Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

Odnośnie premii, jest pandemia, jest kryzys, trzeba to zrozumieć, zacisnąć pośladki i pracować, bardziej boli, że nie wszyscy są traktowani tak samo. Odnośnie nadgodzin, pracujcie uczciwie, pracę zaczynamy o 8 a nie o 9, w każdym normalnym zakładzie pracy jest to normalne, że pracownicy są rozliczani z czasu pracy. Dzimitry wykonujesz dobrą robotę, oby tak dalej, w końcu kierownik który odbiera telefon i oddzwania. Tomku dobrze, że są zmiany, ale weź pod uwagę, że niektórzy wykonują kawał dobrej roboty a okroiłeś im mocno pensję, otwórz oczy bo dobrzy serwisanci odchodzą a następne odejścia wiszą w powietrzu. Praca fajna, polecam, ale co dalej z firmą..

@pracownik

Normalnie czytając popłakałem się... ze śmiechu. Kolego, za właściciela który tą firmę zbudował do pracy przychodziliśmy o 8 potem kawka papierosek pogaduchy i do pracy się braliśmy ok. 10. Każdy wykonywał swoją robotę sumiennie i ok 14.30 zjeżdżało się na firmę żeby ustalić robotę na drugi dzień ewentualnie zrobić zawory czy coś tam odkamienić. Firma rozwijała się dynamicznie, podkreślam dynamicznie i co chwila stawiało się nowe punkty i na bieżąco były nowe auta i nowe narzędzia pracy. Wtedy też byli dobrze i lepiej traktowani, ale nikt nikomu nic nie powiedział. Wtedy nikomu nie przyszło do głowy się zwolnić a też czasami było ciężko. Popytajcie starej wiary której parę osób jeszcze tam u was zostało. Ech wzięło mnie na sentymenty, kawał życia tam zostawiłem ale było warto. Pozdrawiam

@były który jest na bieżąco

Skoro teraz nie pracujesz nie powinieneś się wypowiadać :) Nowe auta ? Nowe były brane teraz. Teraz idą zmiany na lepsze.

były który jest na bieżąco

Pamiętaj że jestem na bieżąco a te wasze nowe auta to śmiech, a po twoich wypowiedziach to zgaduje że masz aspiracje na stanowisko za Silvio :):):)

@były który jest na bieżąco

Czyli odszedłeś do czegoś gorszego i wstyd Ci wrócić :)

Były
@pracownik

Wstyd to by było wrócić, ploh od dawna notuje spadki, o dziwo ten przeciekający statek jeszcze dryfuje

@pracownik

Tak tak brachu tak sobie to tłumacz. Jestem w branży cały czas i rzeczywiście chciałbym wrócić... ale tylko powspominać stare czasy z ludźmi którzy je jeszcze pamiętają. Z biegiem czasu mogę ci powiedzieć że odszedłem do czegoś lepszego tzn. innego, przede wszystkim traktowania ludzi logistyki pracy pod każdym względem rozumienia wykonywania pracy, więc nie załamiesz mnie i nie oszukasz że w Plohu jest bajkowo bo jesteście na rynku jeszcze dlatego że nie wszyscy mądrzy ludzie się pozwalniali- oczywiście stara wiara, bo nowy narybek to........... pożal się boże . Pozdrawiam

@były który jest na bieżąco

Widzę nadal sledzisz co sie w firmie dzieje, ublizasz nowym serwisantom a jest na prawdę paru co znaja się na rzeczy, więc trochę wyluzuj.

Ex
@pracownik

Wiesz chyba chodzi oto ,żeby samemu odchodzić z firmy .Myślę ze T .B niestety nie jest w stanie nic zrobić bo jest sam .Gościu ma jedyny jeszcze chęć do pracy i do nowych pomysłów cała reszta u góry to (usunięte przez administratora) ,zniszczyli ta firmę wiec chyba jedyne co może zrobić T to zawijać się.

@Były

Bo przetrzymuje pensje ,nie placi faktur ????to właśnie dlatego jeszcze dryfuje

Rozczarowany

Poniźej opinia z lutego... - Idą zmiany na lepsze. :))) I tak od kilku lat. Ploh - MISTRZ!!!

Radziosradziorozszyfrowany

Sory odpowiedź była nie do Ciebie ,pomyłkowo poszla tutaj

Byłas ;)

Włosi - nibny znawcy vendingu - nie mają pojęcia o realiach tej branży w Polsce. Wymyślili sobie, że wprowadzą vending włoski kopiując go w 100 % w Polsce. A dwóch pajaców brnie w to (usunięte przez administratora) mydląc oczy pracownikom, że niedługo wyjdą na prostą i że będzie dobrze. Hehehe... :) To tak już od kilku lat. :D Dość tych kłamstw... Dlaczego Ploh nie przejął maszyn Coca Coli w Warszawie, dlaczego Ploh ma problem z zamawiamniem puszki vendingowej do maszyn a inne firmy w Warszawie nie mają? Dlaczego mimo, że się mówiło, że Automat Spec, na którego się niby CC wypięła teraz przekazała Im obsługę kolejnych maszyn w mieście, w którym Ploh teź ma swój vending? :))) Podejrzewam, że Zbyszek Loh patrząc na poczyniania tej firmy zapada się pod ziemię ze wstydu...

@Byłas ;)

oj racja brachu racja, Zbynio to był... :)

@Byłas ;)

Bo to nie było zapewne rentowene ????powinni się przekształcić na usługi typu" ściąganie automatów ".Bo to robią od długiego czasu ????same osły dające mydlić oczy zostały i kapusie dla większej pensji o grosze.Nie myślący o przyszłości, że za chwile zostaną na lodzie.

Serwis-vending

Mam pytanie czy firma w tym roku przewiduje jakieś nieznaczne podwyżki dla pracowników na najniższych szczeblach? Od lat nie było waloryzacji pensji, jeżeli sytuacja się utrzyma to w nowym roku zabraknie już pracowników z jakimkolwiek doświadczeniem. Sytuacja w firmie do najlepszych nie należy ale jak nic się nie zmieni to zawieziemy wszystko i firma pod Polskim szyldem będzie musiała ogłosić upadłość.

@Serwis-vending

Proponuje ci złożyć wypowiedzenie, wtedy idą po rozum i dajom podwyżki. Dużo osób dostało, to może i ci się należy. Jak sam widzisz średnio zależy na pracownikach z doświadczeniem, taniej wychodzi zatrudnić nowego bez doswiadczenia chociaż ci nowi dostają na start więcej niż wieloletni pracownicy bez podwyżek.

@Andrzej

Pytanie czy chcesz sie sprzedać za 100 200zl wiedząc ze w firmie i tak się nic nie zmieni. Ploh jako pracodawcy jest na prawdę mało atrakcyjny.

@Pracownik pytanie jak plohowi na tobie zależy? Kierownicy zarabiają spore pieniądze może i tobie się należy

Amadeo

Chcą nas sprzedać lub zlikwidować? Kto nas kupi, tylko większy desperat. Prędzej widzę tu upadek firmy tonącej w długach, karty paliwowe jeszcze działają czy blokada?

Dfg12
@Amadeo

Nigdy nie były blokowane , wypłaty na czas to najwazniejsze

Amadeo
@Dfg12

@Dfg12 kogo chcesz oszukać? Przejście do Shella nie było bez powodu. Liczne ponaglenia o braku płatności za zaległe faktury, nie raz pobierana była zaliczka na paliwo bo nie wiadomo było kiedy zablokują kartę. Stąpamy po kruchym ludzie, nikt się do tego nie przyzna, złom ściągany z Włoch? Po co? Czary mary, bylo dobre ale nie w dorosłym świecie.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
a

Na vendingu też tak kolorowo to nie wygląda, firma najlepsze lata ma już za sobą, dział handlowy nie działa, mam nadzieje, że podniesiemy się jeszcze z kolan.

@a

Jaki dział handlowy jak on od wielu, wielu lat nie istnieje? Aktualnie w żadnym z oddziałów. Powodzenia, czekaj dalej aż firma podniesie się jak to określiłeś z kolan, tylko czy nie szkoda życia? Czy na pewno masz aż tak dużo czasu? :) Pozdrawiam.

master filler

Po wypłacie stwierdzam, że mieliśmy iść w jakoś wykonywania usług a tak na prawdę idziemy na ilość zrobionych zleceń, nie ma co się starać bo nie jest to w ogóle docenione. Zlecenia można sobie generować bo i tak tego nikt nie sprawdza, niech T. się nie dziwi, że brak zaangażowania ze strony pracowników, skoro ciągle się słyszy, że nie ma kasy w firmie, a pod biurem nowe auta. Wydaje mi się, że kasy nie ma na dole, ale na górze żyją jak pączki, pozdrawiam kierowników ! Na szczęście to moje ostatnie miesiące w tej firmie a szkoda, bo lubiłem tą pracę.

Wojskowy
@master filler

Co się dzieje we firmie ? Aż tak idziemy w dół ? Miało być dobrze , a jest niedobrze? Kto zawinił? Góra czy dół? Dlaczego odchodzisz? Długo pracujesz w Plohu? Pozdrawiam

Stefan
@master filler

Kolego, ile czasu jeszcze potrzebujesz żeby dojrzeć do decyzji zmiany pracy? Czas leci... Ile lat można słyszeć, że będzie lepiej? :) Przy okazji pozdro dla managera... :))) Mistrz!!!

Oo

Wystarczy kliknąć filtruj i wszystkie :)

Byłas ;)

P. Silvio, oddajcie tę firmę w odpowiednie ręce...

Panowie od jakiej ilości wyborów dostajecie dodatek uznaniowy do premi ? Po przekroczeniu 30tysiecy wyborów ?

Od 30 tysięcy.

Byłas ;)

Firma Ploh w kilku zdaniach.... Zaraz stracą odział katowicki bo do największej konkurencji z tego rejonu przeszedł najlepszy handlowiec Ploha ever... Marcin, gratuluję odwagi i decyzji.... życzę Tobie powodzenia. Dwóch innych chłopaków z tego oddziału też przeszło do tej samej firmy konkurencyjnej. Ploh zaraz straci Katowice, czyli jednocześnie płynność finansową. Idąc dalej.... handlowiec... niby Dyrektor z Warszawy uważany za Boga Ploha po tym jak został zatrudniony w Wawie po odejściu z Coca Coli okazał się tylko pionkiem. Inne firmy przejmują obsługę maszyn CC i śmieją się z Ploszka. :) Menager Vendingu teraz postanowił zająć się dodatkowo serwisem.... buahahaha.... (pamiętaj, że kasa to nie wszystko). Ale niech gość próbuje. We współpracy z nowym kierownikiem vendingu WA o pseudominie "przyszłem, poszłem" na pewno szybko zatopią okręt. :)

obecny

Prawda, pieniądze są na czas. Pracuje się fajnie, ale irytujące jest to jak zarządzana jest ta firma, każdy kto już ma jakieś lata doświadczenia w tej czy innej robocie widzi, że w PLOHu liczy się tylko by odbić kartę na zakładzie o 16. Nikt z wielkich kierowników nie ma "jaj" by porozmawiać z Włochami na temat inwestycji, wymiany maszyn, samochodów, płacy dla pracowników. Podwyżki ? nie ma opcji, już na starcie jest założone ile kto ma zarobić.. Jest parę osób którym się chce, ale to za mało, Ci którzy walczyli o tą firmę i chcieli to wszystko rozkręcać, rozkręcają to u konkurencji - nie ma co się oszukiwać. Nie istnieje dział handlowy, handlowców policzyć można na palcach jednej ręki, niestety ale są zawaleni ratowaniem pożarów, że nie mają czasu na to by pojechać, poszukać klientów w innych częściach kraju gdzie jest potencjał na rozwinięcie vendingu, niestety ale czas ruszyć się poza Warszawę. Mam nadzieję, że dożyję lepszych czasów, bo na razie myślę, że idziemy w bardzo złą stronę, w stronę gdzie zaraz będziemy musieli szukać pracy.

Jak wygląda ścieżka kariery w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Krzysztof

Ścieżki brak, jest Włoch na miejscu prezesa, który chodzi z uśmiechem na twarzy choć firma ku upadkowi. Jest jego prawa ręka, która zbiera pomysły od pozostałych pracowników i przedstawia je jako własne prezesowi. Jest człowiek nie wiadomo po co przyjęty, który robi zamieszanie chodź na niczym się zna i nie przynosi korzyści finansowych. Serwis po ostatnich zwolnieniach mało profesjonalny, bez dostępnych części zamiennych. Zaległości czynszowe na każdym kroku. Firma typu zahaczyć się na chwile i szukać czegoś lepszego.

(usunięte przez administratora) , smród i ubóstwo. (usunięte przez administratora) dna i tyle w temacie tej żałosnej firmy.

BOSS

pracowalem w PLOH-u i stwierdam jedno takiego syfu niema nigdzie jak u nich. za nadgodziny nieplaca ciuchow niema .moze jakas inspekcja pracy wkoncu sie tym zainteresuje. ale pozdro dla pana dyrektora maly siwy chujek,i oczywiscie niezapomnijmy tu o rudym krzysztofie.. ludzie omijajcie ich to banda oszustow.

qwe
@BOSS

Ja ciuchy dostałem, koszulki, kamizelki, kurtki, polo ... za nadgodziny też mam płacone... nie wiem kto wypisuje takie bzdury, wstyd.

bida
@qwe

ale z Ciebie szycha, a może to Walicki pisze wszystko po szafkach ma pochowane zamiast pracownikowi przekazać na stanowisko

@qwe

Pracownik ze Śląska 100% prawdy chyba ,że ty z innej części i jest u Ciebie wspaniale

G

Pracuję już parę lat, dobrych parę lat, pracodawca godny zaufania ! Wypłata zawsze na czas ! Umowa o pracę ! Pozdrawiam !

@G

nie ściemniaj kolego M. kto ci to kazał napisać podlizuchu :):)

Uuuuu
@G

Że co prosze? To Ty chyba nie w Plohu pracujesz ???? chyba,ze to ktoś z góry pisze

Szukam prscy

Widziałem, że są oferty pracy, jestem zainteresowany ale to co tutaj czytam to firma dramat? Albo ktoś robi antyreklame. Ile mogę liczyć na start na serwisie ?

Ricky Rich

10 000 PLN

@Szukam prscy

Szukaj gdzie indziej w Zielonej są inne firmy założyli je ludzie co odeszli z tej firmy. Uderzaj tam kolego i tylko tam.:)

aa

Daj nazwę tej firmy :)

Baśka miała fajny biust...
@aa

Jeśli jesteś z Zielonej Góry to znajdziesz na pewno, chłopaki co robili w w/w firmie radzą sobie spoko, nawet klientów co niektórych odbili, działają i są zadowoleni, bo wstawiają nowe maszyny, a nie stare zdezelowane złomy . W tych czasach vending niestety dostał w tyłek ale jeśli się chce to można. Serwisanci również są na etapie rozmów bo jeśli serwisem w Plohu zajmuje się człowiek który niema pojęcia o tym co robi to o czym tu mowa.?????

@Baśka miała fajny biust...

A nie miałaś iść na tiry Baska ??

Wojskowy
@Szukam prscy

Na serwisie jest (usunięte przez administratora), dolina i śmiech.....

@@@
@Szukam prscy

Niestety to nie antyreklama, tyle złych opinii to niestety nie fikcja. Firma ma dlugi ,nie ma socjalu, kasy ,faktury nie zapłacone,nie ma szacunku do pracownika, nie docenia .Jeśli chcesz mieć doświadczenie w najgorszej pracy bez perspektyw to praca dla Ciebie ,przekonasz się sam ile prawdy jest w tych wpisach.

Nicik
@Wojskowy

No dokładnie w punkt

Escobar@

Ta firma to (usunięte przez administratora) ,uciekać z niej ,strach się bać .Sami źli ludzie na złych miejscach ...właściciel ,dyrektor (tylko z nazwy) czy jak on się tam mianuje pan S do jeden wielki śmiedzacy (usunięte przez administratora) na czele ze swoim pieskiem który moim zdaniem jest najgorszą osobą na najgorszym miejscu chodzi o R.D dzieki tym panom firma to tonący statek .Szkoda tylko T.M niech ucieka bo się marnuje.

Pracownicy

Co się stało?!?!

Młody
@Pracownicy

A co miało się stać ?

Hwdploh

Usuwanie negatywnych komentarzy nie poprawi waszego wizerunku, nr telefonu waszych maszyn powinien być na roksa.pl patrząc na to ile osób wyruch@ly na pieniądze!

Dfg12
@Hwdploh

Nikt nie usuwa komemtarzy

@Hwdploh

JA ODCHODZĘ W TYM ROKU IDĘ NA TIRA ZAROBIĘ WIĘCEJ ROBIĄC 2 RAJKI W TYGODNIU. NARA

Mirosław
@Baśka

Jakie są zarobki w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH, czy firma oferuje jakieś dodatki i bonusy do podstawy? Widzę że znasz to miejsce od środka, więc na pewno będziesz w stanie coś powiedzieć na ten temat.

@Mirosław

Tu nie chodzi o to czy znam od środka czy też nie? Po prostu odchodzę bo szkoda prawka w kat ce na wożenie puszek i batonów? Przelicz to sobie człowieku 2500 zł Ploh , za kłókiem 2 razy w tygodniu na TIR 5000 - 6000 zł? Jakieś pytania?? Nie sądzę?

Pan Jan
@Mirosław

W Plohu podwyżek pensji nie było od lat. Minimalna pensja co rok w górę,a w Plohu stagnacja. Za niedługo pensja minimalna dogoni zarobki w tej firmie i będzie problem bo nie będzie miał kto pracować. PS. Już nie ma chętnych i pewnie nie będzie.

@Baśka

za ile godzin czy też kilometrów jazdy te 5000 czy 6000 i gdzie...? w Polsce !

@były który jest na bieżąco

2 razy w tygodniu do Anglii wekend w domu i uwierz stary 5000 wpada tak o? Ploh to tonąca barka nie statek jak ktoś tu to opisał, pomyślmy w Zielonej Górze kto rządzi serwisem?, vendingiem?, nie wspomnę o handlowcach? Ci to w ogóle asy jak ich mało? Sami celebryci i karierowicze pożal się Borze .Można by wiele napisać na ich temat ale oni sami wiedzą jak pracują? Ostatnio był ten mały Silvio i podobno sprzątali, zamiatali no i pewno malowali trawę na zielono?:)

Pablo

D. Już się tak nie chwal po innych firmach jakim Ty to kierownikiem serwisu jestes! Kazdy wie czemu jesteś tu gdzie jesteś. Popytajcie starych z PLOHa!

Do Pablo
@Pablo

Oczywiście chodzi o Da.......?

@Do Pablo

D.B ?

San Escobar

Sami Derektorzy i Kierownicy, a robić to już nie ma kto ????

@San Escobar

Kiedyś to by wziął na bok po godz. 16 i wytłumaczył ręcznie ale teraz to przestępstwo. Takie czasy... człowiek człowiekowi wilkiem, nie obrażając leśnej zwierzyny. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. - Stare Babice

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 125 ocen.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.