Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

koza

uwazajcie na [usunięte przez moderatora] czyli dyrektora jest [usunięte przez moderatora] i traktuje pracowników jak najgorzej [usunięte przez moderatora] a wiem bo pracowalam tam 8 lat gnoji pracowników jak może że tacy ludzie się rodzą to szkoda

...

za wiele po tej firmie się nie spodziewaj.... bałagan, chaos i nic poza tym. Premii brak, podwyżek też, tylko więcej i więcej haruj, a za byle bzdety dają nagany..

jasia

witam od 1 listopada przejęło nas idl w Piotrkowie Tryb, wcześniej był kn... do końca roku "podobno" ma się nic nie zmienić, czyli dalej będziemy zarabiać 1500zł brutto... ale po nowym roku pewnie będzie rewolucja i wprowadzą swoje rządy...

magazynier100

mszczonow sa tam lamane prawa pracownicze nie jeddna osoba to stwierdzi tam oszukana

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
magazynier100

i co proponuja

magazynier

dzwonili do mnie z Mszczonowa. wiecie jak tam jest i czy warto sie tam zatrudnić?

martini

Siemka!Zgodze sie z Tobą, kolego..[usunięte przez moderatora] -takiego człowieka 1y raz spotkałem w moim zyciu![usunięte przez moderatora] na niczym sieniezna 0tylko połowe dniówki gapi sie w grafik wypatrując kto ma wolne i ze ma w ten dzien przyjsc na nadgodziny bo inaczej grafik zmieni..hehehDramat!!Czyli on i chłopców lubi?!:d

Ta firma jest żenująca, płaca prawie, że minimalna, zmuszanie do nadgodzin, jeśli się nie zgadzacie zmienią Wam grafik z dnia na dzień, o weekendach zapomnijcie. Do tego zero poszanowania człowieka, kierownictwo i tak zwanie managerowie wyżej s niż [usunięte przez moderatora] mają, obiecywanie nagród, gruszek na wierzbie, jeśli firma ma nóż na gardle i grożą jej bardzo wysokie kary od klientów, wtedy obiecują pracownikom nagrody pieniężne, których albo nie wypłacą albo odbiorą sobie z tzw premii pod pretekstem wirtualnych strat magazynowych. Ogólnie - żenada, jeśli zależy Wam na Waszej przyszłości to nie wdeptujcie w to (usunięte przez administratora) jakim jest ID Logistics. Ogólnie - NIE POLECAM

nedza

Biedaki zniewoleni kredytami czyli polaczki bez majatków Wiec sie nie ciesz bo cie zwolnia i sie powiesisz

mafia

O W tej dziurze na crosie to zostaja tylko lizusy i ci co czesciej mieli [usunięte przez moderatora] niz ja do sikania wyciagalem ,[usunięte przez moderatora] juz spoglada na chorzow, ja pamietam i kiedys podjade na parking i poskacze po da (usunięte przez administratora) samochodach tym smiesznym [usunięte przez moderatora],

Były pracownik cross

Uważajcie na nich bo obiecują góry a dają lepiej nie mówić. Mieliśmy umowę pod pośrednikiem po 3 miesiącach mieliśmy przejść pod firmę. Po dwóch miesiącach zaproponowali nam prace dalej pod pośrednikiem do końca grudnia. Szukają (usunięte przez administratora) , którzy będą robić na nich na święta, a później wszystkich wyrzucą. Tak jest na cross i z tego co wiem na fresh.

martini

heheheh Pracuje tzn pracowalem tam 2tyg i ogarnałem ich wszystkich.Lepiej bym tego nie podsumował..!:)Brawo!!Potyrani wszyscy!:Dheheh

Obozowicz

Największy (usunięte przez administratora) w jakim kiedykolwiek przyszło mi pracować..Nie pracowałem w gorszym miejscu niż ID.. Na crosie najlepiej jest mieć motorek w dupie i [usunięte przez moderatora] całe 8godzin, bo jak sie stanie na chwile kierownik zwraca uwagę i goni jeszcze bardziej.. Aż dziw że w tym ich biurze nie maja batów żeby poganiać załogę.. Dla ludzi chcących się zatrudnić informacja w ciągu 8godzinnej zmiany macie 2 przepustki na papierosa o które trzeba się prosić to że ochrona was sprawdza po 4 razy to norma dodatkowo możecie być zatrzymani na alkomat albo może po was ktoś przyjść na hale i kazać okazać szafkę.... A co najważniejsze wasz grafik w ciągu tygodnia może zostać zmieniony dowolną ilość razy także nie ma co planować sobie swoich spraw na dni wolne.. najlepiej było by jakbyście codziennie zostawali na nadgodzinny i przychodzili w dni wolne.. ID nie respektuje sprzeciwu za sprzeciwy są kary albo przesuwane dni wolne w ID trzeba pracować pracować i jeszcze raz pracować a wasze starania zostaną docenione 1300 na rękę ewentualne premie o których możecie zapomnieć bo norma to 160 i 120 ale żeby dostać dobre palety to trzeba lizać dupe kierownikowi no a jak już sie ma dobrą palete to trzeba się ścigać z resztą cymbałów dla których praca to wyścigi... wiec nie dajcie się czarować że weźmiecie premie jedyne nadgodzinny gdzie na ręke dostajecie ok 14,5 zł za 100 % oczywiście ale musicie tolerować humorki kierownictwa zmiany grafików itd... aż dziw bierze że jeszcze PIP z nimi nic nie zrobił bo prawa pracownicze są tam nagminnie łamane, prawa człowieka zresztą też... [usunięte przez moderatora] w 21 wieku może bardziej humanitarny ale równie skutecznie pozbawia godności i ochoty do dłużej współpracy... Przemiał ludzi jest straszny wielu zwalnia się po 2-3 tygodniach bo nikt na dłuższą mete nie da sobą tak pomiatać...

karolek

jakie są działy w firmie?

majo

potencjalny pracownik - 2012-05-30 16:20:39 mam pytanie- czy wiecie co za nabór pracowników prowadzi teraz ID w Będzinie? Wygrali jakiś przetarg czy co?ha ha młode wilki nadchodzą ,na urlopy was starych trzeba popuszczać i tyle i już nie wracajcie tania siła robocza worki ekspresy i te inne złodziejskie magistry za margarynę wykombinowały murzynów,8 kopiejek na godzinę weź sobie kredyt na autko i [usunięte przez moderatora] za 1500 zł do grobowej dechy po 12 godzin nadgodzinami podciagniesz haha a stara na czateri cały dzień siedzi a [usunięte przez moderatora] po 16 nawet żona ma 100 zł za pół godziny ,po 16 [usunięte przez moderatora] i domu z basenem nie postawisz a rogi ci rosną

potencjalny pracownik

?

chyba za kwartał

witam. orientujecie sie ile zarabiaja wozkowi bocznych wozkow co ustawiaja palety na regalach wysokiego skladowania ??

uprzejmy

podajże 170

jaka jest teraz norma na fresh za godzine?

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic