Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

Siwy

Z ostrzeganiem do nie do mnie , takie słówka to do kolegów, Miłej pracy a może współpracy Naraa

Siwy

Pracuje i nadal będe pracował, złośliwym ja nie jestem ,nie tylko ja tak twierdze o tej pracy,Może masz tak postępować z pracownikami ,,ale każdy jest człowiekiem,i nieraz trzeba przymknąć oko na pracowników.Żaden z nas nie jest robotem do pracy,ale nie raz nieda się normy wyrobić.Zrozum to i postaw sie w naszej sytuacji

zainteresowany

wiecie może, ile osób zwalniano w listopadzie/ grudniu z Będzina? a czy nowo zatrudniani dostają umowy o pracę czy są z agencji tymczasowych?

arman

Zgadza sie, kazują meldować że chce sie skorzystać z toalety, jak w przedszkolu tam sie dzieje, normy nie idzie zrobić mówie o bazarze, bo (usunięte przez administratora) mają produkują chemie i spożywke,,

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
były

To prawda że dzisiaj 25 osób zwolnili?Święta się skończyły to i praca się skończyła?

manpaler

no no zgadza sie chociaz ja juz starszy pracownik wystarczyloby zeby Liderzy odklikali tym co maja gorsze zlecenia 1-2 godziny przed szychta 1-2 promo i wszyscy byliby zadowoleni to dajecie niektorym 200 (dwiescie) coli na godzine zrobic a niektorzy 2 razy ciezej pracujac maja problem z norma ????!!!!!!!!!!! to jest KRADIEZ !!!!!!!. Jeden z was poleci i wszyscy sie sypniecie tak to w zyciu jest. przeciez widzicie w komputerach zlecenia. czy taka polityka nie bylaby lepsza i tu pewnie sie tak robi w "normalnych" krajach ale w pl musza cie psychicznie i fizycznie pomeczyc...dajcie zyc my mamy rodziny i zobowiazania finansowe. Jestescie mlode chlopaki a zachowujecie sie jak nasi politycy i gdzie tu szukac przykladu.

ww

BEDZIN Niestety jest w tym wszystkim duzo prawdy. Pomijajac atmosfere, ktora wcale nie jest taka zla, najgorsze sa normy i straszenie, karanie w postaci listu, ktory dostajesz od jednego z liderow. [usunięte przez moderatora] Jest to ROZMOWA DYSCYPLINARNA W SPRAWIE WYDAJNOSCI PRACY w ktorej groza rozwiazaniem umowy z Toba poniewaz nie wyrobiles normy czyli 140 coli /H, gdzie w angielskim co-operativie w UK jest 120 i innych firmach w Holandi norma NIGDY nie przekracza 120c/H. Srednia mamy pewnie chinska tylko jeszcze kontenerow roboczych brak na parkingu przed ID. Norma powinna byc wyrabiana jak sama nazwa wskazuje @normalna@ praca ale kierownictwo nie chce zebys normalnie pracowal.Nie mam skanera a chetnie bym pokazal ten @papierek@ ktory niestety doluje powaznych pracownikow, ktorzy juz kilka lat przepracowali w zyciu. Bola plecy bola nogi niestety wyrobienie normy Tobie akurat sie nie nalezy gdyz sa @inni@, ktorzy musza ja wyrobic. Jako nowy jestes niemile widziany a wydawalo by sie ze liderzy faceci po 30 stce sa cos w stanie zalatwic dla swoich pracownikow. Nic bardziej mylnego. Sa tam zeby brac kase co miesiac i siedziec cicho. Chcialbym aby ich dzieci kiedys tutaj trafily bez karty ulgowej.

arman

Witam Na dziale Cross dzieje się coś niebywałego Grafiki zmieniają co 3 dni tylko nowym pracownikom a tym co już dłużej pracą to NIE Kierownictwo powinną być zmienione tam wykorzystują na maxa młodych pracowników, Prosze zając się tą sprawą

bt

1. [usunięte przez moderatora] za grosze + nocki + norma taka ze trza [usunięte przez moderatora], praca ciezka + fabryka zwolnien/przyjec tak po skrocie. Jakbys zobaczyl jaki tam przemial ludzi maja to bys nie uwierzyl.

re

Zacznijmy od tego kolego ,że 3/4 etatu to jest fikcja.Pracujesz tam pełny etat + nadgodziny oczywiście lecz nie nadgodziny od czasu do czasu tylko dzień w dzień jebiesz. Nie wspomnę o tym ,że to jest niezgodne z kodeksem pracy no ale spoko. Mówię tutaj o crossie chodz pewnie na freshu jest to samo. Ogólnie jesteś tam pomiatany jak śmieć ,a normy są z kosmosu wzięte. Kierownictwo i liderzy uważają się za Bóg wie kogo.No jedynie Seba z liderów jest naprawdę spoko i pomoże. Ogólnie jest to obóz pracy.Ja kończe umowę i spadam z tej pożal się boże firemki. Aha i tak jak koledzy pisali nie planuj sobie nic bo z dnia na dzień zmieniają ci grafik!!!

a

Kolego domysl się sam dlaczego jest tam taki przemiał ludzi?Nikt nie da sobą pomiatac za 1500zł miesięcznie.Wymagania jak w banku przy udzielaniu pod hipoteke a zarobki szkoda gadac. Na kazdym kroku jestes traktowany jako złodziej,kontrola przy wyjsciu do szatni czy kibla.Nawet wysrac porządnie sie nie dadza bo pada pytanie'co tam robiłeś 5 min' Jak jest to Twoja pierwsza praca to idź.Lepiej zaczac od gówna aby potem szanowac prace którą zmieniszm po przygodzie z tym [usunięte przez moderatora].

bb

WIE KTOS JAK NA TYM CALYM INTERESIE WYCHODZA """"3/4""""Etatowcy? Po ktorej godzinie sa placone nadgodziny???? Wazne prosze o szybka odpowiedz.

nikk

Przyjmuja teraz osoby na 3/4 etatu.. Warto tam popracowac bo dzwonili do mnie czy ogolnie dostaje sie kopa po kilku tygodniach pracy i nastepny..? Czy po wdrazeniu spokojnie robi sie te normy o ktorych mowicie? Z tego co rozumiem to niezly przemial swiezego bialka tam macie..? Za niekonkretne i malo obiektywne komentarze typu ten to "h" a ta to "k" z gory dziekuje.

krzychna

Byłem wczoraj na tym magazynie ochrona nas potraktowała jak złodziei co chcą coś wynieść z tego dziadostwa żal a liderzy tam pojechani an maksa a koleś co wydaje towar nie ma zielonego pojęcia o pracy na magazynie,a wjechanie w paletę to zn (usunięte przez administratora) ja bo się nie umie wjechać.

chopki

poznałem się na nich, krótko- buraki bez fachu brak logistyki brak planowania chłopi oderwani od pługa tonący po uszy w długach kto by tam pracować chciał tylko imbecyl!!!!

oskare84

Pamietam czasy jeszcze jak byl magazyn carrfoura calkiem niezle sie zarabialo nikt nie zmienial grafikow i nie zmuszal do przychodzenia na setki czy do zostawania na nad godziny 5 lat temu niezle placili a teraz jest jedno wielkie [usunięte przez moderatora] ja wiecej zarobie w ND pracujac tylko na 2 zmiany liderzy na crrosie sa do [usunięte przez moderatora] nie wszyscy ale tak [usunięte przez moderatora] by se reka do [usunięte przez moderatora] nie trafil nastepny [usunięte przez moderatora] lider za 5 zloty kierwniczek [usunięte przez moderatora] ma mine jak by narznal w spodnie a dyrektorek ten co teraz jest grubas pieprzony nawet nie ma pojecia o tej robocie poprostu szkoda slow wrocilem tam popracowalem caly miesiac i sie zwolnilem bo poprostu sie nie da przynajmniej pracuje 8 godzin i do domu i tylko na 2 zmiany i nikt nie zmusza mnie do zostania na nad godziny alebo na nocki zeby w soboty przyjsc ta firme to powinni zamknac w (usunięte przez administratora) u zburzyc ten magazyn i zaorac ziemie to jest moja opinia ludzie nie pchajcie sie tam zrabiecie sie na smierc tam wolal bym zamiatac ulice niz tam pracowac..

Romek

Każdy dba o własną (usunięte przez administratora) ę i tyle , że kierownicy i liderzy debile to każdy wie. Największe nieudaczniki jeszcze na stanowiskach to Nagły , i jego kochasie ze stocka i ekipa crossa o dyrektorze nie wspominam że też tacy ludzie mogą jeszcze tam pracować .

Chmielu

Hahahahaha blacha dostał 2zł premii na ekspedycji.Szopka,gosciu tyle lat pracuje a nawet na piwo nie zarobił premią :D Uj w (usunięte przez administratora) e IDL!

jan niezbedny

Ludzie uswiadomcie sobie z kazdej (usunięte przez administratora) y smierdzi tak samo czyli tyle ile ustawa przewiduje

xxx

koza - 2012-11-11 19:45:32 uwazajcie na [usunięte przez moderatora] czyli dyrektora jest [usunięte przez moderatora] i traktuje pracowników jak najgorzej [usunięte przez moderatora] a wiem bo pracowalam tam 8 lat gnoji pracowników jak może że tacy ludzie się rodzą to szkodaco to się dzieje na tym crossie żyć się nie da walą nas w rogi i nic się nie da zrobić panom zza biurka już się całkiem w głowach powaliło brakło [usunięte przez moderatora] i lejce im się poluzowały patafianom co jedna zmiana to lepsza kto został nowym asystentem sami wiecie ten gosciu jest jakiś ograniczony tak panie G o panu mowa włazi (usunięte przez administratora) ek jeszcze niedawno walił na produkcji a teraz mini liderek za dychę gdzie wy macie oczy zmiana pana [usunięte przez moderatora] śmiech na sali jaki kiero tacy ludzie zmiana pana [usunięte przez moderatora] całkiem szkoda słów [usunięte przez moderatora] ten to sobie potrafi ludzi dobrać same konkrety hi hi i jeszcze ta jedna pani co ma plecy u gory z miną jak by popuściła wwszystkich ma w d królewna jedna SAMA PATOLOGIA

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic