ULTER - SPORT Sp. z o.o.

Węgierska Górka

Opinie o ULTER - SPORT Sp. z o.o.

sd 2014-06-24 06:17:12
Ja tam nie narzekam na rozwój i awans.tylko ciezka praca można coś osiągnąć teraz jestem planistom
sd 2014-06-25 13:53:22
do specjalisty ka - weź już przestań z tym rozwojem zawodowym ja swoją postawą pokazałem jak należy pracować przez co zostałem doceniony nie posiadając żadnego wykształcenia, teraz organizuje prace z dużym efektem
sd 2014-06-25 22:03:34
Do specjalistyka,,, po prostu przestań biadolić chwyć się ostro do pracy a zostaniesz doceniony bo widzę ze bujasz w oblokach
nie warto 2014-08-01 21:53:03
Nie warto same sexafery mamy.
swoj 2014-08-02 00:07:16
Zgodzicie się chyba ze mną ze był taki jeden który wprowadził zmian w naszej firmie i miał jakieś plany a przynajmniej coś robił szło mu to powoli ale szło za jego czasów dostaliśmy małe ale dostaliśmy podwyżki xaczol również dbać o pracownika plany na polernie by nam się lepiej pracowało, sprężarka oto. Ale odszedł no właśnie panie prezesie dlaczego pan mu pozwolił odejść przecież zaczol dobrze mimo tych starych wyjadaczy którzy w naszej firmie robią zamęt i jak to potrafią krytykować wszystko co zrobią inni jak również innych a sami noc nie potrafią wymyśleć zenada po prostu zenada kiedy pan zrozumie ze ci ludzie są tylko podp..... mi i noc nie zrobiło o nie zrobią dla tej firmy. Chyba zgodzicie się ze mną a wszyscy wiedza o kogo chodzi
nie swoj 2014-08-02 10:56:05
Krzysiek pisz bez błędów-tak się będzie lepiej czytać
sami swoi 2014-08-02 20:19:39
witam wszystkich
gdyby Ci ludzie nie odpowiadali właścicielom to juz dawno by sie ich pozbyli, widocznie ta nieudolność jest porządana
Białas 2014-08-22 20:38:34
Co jak co ale, asfalt zayeb....!!! taczki na bunkier ida jak burza, czasami mam ochote zaczać z nimi biegać, choćby troche, do bramy. Jest power, motywacja, zatkane płuca i 1,6k. ;-)

P.s. jak wam taczki nie chca iść za brama to nie ciście ba wleczcie czarnuchy.
PUP 2014-09-09 22:39:56
Fantastyczne ma teraz wymagania firma Ulter-Sport....
"- osoba zarejestrowana w PUP Żywiec
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności "
zielony 2014-09-10 18:31:05
Jaka firma takie wymagania
były pracownik 2014-10-05 18:34:43
pracowałem w tej firmie parę miesiecy temu i powiem że z moich obserwacji wynikło że ma kilku właścicieli z kierowniami jako głownymi. Podobno dzieją sie tam teraz cuda a zwłaszcza na magazynie. Tak to jest jak sie nie sznuje pracowników panie Polak. Pozdrawiam wszystkich ,,,,jeszcze,,,, pracujących.
jooo 2014-10-11 03:26:33
Trzy słowa do pełniącego obowiązki szefa produkcji - ............ ci w..................
Lerek 2014-10-11 18:42:38
W przeciagu kilku miesiecy z firmy odeszlo kilku doswiadczonych pracowników z kilkuletnim starzem to chyba swiadczy o firmie zarobkach w niej i atmoswerze tam panujacej
pracownik 2014-10-11 18:52:28
Lerek masz rację. Odradzam przyjęcia się do tej firmy gdyż szefostwo i kierownictwo nie wiedzą co chcą i chyba nie widzą co sie dzieję w tej firmie. Jak wybuchnie trzecia wojna światowa to( usunięte przez administratora )
hahaha 2014-10-12 11:16:26
jooo czy chodzi Ci o goscia ktory chodzi caly czas z glowa podniesiona do gory (OBJAW BUJANIA W OBLOKACH) z zdem wypietym do tylu (OBJAW SIEDZENIA CALY DZIEN) i chodzeniu w lekkim rozkroku (OBJAW POKAZNYCH KOCHONES)i ksywie zwiazanej z pieczywem. Chyba wygralem w nagrode darmowy wyjazd taczkami z polerni do bunkru.
rudy 2014-10-13 20:38:19
Tak to jest panie SD jam nie szanuje sie pracy innych. Pozdro od bylych pracujacych na magazynie. A Zima niebawem,,kufaja jest
Lerek 2014-10-21 19:52:18
Atmosfera średnia ale bliżej slabej zarobki zal i to prawdziwy warunki pracy powiem szczerze na minus bardzo dobry gdyby fachowcy w firmie zarabiali dobrze to podejzewam ze z checią by chodzili do tego zakładu obecnie na zime mozna wpasc wiosna sie ewakułować
len 2014-11-01 16:05:23
Dodam poraz kolejny ze byl taki jeden który cos dla nas zrobil ale odszedl i skonczylo się
ziaja 2014-11-03 18:29:35
trzeba było szanować kolegę M.O
czas na przerwe 2014-11-03 21:23:26
pomidor pomidor tak na mnie wołają, a ja pomidor zaliczyłem juz wszystkie mozliwe stanowiska
ziom 2014-11-07 19:31:04
Do ziaji kolego nie mów ze ty go nie szanowałeś bo chyba za jego kadencji odbiles od dna i zaczoles sie liczyć w firmie no chyba ze sie myle. Ja pamietam ze byl to ktoś kto tych starych wyjadaczy trochę potrzonsnol bo za bardzo sie rozsiedli ale powiem jeszcze raz szkoda ze odszedl bo pewnie by dla nas trochę zrobil bo nawet wtedy u nas w firmie trochę kultury zapanowalo ale cóż odszedl bo ci którzy mówią ze to firmę budowali to chyba im sie w glowach poprzewracalo bo szacunku do pracownika nigdy nie mieli i chyba mieć nie będą bo im sie wydaje ze rozumy pozjadali no i to kolesiodtwo to juz przesada Panie Zygmuncie czy Pan nie widzi tego jak mówią co innego a robia co innego.
przyjaciel 2014-11-07 20:18:01
ale po co maja szanować jak im wszystko wolno i nikt im na ręce nie patrzy. objawy sklerozy kolego przypomnij sobie gdzie zaczynałes
ziom 2014-11-08 09:57:39
Pomidor to chyba tylko nie byl prezesem no chyba ze go wrzucimy na szlifiernie lub operatora robota albo myjka. Oglaszam konkurs z propozycjami na jakim stanowisku moglby jeszcze pracować pomidor. Proszę tylko o powazne propozycje. A moze skoro on jest taki inteligetny to poszuka sobie nowej pracy.
choleryk 2014-11-08 10:05:20
Dajcie spokój gościowi bo jest taki biedny i bez honoru ciągle probuje cos tam działać i roznie mu to wychodzi ale fakt byl chyba juz wszędzie a z drugiej strony nie rozumiem dlaczego go tak uparcie trzymaja w tej firmie czyzby wlasciciel zrozumial ze gosc nie odejdzie i będzie tam pracowal z drugiej strony wlasciciel jest bezpieczno bo ma goscia i ktoby z firmy nie odszedl to jest taki kto go zastąpi smiechu warte.
tele tubis 2014-11-09 08:51:06
Kwalifikacje pomidora oceniam na poziomie pracownika do spraw gospodarczych tzn rozstawienie łapek na myszy wieszanie Lepów na muchy ewentualnie polowanie na muchy z łapka w reku
nie kumam 2014-11-09 10:30:18
Kto to jest ten pomidor ktos mi podpowie czyzby to ten gosc ktory "rzadzi magazynem"
kogut 2014-11-09 12:50:35
tak magazynem pomidorów
lolo 2014-11-21 18:33:39
No magazynem pomidorów i ma na dodatek Grype
zielony pomidor 2014-11-22 17:08:10
pomidor z uwagi na okres zimowy coraz częściej będzie miał problemy z określeniem powodu absencji teraz grypa później katar następnie biegunka i tak do wiosny.
Kolejny etap to objęcie stanowiska co by robić zeby się nie narobić
Lerek 2014-11-23 17:58:25
Panowie i Panie zobaczymy jak bedzie po nowym roku firma chyba idzie w kierunku dobrym i my to troche frustrujace ze pracownicy z malym starzem zarabiaja tyle co ci moze zaczniemy zarabiac dobre pieniadze tak jak w innych firmach przydala by sie premia za wysluge bo pracownicy z malym starzem zarabiaj tyle co ci co pracuja w firmie po 10 lat
zielony 2014-11-27 08:39:22
lerek,chciałbyś dać premie starym pracownikom.Super pomysł ale , większość tych pracowników to banda leni , co do stołka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] im przyrosły.
ziaja 2014-11-27 17:09:48
Ludzie chwytcie sie roboty a zostaniecie docenieni
były pracownik 2014-11-30 19:11:12
do ziaji. Powiedz mi chlopie co ty robisz oprócz tego ze udajesz właciściciela tej firmy. Gdyby nie krzysztof p to giniesz w tej firmie. Wychodzi ci tylko podpiepszanie pracowników i głupie błedy których osobiscie byłem świadkiem. Zreszta krzysztof p nie jest lepszy od ciebie
menago 2014-12-05 17:19:43
Panowie, panowie! Ale o czym my rozmawiamy???
Były 2014-12-10 19:30:56
Kto jest kierownikiem produkcji?
przerwa 2014-12-11 20:13:17
kierownikiem produkcji jest baltazar gabka
lerek 2015-03-03 19:48:14
i znów pracownicy ze starzem odchodza trzeba sie panowie szefowie i prezesowie zastanowic czy nadal w firmie ulter sport nalezy zarabiac bardzo malo i czy firmy warsztaty przydomowe dwu osobowe nie placa lepiej Ale pewnie przyjmnie sie nowych wydajniejszych na 3 miesiace lub 4 i sami sie zwolnia a ci co zostano beda robic za 3 zeby utrzymac produkcje dalszym biegu i wydajnosci
były ulterowiec 2015-04-02 20:15:57
Lerek no masz rację i to w 100% ale niestety ta firma jest taka,ze osoby "nadzorujące" ta firma nie dostrzegają ludzi którzy coś wnoszą do firmy...Ja mogę Ci wymienić na palcach 7 ludzi którzy by odeszli w jednym momecnie i cały ulter leży ale jest modne powiedzenie "jeżeli Ci nie pasuje to się zwolnij" lub "nikt Cie tu nie trzyma".Jest paru ludzi co gdy jest duzo pracy zawsze przyjeżdza wczesniej zeby zrobic robote bo maja taka nature a jest niestety kilka osob co biora kase za nie wiadomo co...pierwszy przykład z brzegu...Za co może brać gościu kase który czyści poł zmiany w kontroli jakości swojej dziewczynie kosze z produktami zeby ona się mogła wyspać czy poopowiadac..najczesciej z byłym...:) Chodzicie po firmie i mierzycie czasy zajmijcie sie lepiej tymi co przynosza straty a dajcie zarobic tym którzy cos potrafia i chca pracować...Jeżeli ktoś sie ze mna nie zgadza zapraszam do dyskusji.Pozro chłopacy z góry i produkcji:)
Mr. honest :) 2015-04-03 23:42:04
Zgadza się czas przejrzeć na oczy widocznie firmie odpowiada trzymanie takich ludzi co się im wydaje że są w Spa :) ...przespane nocki,prysznic podczas pracy wspólna kawa z narzeczonym ,a ostatnio nawet przedwczesne wyjścia z pracy ....itd.Państwu zakochanym jak dzieci w przedszkolu się wydaje że wszystko im wolno ale może właściciele w końcu to zauważą i skończy się w firmie plac zabaw ,a w KJ jest faktycznie za dużo o jednego pracownika skoro się zajmuje nie tym co trzeba ale czego się nie robi dla ukochanej :):):)
pomidor 2015-04-05 21:32:24
kj w tym zakładzie jest tak potrzebne jak świni siodło
Ciekawy 2015-04-07 09:35:56
Podpisujcie sie za siebie a nie podszywajcie sie pod kogos
Szymon Czech 2015-04-08 16:18:40
Były ulterowcu, gdybyś Ty w ciągu 5 dni ujebał się dla dobra firmy tak jak ja ujebię się w 5 godzin, to kolejne 5 mógłbyś leżeć na worku bąbelkowym i nie miał bym żalu. Z Anią nie rozmawiam, bo nie mam czasu, pocę się nad Twoim bublem, żeby doprowadzić go do użytku; jak już z nią zamienię słowo to w istotnej sprawie.
Ty pewnie wiesz lepiej bo przeciez stoisz obok i słuchasz, przyczajasz się na hali na mnie , siejesz ferment.
do pracy 2015-06-18 17:12:43
tam dalej jest taka tragedia?
lerek 2015-06-18 21:13:14
Zwracam sie do pana "do pracy" chłopie jak by w kazdym zakladzie pracy w Polsce byla taka tragedia jak w ulterze to bylo by dobrze w ulter sport zle nie jest tylko zarobki najlepsze nie sa mlodzi zarabiaja tyle co starzy bo zaden mlody nie przyjdzie pracowac za mniej No chyba ze szuka doświadczenia
pomidor 2015-06-24 07:55:34
Panie Lerek , na stawke to ty musisz sobie zapracowac.Najpierw to pokaz co potrafisz a bedziesz miał odpowiednie wynagrodzenie.
gosc 2015-11-11 16:13:00
są przyjęcia do tej firmy
Anioł 2016-03-12 17:02:28
Kumpel mi mówił,że praca ogólnie spoko i w ogóle ale podobno nie chcą dawać podwyżek a szef produkcji boi się wstawić za pracownikami,że go zwolnią...Prawda?
jaro 2016-10-09 15:16:11
Ogólnie warunki pracy nie najgorsze choć porównując inne zakłady inne zakłady zatrudniające tyle osób to nie ma Szef czym się szczycić, praca jak praca trzeba robić 8 h na 8 h , zarobki słabe jak na firme automotiv brak jakiegokolwiek socjalu chociaż był obiecany wiec na wczasy pod grusza czy premie świąteczne nie ma co liczyć przepraszam jest bon 150 zl na święta i paczka wiec pozostaje goła wypłata 1700zl średnio na spawalni maja troche lepiej ale nie wiem dokładnie . Doświadczeni pracownicy odchodza dla młodych po szkole praca dobra jakieś tam doświadczenie można zdobyć
jaro 2016-10-13 18:05:34
Na początek te 1600 do 1700 bedzie ale ten początek może trwać jak u niektórych nawet 7 lat ale to zależy tylko od ciebie będziesz pracować i robić czeste ataki w biurze na podwyżkę to ja dostaniesz Sami od siebie ci nigdy nie dadzą chodzbyś jak cieżko pracowal/pracowała
er 2016-10-13 18:18:34
no ale wlasnie przecież wiadomo że na samym początku to te zarobki nie są jakieś mega wysokie dopiero potem
Zostaw swoją opinię o ULTER - SPORT Sp. z o.o. - Węgierska Górka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ULTER - SPORT Sp. z o.o.