Opinie o ULTER - SPORT Sp. z o.o. w Węgierska Górka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ULTER - SPORT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ULTER - SPORT Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ULTER - SPORT Sp. z o.o. w Węgierska Górka

Mariusz P.

Witajcie.....dawno tu nie zaglądałem ale jak zobaczyłem tą ofertę pracy i wynagrodzenie to aż nie mogłem sie powstrzymać.....to jest lepsze niż wieczorny kabareton na dwójce:D http://pracaoferty.pl/praca-ulter+sport+sp.+z+o.+o-specjalista+ds.+zarządzania+zmianą+produkcyjną-węgierska+górka/674565 jakim trzeba być ykhm ykhm......Ciekawe czy osoba która ustaliła tą stawke utrzymał by rodzine w krainie abonamentu, czynszu, mediów i cukierków dla dzieci od 10tego do 10tego. Postawcie sie na miejscu tak właśnie zarabiających niżej widze rubryczke "Twoja ogólna ocena" -Stawiam pałe dla (usunięte przez administratora)

ip

a mnie się fajnie pracowało w ulterze - to co wyniosłem to moje i nie mówię tu o doświadczeniu... Pozdrowienia dla ulterowskich przydupasów - szczególnie tego największego!

jaśko

po tych opiniach widać ze szykuje się nowy etat w naszej firmie -wc dziadek jam mam kandytata - szef produkcji ciekawe ile będzie kasował za ulge

niepalcy

Do wszystkich jak nie przestaniecie palic w kiblu to napisze kto pali i kiedy pali w kiblu może szef czyta to forum to będzie wiedział kogo trzeba zwolnic. Z drugiej strony chce żeby cos zrobił z tym hamstwdm w kiblu poniewaz nawet odlać się nie mogę bo śmierdzi jak z wędzarni. I mam nadzieje ze szybko ktoś wyleci bo wiem ze ma listę osób którzy pala i podobno wie kto pali w kiblu i teraz czeka ze jak ktoś zawali na produkcji to definitywnie wyleci z firmy i to bedzie argument wiec czekam obstawiam ze jako pierwszy wyleci gość z tłoczni a następny to z ciecia. Jeżeli się ktoś chce założyć to czekam na propozycje.

Spawacz

Konkretna rozmowa, bez przedłużania

Pytalli mnie dlaczego chce u nich pracowac, jakby nie widzieli, że muszę przecież jakoś żyć.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
zadymiony

ostatnio to tak było zadymione w toalecie ze nie było widać deski klozetowej i podczas oddawania moczu nie trawiłem w os kibla co spowodowało zmoczenie deski oraz trochę moczu wyladowało na posadce - przykro mi było z tego powodu ponieważ na deske prędzej czy później ktoś usiądzie może szef produkcji zajmie się tym tematem bo do tego jest stwozony by wszyscy wiedza ze nic nie potrafi może będzie siedział przed kiblem i sprawdzał jaki zostaje porządek po pracownikach którzy korzystają z toalety

obserwator

Z moich obserwacji wynika że większym problemem niż alkohol jest problem braku kultury co niektórych pracowników czy wy nie wiecie do czego słórzy umywalka i mop a toaleta to nie wędzarnia ludzie przecież czasami nie da się wejść do tego pomieszczenia tak jest zadymione szkoda że nikt nie wyciąga z tego żadnych konsekwencji poza gadaniem w kółko co zrobi jak kogoś przyłapie ciekaw jestem czy w we własnych domach też robicie taki bałagan

zadymiony w toalecie

Alkohol w pracy i przychodzenie na kacu o czym to świadczy po pierwsze o braku szacunku do pracy którą się wykonuje po drugie o braku szacunku do właściciela który da nam możliwość zarabiania pieniędzy po trzecie o braku szacunku do samego siebie po czwarte o braku odpowiedzialności o tym co sobą reprezentuje taka osoba nie wspomnę i wcale nie żałuje tych których zwalniają za takie zachowanie piłeś nie pracuj pracujesz nie pij komu zależy na pracy i na dobrym wizerunku nigdy nie pozwoli sobie na taki czyn

marci

czekałem az bedziesz ze mna rozmawiał na temat smrodu jaki panuje w chlewie kontroli - i co cwaniaku zapomniałes

marci

zadymiony w toalecie - 2013-05-23 18:54:02 to po holere whodzisz na to forumproszę szefa produkcji aby kupił do pomieszczenia jakości jakiś odswierzacz powietrza lub zarządził wietrzenie tego pomieszczenia co jakiś czas ponieważ jak wchodzi się tam to w oczy szczypie od jednego z pracowników (usunięte przez administratora) czuc wodka lub jest wczorajszy a pozniej (usunięte przez administratora) narzeka ze sa reklamacje jak nie będzie jak gość który kontroluje jest albo wczorajszy lub otumaniony smrodem który tam panuje

zadymiony w toalecie

to po holere whodzisz na to forum

cichy

Widzę ze w naszej firmie to sami eksperci i wszystko wiedza najlepiej i bohaterstwo wszędzie (usunięte przez administratora) uważaj bo cię wygryza bądź czujny. Dajcie spokój co wy tu robicie żal mi was.

wiki

na wiocha.pl pierwsze miejsce i wstęp na kabaret gratis co na tym forum jest wypisywane

wolny

ale fajnie się was słuha

zadymiony w toalecie

(usunięte przez administratora) życze powodzenia takih gości nam potrzeba od marka się odczepcie w tej firmie jest kilka osób które mają coś do powiedzenia co do podwyrzek to z tego co wiem na polerni jest 3 brygadzistów dwóh zarabia wiencej nirz ten trzeci a szkoda bo to właśnie on naprawdę zna się na tej robocie ostatnio kłucił się z magazynierem że zamuwił złe filtry do masek które testowali pozostali oczytani brygadziści

swoj

Jesteście zazdrośni i zieje od was tym na kilometr była wam nie pasował,nowy kierowniczej tex wam nie pasuje, paczki wam nie pasują i nawet facet który zabrał glos raz wam nie pasuje czyli liczycie się wy biedne myszki spójrzcie na siebie kim wy jesteście żeby się wypowiadać co do niektórych co takiego zrobiliście pospawaliscie końcówkę, czy przetloczylisvie kawałek rury i myślicie ze to wam daje przepustkę do krytykowania innych zenada na całego żal mi was. Żal was cisnie ze wzieli gościa z myjek a nie was zenada paczki wam nie pasują zenada. Jak ktoś przeanalizuje z góry to forum to stwierdzi ze nam nic nie pasuje bo nawet do butelek sikacie nie mówi ze w kiblu ni ma się jak załatwić bo śmierdzi fanami nie mowie juz o wzięciu prysznica zastanów i się co wy tak naprawdę chcecie i odejcie z tej firmy i dajcie nam którym się chce robić pracować w spokoju bo niektórym się chce robić a dzięki wam moja nas ochota na prace.

lol

co wy chcecie od szymka zamiast podwyzki dostał propozycje awansu , kazdemu jak jest dobry to sie nalezy , czepiacie sie tych któzy wykonuja swoja robote dobrze a taki jeden z brygadzistów polerni w czasie braku roboty (listopad zeszłego roku) dostal podwyrzke za podp.a w tym czasie niby był kryzys . następny jest jajo , lize rowa karzdemu co jest na stanowisku i teraz zrobili go zastępcą kierownika magazynu . Ci goście nie mają pojecia o robocie a wy czepiacie się ludzi którzy jako nieliczni maja pojęcie o robocie w tej firmie . wymądrzacie się jacy to wy niejesteście dobrzy , co wy to nie umiecie a nawet niewiecie ze sika sie do toalety a nie do pojemnika na mydło pod prysznicem .

ziom

ale wy wszyscy jesteście mądrzy tutaj jak babki na targu , czemu żaden się nie odezwie na zebraniu , jeden (usunięte przez administratora) miał odwagę się odezwać w naszej sprawie , a komuś jak nie pasuje to jest wiele ofert gdzieindziej . Każdy mógł złożyć podanie na stanowisko planisty tylko nie każdy ma jaja na miejscu żeby temu podołać , zobaczymy jak pójdzie (usunięte przez administratora).

zk

Co tam nowy planista będzie zabierał głos jak w tym zakładzie rządza panowie którzy miedzy godziną 6.00 - 8.00 ustalają wszystko paląc papierosy na magazynie z czego jeden obserwuje parking czy któs już z właścicieli nie dojechał, a na hali produkcyjnej wszystko stoi a niektórzy wykorzystujac ten wolny czas palą w kiblu tak ze nie ma czym odychać

wg

Dajcie (usunięte przez administratora)spokój, niech się teraz odezwie np. Nowy planista w sprawach ludzi.

xxx

(usunięte przez administratora)jak jesteś taki mądry to wychyl sie na jakims spotkaniu a nie szukaj nianki co cie bedzie za raczke prowadzić trzeba sie było odezwać jak (usunięte przez administratora)a nie narzekać bo on przynajmniej ma jaja wiec nie (usunięte przez administratora) nastepnym razem zobaczymy czy sie wychylisz (usunięte przez administratora) jak dzieci zreszta tak połowa zakładu to same gówniarze wiec co można sie spodziewać

Zostaw merytoryczną opinię o ULTER - SPORT Sp. z o.o. - Węgierska Górka

• Jak się pracuje w ULTER - SPORT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ULTER - SPORT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ULTER - SPORT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ULTER - SPORT Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ULTER - SPORT Sp. z o.o.