Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

nasza firma jest nie stery w tarapatach firma zewnętrzna przeminie nasze najlepsze automaty,nam zostawiają ochłapy, szkoda szefostwo załatwia swoje prywatne interesy, kosztem pracowników.

marian

Delikomat żądzi, ploh nie długo przestanie istnieć, czarnuchy

ortografia
@marian

w tym przypadku "żądzi" pisze się przez "rz" (rządzi). Jeżeli czegoś żądasz to piszesz przez "ż". Zanim się doda post należałoby się po prostu nauczyć ortografii. Ale sam wpis jak i ortografia do siebie pasują.. dno

ala
@ortografia

wole czytać wypowiedzi z błędem ortograficznym niż ch h amskie, a czepianie się błędów w taki sposób świadczy o braku kultury a błąd ortograficzny jest tylko błędem

do byłego

To nie ma nic do tego, zwalniają z serwisu ludzi leniwych, którym się po prostu nie chce:) dużo automatów zabierają, bo ustawa odnośnie jedzenia w szkole weszła w życie - popytaj, dowiedz się czasem.

leniwy
@do byłego

Dożyliśmy takich czasów,że nie warto być inteligentnym.To się nie podoba "rządzącym". Najlepiej być "głupkiem"(pionkiem) w pseudo korporacji.Takim człowiekiem łatwo manipulować.Nie zwalnia się ludzi "leniwych". Zwalnia się ludzi "niewygodnych",którzy mają coś do powiedzenia,ludzi,którzy swoim długoletnim doświadczeniem i stażem pracy pokazują,że firma PLOH kształtuje charakter.Silna osobowość to jedno,praca to drugie a komunikacja międzyludzka to trzecie.Z tych trzech,ta ostatnia jest powodem wielu niejasności,niedomówień i motorem napędowym do tworzenia wielu intryg!!!!

były

Zwalniają bo konkurencja przejmuje rynek i nie śpi. Nie było inwestycji, nie było dobrego szefa, nie było pozytywnego nastawinia na klienta. Dużo automatów zdemontowanych z uwagi na niskie spożycie porcji, sporo jeszcze zostało do zabrania.Szkoda bo kiedyś było lepiej. Teraz fundusz, fundusz,fundusz. Były pracownik

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
do pracownika

To prawda, że zwalniają, ale zwalniają osoby które po prostu nic nie robią, zmienił się właściciel i zmieniają się zasady, jak ktoś siedzi nic nie robi i uważa, że mu się należy to tak jest.

Ofert pracy brak, ogólnie przez dluży czas nikogo nie zatrudnili,w sumie to jak do tad to zwalniają, nie warto zawracać sobie głowy ta firma

Mam na myśli to, że jak występują sytuacje, o których napisałeś, to angażujesz do tego odpowiednie instytucje (Inspekcja Pracy, Sąd Pracy), a nie osoby prywatne, które niewiele mogą zdziałać w tym zakresie. Co do podawania orientacyjne wysokości zarobków, to takie standardy występują według mojej wiedzy w krajach anglosaskich i skandynawskich, jak jest z resztą to nie wiem, ponieważ się nie interesowałem. W Polsce nadal nie jest to standardem, a szczególnie w branży kawowej, więc trudno oczekiwać, aby jakaś jedna firma nagle zaczęła to robić. Choć osobiście uważam, że praktyka taka byłaby wielce pożądana. Zawsze jednak istnieje możliwość zapytania o takie warunki w trakcie rozmowy telefonicznej, jeżeli zadzwoni ktoś z zaproszeniem na rozmowę, co pozwoli łatwo określić, czy marnujemy czas, czy nie.

Generalnie w Polsce przyjęte jest, że wynagrodzenia są sprawą pomiędzy pracownikiem i pracodawcą i moim zdaniem tak powinno być. Natomiast z mojego doświadczenia wynika, że wypłata zawsze jest na czas, a w przypadku jakiś problemów zawsze można to wyjaśnić z odpowiednimi osobami. Co do samej firmy, to nie narzekam więcej niż statystyczny Polak, wg. zasady: "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma", bywają trudne chwile, ale ja jestem zadowolony.

A czy to przypadkiem nie ty zostałes ostatnio zwolniony?

zyczliwy

Kolego, ile zarabia kierownik nikt tego nie wie, sądzę że nie mało, bardzo dobrym ruchem ze strony nowego właściciela było by zwolnienie obecnego kierownika oczywiście vendingu, nieodpowiedzialny nieznajocy się na swojej pracy totalny oszust,kłamca,fotograf, nic nie potrafi dla vendingu zrobić, i nigdy nie ma dla nich czasu, potrafi jedynie zdjęcie zrobić, i lizać duby szefostwu, ta firma powoli się stacza, sprzedali ja w ostatnim momencie,ponieważ niedługo ostanie najlepsze lokalizację stracą, każdy w tej firmie pogodził się już z myślą że w każdej chwili może zostać zwolniony, nie polecam pracy w tej firmie dno, i totalna porażka.

rado

mam pytaniepracuje we wloszech dla firmy ktora wlsnie wykupila ploh sze zaproponow mi przeniesienie do tej firmy jakie sa mnie wiecej zarobki na stanowisku kierowniczym z gory dzieki

@rado

Witam, Aktualnie pracuję w tej firmie. Jeżeli jesteś zainteresowany dodatkowymi informacjami, to skontaktuj się ze mną pod adresem e-mail: zagorm@o2.pl

jeszcze aktualny pracownik :D

Jedną z głównych zaletą tej firmy jest to, że płacą... Serwisanci znają się na swojej robocie, i lubię z nimi współpracować, ale pewnie do czasu, bo nasza Góra, próbuję się dobrać do ich wypłat, a gdy to zrobią ta firma zdechnie, bo zostało już niewielu którzy na prawdę potrafią pomóc, czy doradzić. Góra nie rozumie, że dobry serwis to gwarancja, że klienci nas nie zayebali bo maszyny pracują. Kierownictwo praktycznie jest tak zajęte, że ma w głębokim poważaniu problemy służbowe pracownika. Często można pisać dzwonić i prosić- bez rezultatu. Z jednym kierownikiem jak się chce rozmawiać, trzeba mieć albo świadków albo na piśmie, bo w oczy potrafi się wyprzeć tego co powiedział. Jeżeli coś obieca, to już w firmie się wszyscy śmieją po pytaniu czy Pan xyz obiecał? jeśli tak to jest to patykiem na wodzie pisane... Wadami jest wynagrodzenie premiowe, uznaniowe. NIby jest jakiś system, niby jakoś to dodają, ale zapytasz co za co dostałeś to nikt nie potrafi wyjaśnić, istna parodia.... Chcesz robić nadgodziny? To rób, grosza więcej nie otrzymasz. A już najlepiej jak dadzą ci zastępstwo.... dymaj za dwóch a wypłata nawet nie drgnie. Oczywiście na pytanie, ile dostałeś za zastępstwo nikt nie potrafi się doliczyć.... Firma powoli, ale systematycznie poprzez niekorzystne dla pracownika zmiany traci na wartości. Atmosfera jest co raz gorsza i nie do zniesienia. Ludzie są szczuci na siebie wzajemnie i urabiani psychologicznie. Nigdy nie zapomnę pytania jednego z handlowców, na temat jakiejś tam drobnej pomocy w pracy. - czy rozmawiasz z tym i tym.... ewentualnie druga rozmowa, z prośbą do handlowca o pomoc usłyszałem. - wiesz co? ja mam tyle roboty że wali mnie to.... Mam nadzieję, że kiedyś gór nasza się ocknie i zrozumie, że zadowolony pracownik to wydajny pracownik. Sam gdy dobrze zarabiałem, z ogromną chęcią pracowałem dłużej, a teraz zamiast podwyżek są obniżki.... Takie zagrania na prawdę męczą głowę poczuciem straty czasu. Ja może jestem naiwny, bo robotę swoją nawet lubię i jeszcze mi się chce, ale gdy patrze na te wszelkie zmiany zaczyna się odechciewać. Z obawą wypatruję dnia, gdy góra za późno się zorientuję że firma upada, a upadnie dla tego bo oni dbają o swoje wygody/ interesy, a tak na prawdę bez tych mrówek na samym dole ich wynagrodzenie nie ma racji bytu, szkoda że o tym zapominają. Nie wiem i nie potrafię sobie wytłumaczyć, dla czego firma woli zarabiać na pracownikach (cięcie wypłat) zamiast robić z zaangażowanym zespołem lepszą robotę i znacznie więcej kasy. A i swoją drogą. Jeśli czyta to ktoś z góry, to na święta pracownicy wolą dostać chociażby te 100zł, a nie jakiegoś alkoszczocha i placka do tego. Mnie to zwyczajnie obraża. Nie powiem, żeby było tragicznie, po prostu zmiany idą w złym kierunku. Ja czekam na lepsze czasy. Jeśli masz nerwy ze stali i dużo potrafisz przemilczeć to jest to robota dla ciebie. Przemilczeć jest tu zasadne, bo słyszałem o premiach za kablowanie, więc trzeba uważać z kim się rozmawia. Osobiście, z nikim się nie dziele opiniami o pracy w pracy. Pozdrawiam

sm
@jeszcze aktualny pracownik :D

Kolego, zgodzę się z Tobą. Pracowałem w tej firmie jeszcze za poprzedniego właściciela, długo...za długo. Obecny pójdzie na dno razem z tą firmą. Brak inwestycji, brak motywacji do dalszego rozwoju. Teraz pracuje w konkurencji za dużo lepsze pieniądze..... za nadgodziny płacą i poszanowanie jest zdecydowanie większe i nowa flota samochodów (klimatyzacja której brakowało). Jeśli chodzi o samych handlowców to uważam że są bardziej ogarnięci i o co byś ich nie poprosił zawsze pomogą, a zapierdal też mają. Zostawcie tę robotę w tej firmie, szkoda waszego czasu i zdrowia. Pozdrawiam

@sm

Jeśli można jaka to firma konkurencyjna?

efw

Witam chcziałem się przyjąć do firmy widać ala kierownik miał mi dać znać czy zostane przyjęty i nic dzwoniłem do niego po czym przekładał odpowiedz aż po prostu zablokował do siebie nr jak dziecko nie dając wogole znaku o rekrutacji gorzej jak dziecko nieodpowiedzialny na maksa.... nie polecam szkoda czasu

Za poprzedniego prezesa ta firma była mlekiem i miodem płynąca. W tej chwili to dno i wodorosty. Wyzysk, płace minimalne, samochody trupy. Nie polecam, omijajcie z daleka.

sm

Tragedia. Praca w tej firmie to jedna wielka porażka. Pracowałem długo więc wiem co mówię. Atmosfera dno, wyzysk na maksa!!!!

rozsądny

Ja też pracuję w tej firmie i chyba wiem kim jesteś. Czy ty czasem nie zostałeś zwolniony po 4 miesiącach pracy w tej firmie bo skarżyli się na ciebie klienci???

CHUJ Z TA FIRMA

ludzie zastanuwcie sie zanim zrobicie najwiekszy bład swojego zycia to nie jest firma tam pracownik to jest smiec oni sie uwazaja za nie wiadomo kogo [usunięte przez moderatora] wielki prezes szkoda słow!!! jego buzia jest tak bezczelna ze az nie chce sie nawet pracowac kawał [usunięte przez moderatora] ludzie powinien w ladynie kostke brukowa myc zaczynac a kto bez mozgu wział go na prezesa musial miec dobra goraczke i na koniec powiem SZKODA SŁOW NA TEMAT TEJ FIRMY !

roro

barbara_61 - 2010-12-06 21:25:36 Chę polecić wszystkim Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PLOH Sp. z o.o.. Jest to szybko rozwijająca się firma idlatego też praca jest tu fascynująca, dobrze płacą i można spotkać miłych ludzi.Dobrze płacą??? Jeśli ktoś lubi pracować w tej firmie za 1800 zł to proszę bardzo. Mili ludzie w tej firmie już nie pracują. Jest drętwo i wyzysk na maksa.

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. - Stare Babice

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 125 ocen.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.