Opinie o Victory Technology Polska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Victory Technology Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Victory Technology Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Victory Technology Polska w Łódź

były skoczek

Przestrzegam przed pracą w tej firmie. Jedna z moich znajomych, która pracowała tam jakiś czas została dotkliwie pobita przez koleżanki ze zmiany. Złamano jej rękę, żebra i ogolono włosy. Poziom patologii jest tam zatrważający.

gość

Pisz o Sobie a nie ogólnikowo.

pracownik zm A

wszyscy jesteśmy tacy sami!!!Każdy każdemu [usunięte przez moderatora] obrabia,ale takie jest życie ,a ludzie tylko ludźmi.Pozdrawiam wszystkie zmiany:-)

siwa7850

WITAM WSZYSTKICH, LUDZIE JAK CZYTAM TE WASZE PISANE GŁUPOTY TO POWIEM WAM SZCZERZE ZE ZYGAĆ MI SIĘ CHCE!!!!!!!!!!! KAZDY POWINIEN ZAJAC SIE SWOJA [usunięte przez moderatora] ,A NIE OBRABIANIEM [usunięte przez moderatora] KOLEŻANEK CZY KOLEGÓW,TO JEST ZALOSNE.PRACOWALAM ALE JUZ NIE PRACUJE W VT I POWIEM WAM SZCZERZE ZE NIE ZALUJE ZE NIE PRZEDLUZYLI MI UMOWY,BO TERAZ TO WIEM ZA JAKIE PIENIADZE PRACUJE,I Z JAKIMI FAJNYMI LUDZMI,NIKT NIE OBGADUJE I PSOW NIE WIESZA NA SIEBIE,!!!!!! A W DODATKU NIE [usunięte przez moderatora] TAK JAK WY NA TRZY ZMIANY W CZTERO BRYGADOWCE!!!!!!!!TO JEST ZALOSNE!!!!!!!!!!!!!SOBOTY I NIEDZIELE MAM WOLNE!!!!!!!!!!!!!DLA RODZINY ,DLA BLISKICH,JEZELI CHCE ZROBIC SOBIE NADGODZINY TO IDE,ALE MAM PLACONE W SOBOTE 100% A W NIEDZIELE 150%,ZA DARNO!!!!!!DZIWIE SIE LUDZIE ZE PRACUJECIE W TEJ FIRMIE,ZE NIE PRZEJZELISCIE NA OCZY!!!!!!!CZEGO SIE BOICIE??????????ZE NIE ZNAJDZIECIE PRACY?????A MOZE TO ZE JESTESCIE JUZ W TYM WIEKU?? POWIEM TYLKO TYLE JEST PRACA DLA KAZDEGO ZA GODZIWE PIENIADZE !!!!!!!!!!TYLKO TRZEBA ZLOZC CV,ALE OCZWISCIE W NIE CHCECIE ZMIAN NA LEPSZE BO SIE JUZ PRZZWYCZAILISCIE DO VT.!!!ZAL MI NIEKTORYCH OSOB,BO [usunięte przez moderatora] A INNI NA NICH PSY WIESZAJA. LUDZIE ZASTANOWCIE SIE DOBRZE CZ CHCECIE PRACOWAC ZA TE PIENIADZE?CZY CHCECIE SOBIE POLEPSZY WARUNKI PLACOWE?CZY CHCECIE DALEJ ZEBY WAMI KAZDY POMIATAL ???KRZYWO PATRZYL?????ZASTANOWCIE SIE DOBRZE NAD TYM. POZDRAWIAM WSZYSTKIE ZMIANY,

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Victory Technology Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Victory1908

Marzenko piszesz o tym by nie obrabiać komuś [usunięte przez moderatora] za plecami ale tak naprawdę sama lapsza nie jesteś... Może i nie wypisywałaś na forum ale sama latałaś i [usunięte przez moderatora] Więc nie wiem wogóle czemu piszesz coś takiego skoro jesteś taka sama jak ci wszyscy co wjeżdzają tu na pracowników... Szkoda mi cię Jesteś żałosna Lepiej zajęła byś się swoimi problemami a nie mówisz innym czego nie powinni robić (będąc taka samą osobą jak oni) Bardzo się zmieniłaś pod wpływem pewnej swojej koleżanki Powinnaś wiedzieć o kogo chodzi...

Victory1908

Zamiast zająć się swoim życiem to wypisujecie tu jakieś głupoty... Zacznijcie się interesować sobą a nie piszecie jakieś wymyślone historie na normalnych ludzi... !!!!

Chciałbym się zapytać czy zmieniło się w tej firmie,chciałbym się zatrudnić w TPV,czy jest możliwośc przejscia na stałe w tej firmie?Proszę udzielic mi odpowiedzi. Pozdrawiam VTP-owców

B

Na zmianie B to same [usunięte przez moderatora] pracują !!!

Hmmm a co do kierownika zm B mysle ze na wzajem sie pilnuja-zarcik. ( za duzi sa na pilnowanie siebie na wzajem). A on sam ma taki sposob bycia. Mnie to nie przeszkadza osobiscie widzialem tu gorsze rzeczy i nie tylko na plaszczyznie roboli:)

obecna

pracuje na tej zmianie i naprawde nie rozumiem czemu sie czepiasz dziewczyn bo sa naprawde fajne dziewczyny prace maja niewdzieczna bo ludzie widza tylko czubek wlasnego nosa pozdrawiam zmiane B

były - 2011-11-14 15:28:22 Pracowałem na zm B ludzie spoko ale te [usunięte przez moderatora] z kontroli budzily się dopiero pod koniec zmiany jakby chcialy pokazać,że są i coś robią.Kierownik za to pilnuje cały czas [usunięte przez moderatora] ,obściskuje,przytula to dopiero żenada zero przyzwoitości. Dziewczyny z kontroli ze zm B są ok ale ty pewnie za wiele nie robileś skoro juz cie niema,albo jest jeszcze jedna opcja ze wylecialeś za wóde ,skoro masz cos do kogos to dlaczego nie powiedziałes tego jak jeszcze pracowałes tylko wypisujesz teraz na forum to swiadczy tylko o tym jak jestes ułomny człowieku. Ja pracuje cały czas na zm B i niemoge powiedziec złego słowa na dziewczyny z kontroli ,normalnie pracują i jak potrzeba to nawet ludziom pomagaja. Pozdrawiam zm B

gość

A może napiszesz czemu dopiero od września pracujesz na tej zmianie?Na poprzedniej już się poznali na Tobie i zmieniłaś otoczenie i teraz na legalu robisz to co zawsze czyli nowi faceci tylko kierownik pozostał ten sam.

były

co wiecie jeszcze o zmianie D o skoczkach i wogóle

mua

Śmiechu warte..... Niedocenione panienki tu swe żale przelewają.. Jakość pracy jest doceniana a nie wygląd. Każdy kademu zazdrości... Wszyscy jacyś nerwowi.. A wystarczy powiedzieć tylko prawdę prosto w twarz a nie tu.. Jak się komuś nie podoba, to droga wolna... Bo większość pracowników chyba szanuje tą pracę.. po to przychodzą do pracy.. Pracować, a nie obgadywać.Każdą pracę trzeba szanować.

Miałem tam się zatrudnić ale po poziomie wypowiedzi pracowników wolę głodować.. pozdrawiam.

w sumie praca jest ok,zmiana D spoko,procz [usunięte przez moderatora] mierzy czas ludzia na przerwach a sam siedzi [usunięte przez moderatora] w aucie po 20-30 min,zero wstydu i brak szacunku dla innych,wspołczuje jego zonie,to co robi w pracy,wcale sie nie kryjac,zenada...... [usunięte przez moderatora]

ciekawa jestem czemu tak fajnie bc skoczkiem pozdrawiam

pracownik zm A

Rzeczywiście ,bycie skoczkiem to zajebista fucha!!!

agnieszka pawelec

I przestancie tu wypisywac kto z kim co i kiedy tylko wezcie sie za robote,bo zebyscie tak dobrze pracowali jak umiecie wymyslac te historyjki. Pzdr..

Zostaw merytoryczną opinię o Victory Technology Polska - Łódź

Victory Technology Polska