Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

BylyPracownik

IDL to kompletne dno,a te wyplaciny ??? He he

Przedsiębiorca transportowiec

Ale ta firma to musi być patology... wspołczuję wszystkim zatrudnionym ID

toruniak

Teez sie chetnie doweim czegos na temat magazynu w Bydgoszczy. Mam jutro rozmowe

Maja

@Zainteresowany widzę, że niestety nikt nie zdążył odpowiedzieć na Twoje pytania. Mógłbyś powiedzieć jak poszła Ci rozmowa? Udało Ci się dostać do pracy w Id Logistic? Chętnie dowiemy się jakie są Twoje pierwsze wrażenia na temat pracy w firmie.

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
8×7

Witam byłem dzisiaj na rozmowie w sprawie pracy na tym magazynie uslyszalem pytanie ile jest 8×7 yhy podejście pracodawcy bezcenne następnie warunki pracy 2000 brutto nie polecam tego magazyniu

dotyk motyla ))

Zaczyna się sezon cyrkowy w miastach.Jeżeli filmik na you tube w sprawie pracy okazał sie niewypałem to Dyrektor wraz z kierownikiem działu opakowań powinni zawitać do Cyrku celem złożenia ofert pracy w charakterze magazyniera.Uważam,że miejsce Cyrku jest adekwatne do warunków pracy i płacy oraz rozszerzonego socjalu. Na arenę cyrkową jako pierwszy powinien wjechać na kucyku Kierownik działu opakowań jako doświadczony ''profesjonalista'' oddany swojej pracy !

HR

Witam, Proszę o oponie na temat działu HR. Pozdrawiam.

to ja przecież wiesz

Moim wymogiem jest wyrażanie mojej własnej opini nie mam obowiązku dostosowywać się komuś komu moje wypowiedzi są nie wygodne nie muszą ich czytać a co się mają dowiedzieć dowiadują to nie są pomówienia a tylko obiektywne zdanie

Maja

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Id Logistic dzięki Waszym merytorycznym opiniom.

dotyk motyla ))

Dyrektor zamieścił filmik na YOU TUBE promujący prace dla Ukraińców w ID LOGISTIC Będzin. Praca w ''środowisku suchym'' - i to by było na tyle.Nie powiedział o warunkach pracy i płacy.Bardziej kompetentny w rekrutacji i i reklamie byłby Kierownik działu Opakowań,ponieważ dłużej pracuje a jego profesjonalizm jest ciut większy od Dyrektora. Tym samym oprócz zachęty kandydatów do pracy pokazał swoim kierownikom jak świetnie daje sobie rade w zarządzaniu powietrzem w magazynie ))

były

jak tam ukraincy przejęli już wszystkie hale nawet stock'a w 2015 stawka za panowania nowego dyrektora wzrosła z 1800zł do 1900zł brutto ile teraz aktualnie zarabia picker?

kkp
@były

Picker zarabia najniższą krajową. Do tego brak sprzętu do pracy bo ukraina wszystko przejęła i w interesie pracownka jest sobie znaleźć ten sprzęt ponieważ lidera to nie interesuje i to ty masz zrobić wydajność a nie on bo w przeciwnym razie przejdziesz pranie mózgu i będziesz poniżany. Poza tym Ukraińcy są w tej firmie faworyzowani i Polak nie ma nic do powiedzenia. Jest po prostu śmieciem.

Maja

@dotyk motyla )) chętnie poznam Wasze wrażenia z pracy w firmie i to co np. oceniacie na plus. Dlatego właśnie dopytuje.

dotyk motyla ))

Maju ! Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat warunków pracy w magazynie IDL ,to skontaktuj się z Dyrektorem on jest kompetentny w sprawach kadrowych i finansowych. Niezrzeszony kibicu ! Twój nik oraz osobowość ,że tak powiem jest ''skumplikowana'' żebyś zrozumiał to jestem tu po to ,by bawić się kosztem takich - jak Ty ''JELENI''

Maja

@niezrzeszony kibic długo już pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się czegoś więcej o warunkach pracy w firmie.

dotyk motyla ))

W sprawie pracy w święta oraz czy nadgodziny będą zapłacone czy oddane wolnymi dniami decydują zwierzchnicy dyrektora magazynu,a sam dyrektor w tej kwestii ma tyle do powiedzenia co żyd za okupacji. Dyrektor i tak jest zadowolony , że zwierzchnictwo puściło bąka w postaci 2.200 brutto i to ,że mógł to ogłosić jak prawdziwy karzeł wśród karłów.

niezrzeszony kibic
@dotyk motyla ))

Zejdź już z tej ambony bo nie można czytać tych bzdur. Jedna wielka frustracja się wylewa z ciebie. Czego jęczysz? jak ci tak źle to się zwolnij i idź wszędzie, gdzie tylko chcesz bo przecież wszędzie jest lepiej i wszędzie płacą więcej. #ruda - setki tylko z wolnego a święta często gęsto było z grafiku, w zamian gdzieś w tygodniu było wolne kiedyś. Nie wiem jak teraz bo podobno Polaków już tam nie ma. Ostatni został, nie może się zwolnić i wylewa żale pod pseudonimem dotyk motyla )) Praca jak praca. Kasa licha, premie liche, chyba że będzie się lał pot bo tyłku to z 500 dostaniesz ale to nie możesz błędów też robić, bo zabierają.

ruda

Czy firma pracuje w święta ? Sa liczone 100 na nadgodzinach ?

jazadowolony

@dotyk motyla )) Ciemna maso ty. 3 zdania do ciebie. Czempionem to chyba jesteś ale co najwyżej w drelichowym uniformie jako naczelny hejter paśnika. Pytać nikogo nie muszę bo pracowałem tam jak jeszcze Francuzi rządzili a ty wtedy z mlekiem pod nosem łapałeś pokemony w pierwszej ławce na Polaku i przez to teraz nie wiesz co to sarkazm. Ja w przeciwieństwie do ciebie zdobyłem doświadczenie, zrobiłem drugą kategorię i teraz przywożę ci kartony, żebyś miał jakieś misje i co wrzucać na paletki.

jazadowolony

Wielki rycerzu. Błędy tylko błędami wszak do prosiąt zwracam się. Chwalić ciebie przeto należy (tu autor celowo zwraca się rozpoczynając od małej litery podkreślając jego brak szacunku do adresata) albowiem prawy jest pismak co głosi tak wzniosłe słowy. Cóż że jeszcze poczynasz w tym ID zachodzę wciąż do głowy? Toż wielkie serce, zasługi czy wielkie honory? Znam jam ci jeden niejedno prosię: Prosię wysyłek, prosię przyjęć prosię PANA. Słyszę i widzę choć serce się kraje, bom też jak te prosięta pasionym był. Odjeżdżam więc na koniu swym giermku mój. Ku chwale bywaj więc zdrów ale szanuj prosięta one. Co byś nie musiał jak te prosięta – sam sobie dopowiedz. Żegnaj rycerzu. Bądź dzielny i Bóg ci zapłać.

@jazadowolony

Witam. Skąd to ''poeto'' spisałeś ?? aż dwa dni forumowicze musieli czekać nie wstyd Ci ?? Na czyją prośbę został skasowany mój ostatni wpis ? czyżbyś reagował nerwowo i histerycznie ? Zatem krótko : Baranku po Wyższej Szkole ! Nie zawieszaj smętnej głowy,to,że ostatnio dałeś się oskubać nie oznacza,że masz się schować w wełnie.W końcu w swej baraniej naturze jesteś dość uparty o ile nie dasz się złapać na lep słodkich słówek bo skończysz jako BARANINA !!! pozdrawiam ))

jazadowolony

Pan Dyrektor dał fajną podwyżkę. Do tego premia niezła plus bony za brak l4, bilety do kina, karnet na basen, full wypas opcja. Jaki lidl? Pójdą i zaraz wrócą bo wszędzie dobrze ale w domu najlepiej ! ID-L na duży plus!

@jazadowolony

Bony,bilety do kina i basen - full wypas opcja. Widać,że masz full wypas ale w głowie.Gdybyś popytał starszych pracowników to byś wiedział,że karnety na basen,bilety do kina i bony były już przed obecnym dyrektorem.Nie chwal się wyczynami dyrektora który tak naprawdę to załatwił jak ktoś tu napisał mydło w toalecie. Uważaj żebyś nie zgłupiał z tego zadowolenia ,a swojego szefa skieruj na jakąś impreze organizowaną przez Ośrodek Doradztwa Rolniczego.Tytuł CZEMPIONA gwarantowany ! pozdrawiam

litfin

bedo jakie podwyzki po nowym roku?? Jak tam przechodzicie do lidla? Podobno lepsza kasa. Rekrutacja juz jest ponoc.

Zaskroniec

W tym roku każdy z pracowników otrzyma bon świąteczny na żywą krowe do zrealizowania na targowisku ze zwierzętami.Nowy pomysł Dyrektora w sprawie bonów to efekt porozumienia z pracownikami w projekcie '' talerz krowi na wigilijnym stole''

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic