Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

JY kappa

Są nowe oferty na pracuj .pl , ale tak ściemniać w "żywe oczy" to umie tylko ploh np. "firma z branży vendingowej w związku z PRĘŻNYM ROZWOJEM", a powinno być "z PRĘŻNYM UPADKIEM" , poszukują żeby jeszcze utrzymać się na powierzchni.(ha,ha),bardzo,bardzo żałosne.

ar
@JY kappa

proces myślowy panie szanowny JY kuppa - jak może upaść skoro zatrudnia?!

JY kappa
@ar

o k...wa jaki humanista!! jak nie znasz "procesu myślowego"dotyczącego tej firmy to nie pisz nic tylko czytaj ty mądralo.I nie przekręcaj czyjegoś nicku jak do niego odpisujesz tylko go szanuj... chyba że jesteś...aaa?... i tak nie zrozumiesz bo tu potrzebny jest umysł ścisły , a nie humanisty.

Q

A bo dlatego, ze pracownicy odchodza i to ci najbardziej cenieni do tej pory, nie ma na nic kasy, brak inwestycji, slaba flota a o jakiejs podwyzce zapomni, wszystkie lokalizacje rentowne zostaja zabierane przez konkurencje.

bosman

do Z Tylko załatw sobie najwyższej klasy kapok,bo z tego co się czyta o tej firmie to nie wesoło tam jest.

Zwlniłem się jakiś czas temu i bardzo sie z tego cieszę. Firma tonie od dawna, ale z tego co widzię i słyszę tempo coraz bardziej przyspiesza.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.

a

Co to znaczy, że musi sobie wstawić parę automatów ? gdzie ? do domu ? i co znaczy, że połowa serwisu ma swoje automaty ? rozwiń to trochę :)

xyz

Gucio,takie rzeczy to tylko fra....y piszą tacy jak właśnie ty.I przez takich fra....ów jak ty i inni jest właśnie w Polsce.Wszyscy to czytają i tak wszędzie traktują pracowników i ludzi w ogóle.Więc Ty i wszyscy inni niech zajmą się swoim życiem i pracą jak już nie pracujecie w tej firmie,bo świadczy to o tym że żałujecie ,że was tam niema bo zrozumcie,że jest tam jeszcze dużo "starych" pracowników, którym jest naprawdę dobrze i są zadowoleni. Te mądrale co tak hejtują to pewnie "bliźniaki" kapuśniaki szefa zibiego czyli zastępca i zastępca zastępcy,znający temat wiedzą o kim mowa.No i cham i prostak to twoja ksywa??Mądrzy za komputerem jesteście wszyscy,a przyjedźcie do firmy i powiedzcie to na głos,to będziecie kozacy...wy leszcze.

do gucia

A co wlosi ci mowili, bo ja widze ze jednak wprowadzaja zmiany i inwestuja

Gucio

Ploh to dno ci włosi zrobili najgorszy interes w życiu będą tego żałować po co im firma która traci non stop klientów, nowych brak, niektórzy zachwalaja prace u nich ze 2 trasy są dobre bo mają je przydupasy kierownika wyciągną może ponad 3 tys, a reszta chłopaków ma 2 tys, pracowałem długo to wiem,3/4 załogi nazekalo na pensjie, ilu serwisantow sraciliscie w ostatnim czasie, wiec po co piszecie że jest dobrze jak jest jeden wielki hu..... I atmosfera dno same chamy i prostaki, takich cieniow tylko w plohu znajdziecie

Piekarski
@Gucio

Wszedłem tu bo dawno nie czytałem co tu się wypisuje. Dla odmiany mam na tyle odwagi cywilnej i podpisuję się z imienia i nazwiska - Michał Piekarski. Nie będę dyskutował z głupotą bo to ją nobilituje. Wszystkim anonimowym hejterom wylewającym wiadra pomyj, jadu a przede wszystkim własnych frustracji na Firmę i na ludzi z którymi pracujecie powiem jedno - PO PROSTU ODEJDŹCIE! Po co Wy tu pracujecie?? Obecnie znaleźć pracę w Warszawie to żaden problem! Co Was tu trzyma jeśli w Waszym mniemaniu wszędzie jest lepiej i lepiej płacą!? Po co swoimi frustracjami zatruwacie atmosferę i rozwalacie zespół? Umowa o pracę to nie ślub, nie potrzeba procesu żeby ją rozwiązać. Obecnie firma jest w trakcie transformacji, przechodzi głębokie zmiany co jest okresem, który zawsze powoduje wiele perturbacji i napięć. Tym, którzy piszą o tym, że Ploh to statek, który tonie mogę tylko powiedzieć, że statek płynie i nie przecieka. Do celu dopłynie najwyżej z inną załogą.

Jasmina
@Piekarski

No widzisz panie Piekarski i posypało się, ot co, tyle wypowiedzeń nie było chyba jeszcze w tej super firmie. Odeszli najlepsi, najstarsi stażem pracownicy i to dokąd? DO KONKURENCJI i teraz ściągają znajomych i kolegów, więc się sypie. Okazuje się że nie tylko ten historyczny Piekarski plótł na mękach, ten współczesny też plecie.

qwe

Ja też pracuję w tej firmie parę lat i jest mi tutaj dobrze, są gorsze i lepsze dni, płacą dobrze i na czas :) Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ja jestem zadowolony. Włosi kupili Ploha i jakiś pomysł na tą firmę mają na pewno.

Try

Widzę że grubo jest....pamiętajcie że oprócz pracowników to na ten portal wchodzą klienci. Niezłą wizytówkę sobie wystawiacie. Jedno jest pewne...Ploh się kończy i przespał swoje. Marian...uważam że skoro już tu nie pracujesz to niepotrzebnie się wypowiadasz w taki wólgarny sposób.

Marian

Nie słuchaj tego co ci ten gość pisze, to pewnie któryś z kierowników tego trupa, nadgodziny nikt za nie nie płaci, pensjia 2 tys i wielkie wymagania, globy nawet zabezpieczyć budynku nie potrafią wlam mieli drzwi z kopa można otwierać, ps pewnie syn poszedł w ślady ojca z tym złodziejstwem, wtajemniczeni wiedzą o co chodzi he he

@Marian

Skoro tak wszystko wiesz i jesteś na bieżąco Marianie-Bara...e,to wiedziałbyś że się naprawdę zarabia w tej firmie "trup" i nie obrabia si (usunięte przez administratora) byłemu pracodawcy.Wtajemniczeni wiedzą kim jesteś i gdzie pracujesz i jak masz coś do powiedzenia zatwardziały zazdrośniku , który został wyj.....ny z hukiem to miej odwagę i przyjedź do firmy i pośmiej się z "trupa",a dostaniesz prosto w r.j. Na opiniach w Goworku każdej firmy vendingowej jesteś i najlepiej wszystko wiesz co w każdej z nich się dzieje.Ja jestem zwykłym pracownikiem tej firmy i chętnie zostanę tu do emerytury.A co do nadgodzin leszczu to strasznie byś się zdziwił ile można wyciągnąć.

do h

Jak masz okazję pracować z to śmiało, Ci co piszą źle po prostu zostali zwolnieni za nie wykonywanie swoich obowiązków, tak to teraz wygląda na serwisie, że góra ma wgląd do tego co robimy i ile czasu na to poświęcamy, nie ma oszukiwania, nie ma załatwiania swoich spraw w czasie pracy itd. Co do pieniędzy, to pokaż się z dobrej strony, zostań czasem po godzinach a na pewno zostaniesz doceniony. Co do vendingu to się nie wypowiem, ale chłopaki nie narzekają, wprowadzono inny program to trzeba się przyzwyczaić, dużych roszad w zespole vendingowym nie ma.

niki

Odpuść sobie. Jest syf...i będzie jeszcze gorzej.

Do dupy

Jaka płaca taka praca....że niby nie mogę pisać w godzinach pracy??? Śmiech na sali. Dyrektor....buhaha

@Do dupy

Do (usunięte przez administratora) praca,do (usunięte przez administratora) płaca...,a ty jak myślisz?,do czego jesteś...???

Kowalski

Słaba, upadająca firma. Marna kasa, towar i maszyny kiepskiej jakości. Stygnący trup... Trzymajcie się z daleka!

@Kowalski

A skąd kolego masz takie wiadomości o tym trupie...pracujesz albo pracowałeś w tej firmie???Jesteście po prostu zazdrośni,że inni pracują głową i coś mają.A tak swoją drogą to twój szef wie co ty robisz w godzinach pracy na goworku?! Pozdro dla zazdrosnych kolegów i koleżanek.

Kowalski
@dyrektor

Odszedłem w ubiegłym roku i teraz prowadzę swoją działalność w innej branży. Tak, mój szef wie co robię, bo sam nim dla siebie teraz jestem. :)

@Kowalski

Nie że jesteś sam sobie szefem tylko zapierniczasz na działalności i to w podobnej branży a masz gó..o do powiedzenia.A jak się twój szef dowie co robisz w godzinach pracy to zostaniesz wylany jak twój były kolega z pracy.

gosc

Handlowcy do dxupy kierownicy do dxupy dobrze, ze chociaz placa i trzeba uwazac na oszustow !

Gosc

Stepniónio nie podpisuj się jako dyrektor jeszcze nim nie jesteś lizusie

dyrektor

dokładnie tak jak piszesz kolego,pokaż co potrafisz,a powiemy ci ile jesteś warty

dyrektor

szczera prawda kolego, po pierwsze pokaż co potrafisz,a powiemy ile jesteś warty.

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. - Stare Babice

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 125 ocen.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.