Id Logistic

Będzin

Opinie o Id Logistic

aleksander 2015-12-31 15:48:46
jedna oferta od nich zwróciła moją uwagę - ta jako Magazynier, wiaodmo, że jest to praca stała z książeczką sanepid, ale za to bez uprawnień do obsługi wózka widłowego.
ciekawa 2016-01-02 15:53:52
Ciekawe czy sam dyrektor pracowałby za 1900 brutto ?
minio 2016-01-03 19:45:04
nie porownujmy stanowiska dyrektora do pracy magazyniera, wiadomo ze obydwie prace roznia sie pod wzgledem fizywcznym, jednak dyrektor ma powazne obowiazki
Stock 2016-01-20 17:32:11
Co to w ogóle mialo być za badanie natężenia hałasu? Przy wyłączonych nawiewach?
kaj 2016-01-20 18:26:18
@minio no tak, dyrektor ma o wiele bardziej odpowiedzialne i stresujące zajęcie, dlatego też po prostu zarabia o wiele większe pieniądze. No ale jak tak patrze na ofertę na spedytora krajowego w Będzinie to dużo roboty nie ma, bo np. bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych stałych klientów a zarobki pewnie około 3500 brutto.
34567 2016-02-03 16:32:26
@kaj oprocz tego tycg 3,5 tysiaca mysle ze mozna tez chyba liczyc na jakies premie albo benefity..chociaz to pewnie zalezy od tego czym sie wykażesz w firmie
tomasz-dział stock 2016-02-05 11:31:55
pracowałem tam do sierpnia 2015r. i teraz juz jestem po operacji kręgosłupa a za rok czeka mnie operacja na staw biodrowy, dzieki wypadkowi w pracy
lonik 2016-02-05 16:41:51
Szkoda to słyszec @tomasz, ale nie ma co winic firmy, mogłes bardziej przestrzegac BHP i uwazac w pracy. Ja mysle nad aplikacja na spedytora krajowego. Wymagana jest praktyczna i teoretyczna znajomość przepisów spedycyjnych i transportowych, czy umiejętność obsługi giełd transportowych. Konkurencja spora 40 osób juz aplikowało, to chyba warto.
minio 2016-02-07 17:22:05
warto ale trzeba spełniac wszystkie ich kryteria wtedy masz szanse moze sie dostać, poza tym to praca w bardzo stabilnej i olbrzymiej firmie, powstali w 2001roku wiec maja ogromne dosiwadczenie w branzy logistycznej.
xxx 2016-02-12 16:27:40
minio-tekst o olbrzymiej i stabilnej firmie i ich ogromnym doświadczeniu-bezcenny...każdy kto tam był będzie wiedział o co chodzi:)
galbor 2016-02-12 16:57:26
No mają spore doświadczenie ale cały czas się uczą i usprawniają swoje systemy. Wymagań dużych nie mają @lonik, bowiem wystarczy wykształcenie podstawowe.
dlaczego 2016-02-12 18:09:18
dlaczego zwolniliście budynia z crossach ł na paletyzacji teraz bidny tuła się po innych zakładach tylko ze wszedie jest za słaby żeby prpracowac choby miesiąc zmarnowaliście chłopakowi zżycie pozdrowinia dla robercika
jerzy 2016-02-14 20:07:30
kurcze, jak na firmę, która według @minio 15 lat działa na rynku, to bardzo dobrze im się wiedzie. Cały czas się rozkręcają, cały czas szukają, a to spedytorów, a to referentów.
Kat 2016-02-16 23:37:59
Budynia zwolnili dlatego,że często chodził palić papierosy na palarnie,ponadto nie interesował sie pracownikami i dużo bąków puszczał na hali.
szklane oko 2016-02-23 23:26:38
Ochrona złapała budynia jak chłopak na crossie załatwiał potrzebe fizjologiczną w postaci oddawania kału.W trakcie kontroli ochrona dopatrzyła się,że budyń ma brudne uszy.Decyzja mogła byc tylko jedna.Budyń do zwolnienia !
cross 2016-03-11 12:48:46
sweter zamykający to jeszcze tam robi? Bartosz
Her 2016-03-17 20:09:43
Co Wy w ogóle gadacie, ja nie mogę, wchodzę żeby dowiedzieć się czegokolwiek o pracy i zarobkach, ale widzę że tutaj odchodzą naprawdę niezłe historie i numery
kotek 2016-03-31 20:24:17
oj pawcio pawcio nawet tu cie latwo rozpoznac no sa niezle numery i historie pawelku ale coz zrobic prawda ? :D
minio 2016-04-04 10:11:32
@kotek no na przykład można pisać o konkretach, a nie szukać sensacji :) BTW - widzę, że firma poszukuje magazyniera lub operatora wózka wysokiego składowania w Mszczonowie. Jest umowa o pracę?
ddry 2016-04-21 07:03:45
ta firma to juz calkowite dno z coraz mniejszymi zamowieniami oraz ruskimi niewolnikami i kasa za ktora oplacisz tylko mieszkanie i przezyjesz 1 tydzien omijac jak tylko sie da syf jescze raz syf ostrzegam!!!
goryl z brzytwą 2016-04-23 23:42:47
Komu zarobki sie nie podobają to niech sie zwolni a nie płacze na forum.A jak Cie nie stać na opłacenie czynszu to sie wyprowadż z rodziną pod most i zamieszkaj w kartonie.Bez pozdrowień.
ddry 2016-04-24 13:52:22
goryl z brzytwa blysles inteligencja jak 90% ludzi zza biorka czy to krosowego czy tez stokowego przeczytaj to co napisales dokladnie i ze zrozumieniem emocje zostaw na boku
chce nadmienic ze juz tam nie pracuje i niestety twoje zyczenie sie nie spelni i nie zamieszkam pod mostem
nadal ostrzegam ludzi przed ta firma i kudzmi takimi jak ty twoja wypowiedz powinna ich tylko utwierdzic w tym co pisze :))))
janek 2016-04-24 14:03:37
co do administracji to sie zgadzam z kolega powyzej a najbardziej blyskotliwy jest pan lysogora ten koles przechodzi sam siebie az dziw bierze ze tacy ludzie zasiadaja na stanowiska lidera
Były 2016-04-24 17:33:04
Lysogora to jeszcze nic w porownaniu z rafalem ze stocka
goryl z brzytwą 2016-04-24 20:22:10
Moją inteligencję zostaw w spokoju,a skup się na swojej.Po wpisie widać gołym okiem,że inteligencja Twoja jest porównywalna do doniczki.Siedzisz i płaczesz na forum nie mówiąc o ''emocjach'' które mi przypisujesz,a które Tobie towarzyszą.DDRY kolego lub koleżanko :Jak pracodawca nie zna się na kreatywności,to znaczy,że jego firma nie jest innowacyjna i nie zasługiwała na takiego pracownika jak Ty.Proponuje szczęścia w ogrodnictwie może tam się uda i będziesz spełniony bądż spełniona.Na koniec zachęcam do skorzystania i zapoznania sie z ogólnymi zasadami interpunkcji bo nawet z pisaniem masz problemy.Bez pozdrowień.
ddry 2016-04-24 21:21:12
Echhhh tak tak brak mi argumetow dlatego juz nie skomentuje twojej wypowiedzi :D

ps. strzeżcie się tego miejsca pracy !!!!!
super 2016-05-04 10:18:57
Hej, a wiadomo czy dają tutaj odpowiednie zarobki na magazyniera lub operatora wózka wysokiego składowania? Można liczyć na umowy o pracę, a także na atrakcyjny system nagród i nawet na odpowiednie benefity socjalne. Wiadomo, że zatrudnienie jest opłacalne.
lorek 2016-05-04 18:38:17
Super nie nie możesz na to liczyć to wiedz napewno.
jerzy 2016-05-06 14:55:54
w ofercie pracy dla magazyniera lub operatora wózka widłowego jest wyraźnie zapisane, że oferują umowę o pracę @lorek, może nie znasz tej oferty? Oferują tez atrakcyjny system nagród i system świadczeń socjalnych
ex 2016-05-06 19:05:02
z tego co wiem przez kilka lat nic sie nie zmienilo
a. Umowa o prace jest prawda niezaleznie czy agencja czy firma cie zatrudnia (o ile jestes Polakiem)
b. System premiowania jest atrakcyjny a nawet bardzo bo przeciez ile dostaniesz i czy wogole dostaniesz jest niespodzianka a to juz jakas atrakcja
c. swiadczenia socjalne? jak zawsze placa za urlop i L4 a nawet daja "bogate" bony swiateczne no i najwazniejsze badania okresowe masz za free
adi 2016-05-06 19:43:09
sweter bartek zamykający z crossa to robi tam dalej
zulu 2016-05-07 14:39:54
@adi, sweter bartek nie robi. pojechał zrywać pieczarki w psarach
adi 2016-05-07 18:24:16
co Robert już z nim nie wytrzymał i go zwolnił
adi 2016-05-09 22:39:28
a dawid zamykajacy jeszcze tam robi
Bylypracownik 2016-05-24 11:01:03
Jak tam niewolnicy ? Pewno fajnie się robi za taką głodową pensje (jak można ją tak nazwać). Brak mi określenia jak bardzo trzeba się nie cenić żeby tam pracować. W każdym magazynie jest lepsza robota i co ważniejsze dużo większe pieniądze. Pozdrawiam i życzę zdrowia bo one to wam się przyda w tym zacnym zakładzie
Shasslanna 2016-06-06 14:30:32
Mój mąż ciągle tam robi, ale po wakacjach basta! Pensja 1700 zł :/ nie ma nadgodzin, bo tylko ukraina może je robić. Kilka wpisów widzę tzw. szeptaczy internetowych, którzy chcą jakoś wypromować tą firmę :/ Nikomu jej nie polecam, chyba, że ktoś jest sam, bez rodziny na utrzymaniu, to na początek dla doświadczenia wystarczy.
makak 2016-06-16 10:08:13
może musisz po prostu znaleźć sobie w tej firmie jakieś lepsze wyższe stanowisko - akurat jesy chyba coś idealnego dla ciebie - szukają dyrektora magazynu teraz
kamil 2016-06-17 09:29:54
szukają wielu ludzi na rozne stanwosika, ja pracowalem kiedys na magazynie jako wozkowy, nie wiem czy chca aktualne uprawnienia na wozki widlowe i cyz wogole je rrtrzeba miec zatrudniajac sie do nich?
marek 2016-07-01 09:27:59
no praca jest ciężka, ale tego też mozna się spodziewac po pracy jako magazynier. Dodatkowo praca jest stała z książeczką sanepid, bez uprawnień do obsługi wózka widłowego z tego co mi widomo jednak z ogłoszenia, wiec to całkiem normalne warunki sa jednak.
dyrektor 2016-07-13 13:56:43
Widzę że zaczynają się pojawiać obiektywne oceny tego syfu.
Pan dyrektor zaczyna już pisać chyba posty bo się boi o to że nie ma jednak za bramą tylu chętnych.
Nie wierzcie w to co wam obiecują i strzeżcie się tego miejsca.

Były pracownik.

norklr 2016-07-13 15:05:05
Magazynier - praca stała z książeczką sanepid, bez uprawnień do obsługi wózka widłowego jest teraz, wiec dla niekórych to chyba spory plus.
dyrektor 2016-07-13 20:08:09
Norklr tak bardzo spory plus skoro już szukają ludzi bez uprawnień.
Jeszcze 3 lata temu i więcej nowemu dawano 1800 a teraz dają 1750 spory plus.
Proszą się już pracowników aby ściągali kogoś do pracy też spory plus przecież na miejsce każdego pracownika stoi sznur chętnych za bramą.
Umowa na czas nieokreślony dla pracownika z bardzo długim stażem nierealny,tłumacząc się że kontrakt mają krótki kolejny plus.
Krótko, leją wodę i to z coraz bardziej kiepskimi argumentami uważając ludzi tam pracujących za bezmyślnych niestety tak nie jest.

Były pracownik.
kamil 2016-07-13 20:09:16
Czyli tak naprawde zmiany zbytnio na dobre nie poszly a pensja sie obniżyla?
kazik 2016-07-13 20:41:18
Dla nowych pracowników zapewne się obniżyła z 1800 na 1750 oczywiście brutto.
seo 2016-07-13 21:15:54
niewiele to, można przeboleć, bo przecież zatrudnienie w tej firmie to wiele plusów, nie skupiajmy się już tak bardzo stricte na samym wynagrodzeniu - ciekawe tylko dlaczego jako potencjalny Młodszy Specjalista ds. IT w Mszczonowie mam mieć prawo jazdy...
kaczorek 2016-07-13 23:03:06
Dyrektor nic nie może.Jedynie co może dla pracowników załatwić to mydło w toalecie.Siedzi cicho jak struś.O podwyżkach zapomnijcie.
aha 2016-07-13 23:05:58
Ciekawe czy nadal jest poszukiwany młodszy specjalista ds. it w Mszczonowie. Dla mnie idealne jest to, że zapewniona jest umowa o pracę, w końcu o takie stabilne zatrudnienie jest tak trudno, a biegła znajomość pakietu biurowego MS Office (szczególnie Excel) i znajomość VBA nie jest dużym wymogiem do spełnienia.
Stefan 2016-07-18 22:04:40
Do roboty a nie pisać bzdury,a jak wam sie nie chce pracować w magazynie to do łopaty rowy kopać !
ala 2016-07-18 22:10:16
ja bym tam u was na prace w magazynie nie narzekała kolego jakby mi się u was udało zatrudnienie zdobyć, tylko ten jeden decydujący minus że trzeba być gotowym na pracę w weekendy a jednak życie rodzinne moje by na tym mogło za bardzo ucierpieć:/
norklr 2016-08-08 12:31:50
Operator wózka widłowego wysokiego składowania jest jeszcze u nich z tego co widze. Dajcie znać jak to wygląda jeszcze!
Zostaw swoją opinię o Id Logistic - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Id Logistic