będą ukarani! nie odpuścimy!

Angel

ciesze sie ze te problemy mnie juz nie dotycza...cala ta firma to jedna wielka sciema a tak dobrze sie zapowiadalo...

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie M Media Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
???

w krk też jest problem z PIT-ami

lubelskie

z lubelskiego pita nie dostał nikt

???

Ktos dostal pit???

też były handlowiec

albo nawet bardziej.

kuba

Widzę że działania administratora tej strony są za bardzo korzystne dla tych, którzy próbują (usunięte przez administratora)w perfidny sposób.(usunięte przez administratora). Podałem pełny adres gdzie należy wysłać rezygnację. Został usunięty całkowicie. Podaję jeszcze raz: Prawnik Non Stop Sp. z o.o. (usunięte przez administratora) Obie wymieniane firmy nie złożyły deklaracji do GIODO. To też można by wykorzystać.

bryła

niebawem opublikujemy wasze wizerunki na portalach społecznościowych będziecie srać po nogach! ludzie się dowiedzą kim jesteście ! macie czas do 28 lutego 2014 r !

byly handlowiec

macie czas do konca lutego o wystawienie pitów

zawiedzeni

pozdrowienie dla Pana (usunięte przez administratora)on jedyny nie unika kontaktu i próbuje nam pomóc, (usunięte przez administratora)Więcej takich ludzi! trzymaj się Pan!

Krysio

Ja również podpisuje się pod pozwem zbiorowym o ile ktoś taki pozew przygotuje .Prosiłbym pisać na bieżąco wszelkie informacje odnośnie odzewu firmy krzak...

MaciekH

Witam ponownie, widze że zmienił się fron z odzyskania plików storny i dostępu do domeny na pozwy zbiorowe. Z chęcią przyłacze się do takiego pozwu. Dotychczas nie dostałem nowej fv chociaż umowa kończy mi się na dniach. W razie czego moge polecić kogoś do odzyskania większej części strony. Zostawiam do siebie kontakt habi01@wp.pl.

jerzy

Też otrzymałem od nich fakturę za usługę której nie przedłużałem. Wysłałem list polecony z reklamacją. Odpowiedź poczty - adresat przeprowadził się. UNIKAĆ i przestrzegać przed taki F I R M A M I

nonstop

dzwońcie do prawnika non stop puki Was jeszcze nie zaczeli windykować! (usunięte przez administratora)

mimasza58

Rakowicka 10b Kraków, takie informacje dostałem w mailu

abc
@mimasza58

w mailu od kogo??

kasia

Na jaki adres odsylacie faktury ja poslalam na (usunięte przez administratora)- przyszla spowrotem adresat wyprowadzil sie odeslalam ponownie na wielopole 1 znowu wrocila adresat wyprowadzil sie i moje pytanie gdzie to odeslac???

Rafał

Najlepiej zgłaszać to na policję. Oni się czują bezkarni i dlatego tak się dzieje, a potem w razie czego unikniemy problemów.

olek

dodzwoniłem się do prawnik non stop(usunięte przez administratora) Kobieta poinformowała że należy odesłać fv, ofertę jeśli jej nie przyjmujemy. DZWOŃCIE TAM bezpośrednio kontakt z sekretariatem

Zostaw merytoryczną opinię o M Media Sp. z o.o. - Kraków

M Media Sp. z o.o.