Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

ANTYLIDER

(usunięte przez administratora)- to ludzie którzy zawsze Ci pomogli a teraz kto? szkoda pisać aż nie chce sie tam jeździć- kadra nadzorcza-łepki bez pojęcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bolo

Nie przesadzaj . Jak Masz pochytane u liderów to dostajesz dobre skanery. A z tymi nadgodzinami też nie jest tak mówisz. Jeśli nie chcesz to nie zostajesz. To tylko Twoja dobra wola !!!

@bolo

To kolego albo jesteś z "kółka wzajemnej adoracji" i na stołówce siedzisz po prawicy lidera i śmiejesz się z jego suchych żartów albo masz na hali wujka na stanowisku wyżej niż Twój lider. Starczy powiedzieć, że lider ma czelność zmieniać Ci grafik na podstawie swoich "widzimisię", nie przeszkadza mu w tym nawet pobyt pracownika na L4. A często się zdarza, że w systemie ktoś "zapomina" Ci wpisać, że pracowałeś nadgodziny i nagle Ci "znika" przy wypłacie raz 5 "setek", raz 8 "setek", innym razem 3 "setki" (rekordziście "wisieli" ok. 20 "setek"). Jak się nie upomnisz stanowczo - przepadną w zapomnienie. Mnie, dzięki kreatywności naszego przełożonego, znikło już z wypłaty 8 "setek", bo odwołano naszą zmianę, ze względu na brak towaru na hali...

Postaram się wyrazić tutaj kulturalnie. Każdy, kto spodziewa się spokojniej, dobrze zorganizowanej pracy na normalnym sprzęcie z normalnymi kierownikami, będzie gorzko rozczarowany. Praca spokojna nie jest, zwłaszcza teraz, jak są różnego typu "akcje" na Crossie, sprzęt (skanery, wózki) - szeptają do Ciebie po cichu, żebyś je zabił najlepiej, bo niektóre już mają 4-ty żywot, kierownicy czasem przejawiają brak pojęcia o organizacji pracy na hali, często zmieniają grafik bez Twojej wiedzy i zgody, trzeba wtedy zaciekle walczyć o swoje, albo się zwolnić, bo inaczej wejdą Ci na głowę, no i oczywiście najlepiej jakbyś przychodził codziennie na co najmniej 10h pracy, no i w wolne dni też pracował ku chwale tejże firmy. I to wszystko przy podstawie 1320 zł netto. Oczywiście dają możliwość zarobku, ale nie chcą w ogóle słyszeć, że odmawiasz przyjścia z wolnego, albo przyjścia na pierwszą zmianę o 4 rano, lub też o 2 w nocy...

crossmann

Zgadzam sie z Tobą z tymi nadgodzinami, przychodzisz sobie do pracy na 8h i nagle przychodzi lider i mowi ze musisz zostac 4h dluzej bez pytania, oczywiscie lepiej nie odmawiac... Druga sprawa skanery na crossie to totalna porazka, nie dzialajace jak trzeba i zuzyte na maksa ;/.

ormowiec

śmigam na Grójec dzięki za cynk :)

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
ściema-men

narzekacie na id [usunięte przez moderatora] idźcie do fm, biedrony albo innego kołchozu jak wam [usunięte przez moderatora] kręgosłup w regałach to zatęsknicie wtedy za id,nie podoba sie to na jabłka!!!

?

wszyscy ktorzy tak strasznie narzekaja na kadre i prace w ID niech sobie własne firmy otworza i wowczas beda PANAMI- kierownikami/dyrektorami/prezesami dla siebie, nikt Wam nie bedzie wowczas przeszkadzal, ani [usunięte przez moderatora], do dziela Panowie!!!!

ona

Praca w ID w Mszczonowie jak kazda inna na magazynie, tu sie pracuje, a nie lezy na worach!!!Jesli komus sie nie podoba, ma lepsze zajecie i inne zrodlo dochodow to niech nie przychodzi i nie psuje atmosfery w pracy. Tych glupot nie da sie czytac, piszecie bzdury zamiast wziasc sie do roboty!!! Teraz kazdy chcialby brac kase za nic nie robienie, a tak lekko nie ma, zatem do roboty i przestancie narzekac, bo jesli juz moi drodzy to przez to stekanie i [usunięte przez moderatora] sa takie zle wyniki. pozdrawiam kolegow i kolezanki

bobo

Jak się nie podoba to się zwolnij !!!

yuri

Nie mogę na pisać że to nie prawda,naliczanie wypłat koszmarne,

Cyzia

No zaczynają zwalniać z ID nawet za głupoty. Ta tej stronie jest o Mszczonowie może tam się zaczniemy wypowiadać. To co ja napiszę o pracownikach : [usunięte przez moderatora] z niego taki pehapowiec jak ze mnie baletnica, nic nie wie tylko się [usunięte przez moderatora]. Na magazynie syf, wszystkie palety leca, wszyscy jedza pija, dobrze że jeszcze na stock'a nie idą parami się [usunięte przez moderatora] Ganiają jak [usunięte przez moderatora], ciągle jest mało! Ale nie patrzą jaki jest towar.Na makro powoli też się robi syf, wpuszczają tam nowych ludzi którzy kładą byle jak te pudełka.

lili

Jaja jak berety :):) :) id już wkrótce całą byłą fm-oską kadrę wykończy. Szkoła [usunięte przez moderatora] nie ma miejsca w dzisiejszych realiach, jak i kariery przez znajomości. Żeby dobrze wykonywac swoje obowiązki trzeba znać specyfike tej pracy od podstaw , a nie za administracyjnego ekranu.

loki

ID MSZCZONÓW CAŁA PRAWDA, dzięki za opinie a co możesz powiedzieć o liderach, pracowałam w kilku logistikach i nie byli tacy źli. A tam? Słyszałam o jednym, nazywają go Bakuś kto to?

jaki dyrektor - taki magazyn

xxx
@

Proponuje [usunięte przez moderatora] na Operacyjnego. Przynajmniej będzie coś mówił ( to nic że bez sensu...) i może nie będzie się bał.

mszczonów

- 2013-10-02 17:33:22 ID MSZCZONÓW CAŁA PRAWDA czy możesz coś więcej napisać o tej firmie, bo chce się tam zatrudnić. Jak wyglądają stawki, normy itpstawka na Dzień Dobry 1850 brutto, umowa na trzy miesiące po tym czasie po uzyskaniu opinii od przełożonego albo dostajesz kolejną umowę na 3 miesiące na tej samej stawce albo do końca kontraktu, czyli do marca 2015 na stawce 2000. Normy w sumie nie są jakieś wywalone w kosmos ale nic Ci po tym że będziesz zasuwał jak bury [usunięte przez moderatora] ponieważ system premiowy w firmie jest największą porażką o jakiej kiedykolwiek słyszałem. Premia jest jakąś abstrakcją zupełnie nieosiągalnym tematem a jak już dostaniesz premię w wysokości 42,21 brutto to nie wiadomo czy masz się śmiać czy płakać... Stanowczo nie polecam tego bałaganu jako miejsca pracy.

hmm
@mszczonów

wcale nie prawda ja pracujac tam mniej niz 300 brutto nie miałem premii i nie piszcie głupot bo ten kto pracuje to ma i tak bylo jest i teraz

?

chodzilem z nim do szkoly a potem niestety pracowałem z nim w fm na napojach. dal sie poznac jako totalny [usunięte przez moderatora]

a skad masz taką wiedze

?

Zgadzam sie z Toba w stu procentach. Pan [usunięte przez moderatora] to nie wypał . A tak dla ciekawostki to pan [usunięte przez moderatora] ma tylko wykształcenie zawodowe , jest z zawodu mechanikiem samochodowym. Fajna kadra !!!!!!!

?

Czytam, czytam i nasuwa się jedna opinia. O pewnych sprawach pojęcia nie macie wszyscy Wy, którzy oczerniacie innych. Taka natura Polaka, ponarzekać, poszukać winnych i sprawa załatwiona. Problemy nie tkwią w ludziach. Są zupełnie gdzie indziej.

ad

Takiego [usunięte przez moderatora] jeszcze nie widziałem jaki panuje na crossie, to się w głowie nie mieści,[usunięte przez moderatora] tam niczego niema, skanery [usunięte przez moderatora], wózki [usunięte przez moderatora] na zachodzie byli byscie dawno zamknieci !!! tylko chodza i pytaja o nadgodziny, nie zwalniajcie ludzi po tygodniu to nie będą potrzebne nadgodziny i przychodzenie z wolnego, [usunięte przez moderatora] ten zakład nie nadaje się do niczego PRZESTRZEGAM PRZED PRZYJMOWANIEM SIE TAM !!!! byłem miesiąc i koniec, większego dna nie widziałem !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic