Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

Ostry

Panowie jak się czujecie po obcięciu premi uznaniowych ? Robią co chcą taka jest prawda. Czas na zmiany bo lepiej w już nie będzie.

Wwww
@Ostry

Firma podzielona, zero pracy zespołowej. Może chwalmy się pensjami? Bo wiem że są różne. Serwis 2500zl netto, niech mi odpowie któryś z szanownych kierowników jak za to żyć....

Szybko
@Wwww

Hipokryci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tymon
@Ostry

2200netto.

Człowiek

Oj zle sie dzieje w tej firmie zło czycha wszędzie.

Dfgd
@Człowiek

Rozwiń mysl

Filer

Wszyscy mówią o dużych zmianach w firmie,

@Filer

D.B chodził i wychodził zwolnienie przełożonego. Niestety gość się nie nadaje na następcę nikt go nie lubi.

Tak Michał został zwolniony, podobno DB kładł mu kłody pod nogi. Swoją droga, to nie znam nikogo z ploha kto by zrobił tam karierę. Widocznie DB chce być pierwszy????

filer

Ikona Ploha też popłyneła.

Master
@filer

W sina dal dal dal

@Master

Bełkot, po co siebie obrzucać? Może w końcu jakiś strajk? wszystko nam obcinają, wszystko zwalają na Covid, mało macie teraz roboty? może w końcu docenią obecną drużynę ? Pozdrawiam kolegów !

Cyberpunk 2077
@pracownik

W wersji PC jest wszystko ok. Problem pojawia się na PS4. Mam nadzieję , że to dobre forum :-)

Vending

Prawda jest taka, że nikomu na niczym nie zależy, niedługo nie będzie komu pracować bo każdy kierownik, nikt nad tym nie panuje. Firma fajna ale tylko do zebrania doświadczenia, 2100 lub 2500 podstawy to kpina, szefostwo niech doceni, że ma dobrych fachowców w załodze którzy jeszcze nie odeszli.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Pracownicy

Skoro nie ma wigili w tym roku, to może jakieś premie, paczki na święta??

Czy pracodawca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jan Niezbędny

Firma szkoleń jako takich nie robi. Szkolenia mają tylko serwisanci raz na jakiś czas. Problemy pojawiają się jak przychodzi nowa osoba gdzie trzeba ją szkolić i tracić czas, gdzie w plohu wszystko jest na wczoraj.

filer

A więc tak, praca jest spoko, robisz swoje i nikt nie wnika, wgląd mają do twojej pracy w czasie rzeczywistym, ale nie jest tajemnicą w firmie to, że sytuacja finansowa jest słaba, nie ma nowych inwestycji, umowa na auta została przedłużona, filerzy i serwis poza Warszawą jeżdżą autami z dużymi przebiegami i kilkunastoletnimi.. Jakieś urządzenia montujemy, jakieś demontujemy, działy ze sobą nie współpracują, serwis narzeka na vending, vending na serwis.. szkoda, bo parę lat temu z tego co koledzy opowiadali było zupełnie inaczej i PLOH to była jedna wielka drużyna która została obecnie podzielona. Jeśli chodzi o zarobki, jest ok, ale to zalezy jaką masz trasę, przez COVIDa nikogo nie zwolnili to duży plus, ale rozliczanie pensji powiem wprost, nigdy się nie dowiesz ile za co, bo do tego nie ma wglądu. Plotki wśród innych firm chodzą, ale mówię tylko to co ja widzę na miejscu.

Filer

jest bardzo ciezko

Zarobiony

Witam, po ile godzin dziennie pracujecie na vendingu? Standardowo po 8h czy raczej wychodzi wam więcej? Jak to jest w waszych przypadkach? Pozdro

Rambo
@Zarobiony

8 h ani minuty dłużej

Baśka
@Zarobiony

Ja wynajęłam kolesia co robi za mnie tę robotę, a sama na plaży leżę i się smażę , melduje się co dzień i finito!:)

Czy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. występują paczki/bony świąteczne?

Jack Holder

Niestety nie. Jest tylko wigilia firmowa gdzie możesz pojechać 300,400, kilometrów. Zjeść rybkę i wrócić tego samego dnia a właściwie nocy.

BYK

Witam wie ktoś ile można zarobić w polhu na serwisie lub liftingu. Jestem z Zielonej i widziałem ogłoszenie niedawno. Słyszałem,że niby płacą 2500 na rękę. To troszkę mało ale na początek może być. Ciekawe czy po okresie próbnym można liczyć na więcej ?

ziomek
@BYK

Na początek to Ploh nie Polh, kwestia umowy to trzeba z kierownikiem który ew Cię zatrudni,podstawa krajowa to 2100- 2200 bodajże ,ale więcej info to już z w/w kierownikiem.Pozdrawiam

Cola
@BYK

Nic specjalnego, obcinają kasę nawet najleprzym, chłopie jak masz coś innego jeszcze w zanadżu to omijaj zimną 1 z daleka. Szkoda, bo jeśli dobrych pracownikow traktują jak pasożyty to nie ma o czym mówić. Zrobisz jak chcesz?! Pozdrawiam

?

Wiesz raczej teraz starzy pracownicy dostają 2800 także chyba ciężko

Polak
@0

2800 to nawet nawet ja jestem też już starym pracownikiem i nawet tyle nie mam z nedzną premią.

Korba

Siemanko Panowie. Pytanie do filerów. Powiedźcie jak wyglądają wasze wyplaty w dobie koronawirusa. Dostajecie sama podstawę czy jest jakaś premia? Zastanawiam się czy wszyscy są traktowani na takich samych warunkach.

Cola
@Korba

No cóż????? Dolina :)

Zniechęcony
@Korba

Wiesz co powiem Ci szczerze jak jest premii brak ,nawet jeśli już twoje firmy które odwiedzasz normalnie prosperują kolejny miesiąc obiecuja ,że premie będą się pojawiać natomiast wypłaty tragedia ,szkoda ze przynajmniej nie doceniają tak pracowników żeby wypłacać tego ostatniego skoro już premie obcięli, teraz masz marna wypłatę i jeszcze sprawdzaj non stop konto czy te grosze pojawia się od 30 do 10 ... smutne

Czy często w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Strażak

O co ci kaman? Z tą wewnętrzna rekrutacją????

MR.Bean

Tak zdarza się rekrutacja wewnętrzna. Zatrudniani są ludzie tzw z pod budki z piwem po znajomości, bez jakichkolwiek kwalifikacji. Po czym okradają firmę bo myślą,że to jest normalne. Mam na myśli vending ale myślę, że na serwisie jest podobnie.

Ja chcialbym tylko powiedziec ze zwiazku z wirusem zadbano o nas, pracy mniej, powysylano nas na urlopy zalegle i pracujemy z domu, placa normalnie, w sytuacji kryzysowej pokazano ze dbaja o nas.

zainteresowany rqazy 2
@23456644

Co ty gadasz jaka zdalna praca chyba handlowców bo filerzy zasuwają normalnie nie patrząc czy firma ma 10 czy 2000 pracowników . Urlop w dobie kryzysu wirusa? Coś nowego, a kto zaopatrzy automaty? Pani Basia przysłowiowa? (usunięte przez administratora)

@zainteresowany rqazy 2

Wiekszosc osob na urlopie, zajedz do firmy, cieszmy sie ze jest praca i pilnujmy sie!

Zwz
@23456644

Człowieku przestań kłamać jakie dbanie konkrety? Ile dostskes masek, rękawiczek konkrety bo po prostu kłamiesz, jakie urlopy ty chyba upadłeś na głowę albo specjalnie puszesz tskue bzdury żeby inni czytali bo to istne kłamstwa. DLA CZYTAJĄCYCH FIRNA NIE DBA O NIC. Przed pandemia było tragicznie a teraz brak słów. A wypłaty? Kto normalny robi widełki od 30 do 10 czyli 10 dni kiedy będzie wypłata. Jak czyta to jakiś prezes niech napisze wg jakiego kodeksu, prawa dopuszczalne jest takie coś? Nie napisze bo to co robią w tej firmie to bzdury. Nie ma koszulek, kurtek, coś tam chyba dają na buty, telefonów.... Nie ma zdanego socjalu, teraz nie ma masek chyba że 2 na miesiąc, rekawiczek, nie ma socjalu nie ma nawet przepraszam. Mydlenie oczu, obiecanki bark szacunku.

@Zwz

Widze ze ktos spozyl za duzo procentow, nie da sie tego czytac.

kolo z serwisu
@123

Michałku ( bo każdy z zainteresowanych wie że to ty jesteś pod tym nickiem ) daj sobie spokój z ratowaniem tonącego podwodnego okrętu. Kolega trafił w sedno i prawdę napisał, a tych co innego nic nie potrafią jak tylko praca w Ploh-u to boli najbardziej. Pozdrawiam Was

Aaasfg

Czy ktos ma jakies informacje, jak to bedzie w firmie, nikt nic nie wie.

stary

Czy przedstawiciele handlowi poruszają się samochodami dostawczymi,czy osobowymi?

@stary

Osobowymi :)

StaryWyjadacz

Panowie jakie macie swoje wynagrodzenie podstawowe brutto? Jest szansa ze po kilku latach pracy podstawa się zwiększy?

@StaryWyjadacz

Chodzi oczywiście o vending

@StaryWyjadacz

Od 4 w górę, mówię o kwocie na rękę, ale trzeba chcieć pracować i się starać o uzupelnione i czyste maszyny, by zachęcić ludzi! :)

Ile wyborów miesięcznie?

zainteresowany xxl
@123

Piszesz 4 co? 4 tysiące na rękę czy jak? W którym oddziale tak fajnie płacą? Chyba na serwisie bo nadgodziny walą nieziemsko więc te 4 tysie zarobią, bo na vendingu choćbyś się zgioł do pasa to nie wyciągniesz 4 tysi? Pozdrawiam

@zainteresowany xxl

robię na vendingu, takie pensje wyciągam, mam pokazać czy jak.. Pytają to odpowiadam.

Wyplaty wpłynęły :)

Beata
@123

To dobrze, że dostaliście wypłaty w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE. Zawsze płacą na czas? Czy może były jakieś problemy?

Owy
@Beata

Nie płacą na czas, we wrześniu w ratach, albo jak jest ostatni w sobotę to dopiero wypłata jest w pon bez odsetek bez przepraszam tak to wyglądać co 2 miesiąc teraz zapłacili wczoraj bo niby dali regulamin żarty jakieś przed regulaminem było podobnie. Pozdrawiam

marcin

Dziękuję. A naprawy automatów wchodzą w zakres obowiązków? Samochód jest dostawczy?

Vendmaster
@marcin

nie, naprawy wykonuje serwis, jakies podstawowe rzeczy robisz sam lub ktos Ci przez telefon wytlumaczy, jesli cos sie dzieje wystawiasz zlecenie przez palmtopa i tyle. auto w zaleznosci, ale przewaznie nowe peugot boxer

Mlody
@Vendmaster

Koordynatorzy już tak odpisują na pytania ?? Nie ma komu pracować, wiec trzeba chwalić... Spieszmy się chwalić Ploha, tak szybko może odejść ! Zapomniałeś wspomnieć o podstawie 2200 i premiach na które składa się milion składników. 2 lenie auta po kilku pracownikach nie są już nowe.

Vendmaster
@Mlody

przychodzisz do pracy, pierwszego dnia dostajesz umowe o prace, telefon i nowe auto, nawet 2 letnie to max przebieg do 90tys... Zle? Owszem taka jest podstawa ale pensja sklada sie jeszcze z premii, obrotu automatow itd, jesli Ci zle to przeciez nikt nie trzyma Cie na sile.

Psv
@Vendmaster

Nie trzyma?! teraz jest rynek pracy pracownika i że tak powiem szanuj pracownika swego bo możesz za chwilę nie mieć żadnego.... Kozak z ciebie

......

Polecam zatrudnić kogoś z działu prawnego bo ewidentnie braki w wiedzy ????

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. - Stare Babice

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 125 ocen.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.