Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

ddry

goryl z brzytwa blysles inteligencja jak 90% ludzi zza biorka czy to krosowego czy tez stokowego przeczytaj to co napisales dokladnie i ze zrozumieniem emocje zostaw na boku chce nadmienic ze juz tam nie pracuje i niestety twoje zyczenie sie nie spelni i nie zamieszkam pod mostem nadal ostrzegam ludzi przed ta firma i kudzmi takimi jak ty twoja wypowiedz powinna ich tylko utwierdzic w tym co pisze :))))

goryl z brzytwą
@ddry

Moją inteligencję zostaw w spokoju,a skup się na swojej.Po wpisie widać gołym okiem,że inteligencja Twoja jest porównywalna do doniczki.Siedzisz i płaczesz na forum nie mówiąc o ''emocjach'' które mi przypisujesz,a które Tobie towarzyszą.DDRY kolego lub koleżanko :Jak pracodawca nie zna się na kreatywności,to znaczy,że jego firma nie jest innowacyjna i nie zasługiwała na takiego pracownika jak Ty.Proponuje szczęścia w ogrodnictwie może tam się uda i będziesz spełniony bądż spełniona.Na koniec zachęcam do skorzystania i zapoznania sie z ogólnymi zasadami interpunkcji bo nawet z pisaniem masz problemy.Bez pozdrowień.

goryl z brzytwą

Komu zarobki sie nie podobają to niech sie zwolni a nie płacze na forum.A jak Cie nie stać na opłacenie czynszu to sie wyprowadż z rodziną pod most i zamieszkaj w kartonie.Bez pozdrowień.

ddry

ta firma to juz calkowite dno z coraz mniejszymi zamowieniami oraz ruskimi niewolnikami i kasa za ktora oplacisz tylko mieszkanie i przezyjesz 1 tydzien omijac jak tylko sie da syf jescze raz syf ostrzegam!!!

kotek

oj pawcio pawcio nawet tu cie latwo rozpoznac no sa niezle numery i historie pawelku ale coz zrobic prawda ? :D

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
cross

sweter zamykający to jeszcze tam robi? Bartosz

szklane oko

Ochrona złapała budynia jak chłopak na crossie załatwiał potrzebe fizjologiczną w postaci oddawania kału.W trakcie kontroli ochrona dopatrzyła się,że budyń ma brudne uszy.Decyzja mogła byc tylko jedna.Budyń do zwolnienia !

Kat

Budynia zwolnili dlatego,że często chodził palić papierosy na palarnie,ponadto nie interesował sie pracownikami i dużo bąków puszczał na hali.

dlaczego

dlaczego zwolniliście budynia z crossach ł na paletyzacji teraz bidny tuła się po innych zakładach tylko ze wszedie jest za słaby żeby prpracowac choby miesiąc zmarnowaliście chłopakowi zżycie pozdrowinia dla robercika

xxx

minio-tekst o olbrzymiej i stabilnej firmie i ich ogromnym doświadczeniu-bezcenny...każdy kto tam był będzie wiedział o co chodzi:)

tomasz-dział stock

pracowałem tam do sierpnia 2015r. i teraz juz jestem po operacji kręgosłupa a za rok czeka mnie operacja na staw biodrowy, dzieki wypadkowi w pracy

Stock

Co to w ogóle mialo być za badanie natężenia hałasu? Przy wyłączonych nawiewach?

ciekawa

Ciekawe czy sam dyrektor pracowałby za 1900 brutto ?

Puma

To łap te oferty bo Ci uciekną tylko uważaj żeby Cie nie przerosły.

Kros

na przyjecia go dali

aaa

no co ty myjka (usunięte przez administratora) ciemniasz gdzie go dali

nnnnnnnnnnnnnn

bin laden jeszcze tam pracuje

magazynier
@nnnnnnnnnnnnnn

bin laden pracuje ale zdegradowany w probecie jest

Heniek

Po nowym roku podwyżka to raz a dwa to dodatkowy bączek w postaci bona o wartości 100 zł do zrealizowania na odpuście w gminie Psary

wyrobnicy

Pieniądze są, tylko że do tej pory szkoda im było je wydawać na niewolników. Ale że niewolnicy się buntują i uciekają do innych panów którzy im dają trochę więcej pieniążków dlatego ta podwyżka. Podwyżka dla administracji, szczególnie tej na górze mija się z celem. Prace mają lekką, nie odchodzą, więc i pewnie robili by to samo za trochę mniejsze pieniądze.

jamondry

czyli srednio 10% podwyzki biorac pod uwage wynagrodzenie magazynier, sztaplarz, kierownik i spece na gorze. Bedzie tylko trzeba najpierw zwolnic 10% zalogi albo wymienic na ukry bo skads te pieniadze musza wytrzaskac

klepek

Mówie wam że będzie podwyżka 200 zł uwierzcie mi :D

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic