Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

filler

Jest bardzo slabo, robi sie coraz gorzej, strasznie mocno szukaja oszczednosci, brak podwyzek premii i dowalanie roboty za darmo, wszystko kosztem pracownika. Pensja zalezna od obrotu maszyn, maszyny mocno wyeksplatowane, zmeczone, konkurencja mocno z przodu, dzial handlowy mimo wielkich nadzieji po zmianie kierownika niestety ale sie chyba wypalil, klienci sie skarza na brak kontaktu...

Obecny
@filler

Witam serdecznie wiem coś o tym sam wypruwam sobie żyły że tak to nazwę. Zeczywiscie maszyny to stare zdezelowane graty. Ja obecnie nie przejmuje się tym że są zepsute bo i tak nic nie wskuram, a dział handlowy buja gdzieś tam daleko w obłokach i myśli że jakoś to będzie. Niestety czasy są jakie są konkurencja w tej dziedzinie jest mocna i z nowszym maszynami. Długo by tu opisywać ale szkoda nerwów. Dla potencjalnych nowych przyszłych pracowników panie i panowie kurierka jest lepsza i bardziej opłacalna. Pozdrawiam

@Obecny

Dokladnie kurierka jakni vending cos wspolnego maja, tyle ze na kurierce wlasna dzialalnosc i wlasne auto a nie zajezdzone :) Ja przeszedlem z PLOHa do konkurencji AS i stan maszyn, jakosc pracy, stan samochodow, zaopatrzenie magazynu jest na mega wysokim poziomie i pracujemu na telefonach a nie 10kg cegle.... Druga sprawa ciagly brak asortymentu, jakies dziwne blokady przez co maszyny staly mi czesto puste..

Lidia
@Obecny

Zarówno Ty, jak i użytkownik @filler macie dość negatywne zdanie o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWIE WIELOBRANŻOWYM PLOH. Głównym problem - jak wspomnieliście - jest stary sprzęt, który wymagałby po prostu wymiany. Może zatem warto porozmawiać o tym bezpośrednio z samym Dyrektorem przedsiębiorstwa, a nie tylko z jego Działem Handlowym. Jak myślicie, mogłoby to w jakiś sposób pomóc?

@Lidia

Nie ma wymian, dzialamy na tym co jest

Lidl
@Lidia

Kochana brak dojścia do samego szefa nie chodzi, że to Włoch, bo on rozumie po Polsku bardzo dobrze .On chyba po prostu nie wie co się dzieje we firmie? Szkoda, bo można by zrobić naprawdę ładne pieniądze, firma chyba nie chce zarabiać??Dział Handlowy myśli o własnych portfelach i tyle.

Lidia
@Lidl

Dziękuję za to, że zechciałeś mi odpowiedzieć. Jednak kilka rzeczy wciąż pozostaje niejasnych. Czy dobrze zrozumiałam - nie macie - jako pracownicy - bezpośredniego dojścia do Dyrektora PRZEDSIĘBIORSTWA WIELOBRANŻOWEGO PLOH? Jak to jest właściwie możliwie? Zechcesz mi to wyjaśnić?

Dawid

Dziwna firma, Podkupuje jakieś nierentowne firmy vendingowe, a potem się dziwią,że nie mają płynności finansowej.

Łukasz

Poda ktoś jakie warunki pracy Katowicach mam tam propozycje pracy więc chciałbym coś się dowiedzieć

katowice
@Łukasz

Daj sobie spokój kolego idź na kurierkę lepiej, zajedziesz się tam, ale to twoja decyzja. Pozdrawiam

Łukasz,
@katowice

Aż tak ciężko?Możesz powiedzieć coś więcej. Pracowałeś lub pracujesz tam jeszcze?

@Łukasz

Na jakie stanowisko będziesz aplikował? Obecnie pracodawca szuka specjalisty do spraw handlowych i zaopatrzeniowca automatów vendingowych. P.W PLOH oferuje szkolenia techniczne, atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy oraz samochód służbowy. Twoje doświadczenie z rekrutacji będzie bardzo pomocne dla innych użytkowników forum, więc podziel się nim, jeżeli będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej.

Łukasz
@Jakub

Zaopatrzeniowiec automatów jednak przed rozmową chciałbym się czegoś dowiedzieć czy warto czy kierownictwo ok jak współpraca z innymi pracownikami itp. Ale oczywiście podzielę się wrażeniami.

@Łukasz

Kiedy masz odbyć rozmowę o pracę w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH? Zastanawia mnie, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku? Ten aspekt może okazać się decydujący przy Twoim ewentualnym zatrudnieniu.

Ww

Czesc, pracuje juz pare lat i moge Ci powiedziec ze wszystko zalezy od ludzi i od Ciebie samego. Ja sam przyjmujac sie do pracy nie wiedzialem co z czym sie je, ale koledzy sluzyli pomoca zawsze.. Praca jest fajna, jesli lubisz jezdzic autem i majsterkowac no i najwazniejsza presja czasu, kazdy chce o normalej porze skonczyc, czasem jest luzniej a czasem robisz nadgodziny.. podstawe dostaje co miesiac, premie tez, nadgodziny rowniez platne.. Przychodz, w obecbej chwili rece do pracy potrzebne, duzo przychodzi i rezgnuje takze przemysl temat.. Auto i telefon dostajesz, auto ma gps ale raczej nikt Ci krzywdy nie zrobi jak po pracy zajedziesz na zakupy lub po dzieciaka do szkoly.. W firmie pracuja ludzie nie roboty :)

Tata
@Ww

Polecam, 2100 na vendingu i 2200 na serwisie. Zapraszamy ręce do pracy potrzebne od zaraz.

@Ww

Pomocni współpracownicy to ważny element zatrudnienia. Czy prócz dobrej atmosfery i premii, o których wspominasz dostajesz pakiet socjalny lub możesz liczyć na szkolenia, które dają Ci nowe uprawnienia? Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych to duże udogodnienie dla pracowników, którzy chcą awansować.

Ogarnijcie się
@Jakub

Kiedy chcesz wykorzystywać pakiet socjalny w tym zawodzie i co rozumiesz przez słowa pakiet socjalny?? Chodzi ci o karnety na basen, siłownie może do kina co? Jedziesz do maszyn od poniedziałku i piątku i tyle!? Tak trudno to zrozumieć ? Awansu jako filler nie ma , masz tę funkcje po to aby uzupełniać maszyny, dbać o czystość i tyle w temacie. Premie są ale musisz je sobie wyrobić to nie jest Korporacja typu siedze w biurze i pierdzę w stołek i tak dostanę premię. Mylisz pojęcia kolego. Pakiet socjalny też mi coś? :)

Emil
@Ogarnijcie się

Idąc tym tokiem myślenia to człowiek jest robotem a nie pracownikiem.

Ogarnijcie się
@Emil

Niestety to prawda firma nie przejmuje się tym, że masz do przejazdu 10 czy 200 km , masz wykonać i koniec. Szkoda gadać , brak dobrego sprzętu, części do maszyn to żal tyłek ściska... Dla aplikujących potencjalnych nowych pracowników dajcie sobie spokój, jak ktoś kiedyś tu opisał więcej demontaży aniżeli nowych klientów, tych co mają nie potrafią utrzymać, handlowcy to porażka z żadnym nie można nic załatwić. Może firma powinna postawić na nowych świeżych handlowców , ci starzy są wypaleni już tą pracą. Pozdrawiam

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Sss

Prawda ze powoli wycofuje sie z rynku ??

nik
@Sss

Coś chyba w tym jest co piszesz, może nie , że się wycofuje tylko zmienia tor jazdy. Cos się kroi tylko, że nie wiadomo do końca co? Dobrze nie jest to fakt.

@nik

Nie wiem, skąd właściwie posiadasz takie informacje, ale zdaje się, że PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH w dalszym ciągu funkcjonuje normalnie, bez większych zmian. Pracujesz tam może? Jeśli tak, to może powiedziałbyś coś o warunkach, które oferuje się tam nowym pracownikom. Czy taka nowo zatrudniona osoba może liczyć na umowę o pracę razem ze wszystkimi jej przywilejami?

@Monika

Tak umowa o prace jest i tak poza tym nic wiecej nie ma jesli chodzi o pakiet socjalny.

SINDBAD
@123

Niestety to prawda poza umową o pracę na nic lepszego liczyć nie można. Żadnych dodatków Świątecznych oraz premii po prostu nic. Premie podobno są ale nikt nich nie widział.

Człowiek
@Monika

Co myślisz pisząc o przywilejach (usunięte przez administratora)? Zwykła umowa o pracę- podstawa 2100 zł -do niczego się nie przydaje taka podstawa, zero socjalnych tematów, radzisz sobie sama i tyle. Ja już parę lat ładnycch tam pracuję i myśle o ewakuacji z racji, że nic ciekawego nie mogą zaoferować? A szkoda, bo warto szanować dobrych pracowników. Zakładają GPS w autach abyś czasem 5 km dalej nnie pojechał? :) A jak auto się spierniczy czy ma awarię to musisz sama sobie poradzić. To tyle jeśli chodzi o socjal . Pozdrawiam (usunięte przez administratora).

@123

Dziękuję Ci za odpowiedź. Dobrze, że w pracując w PRZEDSIĘBIORSTWIE WIELOBRANŻOWYM PLOH można liczyć na umowę o pracę - to sprawia, że pracownik czuje się nieco spokojniej. Zachęcam Cię do zdradzenia nam, jak długo oraz jaką funkcję sam pełnisz w tym przedsiębiorstwie. A jak wygląda atmosfera między jego pracownikami: określiłbyś ją jako dobrą i zdrową, czy raczej niekoniecznie?

@Monika

Umowę o pracę można bardzo szybko rozwiązać, wychyl się a raz dwa ją rozwiążą... pracuję 10 lat, pracuje od początku jako serwisant, atmosfera między pracownikami jest dobra, nie podoba mi się, że każdy jest inaczej traktowany.. Mnie np od kiedy przejeli nas Włosi nie podoba się, że Polaków traktuje się jako tanią siłę roboczą... podwyżki - brak, pakiet socjalny - brak, ubezpieczenie - brak, premie niby są ale to różnie bywa, na święta nawet życzeń szefostwo nie wyślę... Jak wprowadzili nowe urządzenia do pracy, znajduje się w nich GPS - który pokazuje wszystko, teraz wsadzili każdemu do auta, po pracy podjedziesz do sklepu po zakupy a się będziesz tłumaczył... Praca fajna, ludzie fajni, ogólnie wszystko mi się podoba, pół Polski zwiedziłem, ale nie podobają mi się zmiany ... będzie możliwość zmiany pracy na pewno zmienię :) Ogólnie polecam !:)

Wiesiek

Firma ok tylko zarobki słabe przynajmniej w moim mieście.

Greg

Dla mnie to firma niepoważna, zatrudnia niepoważnych ludzi. Byłem na rozmowie wstępnej z kierownikiem magazynu w/s pracy na stanowisku magazyniera. Rozmowa wyglądała tak, że to on właściwie zachęcał mnie do podjęcia tej pracy przedstawiając informacje o pracy na tym stanowisku. Nie miał żadnych pytań, podkreślił, że docenia moje duże doświadczenie i kwalifikacje. Na koniec zapewnił mnie, że jego decyzja o zatrudnieniu mnie jest pozytywna. Powiedział, że zadzwoni za 3 dni i zaprosi mnie na spotkanie z dyrektorem ( Włochem ), ale to miała być już tylko formalność. Dyrektor zawsze akceptował jego decyzje. Więcej się nie odezwał i nie odbierał moich telefonów. Jak to nazwać? Na pewno brak kultury, asertywności. Jeśli on tak postępuje z ludźmi to co myśleć o firmie go zatrudniającej?

Qwe

Ktos wie co dalej z firma ? Niby dzialamy, robimy, wyplate dostajemy ale odnosze wrazenie ze cofamy sie mocno, konkurencja mocno w przodzie a my jak bysmy czekali az wszystko zdemontujemy... Co.sadzicie??

zainteresowany
@Qwe

Wypłatę dostajesz? Robisz swoje? Nie masz koordynatora ? Jeśli nie wiesz co się dzieje w swojej firmie to odejdź , bo zanudzasz kolego! Wszystko gra i jest w jak najlepszym porządku !

Prawdomówny
@Qwe

Jak czekacie ?? wcale nie czekacie wystarczy wysłać Hula lub Walickiego z Zielonej Góry i demontaż gwarantowany na 1001 % Wcale bym sie nie zdziwił że ten typek o nicku zainteresowany to jeden z nich mydli tu (usunięte przez administratora)

@zainteresowany

Po co nerwy ? Chodzi o to ze nic nowego nie oferujemy, bazujemy na starych maszynach, nic nie montujemu, wszystko zjezdza. Was to nie martwi ?

zainteresowany xxl
@123

Jest coś w tym co tu piszesz , może handlowców by trzeba wymienić? Może się zasiedzieli przez te lata? Filler czy serwis nic nie może na to poradzić? Zajmują się klientami którzy są nie opłacalni , a grube kąski uciekają.

Firma PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH jest obecnie liderem w dostarczaniu gorących i zimnych napojów oraz przekąsek poprzez automaty vendingowe. Swoje usługi świadczy od 1991 roku, a więc już ponad 27 lat. A to niewątpliwie robiący wrażenie staż funkcjonowania firmy. Czy przez te wszystkie lata w firmie zachodziły jakieś istotne zmiany w kwestii pracowniczej? Jak aktualnie wygląda sytuacja w tym miejscu pracy? Pytam o to, ponieważ zauważyłam, że firma prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko zaopatrzeniowca automatów vendingowych. Pracodawca oferuje stabilny rodzaj zatrudnienia, szkolenia techniczne oraz narzędzia niezbędne do pracy. Czy kogoś z Was w sposób szczególny zainteresowało to stanowisko?

znający temat
@Monika

jest ale chyba team liderem w Broniszach - buuaaaahahahaaah :):)

@Monika

Fakt szukaja, praca fajna, kasa na czas, ale problem w tym ze konkurencja nas wypycha a przez to najbardziej dostaje filer, czas zaczac szukac handlowcow ktorym sie chce.

Luk
@123

Ja powiem tak, duza firma ok 1tys pracownikow, administracja chciala 12 automatow, oferta PLOHa zadowalajaca, zjawia sie handlowiec i oferuje ceny produktow z kosmosu. Info z administracji "ceny produktow bardzo wysokie mimo ze nie chcemy czynszu a pracownicy nie zarabiaja za duzo by placic 3zl za puszke"

zainteresowany
@Luk

Rozumiem, że mówisz o handlowcu z Zielonej Góry?

@zainteresowany

Nie wiem, ciągle ktoś się zmienia, ciągle ktoś inny jest opiekunem danego klienta..

Człowiek

Nie rozumiem części ludzi rzadko tu zagladam ale sporo samochodów zostało wymienianych fakt nie fszystkich ale pieniążki są na czas części brakuje jak w każdej firmie ale nie przesadzajcie coś sie demontuje ale i coś montuje nikt na siłę nikogo nie trzyma jest grono zadowolonych i nie zadowolonych pozdrawiam Wszystkich z serwisu bedzie doborze

Były pracownik.

Ploh Wrocław. Wykaż się zbyt bardzo to Cię zwolnią. Odradzam pracę na zaopatrzeniu automatów. Jakiś czas temu chwilę tam pracowałem. Tragedia jeżeli chodzi o organizację pracy. Jeśli chcesz być zaopatrzeniowcem to na pewnie nie w tej firmie. Pan X który mnie uczył zadumany w sobie, co to on nie umie, gdzie on to nie był... A chciej wprowadzić swoje zmiany by pracowało się lepiej, lżej to od razu Cię zwolnią. Jak już się zdecydujesz pracować to to rób ale po okresie szkoleniowym. Nawet nie dali jeździć autem podczas szkolenia więc nie wiem jak chcieli sprawdzić czy się nadaje. Strata czasu.

@Były pracownik.

Kolego czym ty chcesz sie wykazac na vendingu ?? Masz trase, robisz ja i zjezdzasz do domu - proste. Jesli ktos we Wrocławiu Cię szkolił to zapewne jeździłeś z nim autem które było przypisane do niego, auto są nowe i każdy bierze je na swoją odpowiedzialność w jakims stopniu. Po "szkoleniu" wprowadziłbyś swój system pracy, czy byś zaczynał o 5 czy o 9 robota ma byc zrobiona.

@123

Nowe auta, dobry żart najechane po 200 000 km lub więcej. Firma tonie to nie problemy przejściowe. Brakuje na wszystko niestety.

@Michał

Przyjdz pod firme i zobacz. Auta sa sukcesywnie wymieniane, kasa jest nie boj sie, wlosi ogarniaja ten bajzel ktory zastali... Duze przetargi ostatnio wygrane :) przyjedz do Warszawy na pare dni

ZIELONA GÓRA
@123

ZAPRASZASZ DO WARSZAWY, A DLACZEGO NIE DO ZIELONEJ GÓRY? CHŁOPAKI JEŻDŻĄ NA LETNICH OPONACH STARYMI AUTAMI?

Józef z serwisu
@123

Przestań kłamać anonimowy 123.Jakie przetargi???????????? wszystko po kolei ściągamy, a auta były nowe a są już używane i nie wymieniane więc nie kłam

Dwa ...ujki czyli Walicki i Hul jeszcze pracują? Jest wiele osób chętnych do pracy w tej firmie ale jak te dwa pajace jeszcze tam robią to nikt tam nie bedzie pytał o pracę !!!!

rozumiem
@Zainteresowany

Nic nie poradzisz kolego...

@rozumiem

Czyli dalej trzymają tych durni żeby filia padła tak jak padł Green Field??

@Zainteresowany

Dlaczego tak negatywnie wypowiadasz się o wymienionych przez Ciebie osobach? Chciałbym, abyś w swoich komentarzach skupiał się bardziej na całokształcie firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH, a nie na poszczególnych osobach, ponieważ nie powinno się oceniać osób, które nie uczestniczą z nami w dyskusji. Odpowiedz proszę, dlaczego sądzisz, że filia może upaść z powodu tych osób?

@Aleksander

Bo gdzie pojedzie dyrektorek Hul to jest demontaż lub przegrany przetarg, w poprzedniej firmie zganiał na pracowników bo szefowa była tępa i wierzyła mu w jego kłamstwa, teraz ciekawe jakie przedstawia powody demontaży? Jakoś inne firmy wędingowe na rynku ZG potrafią się utrzymać i rozwijać tylko nie ta gdzie jest Hul i Walicki dwa nieudaczniki!!! Przez tych dwóch półgłowków tylko zwalniają sie pracownicy a nowi przychodzą i nie chcą pracować jesli już przyjdą. Najczęściej rezygnują po rozmowie kwalifikacyjnej. Dwaj dyrektorzy upadłościowi nie widzi nikt tego do jasnej ciasnej ??

@Zainteresowany

Czyli uważasz, że gdyby nie oni, firma prosperowałaby lepiej? A może jest jeszcze coś, co należałby zmienić w funkcjonowaniu firmy? Mądrze gadasz, więc jestem ciekaw twojego zdania.

@Andrzej

Ci dwaj to tylko i wyłącznie najwięksi hamulcowi firmy!!!

Jurek
@Zainteresowany

Co do firmy, ok. Pracuje się dobrze, ale do czasu jak nie siada na Ciebie i zaczyna się cięcie premii. Na początek proponują 2100 plus premia. Z czasem premia zanika i zostaje podstawa. Na początku pracujesz po 10-12 godzin, z czasem jak opanujesz trasowke, krócej. Ale co się nanosisz, co się namarzniesz, co się nadenerwujesz to Twoje. Widzę jak długoletni pracownicy odchodzą, zastępca wszystkich fillerow, odchodzi po tym jak wspomniano wcześniej Panowie na nim siadają i nie dają żyć. Kolega pracuje ponad ludzkie siły. Jeździ po całej Polsce, jest na każde skinienie... Na bank lepiej zarabia, ale jak się on zwalnia to znaczy, że coś się dzieje...

@Jurek

O czym Ty mowisz... Jaki zastepca sie zwalnia ?? W wawie jest juz stala ekipa w ZG sie wykruszaja bo moze jest wieksza kontrola i nie ma krecenia walkow? Piszcie imionami kto odchodzi.

Flak

Fajna firma ,która ma gdzieś pracowników i na święta pracownikom znów nic :-( Wigilię zrobili brawo. Myślę, że związki zawodowe trzeba założyć i utrzeć nosa makaronom wstrętnym.

były

uj z tą firmą Moje sugestie dla PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.: brak słów

obecny
@były

Robić się nie chciało i tyle!! Albo fotel w tyłek ci wrósł albo ciężko było zgrzewkę coli wnieść do automatu co?? Ja jakoś jestem zadowolony co miesiąc dobra wypłata i w ogóle. Robotę trzeba umieć sobie zorganizować.

były
@obecny

kolego , 9 lat tam harowałem po 10-12 godzin co drugi dzień-montaże demontaże i naprawy na dworcu centralnym o drugiej w nocy przy minus 25 stopni, więc nie pi....ol mi o stołkach i niechęci do pracy bo za cienki jesteś. Spytaj "starych" co jeszcze zostali to ci opowiedzą

były 2
@były

Dobrze piszesz od stycznia robię to samo co ty. Kolejni przyjdą - wiadomo ale już sobie nie poradzą.?

były 2
@były

(usunięte przez administratora) jesteś i tyle biedny chłopiec -25 stopni na dworcu - nikt Ci nie kazał marznąć?9 lat pracowałeś i czego się dorobiłeś ? Pracy na dworcu po nocach- łał - szał?/

biznesmen

Ja natomiast pracuję na luzie w tej firmie, nie stresuję się jeśli ktoś nie chce lub nie może przyjechać do awarii to się tym nie przejmuję ( najprawdopodobniej ma zbyt dużo pracy ), automat zostaje wyłączony, opisany i czeka na swą kolej do ewentualnej naprawy .Niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć więc bez stresu. Wyjeżdżamy na 8 do pracy i wracamy na 16 do domu . Pozdrawiam

@biznesmen

Długo już pracujesz w firmie PLOH? Jak ocenisz to miejsce pracy pod kątem możliwości rozwoju zawodowego? W związku z tym, że masz za zadanie naprawę usterek, które mają miejsce to, czy musisz na bieżąco uzupełniać swoją wiedzę na temat funkcjonowania maszyn? Zastanawia mnie, jak to wygląda w praktyce.

@Aleksander

Grunt to dobrze żyć z kolegami z pracy, jeden umie to, drugi umie to, najważniejsze by Ci się chciało i najważniejsze byś się chwycić za śrubokręt :) Pracuje już parę lat i ciągle się czegoś uczę :) No i sprawa najważniejsza nie zgrywaj cwaniaczka, bo tacy ludzie tutaj długo nie pracują !

@123

Dziękuję za odpowiedź. Chciałbym dowiedzieć się jeszcze, czy w firmie PLOH praktykowane są spotkania wigilijne i inne tego typu wydarzenia świąteczne? Atmosfera pomiędzy zatrudnionymi pracownikami jest zadowalająca? Zbliżają się święta, dlatego zastanowiło mnie, jak to wygląda w rzeczywistości. Odpowiedz, proszę.

biznesmen 2

Do Jarek Jestem zainteresowana kupnem udziałów w Katowicach i Zielonej górze, a ludzi można zastąpić nowymi- odchodzą marudy i ci co nie chcą pracować. Czekam na hasło kiedy można wykupić udziały? Nie stresuj się Jarek w piątek jest spotkanie wigilijne, jedź i spotkaj się z kolegami...

Rozbawiony
@biznesmen 2

Pisałem już tylko jak firma przejęła Green Field żeby wywalić Hula i Wlickiego!!!! A wy baranki jeszcze dajecie im auta nowe i klepiecie po pleckach! To są niedojdy życiowe które nie znajdą żadnej innej pracy dlatego sie tu trzymają i (usunięte przez administratora) w Warszawce. Chcecie mieć oddział w Zielonej Górze wywalcie tych dwóch pajaców!!! Waldek gdzie pojedzie na przetarg to wszystko przegrywa , same demontaże, naprawdę nie widzicie tego czy tylko udajecie że nie widzicie??!!

kupiec
@Rozbawiony

To ciekawe tyle tu się pisze o Hulu i Walickim , a oni dalej pracują i mają się dobrze ? To fakt , że nie radzą sobie ten pierwszy to rzeczywiście sobie nie radzi , zwykły filler by go lepiej zastąpił? Nic nie zrobicie z tym? A szkoda?

Jarek

Witam kto się orjętuje kiedy firma zrezygnuje z oddziałów w Katowicach i Zielonej Górze bo pracownicy odchodzą sami a pracować nie ma kto, a firma myśli , że ci co zostali będą teraz robić za trzech za te same pieniądze !!!

klient

Czasem jak tam dzwonię to mam wrażenie że cofam się do czasów PRL-u, niektórym, pracownikom, mam wrażenie że zawracam głowę, są bardzo opryskliwi. Ale i jest tam jedna bardzo uczynna Pani- trafiłam na nią tylko raz, a kontaktuję sie z nimi dość często, niestety imienia nie pamiętam. Czas reakcji na awarie też pozostawia wiele do życzenia.

@klient

Nie chcę tu nikogo obrażać ale czasami jak ludzie dzwonią z awariami i pierwsze co można usłyszeć w telefonie to tylko pretensje i pani to nie działa pani to jakieś (usunięte przez administratora) i tak dalej a potem jedzie serwisant i się okazuje że automat na przykład nie jest podłączony do prądu bo takie rzeczy też się zdarzały. Ale Nasz klient nasz pan

pan samochodzik

Tak czytam czasem te wszystkie wasze opinie i twierdzę, że (usunięte przez administratora) trzeba wszędzie no chyba, że za biurko posadzą ale i tam również pracować trzeba. Ogólnie ta firma jest ok pracuję tam od ……. jakiegoś czasu i jeśli robię codziennie to co w trasówce to jest ok. Co prawda niektóre maszyny mogłyby iść już do lamusa szkoda, że są tak zajechane ale jest ok, kasa się zgadza na koniec miesiąca i super. Nie ma co wychodzić przed szereg robić swoje i tyle. Pozdro dla ziomków .

@pan samochodzik

Na jakie wynagrodzenie może liczyć nowo zatrudniony pracownik w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH? Osoby młode bez doświadczenia zawodowego mają szansę, aby dostać się do pracy w tej firmie? Jeżeli możesz, to odpowiedz, co wiesz na ten temat.

vendingowiec
@Aleksander

Tu jest duży plus, ponieważ jeśli masz chęci i zapał do pracy to dostaniesz robotę, ale bardzo szybko da się zweryfikować to co robisz itd, kierownicy mają wgląd do tego co robisz w każdej minucie, było już paru pracowników co dużo gadali a nie za dużo robili. Oferty pracy są na pracuj . pl także jak masz ochotę aplikuj. Z mojej strony powiem tylko tyle, że auto masz pod dom, telefon służbowy, robisz swoje i wszyscy zadowoleni. Pamiętaj, że nie masz co liczyć na pochwały, że super fajnie pracujesz, ale jeśli będzie dzwonić do Ciebie kierownik, znaczy, że coś jest nie tak :)

@vendingowiec

Prawdę mówisz wiem po sobie, że jak robotę wykonam to jest ok, a kierownik nie zawsze dzwoni z pretensjami. Pozdrawiam

@Aleksander

2500 na dzień dobry, etat ,auto, komóra firmowa i do dzieła :)

@filler

Poza wymienioną przez Ciebie stawką jest szansa, aby nowo zatrudniona osoba w firmie PLOH otrzymała również jakieś premie bądź dodatki? Pracodawca przewidział jakiś system motywacyjny, który motywowałby zatrudnione osoby do wydajniejszej pracy? Napisz, proszę, jak to wygląda.

@Aleksander

Twoja wypłata to system motywacyjny, dbasz o maszynę, uzupełniasz, sprzątasz, wiadomo, że ludzie kupują oczami i automat który wygląda jak nówka sztuka bardziej przyciąga uwagę niż np maszyna w której widać pleśń lub np lampa nie działa. Czym więcej maszyna zarobi tym lepiej dla Ciebie :) Duży plus, że kordynator vendingu stara się i gania handlowców, cały czas obserwuje ruch filerów :)

Ferdek
@123

To fakt co piszesz ale jeśli maszyny są stare, awaryjne, a takie mam w większości na swoim terenie to ciężko utrzymywać je w stanie igiełki tak zwanej.? Ogólnie jest ok jestem tym co nie musi pracować bo musi tylko chcę pracować. Nie ma co narzekać tylko robić swoje , a będzie ok. Na swoje przyjemności można zarobić - wypłata jest ok. Pozdrawiam panie i panów z firmy.

@Ferdek

Często zdarza się tak, że maszyny, na których pracuje pracownik zatrudniony w firmie PLOH, ulegają awarii? Jak wtedy pracodawca rozlicza pracę pracownika danego dnia, gdy załóżmy, dojdzie do awarii, przez co pracownik nie ma możliwości wykonywania swoich obowiązków? Ciekawi mnie, jak to wygląda.

@Aleksander

Ja jak zaczynałem pracę w tej firmie to byłem też uczony serwisu i jakieś podstawowe rzeczy potrafi zrobić sam i załóżmy jeżeli mi się coś zepsuło to kończę dzień pracy i wracam tam z powrotem i naprawiam lub sobie Zamawiam części z magazynu Jeżeli nie dajesz sobie rady wyzywasz serwis Jak dobrze żyjesz z chłopakami to rzecz masz załatwione od ręki Jeżeli jest tak że nie możesz danego dnia być przy automacie zgłaszasz to do swojego koordynatora i on sobie to zaznacza

Sss

Skad wiesz Janusz?? Powiesz cos wiecej ??

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. - Stare Babice

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 125 ocen.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.