Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

lo2

LOL - 2013-09-28 09:34:16 Wam w tym Mszczonowie to się w głowach [usunięte przez moderatora] !!! Jak się nie weźmiecie do roboty to wróci pan [usunięte przez moderatora] i zrobi z Wami porządek !!!!Pan [usunięte przez moderatora] jest akurat człowiekiem, który chyba jako jedyny wymiatał we Mszczonowie. Ja akurat uważam że dla nas byłoby to najlepszym rozwiązaniem. Ten człowiek mimo tego że wkurzał ucho to przynajmniej znał się na robocie i specyfice pracy na magazynie. [usunięte przez moderatora] wracaj do nas i rób porządek bo w przeciwnym wypadku pójdziemy na grzybki...

LOL

Wam w tym Mszczonowie to się w głowach (usunięte przez administratora) o !!! Jak się nie weźmiecie do roboty to wróci pan [usunięte przez moderatora] i zrobi z Wami porządek !!!!

ID MSZCZONÓW CAŁA PRAWDA

Witam, a teraz kilka słów na temat ID Logistics Polska Sp z o.o. oddział Mszczonów [usunięte przez moderatora] gdzie jesteś kolego? Kręgosłup Cię boli czy Ci koledzy kazali na L-4 iść w trosce o Twoją przyszłość ( w końcu cytuję Twoje słowa że na magazynie chorobą zawodowa jest kręgosłup)? [usunięte przez moderatora] wreszcie zobaczyłeś jak praca wygląda? ID to nie FM, gdzie wszystko jest poukładane jak w pudełeczku, tutaj skończysz jak wszyscy dyrektorzy magazynu na L-4!!!, patrzeć tylko kiedy papier podrzucisz:) [usunięte przez moderatora] - Ciebie już na szczęście tutaj nie ma ale praca z Tobą to porażka!!! Z której gwiazdy się urwałeś??? Pewnie z tej która Ci włosy skradła, tak na marginesie przeczytaj komentarz wyżej i pamiętaj że Dyrektorzy w tej firmie kończą marnie... [usunięte przez moderatora] - Szczerze powiedziawszy że takiego pół debila na takie stanowisko to tylko w ID mogli zatrudnić, podziwiam Twoich pracodawców że Cię jeszcze tam trzymają bo szczerze mówiąc Renata z administracji na recepcji ma więcej pojęcia o tym co się dzieje w firmie niż TY. Jesteś beznadziejna!!!! [usunięte przez moderatora] - to co Ty odstawiasz od czasu wielkiego awansu na(usunięte przez administratora) przerosło wszystkich najśmielsze oczekiwania, nie pamięta sierotka jak sama zasuwała na recepcji i przyjmowała towar a teraz Wielką gwiazdę rżniesz dziewczyno obudź się nie tacy ludzie jak Ty tam pracowali, mieli nie takie stanowiska ale bynajmniej mieli dużo większe pojęcie o tej pracy. Po za tym żeby robić z siebie gwiazdę to trzeba zarabiać jak gwiazda a Ciebie wydymali bez mydła sieroto i siedzisz ile tylko się da i tylko miejsce blokujesz. Wiedziałem że jesteś nie mądra i nie myliłem się!!! Panowie kierownicy i liderzy Wy to już jesteście poniżej krytyki gdyby pracowali byli kierownicy (usunięte przez administratora)to by Was śmiechem zabili to co wyczynacie przechodzi wszystko i wszystkich. Wy się do tej pracy nie nadajecie. Po za tym jak [usunięte przez moderatora] przychodzą do pracy pod wpływem alkoholu to nie mam do nich żadnego szacunku. Macie dawać przykład dla pracowników a sami jesteście denni!!!!

?

ss - 2013-09-07 09:31:59 Jesteś chyba szalony! Od folii się zaczyna ale maksymalnie po dwuch tygodniach możesz iść juz na produkcję , oczywiscie jak przyjmną nowych na ta folię . I za każdą zafoliowana palete masz premie. Ja wyciagam na tym foliowaniu z 700 zł brutto !!!dobre... ja tam kiedyś pracowałem i też foliowałem...ale byłem troszke lepszy wyciągałem 790 zł brutto a raz nawet 820 zł(tylko że wtedy akurat foliowałem po dwie palety na raz i po trzy rolki na raz).Fajnie było ale na bramie mnie przetrzepali bo lampeczka sie zapaliła,a wtedy akurat wynosiłem akumulator z crosa z bazaru no i po karierze filmera,streczera czy tez klousera...

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
ss

ss - 2013-09-07 09:31:59 Jesteś chyba szalony! Od folii się zaczyna ale maksymalnie po dwuch tygodniach możesz iść juz na produkcję , oczywiscie jak przyjmną nowych na ta folię . I za każdą zafoliowana palete masz premie. Ja wyciagam na tym foliowaniu z 700 zł brutto !!!EEE to dobry jesteś 700zł wypłaty na miesiąc to nie zle hahahahahahahaha!!!!

ss

anonim 2 - 2009-06-07 11:27:50 Witam firma ID Log. jest świetna jeśli chodzi o zarobki, mozna tam nawet zarobić do 3500zł, ale jest warunek zeby tyle zarobić, trzeba robić nadgodziny jak jest okazja, praca ciężka nie jest, i jeszcze jeden warunek: pracuje sie tam w temperaturze 4 - 6 stopni Celcjusza , w niektórych pomieszczeniach nawet zimniej, ale sa też hale na których jest ciepło, zeby tam trafić zależy od pracodawcy. PozdrawiamJakie 3500zl, nie kłam chyba za 3 miesiące, przestrzegam wszystkich Z DALEKA od tej firmy, zostają tam tylko ci którzy mają nóż na gardle, albo same ofiary losu co już nigdzie nie umieją znaleźć pracy. Średnie IQ w tej firmie to chyba ok 30pkt nie więcej, miałem takie wrażenie, że jakby wytresować małpy to też umiały by robić to co pracownicy (nie uwłaczając normalnym ludzi którzy tam pracują, sorry pracowali), gdyby zatrudnił się tam ktoś z doktoratem z fizyki kwantowej, to też zaczął by od foliowania palet. DNO, jeszcze raz przestrzegam Z DALEKA !!!. Byłem zobaczyłem [usunięte przez moderatora]. Głupota w tej firmie sięga zenitu, Tyle w temacie !

nick

Mroziu ma racje. Tam nikt niczego nie pilnuje a jak lider ciebie zauważy to głowę odwraca w drugą stronę . W szczególności na Crossie

to bardzo kiepsko szukasz a wrecz stwierdze ze wcale ci sie nie chcialo wpisac w goooogle id logistisc bo od razu wskakuje ich strona [usunięte przez moderatora]

Mroziu

Fajnie da się kraśc na magazynie, POLECAM!

q

Przestan stary bo zwymiotowac mozna tym twoim komentarzem. [usunięte przez moderatora] Moge ci dodawac nowe ogloszenie co kilka dni. Kazdy kto sledzi rynek pracy w Bedzinie wie ze idl trzeba omijac szerokim lukiem Czy dobra stabilna firma dbajaca o pracownika szuka nowego co kilka dni??? Hurtowo po 15 cie osob ??? Dobrze tu juz tam bylo .

xxx

Ryba psuje się od głowy. Kiedyś dotrą do tego, że trzeba wymienić głowę w PL. Będzie za późno.... już jest...chociaż... Firma jest super, młoda, i daje szanse tylko każda firma musi mieć kogoś kto prowadzi ....

J.K.

do -anonim Masz racje . w IDLu nie jest zle. Jesli zostajesz na nadgodziny to mozesz posciemniac . nikt wtedy ciebie nie pilnuje i robisz co chcesz w szczegulnosci na crossie gdzie w tym choasie nikt nie jest w stanie ciebie przypilnowac. Pozdrowienia dla pani kierowniczki

do pawel cross jesli pracowales na chlodni jak to ty nazywasz to napewno nie byles na crosie lecz na fresh-u... jesli chodzi o L4 to nikt cie nie bedzie trzymal jak bedziesz po miesiacu czasu chorowal przez 2 tygodnie poza tym jak mogles dostac umowe na czas nieokreslony jesli dopiero po 3 miesiacach daja umowe na dluzej co nie zmienia faktu ze tam nie ma umow na stale a 1-2-3 letnie umowy !!!! koles jesli nie wiesz nic na temat firmy to sie nie wypowiadaj.... a w/g mnie jesli chodzi o firme to nie jest tak zle pod warunkiem ze pracuje sie przez id a nie posredniaka bo w tedy nie masz zadnych praw ;] taka POlska 1800 to w/g mnie wiecej niz u innych a to ze sa 12 h raz na miesiac to trudno da sie przezyc leprzy rydz niz nic ;]

J.K.

To niestety nie są plotki. Umowy są tylko do 2016 roku, żeby nie musieli płacić odpraw. A osoby , które mają na czas nieokreślony będą do tego momentu po woli zwalniani. Dlatego już sie rozglądam za inna robotą

siwy

Id na łagiszy to jeden wielki (usunięte przez administratora) br /> Nie polecam nikomu,na początku jest fajnie a potem gonią jak murzynów

czy ktos cos wie jak wyglada sytuacja z magazynem bo ponoć w 2016 roku mają nie dostać przedłuzenia umowy z wlascicielem magazynów i że carefour bedzie sie musial wyniesc .... czy ktos cos wie na ten temat ? pytam bo teraz ludziom przedluzaja umowy zamiast na czas nieokreslony to do 2016 o co w tym chodzi.... czy naprawde sie szykuja do zlikwidowania logistyki carefoura ? co z nami ?

Siwy

Jak tam normy wyrabiają ? BHP-owiec was kurka sprawdzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciuchy robocze kierowniczku nosić

WWW

Mszczonów to nie Będzin . Ale masz racje ,[usunięte przez moderatora] jest spoko. Najlepszy z kierowników z jakimi pracowałem . Ale tez ma swoich pupilków , w szczególności kilka pań .Wiadomo o kogo chodzi

Ammon

Na [usunięte przez moderatora] nie narzekajcie, w Mszczonowie taki [usunięte przez moderatora] doprowadzają magazyn do upadku. Narzekają na pracowników, ale jaką motywacje ma mieć pracownik kiedy widzi wypłatę 1480zł. Przepraszam powiedziałem wypłatę zapomogę. Awanse rozdawane są nierobom i ludziom którzy logując się zawieszają infologa. bo po znajomości, a jak ktoś jest za pracownikami to jest gnębiony, że niby się nie stara

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic