Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Id Logistic

Pracowałeś w firmie Id Logistic i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
abc - 2014-08-23 08:57:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Myślący - 2014-08-18 09:25:44]:
Ty myślący chyba "INNACZEJ" może się przedstawisz ? , robisz sobie to rób ale jak tak zachwalasz to chyba za te 1200 zł , ja już pracuję "Myślący" gdzie indziej ,ale NIEEE za 1200 zł.... :) co mnie tylko tu podkusiło to 8h, nic więcej , a na rozmowie padła suma 1800 netto co jest KŁAMSTWEM , mój błąd że nie przeszukałem netu wcześniej ,. ...Tak że zacznij myśleć poważnie "Myślący" i zacznij szukać bardziej płatnej pracy jak się oczywiście do czego innego nadajesz............
zdjecie uzytkownika
tom2417 - 2014-08-23 09:25:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja wogóle żałuje że poszedłem do tej roboty niewolniczej,wtedy sądziłem że może nie być aż tak źle , w sumie mówili że dwójka na przodzie może być to poszedłem i ZAŁAMAŁEM RĘCE przeszukałem neta w nowych ofertach pracy i naszczęście mnie już tam nie ma...to praca dla niewolników albo naiwnych ludzi,teraz mam dwójkę z przodu i czas dla siebie - wystarczy tylko dobrze przeglądać oferty i nie dać się bałamucić oszustwem byle jakimi ofertami pracy takimi jak w ID
zdjecie uzytkownika
BYŁY ROBOL ID BĘDZIN - 2014-08-23 10:27:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
kilka uwag które mnie irytowały w tym obozie pracy :
1.jedna przerwa pół godzinna na której trzeba się najeść (nawpychać) napalić ile wlezie bo innych przerw nie ma ...
2.traktowanie pracowników jak robotów bez potrzeb fizjologicznych(ważne są normy które są tak wygórowane że pershingi na wysokości lamperii nie nadążają)zbieranie zamówień i presja przed niewyrobieniem normy na koniec zmiany w którą można trafić na jakąś CZARNĄ LISTĘ wymyśloną przez kierownictwo...
3.Brak warunków socjalnych - po zakończonej pracy nie ma możliwości wzięcia prysznica (w kiblu syf)coś tam niby jest ale to pewnie pozory przed kontrolą
4.Traktowanie pracowników jak złodziei albo alkoholików ( sprawdzanie alkomatem na wejściu jeszcze jest zrozumiałe-teraz jest tak w każdym zakładzie pracy,ale do cholery jasnej przegięcie z kontrolą już dało mi poczucie dyskryminacji,wynoszenie WŁASNYCH POWTARZAM WŁASNYCH PAPIEROSÓW CZY NAPOJÓW POWINNO BYĆ DOZWOLONE!!)Tego nie ma w innych zakładach pracy,w tym momeńcie to kierownictwo ID jest ZŁODZIEJEM pracowników,oszukuje lub pluje w twarz pracownikowi z tego co ciężko na to pracuje zwykły szary pracownik!!!!
5.MINIMUM SOCJALNE ZA TYRANIE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI (1280 ZŁ NETTO) Są niby jakieś tam dni wolne w grafiku ustalone ale to jest też przekręt abyś robił nadgodziny za setki , tyrał na kierownictwo na burżujów z biura -naburmuszonych pań czy panów WIELKICH ŁASKAWCÓW KTÓRZY MÓWIĄ ŻE MASZ SIĘ CIESZYĆ BO MASZ PRACĘ I MASZ TYRAĆ NADGODZINY BO CZARNA LISTA CZEKA...
6.PREMIA TO FIKCJA ... no może rzucają coś pracownikom ale to też pozory aby nie było,do premii wyznaczani są dupko-włazy albo ci którzy pracują dziennie po 12 godzin od poniedziałku do niedzieli nie POPEŁNIAJĄC ŻADNYCH BŁĘDÓW W PICKINGACH..(przychodząc do tej pracy masz być ROBOTEM I ROBOLEM,NIC NIE MAJĄCYM DO POWIEDZENIA)
....
Jeżeli jesteś inteligentny , bystry, zorientowany lubisz pracować ponad normy wysiłek i zdrowy rozsądek człowieka przy czym masz sporo czasu wolnego - najlepiej 12 godzin dziennie od poniedziałku do niedzieli TA PRACA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE-Ja naszczęście aż tak bystry i inteligentny nie jestem ,wolę pracę po 8 godzin z dwójką na przodzie i mieć głęboko ten magazyn a wszystkim pracownikom ID LOGISTIC życzę powodzenia BO JA JUŻ TAM NIGDY NIE WRÓCĘ!!!
zdjecie uzytkownika
id będzin - OBÓZ I WYZYSK - 2014-08-23 11:21:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Prawda jest taka że Z NIEWOLNIKA NIE MA PRACOWNIKA !!! a każdy PRACOWNIK to CZŁOWIEK a NIE ŚWINIA BEZ UCZUĆ lub KOŃ POCIĄGOWY ZA SIANO I WODĘ ( HAHAHA....TAM NAWET WODY NIE DAJĄ CZŁOWIEKOWI ZA TYRKĘ )ZERO WARUNKÓW SOCJALNYCH a co do premii to owszem wyznaczają dupowłazów!! WYMAGAŃ OD CHOLERY ZA MINIMUM SOCJALNE-CZYLI MAJĄ CIĘ ZA NIC JESTEŚ NIKIM , ZEREM ...TYLKO NORMA SIĘ LICZY
zdjecie uzytkownika
Cartman - 2014-08-24 18:45:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Niedawno się zwolniłem, powiem tak na dziale Fresh jest nienajgorzej, ale i tak nie zmienia to faktu że firma jest kiepska. Wyzysk człowieka, nie mają już ludzi do pracy bo nikt nie chce iść do tak ciężkiej pracy za tak marne pieniądze. Jeżeli będziecie na rozmowie i powiedzą wam że idziecie na dział Cross to odmówcie. Tam jest rzeźnia. Kierownicy drą ryja po pracownikach i się na nich wyżywają.
zdjecie uzytkownika
bezrobotny - 2014-08-25 01:37:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Robota jak robota ale że ciężka? hahahaha nie rozśmieszaj tu nikogo. Idioci to pojmują. Łopatologia jak ch.. Chyba kolego nie miałeś okazji pracować za czasu kierowników! Teraz ściema i relaks. Fakt kasa i premia to komediodramat ale uwierz że są większe obozy. Wracasz do domu (nawet po 8h) i nie czujesz rąk i nóg albo nikogo nie interesuje - zostajesz 12h i cześć. Tutaj się jeszcze nawet pytają czy możesz zostać. Cieszcie sie że macie dach nad głową! na budowie naginasz pod chmurą i latasz do toja. Chociaż i tu prawie jak w toju. nara
zdjecie uzytkownika
Roty - 2014-08-25 09:45:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Myślę, że w ID nie jest tak źle jak by się mogło wydawać. Pewnie robota do najlżejszych nie należy, nie można sobie usiąść i nic nie robić (chociaż kto tam wszystkich wie) ale też nie ma nie wiadomo jakiej harówki. W każdej branży trzeba od siebie coś dać, żeby coś otrzymać. Chociaż mam wrażenie, że w ID do tematu podchodzą inaczej.
zdjecie uzytkownika
tomitomi - 2014-08-26 23:30:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam wszystkich. Chciałbym, jak już piszecie to piszcie w jakiej miejscowości pracujecie.A mój temat na temat ID: Moja dziewczyna, pracowała koło Piotrkowa Tryb. w Rokszycach. I się tak chwaliła, ponoć na delegacje do Będzina jeździła bo tam 250zł dniówki. W sumie naliczyła że jej wyjdzie ok 5000zł jak bedzie tam na delegacje jeździć :D LOL.HAHA I też to dotyczy tego co koleżanka "ONA" wcześniej na forum napisała. Otóż ta moja ,tak chciała zarabiać że jak poszła do pracy, bo była na zwolnieniu, to ją widziałem 2 razy w ciągu miesiąca.I związek poszedł się ębać...I pytanie mam do Tych osób którzy tam pracują/pracowali. Jaka w końcu jest prawda i ile tam rzeczywiście się zarabia i ile pracuje ??? Bardzo bym chciał się dowiedzieć. Nadmieniam że była pracowała na pikniku/picingu/ czy coś tam i na czymś tam jeszcze.Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
wukone - 2014-08-28 19:17:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
1340-1370 netto picker bez nadgodzin BEDZIN
premi juz nie ma.
I niestety wszystko co powyzej napisano negatywnie o idl to pi razy oko smutna prawda tego dobytku znajdujacego sie w Bedzinie
Doszlo do tego ze Oslowi zabrano nawet marchewke:(
zdjecie uzytkownika
taki... - 2014-08-28 19:18:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Tam już nikt nie chce pracować teraz Ukraińcy tam pracują taka firma nam nie dadzą zarobić to tania siłę zatrudniają.
zdjecie uzytkownika
wukone - 2014-08-28 19:56:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Nie ma ukraincow widzialem dawno temu 3-4 chodzili w takich samych bluzach chyba z logo agencji pracy, ktora ich tam przyslala, mowili w jezyku naszych sasiadow ze wschodu ale byli tylko "przez chwile".

Pozdrowie od razu pana kierownika Grzegorza Lewinowskiego.
Musisz skonczyc odpowiednia szkole moze jakies kursy. Zycze wiecej kultury i obycia z ludzmi. Przepraszam ale wygladasz i zachowujesz sie jak lobuzy pijace pod moja klatka schodowa.
zdjecie uzytkownika
taki... - 2014-08-29 19:47:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Popieram Lewinowski to kawa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i gorzej gustem był a teraz pana i menadżera udaje na niczym się nie zna i kłamcą jest zgarnia grube pieniądze
zdjecie uzytkownika
taki... - 2014-08-29 20:48:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Są Ukraińcy pracują a nam jałmużnę płacą firma padła żal juz jak ........
zdjecie uzytkownika
kl - 2014-08-30 17:40:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ukraina zagościła na crossie nikt już nie chce tu pracować dlatego sciagaja ludzi nie wiadomo skad następnym ich posunieciem będą Białorusini i Litwini dzisiaj jeden Ukrainiec rozkładał chemie na bazarze no w koncu nie ma się co dziwic firma porazka
zdjecie uzytkownika
****************** - 2014-09-01 15:28:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
pozdrowienia dla liderów z crosa jesteście zajebistymi ściemniaczami zrobicie wszystko aby ludzi sciagnac z wolego cos im obiecać a potem nie dac w tej firmie magazynier,, tłumacz'' czyli maszyna do przerzucania towaru WYMAGAŃ OD CHOLERY ZA MINIMUM SOCJALNE-CZYLI MAJĄ CIĘ ZA NIC JESTEŚ NIKIM , ZEREM ...TYLKO NORMA SIĘ LICZY słowa liderów sa( usunięte przez administratora ) warte jak można być tak zakłamanym na szczęście już tam nie pracuje i nigdy więcej tam nie wróce na rynku jest sporo ciekawej pracy tylko trzeba poszukac
zdjecie uzytkownika
do ************** - 2014-09-01 23:49:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
"Na szczęście już tam nie pracuje i nigdy wiecej tam nie worce" - Tak się składa, że pracujesz więc ściemniaczem na dzień dobry jesteś TY. Pewnie lamentujesz o te bony które obiecali za wczoraj i wczoraj mieliśmy dostać a dostaniemy za pół roku jeśli wogóle dostaniemy. Pozdro ściemniaczu
zdjecie uzytkownika
kolo - 2014-09-03 07:58:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kiedyś pracowałem na Crosie i interesuje mnie czy pracuje tam jeszcze taka zajebista liderka ?
zdjecie uzytkownika
do kolo - 2014-09-03 23:27:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nazwisko?
zdjecie uzytkownika
nawer - 2014-09-06 12:15:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tak pracuje, i nie liderka tylko asystentka :D
zdjecie uzytkownika
zyczliwy - 2014-09-06 19:30:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zal mi tych osób które pracują w tej zezni hwdp dla liderów wyzyskiwaczy ludzkiej naiwności ukraincy z crossa pokaza wam jak się robie tak wiec hwdp cross wszystkie zmiany jesteście ..... ze tam nadal pracujecie
zdjecie uzytkownika
kolo - 2014-09-06 22:49:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Może i była asystentką. Zawsze jest uśmiechnięta imiła dla wszystkich.
zdjecie uzytkownika
tom2417 - 2014-09-09 15:33:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no i co leszczuchy z id ???pracowałem w id przez 8 godzin dziennie za miskę zupy bez przerw z nadgodzinami -ale poszedłem po rozum do głowy i znalazłem inną robotę i JESTEM ZADOWOLONY:-) właśnie dzisiaj wypłatka strzeliła na konto:-)zastanawiam się ile bym musiał w tym zje(BA)ym magazynie tyrać pod presją czasu gadać do tej piepszonej słuchawki OK !!!TERAZ JEST OK !!!!WALTA SIĘ NA SWOJE NIEWYPARZONE GĘBY KIEROWNICY BEZ KULTURY OSOBISTEJ I WY BURŻUJE Z BIUR - wypiszcie sobie przepisy bhp na tych swoich SALONACH a robolowi dajcie normy i niech zapier..ala na suchy chleb...NORMY CZEKAJĄ!!!!HAHAHA...POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH FRAJERÓW PRACUJĄCYCH W ID !!! DO NORMY !!! SZNELLA!!!
zdjecie uzytkownika
Do dupy ! - 2014-09-09 21:28:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Dałem się kiedyś nabrać jeszcze przez firmę pośredniczącą i zachęcającą dobrymi zarobkami ,na szczęście to już historia która trwała niezbyt długo ...( stracony czas , nerwy , zdrowie i pieniądze) ale ostatnimi czasy często widzę ogłoszenia na słupach , po monopolowym , o czymś to świadczy.............
zdjecie uzytkownika
07sks - 2014-09-14 12:20:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pracuje w ID w Odrzywołku woj. Mazowieckie. Mamy 20 min przerwy i gnieździmy się po korytarzach bo stołówka jest zbyt mała na tyle osób. natomiast nasz lider Darek k utworzył sobie grupkę ulubieńców która poniża resztę pracowników lider nabija im i blokuje najlepsze palety żeby inni oprócz jego ulubiencow nie mogli tych palet rozkładac lider obraza i obmawia pracowników. na zmianie darka jest atmosfera nienawiści i zgryzoty
zdjecie uzytkownika
gh98 - 2014-09-14 12:35:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ogólnie w id Odrzywołek wszyscy liderzy obrażają pracowników jednak tylko darek jest najgorszy z nich pod względem swoich pupilków którym pozwala rządzić, są na niego donosy do dyrektora i uważam ze bardzo słuszne. sam bym chętnie doniósł tylko nie mam kontaktu do dyrekcji. no cóż na spotkaniu tez mówiono nam zupełnie co innego niż jest z rzeczywistości. Szkolenie mieliśmy 2 godzinne w sali konferencyjnej po czym zaprowadzono nas na zakład gdzie nie miał kto się nami zając postaliśmy godzinkę po czym przyszedł brygadzista informując na która godzinne mamy się stawić. szkolenie na skanerze trwało 2 godziny. od pracownika który pierwszy raz ma skaner w ręce wymaga się żeby w tym samym dniu wyrobił najwyższą norme,organizacji pracy nie ma w ogóle jest bałagan, na tomista nawet gdy towaru nie ma normę musisz wyrobić i nikogo nie obchodzi ze nie masz z czego
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Id Logistic

Twoj email:
Wiadomość: