Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

Witam obecnych i nieobecnych , ogólnie jest ok roboty sporo ale da się ogarnąć temat . Nikt nie mówił, że będzie fotel przy biurku , swoje trzeba zrobić i tyle . Wiadomo każdy z pracujących w w/w firmie chciałby zarabiać dużo. Każda firma czy to jest PLOH czy ktoś inny ma swoje wewnętrzne prawa itp. Trzeba ich przestrzegać i będzie ok! Pensja na czas, urlop letni zapewniony , no na spotkaniu wigilijnym mogłoby być trochę dłużej. Szef mógłby trochę tematu nawinąć , pozdrowić pracowników, pogadać z nimi. Może w tym roku będzie większa integracja zobaczymy. Pozdrawiam wszystkich .

kalosz

Hello Karolina:) u nas nie ma z tym problemu. Około połowy kwietnia zgłosiłem temat urlopów bezpośredniemu przełożonemu. Powiedział wprost: ustalcie sobie harmonogram tak, aby zawsze było dwóch. I ustaliliśmy. Przekazałem terminy do góry, i zostały zaakceptowane. Ot cała filozofia:) Nikt nikomu nie robił pod górkę, wręcz przeciwnie:)

@kalosz, dziękuję za Twój wyczerpujący komentarz na temat pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH. Czy mógłbyś dodać coś na temat możliwości otrzymania urlopu w okresie wakacyjnym u tego pracodawcy? Mógłbyś przedstawić jak wygląda kwestia wolnych dni? Czy wraz z innymi pracownikami układacie grafik urlopowy w taki sposób, aby odpowiadał każdemu z Was? Przedstaw, proszę, jak wygląda ten aspekt pracy.

kalosz

Cześć Dziewczyny, Cześć Chłopaki Pracujący w PLOHu. Do tej pory nie odzywałem się, praktycznie w ogóle nie jestem aktywny na jakichkolwiek forach, po prostu nie czuję takiej potrzeby, nie jest mi to potrzebne do życia. Przeżyłem szmat czasu bez komputerów, twiterrów i innych "fejsów". Niemniej jednak po przeczytaniu opinii innych Kolegów i Koleżanek stwierdziłem, iż również zabiorę głos. Nie chcę być anonimowy, więc informuję, iż pracuję w PLOHu od niecałych dwóch lat, pracuję w magazynie w Broniszach. Pracuje nas trzech, więc nie jest problemem, aby moją skromną osobę zidentyfikować. Ja myślę, że obecna praca będzie moją ostatnią przed emeryturą:), dlaczego? Po pierwsze mam bardzo blisko do niej, po drugie jestem zadowolony z warunków jakie mam, po trzecie dogaduję się ze wszystkimi(no, może prawie:) ) i nie mam wrogów, wręcz przeciwnie, podchodzę życzliwie do każdego. To mi się opłaca, ponieważ praktycznie prawie (:) ) wszyscy odpłacają mi się tym samym. Każdy z nas jest inny, każdy z nas ma swoje wady i zalety, jest to nieuniknione. Tak człowiek jest skonstruowany. Może nam się dużo rzeczy nie podobać u innych (poglądy polityczne, sposób zachowań, stosunek do innych ludzi), ale razem pracujemy. Czy to naprawdę jest istotne kto jaką sympatią darzy partie polityczne, kto jak zachowuje się wobec innych (przyznaję - czasami jest to denerwujące), kto jest sympatykiem Lazio a kto Romy, kto Legii a kto Polonii. Moim skromnym zdaniem to nie jest najważniejsze. W pracy bardzo istotne jest podejście do niej, uczciwość wobec innych oraz pracowitość. Uwierzcie mi (jestem już niemłody i swoje niejedno przeżyłem), pracowitość popłaca, uśmiech, życzliwość pomaga w dobrym samopoczuciu i co jest bardzo ważne - to wraca. Moim zdaniem w PLOHu naprawdę nie jest źle dla pracowitych, ci co hejtują, ci co źle o tej firmie piszą są w mojej opinii po prostu nieuczciwi bądź mają inne ukryte kompleksy, które w ten sposób uwidoczniają. Najpierw spójrz na siebie, później oceniaj innych - ktoś kiedyś przekazał mi tę maksymę... Roszczenie - to jest cecha charakterystyczna ludzi szczególnie młodych, ludzi, którzy uważają się za pępek świata, ludzi, którzy uważają się za niezastąpionych. Uwierzcie mi, nie ma niezastąpionych, są tylko lepsi i gorsi. W okresie, w którym pracuję w PLOHu odeszło sporo osób, których poznałem, część z nich twierdziła, że to wszystko padnie, nie utrzyma się, a zostawili po sobie bardzo duży bałagan (patrz magazyn w serwisie), który dość długo był porządkowany. Oczywiście, patrząc z naszego punktu widzenia, czyli z poziomu najniższego pracownika, część decyzji dyrekcji , kierownictwa może być dla nas niezrozumiała, dziwna a może nawet i nieakceptowalna. Nie siedzę na górze, nie podejmuję strategicznych decyzji, ale wierzę, że będzie dobrze. Są problemy, ale w której firmie ich nie ma... Dla nas, dla pracowników najistotniejsza jest wypłata na czas, opłacanie przez pracodawcę wszystkich składek, po prostu cały legal. Tak właśnie jest w PLOHu, a nie wszędzie tak jest i każdy z nas dobrze o tym wie. Więc szanujmy to! Ktoś niżej napisał, że mogłyby być premie (bony?) na święta, karty do siłowni... Oczywiście, gdyby tak było nikt na pewno by nie usterkował:). Nie ma, to trudno, wiesz co podpisujesz przy umowie o pracę i nie bądź za bardzo roszczeniowy tylko bądź pracowity a premie się znajdą. Co do kart na siłownię. Uwierzcie mi, przez 30 lat wstawałem przynajmniej 3x w tygodniu dwie godziny przed pracą, aby pobiegać, aby utrzymać kondycję, która była mi potrzebna w obcowaniu z piłka nożną. Od czasu do czasu i teraz ruszam się aktywnie na boisku i nie muszę mieć do tego karty, po prostu chce mi się i już. Reasumując (dawno tylu zdań na forum publicznym nie napisałem): olać hejterów, niech idą sobie swoją obraną drogą, niech będą szczęśliwi w wypisywaniu swoich zdań, a my róbmy swoje najlepiej jak potrafimy. I tym optymistycznym akcentem kończę i pozdrawiam wszystkich obecnych pracowników PLOHa! A tak poza tym niech niektórzy hejterzy nauczą się ortografii!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.

@widz, każdy pracownik ma własne priorytety. Dla jednego pracownika ważne będzie wynagrodzenie, dla innego możliwości rozwoju lub pakiety socjalne. Karta sportowa może stanowić, dla niektórych pracowników ważny atut. Czy wiesz coś na temat innych dodatków socjalnych w firmie Ploh? Jaka jest Twoja ogólna ocena firmy, czy długo już w niej pracujesz?

filler

A ja tam jestem zadowolony jest zapiernicz ale co tam nikt nie mówił, że będzie lekko. Robotę trzeba wykonać i basta! Kasa mogłaby być lepsza no ale co tam umowa o pracę ( pełen etat), wszystkie składki odprowadzane. Fura firmowa, jest ok! Pozdrawiam pracujących.

Asd
@filler

Ubezpieczenie jest? Jakis socjal? Opieka medyczna? Multisport? Zero...

Krzyś
@filler

Widzę, że za opinie o firmie wzięła się kadra zarządzająca.

widz
@Asd

multisport , a co ty przyszedłeś pracować czy siedzieć na basenie?

@Krzyś, na forum GoWork.pl rozmawiamy o warunkach pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH. Nie komentujemy tutaj zachowań innych pracowników lub ich spraw prywatnych. Czy jesteś pracownikiem tej firmy? Czy jesteś zadowolony ze wszystkich aspektów? Jaka jest Twoja ogólna ocena firmy?

Magazynier,filer, serwisant

Firmo Ploh opamiętaj się zanim będzie za późno !!!

@Magazynier,filer, serwisant

Z czym sie maja opamietac??:)

@Qwe, być może chodziło o któryś z wpisów na naszym forum? Sprawdziłeś wszystkie dotychczasowe wpisy? @Były pracownik, zgadzasz się z tą opinią? Jeżeli pracowałeś w PLOH zapraszam do przedstawienia swojego punktu widzenia. Czy firma ta prowadzi obecnie nowe rekrutacje? Pamiętajcie, że każdy zamieszczony komentarz musi być zgodny z naszym regulaminem ( https://www.gowork.pl/regulamin ).

Siwy Walicki

A wystarczy poszukać w necie jakie pracownik ma uprawnienia i czego może domagać sie od pracodawcy (nawet przed Sądem Pracy) ......http://www.rp.pl/artykul/1160986-Ewidencja-czasu-pracy-pracownika-mobilnego.html

nick
@Siwy Walicki

Siemka jestem pracownikiem w/w firmy i tu masz rację co do godzin pracy. Sądziłem, że da się przejechać 200 km w 8 godzin i zrobić 15-20 maszyn. Nie da rady tego zrobić, trzeba liczyć czas przejazdu, awarie ewentualne maszyn na miejscu no i obsługa , zatowarowanie, często na 1 lub 2 piętrze bez windy itp. Praca sama w sobie nie jest zła lecz do końca nie wykonalna w 8 godzin? Uwierz, że można paść na przysłowiowy pysk po takim dniu pracy. Ci co mają kilkanaście maszyn w jednej galerii lub firmie mogą rzec, że da się to zrobić ale jakim kosztem?? Pozdrawiam i przyjemnego długiego wekendu życzę tym co go mają. :) N.......... .... ..... .

@nick

Brawo TY. Nareszcie człowiek który napisał najprawdziwszą prawdę jak jest w tej firmie.Wszyscy zainteresowani niech to przeczytają i będą wiedzieli jak się pracuje w firmie Ploh. Pozdro

qwe

Dziwne rzeczy tu opisujesz, nie mam problemu by coś załatwić, wystarczy wiedzieć do kogo i w jakiej sprawie dzwonić, co do pensji ja w ciągu 3 miesięcy dostałem dwie podwyżki, może zamiast krzyczeć i tu pisać bzdury to weźcie się do pracy..

CIEKAWSKI OBSERWATOR
@qwe

Jakbym tam nie pracował to bym i w te bzdury uwierzył, a podwyżki za "strzelanie z ucha" to zawsze były od samego początku.

Bal
@qwe

Ty jesteś tym zapewne co B.....a chwalił na forum za dobrze wykonywaną trasówkę co?

@Bal

Jest jakies forum ploha??

Witam , odeszłam z tej firmy w zeszłym tygodniu i od razu poczułam się lepiej, zero stresu i pogodna mina, mam już drugą pracę również w vendingu , bo nie ukrywam, że lubię ten typ pracy ale atmosfera lepsza aniżeli w w/w firmie. Warunki pracy lepsze i finanse lepsze, zabrałam ze sobą swojego chłopaka który tyrał tam po naście godzin bez żadnej premii , narobił się tylko i tyle w temacie. Szczerze nie polecam no chyba, że ktoś lubi tyrać za 2200 lub maks 2500. Pozdrawiam.

Qwe

Sciema, nikt w ostatnim czasie sie nie zwalnial, zwlaszcza jakas zapracowana para

Qwe

O co chodzi z potraktowaniem nieuczciwie??

@zawiedziona, czy taka sytuacja panuje w oddziale w Starych Babicach? Czy próbowałaś komuś zgłosić swoje uwagi dotyczące pracy tam? @widz, jak długo tam pracujesz? Co możesz od siebie dodać na temat pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH? Jeżeli macie jakieś informacje na temat warunków zatrudnienia, ofert pracy i rozmów kwalifikacyjnych to zachęcamy do udziału w dyskusji.

CIEKAWSKI OBSERWATOR
@Karolina

BARDZO,BARDZO ALE TO BARDZO CHĘTNIE BYM PODYSKUTOWAŁ NA TE TEMATY, TYLKO PODAJ KIEDY , GDZIE I Z KIM. POZDRAWIAM

Chętny do pracy

Może powinniście bardziej doceniać miejsce swojej pracy tym bardziej , ż eto dobry pracodawca!!

Zaradny
@Chętny do pracy

Hahaha. To pracuj jak Ci się podoba i nie umiesz nic znaleźć innego.

x-men

Radek to ty???

widz
@Chętny do pracy

Za krótko chyba pracujesz tam kolego, poznaj realia , a potem dyskutuj. Tu nie same nieroby piszą lecz ludzie którzy zostali potraktowani nie do końca uczciwie. Popracuj trochę!! Powodzenia

zawiedziona

Witam obecnych i nie obecnych oraz tych co namiętnie obserwują co się tu wypisuje. A więc niestety jestem zawiedziona pracą w w/w firmie. Z miesiąca na miesiąc coraz mniejsza pensja . Nikt nic nie wie, z nikim nie można załatwić prostych spraw które za przeproszeniem dziecko mogłoby załatwić?? Odsyłanie od tak zwanej budy do budy- ja nie wiem, nie mam uprawnień , zadzwoń później itd. Trochę żenada , że nie ma osób odpowiedzialnych za cały bałagan. Jak to ktoś tu z obecnych kiedyś napisał: aby od 8 rana do 15: 30 i do domu?? Zobaczymy może coś się zmieni choć wątpię . Pozdrawiam

Kto to jest Walicki Krzysztof?

Znający temat
@ja

A więc Walicki Krzysztof to ruda (usunięte przez administratora) ze świńskimi oczkami. Za pod...alanie w poprzedniej firmie Green Field szefowej dostał awans. Jest to życiowy nieudacznik patrzący tylko na siebie i zrobi wszystko zeby mieć tylko korzyści dla siebie. W poprzedniej firmie potrafił zap..dolić paczke Twix z parapetu na stołowce a później robił aferę i wstrzynał dochodzenie szukając złodzieja którym sam jest. Podsumowując lać w mordę tylko tego typa i kopać nawet leżącego. Typowy przedstawiciel rudych!!! Nie obrażając niektórych rudych:)

Premier
@Znający temat

A kto to jest Pan Hull ?

Pracowałem tam
@Premier

Co do gościa nazwiskiem Hul to najprostszy rebus świata. Kolego Premier zamień ostatnią literę nazwiska Hul z litery(usunięte przez administratora) na (usunięte przez administratora) I tak oto tym sposobem dowiedziałeś się kto to jest w 100%.

Rozbawiony
@Pracowałem tam

Zamiana ostatniej litery z l na j. Powstaje pełen obraz gościa Hul

roblox

Witam mam pytanie do znających temat ile filler powinien mieć na stanie maszyn do obsługi ? nie pytam o ilość odwiedzin w co dzień tylko wszystkich razem? A i jeszcze jedno pytanie czy wypłaty są w miarę dobre? Dzięki za odp.

cHICKEN

Jaka atmosfera w pracy we Wrocławiu?

zadowolony

Jestem pracownikiem już drugi rok i jest (usunięte przez administratora) kasa, nowa fura,ciuchy, pomoc techniczna . Tym co piszą źle o Ploh to są ludzie którzy nie potrafili się przyznać do własnej porażki życiowej, lesery, kombinatorzy i nieroby z klapkami na oczach- sorry , że tak ostro ale to prawda, bo odeszli ci co robić nie chcieli? Więc tak jak pisze jest spoko, wiadomo roboty jest sporo ale za coś w końcu płacą prawda?? To nie czasy , że czy się stoi czy leży 500 zł się należy!! Pozdrawiam całą załogę.

@zadowolony

"Synku" co ty możesz wiedzieć o Plohu. Przepracuj ponad 10 lat tak jak Ja i inni ludzie co odeszli ( tak jak piszesz lesery) i zap......alałbyś tyle co my kiedyś dla tej firmy to wtedy będziesz miał PRAWO się wypowiadać, a na razie to sieć cicho i pracuj.I co Ty możesz pamiętać o tym powiedzeniu za 500 zł.Ciesz się że odeszliśmy to masz jakąś robotę bo tak byś się błąkał pod wielobranżem.

qwe
@szczęśliwy

Dokładnie tak jak piszesz! Zamiast pisać tu o nowych furach, ciuchach, zacznij się uczyć klienci z was rezygnują, automaty stoją zepsute bo nikt ich nie potrafi naprawić. Pozdrawiam

@szczęśliwy

Bynajmniej mam pracę tępy leniu, marudzić to potrafisz , a robić nie ma komu, chciałeś lepszej płacy to trzeba było się uczyć to byś poszedł na górę posiedzieć przy biurku. Żal mi cie pewno pracy nie możesz teraz znaleźć ???

@zadowolony

"Synku" jakbyś wiedział co teraz robię i gdzie pracuję tobyś sobie żyły przegryzł , a... i jeszcze ile zarabiam oczywiście.Nie wiesz kim jestem, jakie mam wykształcenie, co potrafię i co mam w głowie i na górze posiedzieć przy biurku miałem okazje i szanse i stwierdziłem jednak... NIE W TEJ FIRMIE.Więc wybacz, ale to Mi Ciebie jest żal że za.....lasz w tym stresie że wszędzie masz GPS-a, albo monitoring kierownika (ha,ha,ha). Ja natomiast mam pracę lżejszą od spania, więc nie wypowiadaj się więcej na taki temat, bo jestem ze "starymi" na bieżąco i już jesteś obserwowany przez nich w firmie, a wtedy przyjadę do was i pogadamy "face to face". o tępych leniach.Więc do zobaczyska.

Do zobaczyska tępaku!!!

@zadowolony

Ja ci nie ubliżałem. Do zobaczenia chłoptasiu z "przewierconym" otworem.

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. - Stare Babice

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 125 ocen.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.