Opinie o M Media Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie M Media Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w M Media Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M Media Sp. z o.o. w Kraków

max

(usunięte przez administratora).. Każdy z nas dołożył się do śmiertelnego ciosu dla dobrze zarządzanej firmy M-Media czy raank.me, MK Development kurde już sam nie wiem jaka to była firma.

Pozew pewnie prawniknonstop przygotowal. :)))

RR

Komodziński to zostanie pociagniety do odpowiedzialności za przekroczenie o uwaga ... 50 tysięcy złotych internetu firmowego. Zamiast pracować oglądał całe noce filmy pornograficzne na firmowym Ipadzie. Te dowody zostana przedstawione w sadzie, bo pozew o zaplate tej kwoty juz jest. To przez niego firma padła, bo nikt nie był przygotowany na takie zaskakujące koszty. Zastanawiam sie jak nie wstyd jest takim osoba jak on, bo mieszkając ze schorowana matka, powinien dbać o swoją przyszłość zamiast narażać firmę na upadek, a swoich kolegów na stratę pracy. (usunięte przez administratora)

@RR

"To przez niego firma padła, bo nikt nie był przygotowany na takie zaskakujące koszty" HAHAHAHAHAHA padlem

kasjopeja

czy ja moglabym byc do odstrzalu przed panem Komodzinskim? bo ja sie juz nie moge doczekac naszego spotkania w sadzie :)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie M Media Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
obserwatorka i on

informuję tylko że w Poznaniu podczas odbioru skoda octavia gdy Pan prezes płacił nam do "łapy po stołem" w samochodzie, wszystko nagrałem na dyktafon w telefonie. Śmiało prezes szykuj się, nasze rozprawy już z końcem kwietnia.

Obserwator

Chcialbym zobaczyc Pana Mateusza zglaszajacego sie na prourature celem zlozenia doniesienia;-) ciekaw jestem Panie Mat czy masz Pan tyle odwagi cywilnej aby sie do wazystkiego przyznac i wyjawic wszelkie Panskie poczynania wzgledem pracownikow, firm i spolek w ktorych Pan zarzadach zasiadal;-) obawiam sie jednak, ze jedyne na co Pana stac to siedziec przed komputerem w swoich czterech scianach i wykrzykiwac przez internet. Obawiam sie rowniez ze na ulicy ogladasz sie w kolo czy nikt Cie nie goni za roznego rodzaju matactwa. Jezeli uwaza Pan ze ja rowniez zasluguje tym co napisalem na zgloszenie mnie do organow scigania to prosze bardzo, z mila checia ujawnie waszystko co wiem;-) a potem dopisze sie jak oskarzyciel posilkowy;-). Pozdrawiam

bum

(usunięte przez administratora)Według mnie im tez trzeba nadać odpowiednie przydomki bo te sie juz ograły.

RK

Próbuj chudy . Powodzenia

Mat

Komodziński jesteś pierwszy do odstrzalu

Henio

Masz tupet mimo wszystko.

:P

żałosne

Matt

Z niektórymi z was, za wypisywanie oszczerstw na mój temat w internecie spotkam się w sądzie. Nie daruje.

katt

jeśli to żart to udał Ci się panie Matt

Matt

Jak tam idzie wam z pitami.

TK

Rozbita skoda octavia samochód służbowy m-media stoi rozbita pod biurem(usunięte przez administratora)w Łodzi.Stoi bez tablic rejestracyjnych.

Pytajnik

Co to za agencja reklamowa sołysiaka? W google wystarczy wpisać agencja reklamowa mateusz sołtysiak i wyskakuje wynik w linked in. że od grudnia jest współwłaścicielem Pulse Agency. Ale więcej informacji o tej firmie nie mogę znaleźć... Znowu jakiś przekręt?

TK

Jeden z byłych samochodów służbowych Skoda Octavia. Stoi rozbity z przodu (usunięte przez administratora)

tymek

witam. dajcie do nich aktualny telefon . pozdrawiam.

Źyczliwy

A dziecko Hartleba sory Sołtysiaka wypisz wymaluj Mat.

Bogdan

Po roku wyslali do mnie fakture, ze w nowym roku ponownie chca ponad 900 zl, faktura wystawiona 25 styczen, wyslana 22 luty, termin platnosci 25 luty czyli 3 dni, odeslalem na wskazany adres, wrocilo z pieczatka, adresat wyprowadzil sie, dzis zadzwonila Pani z upomnieniem dlaczego nie place, podala nowy adres Rakowicka 10B/11 , Kraków by odeslac fakture jak nie chce wznawiac uslugi na nastepny rok,powiedziala ze zasugeruje prezesowi, ze adres jest bledny w wpisie o ewidencji i na stronach www ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o M Media Sp. z o.o. - Kraków

M Media Sp. z o.o.