Opinie o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adamed Pharma S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adamed Pharma S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Jovita

Do roku wstecz było Ok. Były szanse na premie. Teraz system rozliczania jest z IMS i programu aptecznego. Zrobisz jedno dobrze a drugie nie i zapomnij o premii. A cieżko jest mieć wynik w obu systemach. Sytuacja wyglada cieżko ludzie za sama podstawę nie chcą pracować stad tyle ofert bo tyle ludzi rezygnuje.

Aplikuje do Adamed

Cześć, Mam pytanie jakich aktualnie zarobków można spodziewać się na stanowisku Konsultant Medyczny? Jakich warunków pracy można się spodziewać? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Maluc

Co tam się dzieje? Tyle rekrutacji na KM?

Witam chciałem się dowiedzieć czy adamed pieńków ma swoiom firmowom ochrone czy wynajmuje Agencje ochrony.

Goździkowa
@Marek

Ma własna.

Przedstawiciel medyczny

Rekrutacja 20min. Kierowniczka dopytywała się o szczegóły. Niestety nie mogę polecić, bo pytania wykraczały poza dozwolone przez kodeks pracy (np. o stan materialy, rodzinny, planowaną ciąże, czy mam stałego partnera). O dziwo dostałam pracę, ale od tego czasu żaluję każego dnia. RKS Aleskandra F. wyżywała się na pracownikach, robiła krzaki, pisała pełno emaili, wieczorami. Wymagała niemożliwych, ciągle kontrolowała i docinała starszym pracownikom. Nie polecam, za tą samą kasę, można pracować w normalnej firmie, pod normalnym kierownikiem. Mam nadzieje, że ta kierowniczka już nigdzie indziej nie dostanie pracy i nie będzie się pastwiła nad ludźmi.

- jak Pani wyobraża sobie pracę na stanowisku przedstawiciela ? - jakie wynagrodzenie chciałaby Pani otrzymywać ? - czy będzie Pani pracować w nienormowanym czasie pracy ?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
Ada

Witam , Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Czego mogę się spodziewać?

@Ada

Chodzi o stanowisko PM . Będę wdzięczna z każdą informację .

Greg
@Ada

Daj sobie spokój. Szkoda zdrowia. Kiedyś było fajnie. Teraz dramat. Chyba jakoś źle kasę zainwestowali, bo nawet premii nie chcą wypłacać. Więcej ludzi odchodzi niż przychodzi, ale ukrywają to trzymając "na siłę" w firmie podczas okresu wypowiedzenia, udając pracodawcę roku. Dobre :-)

@Greg

A możesz rozwinąć ten "dramat". Gdzie taki przemiał?

@Greg

Byłam na rozmowie... Wszystko w miłej atmosferze . Zobaczymy czy się odezwa.

@Ada

Otrzymałaś już informację o wyniku rozmowy kwalifikacyjnej od Adamed Pharma? A może zostałaś już zatrudniona w tej firmie? Jeżeli tak, to proszę Cię o podzielenie się z innymi użytkownikami swoimi pierwszymi wrażeniami ze współpracy z tym pracodawcą.

Witam chciałem się dowiedzieć czy Adamed pieńków ma swojom ochrone firmowom czy wynajmuje Agencje ochrony a jak wynajmuje to jakom.

Dominika

@zuzia, nie każdego da się lubić. Każdy pracownik ma swój charakter i osobowość. Najważniejsze żeby rzetelnie wykonywali swoje obowiązki. Niemniej chcę Ci powiedzieć, że to forum nie jest miejscem do zamieszczania tego typu opinii. Tutaj powinny znajdować się merytoryczne wpisy o Adamed Pharma jako pracodawcy.

ON
@Dominika

HR dostał polecenie aby robić za moralistę na forum? Pamiętam z moich czasów jak zadawaliście głupie pytania dotyczące podstawowych spraw. Pod waszym nosem kierownicy robili co chcieli i najbardziej efektywne i pracowite osoby były zmuszane do odejścia. Dyrektorzy regionalni zamiast analizować sytuację dawali wiarę w każde kłamstwo jakie usłyszeli od asmów. (usunięte przez administratora) takie jakiego nie polecam nikomu.

Dominika

@Ala, to forum ma charakter publiczny i jest odwiedzane przez osoby, które chcą pozyskać od pracowników Adamed Pharma merytoryczne informacje o tej firmie jako pracodawcy. Dlatego proszę Cię o zamieszczanie w tym wątku tylko opinii tego typu, a z wpisami nie dotyczącymi zatrudnienia w Adamed Pharma proszę o przeniesienie się na inny komunikator.

Ala

Tak jej się spodobało, że tylko łóżka zmienia.

Dominika

@Ania, czy jest coś o czym warto porozmawiać na tym forum, co dotyczy kadry zarządzającej w Adamed Pharma, a jest ważne z perspektywy osób tam zatrudnionych? Ważne, żeby ten wątek wypełniany był wyłącznie merytorycznymi wpisami o tej firmie jako pracodawcy i wszystkimi innymi aspektami związanymi z pracą w niej.

@Dominika

Nie jestem osobą pracującą, a swoje pytanie kieruję do tam pracujących licząc na merytoryczne odpowiedzi właśnie.

ciekawski

czemu Adamed szuka krajowych kierowników coś się stało ?

@ciekawski

Może odchodzą???

A co sądzicie o kadrze zarządzającej?Myślę o dyrektorach w Pieńkowie.

Dominika

@P., pracujesz w Adamed bez umowy? Jak to możliwe? Możesz konkretnie opisać przebieg rekrutacji, w której brałeś udział w tej firmie? Twoja wypowiedź będzie interesująca dla innych użytkowników zastanawiających się nad rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą.

P.

Tyle opinii ... ciekawy jestem czy wszyscy mają umowy bo w domu u P . A... nie wszyscy fajnie tak rok wykorzystywać po 12h na czarno może PIP się zainteresuje.

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej na początku czerwca do dziś brak odpowiedzi . Tak pełen profesjonalizm ,dziękuje więcej nie skorzystam albo nie umówię się i nie przyjadę też fajnie :)

@Piotr

Na jakie stanowisko?

Dominika

@Piotr, rozumiem, że czujesz się zlekceważony postawą Adamed w związku z brakiem poinformowania Cię o wyniku rekrutacji, w której brałeś udział. Może jednak wydarzyło się coś nieoczekiwanego co musiało wstrzymać działania HRu tej firmy. Czy pomimo wszystko mógłbyś napisać coś o samym przebiegu i poziomie rozmowy, w której uczestniczyłeś?

@Dominika

"Coś nieoczekiwanego" dobre naprawdę ubawiłem się,pozdrawiam

Czarek

Jakieś ciekawostki z pracy moglibyście napisać. Mam zamiar aplikować i szukam info.

Igor

Zastanawiam się jaki jest powód tej ciszy?

@Igor

Boja się napisać prawdę :)

Nikt

Nie polecam

Dominika

Do firmy Adamed poszukiwany jest aktualnie specjalista ds.inwestycji. Pracodawca swojemu przyszłemu pracownikowi zapewnia niezbędne narzędzia pracy, przyjazną atmosferę, podnoszenie kwalifikacji w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Wiecie co wchodzi w skład tych warunków?

Zostaw merytoryczną opinię o Adamed Pharma S.A. - Pieńków

• Jak się pracuje w Adamed Pharma S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamed Pharma S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adamed Pharma S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adamed Pharma S.A.?

Kandydaci do pracy w Adamed Pharma S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adamed Pharma S.A.