Opinie o ULTER - SPORT Sp. z o.o. w Węgierska Górka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ULTER - SPORT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ULTER - SPORT Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ULTER - SPORT Sp. z o.o. w Węgierska Górka

przyjaciel

ale po co maja szanować jak im wszystko wolno i nikt im na ręce nie patrzy. objawy sklerozy kolego przypomnij sobie gdzie zaczynałes

ziom

Do ziaji kolego nie mów ze ty go nie szanowałeś bo chyba za jego kadencji odbiles od dna i zaczoles sie liczyć w firmie no chyba ze sie myle. Ja pamietam ze byl to ktoś kto tych starych wyjadaczy trochę potrzonsnol bo za bardzo sie rozsiedli ale powiem jeszcze raz szkoda ze odszedl bo pewnie by dla nas trochę zrobil bo nawet wtedy u nas w firmie trochę kultury zapanowalo ale cóż odszedl bo ci którzy mówią ze to firmę budowali to chyba im sie w glowach poprzewracalo bo szacunku do pracownika nigdy nie mieli i chyba mieć nie będą bo im sie wydaje ze rozumy pozjadali no i to kolesiodtwo to juz przesada Panie Zygmuncie czy Pan nie widzi tego jak mówią co innego a robia co innego.

czas na przerwe

pomidor pomidor tak na mnie wołają, a ja pomidor zaliczyłem juz wszystkie mozliwe stanowiska

ziaja

trzeba było szanować kolegę M.O

Spawacz

Konkretna rozmowa, bez przedłużania

Pytalli mnie dlaczego chce u nich pracowac, jakby nie widzieli, że muszę przecież jakoś żyć.

len

Dodam poraz kolejny ze byl taki jeden który cos dla nas zrobil ale odszedl i skonczylo się

Lerek

Atmosfera średnia ale bliżej slabej zarobki zal i to prawdziwy warunki pracy powiem szczerze na minus bardzo dobry gdyby fachowcy w firmie zarabiali dobrze to podejzewam ze z checią by chodzili do tego zakładu obecnie na zime mozna wpasc wiosna sie ewakułować

rudy

Tak to jest panie SD jam nie szanuje sie pracy innych. Pozdro od bylych pracujacych na magazynie. A Zima niebawem,,kufaja jest

hahaha

jooo czy chodzi Ci o goscia ktory chodzi caly czas z glowa podniesiona do gory (OBJAW BUJANIA W OBLOKACH) z zdem wypietym do tylu (OBJAW SIEDZENIA CALY DZIEN) i chodzeniu w lekkim rozkroku (OBJAW POKAZNYCH KOCHONES)i ksywie zwiazanej z pieczywem. Chyba wygralem w nagrode darmowy wyjazd taczkami z polerni do bunkru.

Lerek masz rację. Odradzam przyjęcia się do tej firmy gdyż szefostwo i kierownictwo nie wiedzą co chcą i chyba nie widzą co sie dzieję w tej firmie. Jak wybuchnie trzecia wojna światowa to(usunięte przez administratora)

Lerek

W przeciagu kilku miesiecy z firmy odeszlo kilku doswiadczonych pracowników z kilkuletnim starzem to chyba swiadczy o firmie zarobkach w niej i atmoswerze tam panujacej

jooo

Trzy słowa do pełniącego obowiązki szefa produkcji - ............ ci w..................

pracowałem w tej firmie parę miesiecy temu i powiem że z moich obserwacji wynikło że ma kilku właścicieli z kierowniami jako głownymi. Podobno dzieją sie tam teraz cuda a zwłaszcza na magazynie. Tak to jest jak sie nie sznuje pracowników panie Polak. Pozdrawiam wszystkich ,,,,jeszcze,,,, pracujących.

zielony

Jaka firma takie wymagania

PUP

http://www.zywiec.pl/praca_szcz.php?id=16895 Fantastyczne ma teraz wymagania firma Ulter-Sport.... "- osoba zarejestrowana w PUP Żywiec - orzeczenie o stopniu niepełnosprawności "

Białas

Co jak co ale, asfalt zayeb....!!! taczki na bunkier ida jak burza, czasami mam ochote zaczać z nimi biegać, choćby troche, do bramy. Jest power, motywacja, zatkane płuca i 1,6k. ;-) P.s. jak wam taczki nie chca iść za brama to nie ciście ba wleczcie czarnuchy.

sami swoi

witam wszystkich gdyby Ci ludzie nie odpowiadali właścicielom to juz dawno by sie ich pozbyli, widocznie ta nieudolność jest porządana

nie swoj

Krzysiek pisz bez błędów-tak się będzie lepiej czytać

swoj

Zgodzicie się chyba ze mną ze był taki jeden który wprowadził zmian w naszej firmie i miał jakieś plany a przynajmniej coś robił szło mu to powoli ale szło za jego czasów dostaliśmy małe ale dostaliśmy podwyżki xaczol również dbać o pracownika plany na polernie by nam się lepiej pracowało, sprężarka oto. Ale odszedł no właśnie panie prezesie dlaczego pan mu pozwolił odejść przecież zaczol dobrze mimo tych starych wyjadaczy którzy w naszej firmie robią zamęt i jak to potrafią krytykować wszystko co zrobią inni jak również innych a sami noc nie potrafią wymyśleć zenada po prostu zenada kiedy pan zrozumie ze ci ludzie są tylko podp..... mi i noc nie zrobiło o nie zrobią dla tej firmy. Chyba zgodzicie się ze mną a wszyscy wiedza o kogo chodzi

nie warto

Nie warto same sexafery mamy.

sd

Do specjalistyka,,, po prostu przestań biadolić chwyć się ostro do pracy a zostaniesz doceniony bo widzę ze bujasz w oblokach

Zostaw merytoryczną opinię o ULTER - SPORT Sp. z o.o. - Węgierska Górka

• Jak się pracuje w ULTER - SPORT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ULTER - SPORT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ULTER - SPORT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ULTER - SPORT Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ULTER - SPORT Sp. z o.o.