Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Id Logistic

Pracowałeś w firmie Id Logistic i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
taki... - 2014-08-28 19:18:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Tam już nikt nie chce pracować teraz Ukraińcy tam pracują taka firma nam nie dadzą zarobić to tania siłę zatrudniają.
zdjecie uzytkownika
wukone - 2014-08-28 19:56:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Nie ma ukraincow widzialem dawno temu 3-4 chodzili w takich samych bluzach chyba z logo agencji pracy, ktora ich tam przyslala, mowili w jezyku naszych sasiadow ze wschodu ale byli tylko "przez chwile".

Pozdrowie od razu pana kierownika Grzegorza Lewinowskiego.
Musisz skonczyc odpowiednia szkole moze jakies kursy. Zycze wiecej kultury i obycia z ludzmi. Przepraszam ale wygladasz i zachowujesz sie jak lobuzy pijace pod moja klatka schodowa.
zdjecie uzytkownika
taki... - 2014-08-29 19:47:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Popieram Lewinowski to kawa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i gorzej gustem był a teraz pana i menadżera udaje na niczym się nie zna i kłamcą jest zgarnia grube pieniądze
zdjecie uzytkownika
taki... - 2014-08-29 20:48:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Są Ukraińcy pracują a nam jałmużnę płacą firma padła żal juz jak ........
zdjecie uzytkownika
kl - 2014-08-30 17:40:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ukraina zagościła na crossie nikt już nie chce tu pracować dlatego sciagaja ludzi nie wiadomo skad następnym ich posunieciem będą Białorusini i Litwini dzisiaj jeden Ukrainiec rozkładał chemie na bazarze no w koncu nie ma się co dziwic firma porazka
zdjecie uzytkownika
****************** - 2014-09-01 15:28:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
pozdrowienia dla liderów z crosa jesteście zajebistymi ściemniaczami zrobicie wszystko aby ludzi sciagnac z wolego cos im obiecać a potem nie dac w tej firmie magazynier,, tłumacz'' czyli maszyna do przerzucania towaru WYMAGAŃ OD CHOLERY ZA MINIMUM SOCJALNE-CZYLI MAJĄ CIĘ ZA NIC JESTEŚ NIKIM , ZEREM ...TYLKO NORMA SIĘ LICZY słowa liderów sa( usunięte przez administratora ) warte jak można być tak zakłamanym na szczęście już tam nie pracuje i nigdy więcej tam nie wróce na rynku jest sporo ciekawej pracy tylko trzeba poszukac
zdjecie uzytkownika
do ************** - 2014-09-01 23:49:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
"Na szczęście już tam nie pracuje i nigdy wiecej tam nie worce" - Tak się składa, że pracujesz więc ściemniaczem na dzień dobry jesteś TY. Pewnie lamentujesz o te bony które obiecali za wczoraj i wczoraj mieliśmy dostać a dostaniemy za pół roku jeśli wogóle dostaniemy. Pozdro ściemniaczu
zdjecie uzytkownika
kolo - 2014-09-03 07:58:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kiedyś pracowałem na Crosie i interesuje mnie czy pracuje tam jeszcze taka zajebista liderka ?
zdjecie uzytkownika
do kolo - 2014-09-03 23:27:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nazwisko?
zdjecie uzytkownika
nawer - 2014-09-06 12:15:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tak pracuje, i nie liderka tylko asystentka :D
zdjecie uzytkownika
zyczliwy - 2014-09-06 19:30:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zal mi tych osób które pracują w tej zezni hwdp dla liderów wyzyskiwaczy ludzkiej naiwności ukraincy z crossa pokaza wam jak się robie tak wiec hwdp cross wszystkie zmiany jesteście ..... ze tam nadal pracujecie
zdjecie uzytkownika
kolo - 2014-09-06 22:49:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Może i była asystentką. Zawsze jest uśmiechnięta imiła dla wszystkich.
zdjecie uzytkownika
tom2417 - 2014-09-09 15:33:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no i co leszczuchy z id ???pracowałem w id przez 8 godzin dziennie za miskę zupy bez przerw z nadgodzinami -ale poszedłem po rozum do głowy i znalazłem inną robotę i JESTEM ZADOWOLONY:-) właśnie dzisiaj wypłatka strzeliła na konto:-)zastanawiam się ile bym musiał w tym zje(BA)ym magazynie tyrać pod presją czasu gadać do tej piepszonej słuchawki OK !!!TERAZ JEST OK !!!!WALTA SIĘ NA SWOJE NIEWYPARZONE GĘBY KIEROWNICY BEZ KULTURY OSOBISTEJ I WY BURŻUJE Z BIUR - wypiszcie sobie przepisy bhp na tych swoich SALONACH a robolowi dajcie normy i niech zapier..ala na suchy chleb...NORMY CZEKAJĄ!!!!HAHAHA...POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH FRAJERÓW PRACUJĄCYCH W ID !!! DO NORMY !!! SZNELLA!!!
zdjecie uzytkownika
Do dupy ! - 2014-09-09 21:28:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Dałem się kiedyś nabrać jeszcze przez firmę pośredniczącą i zachęcającą dobrymi zarobkami ,na szczęście to już historia która trwała niezbyt długo ...( stracony czas , nerwy , zdrowie i pieniądze) ale ostatnimi czasy często widzę ogłoszenia na słupach , po monopolowym , o czymś to świadczy.............
zdjecie uzytkownika
07sks - 2014-09-14 12:20:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pracuje w ID w Odrzywołku woj. Mazowieckie. Mamy 20 min przerwy i gnieździmy się po korytarzach bo stołówka jest zbyt mała na tyle osób. natomiast nasz lider Darek k utworzył sobie grupkę ulubieńców która poniża resztę pracowników lider nabija im i blokuje najlepsze palety żeby inni oprócz jego ulubiencow nie mogli tych palet rozkładac lider obraza i obmawia pracowników. na zmianie darka jest atmosfera nienawiści i zgryzoty
zdjecie uzytkownika
gh98 - 2014-09-14 12:35:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ogólnie w id Odrzywołek wszyscy liderzy obrażają pracowników jednak tylko darek jest najgorszy z nich pod względem swoich pupilków którym pozwala rządzić, są na niego donosy do dyrektora i uważam ze bardzo słuszne. sam bym chętnie doniósł tylko nie mam kontaktu do dyrekcji. no cóż na spotkaniu tez mówiono nam zupełnie co innego niż jest z rzeczywistości. Szkolenie mieliśmy 2 godzinne w sali konferencyjnej po czym zaprowadzono nas na zakład gdzie nie miał kto się nami zając postaliśmy godzinkę po czym przyszedł brygadzista informując na która godzinne mamy się stawić. szkolenie na skanerze trwało 2 godziny. od pracownika który pierwszy raz ma skaner w ręce wymaga się żeby w tym samym dniu wyrobił najwyższą norme,organizacji pracy nie ma w ogóle jest bałagan, na tomista nawet gdy towaru nie ma normę musisz wyrobić i nikogo nie obchodzi ze nie masz z czego
zdjecie uzytkownika
lili - 2014-09-23 12:21:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a możecie powiedzieć coś o kadrze w Belsku?
zastanawiam się nad aplikacją u nich a czytając powyższe opinie zaczynam się zastanawiać...
zdjecie uzytkownika
witek - 2014-09-24 06:53:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ID BEDZIN: to co sie tutaj wyprawia jest nie do uwierzenia nie ma bazaru, nie ma pracy, nie ma nadgodzin, nic tylko patrzec jak ludzie zaczną uciekac bo kto bedzie robil za 1300zl juz wiele osób siedzi na L4 i napewno szuka nowej pray
zdjecie uzytkownika
Kryt - 2014-09-24 09:45:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zastanawiam się czy sytuacja w ID nie jest aby trochę dziwaczna? tom2417 napisał taki ładny esej o pracy wieńcząc go beznadziejnym stwierdzeniem - można stwierdzić, że skoro tam pracowałeś to sam jesteś frajerem - mierzmy się swoją miarą. ID oprócz uznanej marki widzę, że wiele więcej nie oferuje swoim pracownikom.
zdjecie uzytkownika
andi135 - 2014-09-24 17:14:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To co burak wypisuje o ID.niech wezmie sie do pracy przy jablkach lub wykopkach burakow,nic innego niepotrawi,dac mu 1godz.przerwy,robic za niego i 4000 wyplaty,to by mu pasowalo.BURAK..........BURAK,niech starzy z jablek utrzymuja dalej.JAK ja bym byl twoim liderem to dopiero bys mial zycie,caly czas spalbys buraku.PASUJE 60000 wyplaty,wez sie za prace a nie za robote bo i tego niepotrawisz prawdopodobnie.KOLKO TOBIE W CZOLO.CALUSKI
zdjecie uzytkownika
ktoś - 2014-09-25 06:36:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
osoba która pisze coś na temat odrzywołka niech się najpierw nauczy ortografii skoro tak cisniesz ta firmę to po co tam pracujesz bo co z takim wykształceniem tylko tam cię przyjeli idź do gospodarza do jabłek tam lepiej zarobisz oprowadzi cię po sadzie no i na przerwę do domu na ciepły obiadek zaprosi widać buraki że to twoja pierwsza praca pracowałem tam i z tego co wiem to nie da sie blokować towaru by inni mogli zrobić normę po drugie usiadz glabie na miejscu lidera i kolarz sam co umiesz łatwe napewno to nie jest wiem chyba na którego Darka piszesz i z tego co wiem bo z nim pracowałem to nikogo nie wyzywa podnosi czasem głos ale postaw sie na jego miejscu wiesniaku bez szkoły tyle na temat....
zdjecie uzytkownika
DZOLO - 2014-09-26 07:52:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja wam powiem tak pracuje w bedzinie ale to juz niedlugo bo ja mam srednie a ci co maja zawodowe to beda tam juz do emerytury , ja bede chcial sie zwolnic juz na dniach, bo id bedzin to nie ta liga dlamnie jestem poprostu za dobry.
z wyrazami pozdrowien DZOLO cross
zdjecie uzytkownika
opentany - 2014-09-26 07:54:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [zyczliwy - 2014-09-06 19:30:46]:
a jak ona sie tam dostała ??
zdjecie uzytkownika
bolo Stara ekipa - 2014-09-27 08:34:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Widzę , że liderzy , pewnie za
namową kierownictwa, zaczęli pisać pochlebne opinie o IDLu . Co za hipokryzja !!!
zdjecie uzytkownika
tom2417 - 2014-09-30 04:59:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [andi135 - 2014-09-24 17:14:14]:
Ta praca to była pomyłka gościu !!zresztą mam inną z której jestem zadowolony a po za tym jest warto (także finansowo) ...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Id Logistic

Twoj email:
Wiadomość: