Opinie o Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon w Radom

Firma Auto-Gaz Centrum specjalizuje się w produkcji i dystrybucji technologicznie zaawansowanych samochodowych instalacji gazowych.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon w Radom

Radzę omijać tą firmę z daleka. Firma typowo rodzinna. Jak nie pracuje tam ktoś z rodziny, to bardzo bliski znajomy. Szanowna Pani Dyrektor tej firmy uważa się za Boga. Myśli, że na wszystkim się zna. Nie liczy się absolutnie nic innego. Nawet jak i tak masz rację, to dla tej Pani jesteś idiotą i debilem. I tak na Twoje miejsce za chwilę będzie jej braciszek lub ktokolwiek inny z rodziny. Jeśli jesteś lizidupą - składaj tam cv. Aha, firma wysyła do GoWork żadania ujawnienia informacji o tym kto i co tu pisze....

Marketingowiec

Ciekawe czy znaleźli już kolejnego naiwniaka na stanowisko marketingowca. Sami nie mogli znaleźć bo wszyscy już znają ich numery, więc wynajęli firmę rekrutującą, żeby zwerbowała człowieka orkiestrę: marketingowiec/PRowiec/grafik w jednym bo przecież do tej pory procesy rekrutacyjne zawsze wygrywali znajomi lub stażyści.

bobek

Problem polega na tym, że nikt mi nie da na papierze gwarancji, że po okresie próbnym dostanę takie i takie warunki. A jak przyjdzie moment przejścia z umowy próbnej na stałą i zaproponują mniej a ja powiem, że to za mało to albo mi podziękują albo ja im podziękuje i co? Trzy miesiące życia do piachu.

jarek

Ja nie rozumiem o co tutaj chodzi. Przecież chyba dostajecie umowy do podpisania z pierwszym dniem pracy lub nawet wcześniej, prawda? Tak przynajmniej to działa w innych firmach. To skoro stawka na umowie różni sie od wynegocjowanej, to sie tego nie podpisuje, tylko pyta, czy aby nie wystapił jakis błąd!

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie rekrutacyjne przebiegło fajnie i sympatycznie. Koordynator TK wszystko ładnie opowiadał o firmie jaka to ona duża, że jest wsparcie od strony technicznej dla pracowników i warsztatów. Umawiałem sie po okresie próbnym na inna kase dostałem inną zdecydowanie mniejszą o 600 zł i jeśli chodzi o procent od sprzedaży to miałem obiecany na rozmowie 1% a po okresie próbnym dostałem 0,5%. Koordynator tylko umie ładnie opowiadać i wjeżdżać na amibicje, jest doskonałym "manipulatorem". Już nie pracuje w AGC. OSTRZEGAM!!! Pracę u nich podjąłem bo nie wiedziałem, że są .... osobami mijającymi sie z prawdą.

Trudnych i zaskakujących pytań nie było. Jedno z takich ważniejszych to czy człowiek sie nie podda jeśli instalacje sie nie będa sprzedawały.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
karol

no pewnie, że tak, a nie potem wychodzą z tego jeszcze większe nieporozumienia w sumie i potem już cięzko jest to wyjaśnić i cokolwiek sprostować. mnie nadal interesuje praca u nich, fanie by było, gdyby jakiś rekrurer mnie przyjął do Was, tylko jak na razie ofert pracy brak w sumie i nie wiem czy jakieś będą.

Zaskoczony

Widzę, że dział PRu ostro pracuje i usuwa niewygodne wątki na temat kadry zarządzającej, warunków pracy i płacy oraz podejścia do pracowników. Brawo!!!

prawda

inne pieniądze dają na rozmowie zupełnie inaczej jest po okresie próbnym. Po okresie próbnym dają mniej niż się człowiek umawiał,koordynator sprzedaży to osoba która na każdym kroku mija się z prawdą, w żywe oczy cały czas kłamie, jak będziecie na rozmowie to najlepiej ją nagrywajcie. Wymaganie mają wysokie ale żeby uszanować pracownika to nie, mają go za parobka, nawet własnych klientów nie szanują. OSTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ I JAK PRZED KOORDYNATOREM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

z branży

nie warto Kolego, ta firma to niezłe cwaniaki i lubią ludżmi kręcić, tak przy rekrutacji, jak i potem w pracy, duża rotacja handlowców i chyba zatrudniają na własnej działalności

z branży

co Wy chłopy jaj nie macie? zadzwonić i zapytać się, rozmowę telefoniczną koniecznie nagrać w razie jakby co, po co się będziecie pchali w coś co Wam nie pasuje, szkoda czasu i złudzeń na takie rozmowy kwalifikacyjne

Gregory

Witam, W piątek 16 marca w Gorzowie rekrutacja na handlowców na teren zachodniopomorskiego warto czy lepiej sobie darować ???

z branży

Młody pewnie jeszcze jesteś Kolego i nie wiesz, że jak pracodawca nic nie pisze o charakterze zatrudnienia to znaczy, że będzie umowa agencyjna na własną firmę i praca w dowolnym wymiarze godzin bez urlopu z terminem wypowiedzenia 2 tygodnie, a do tego jeszcze ze 3 aneksy do tej umowy zaproponują, a jak się nie zgodzisz to wylot, tak wygląda na dzisiaj dziki kapitalizm w Polsce i tak zatrudniają polskie firmy. Ja nic nie piszą to czytaj miedzy wierszami i domyśl się reszty, a potem wszystko nagrywaj bo inaczej się wyprą, dzisiaj słowo pracodawcy nic nie znaczy, więc każdy robi co chce, powodzenia, a może do nich zadzwoń i zapytaj na jakiej podstawie zatrudniają, może szkoda Twojego czasu jeśli nie chcesz pracować na swojej firmie czy tam samozatrudnieniu jak to nazywają..., powodzenia.

z branży

w czwartek się dowiesz, poprzedni dwaj handlowcy z oddziału we wrocławiu pracowali podobno na swoich firmach bo taki był wymóg właściciela auto gaz centrum, ogólnie uważaj na to co mówią, a najlepiej wszystko nagrywaj w razie jakby co ;-), na rozmowy podobno zapraszają na jeden dzień tłumy ludzi, bo chyba ze 20 osób minimum, więc będzie ciasno, ogólnie nic ciekawego i praca na góra rok czasu przy dobrych wiatrach i dobrych kontaktach w tej branży, bo nie ma co ukrywać, że branża ciężka, konkurencja duża i rynek trudny i już mocno rozpracowany.

Ten co wysłał aplikacje

Ja wysłałem na cv handlowca. Czyli to nie jest umowo o prace tylko trzeba własna dzialalnosc zalozyc bo tak zrozumialem.

Ten co wysłał aplikacje

Witam Mam mieć własnie rozmowe rekrutacyjną w czwaqrtek we Wrocławiu. Co konkretnie z tą firma jest nie tak? Jaka jest podstawa brutto na umowie, jakie auta, i czemu jest tam tak zle jak piszecie. Z góry dziekuje za pomoc.

true

Same kłamstwa, według mnie najlepszy Pracodawca obecnie na rynku radomskim, wcześniejsze opinie piszą chyba ludzie, którym się nie powiodło w życiu No cóż, jak wymagający Pracodawca to nie chce się pracować -trudno.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon - Radom

• Jak się pracuje w Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon?

Kandydaci do pracy w Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon
2.2/5 Na podstawie 94 ocen.

Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon