Opinie o Help-Med Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Help-Med Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Help-Med Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Help-Med Sp. z o.o. w Łódź

Ewa Nowy wpis

W ZOLU w Raciborowicach przebywa moja mama od 2018 r .Jestem bardzo zadowolona. Mamusia cierpi na chorobę Alschajmerra nic nie wie. Wymaga stałej opieki ze strony personelu medycznego . Zawsze jest czysta ,pachnąca w kazda sobotę mieszkańcy są kąpani. CHorzy są karmieni przez personel . Pracownicy , lekarze opiekunowie , a w szczególności p. Paweł mają bardzo dużo empatii w sobie. Higiena mieszkańców jest wykonywana 3 razy dziennie . Podłogi na korytarzach są myte po kilka razy dziennie . NIE MA SPECYFICZNEGO ZAPACHU. Mieszkańcy są zadbani ,Jest rehabilitacja na wysokim poziomie , która bardzo dobrze funkcjonuje, chorzy przyjęci do Ośrodka tylko na czas rehabilitacji przyjężdzają na wózkach a wychodzą o własnych nogach. Jest to chyba jeden Ośrodek gdzie jest rehabilitacja ortopedyczna, neurologiczna i kardiologiczna. ZOL i DPS zatrudnia wielu lekarzy różnych specjalności , których nie zatrudnia żaden DPS państwowy. Cała rodzina Państwa Słomków jest wyczulona na empatie w stosunku do mieszkańców personelu i rodzin. Jest to jeden na DPS IZOL gdzie chorym podłącza się kroplówki. Personel medyczny ,biurowy i na recepcji jest bardzo miły , uprzejmy i o co by się nie poprosiło to zawsze przekażą i starają się załatwić daną sprawę. Kilka lat temu miałam sprawę w Sądzie o ubezwłasnowolnienie mojej mamy właściciele sami zaproponowli mi dowiezienie mamy na sprawę do Sądu w Łodzi , a po sprawie odwiezienie do Raciborowic. Jestem zaciekawiona dlaczego jeżeli ludzie nie związani z życiem Raciborowic wydając na forum głupie , negatywne opinie nie widzą tego, że wszystkie miejsca są zajęte. Przed napisaniem na forum internetowym opinii trzeba się przyjrzeć pracy personelu i lekarzy , a później można wydać opinię . NIE MAM ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ .

XyZ Nowy wpis
@Ewa

Pacjenci mają różne dni kąpieli... a na sobotę są specjalnie szykowani , bo jest najwięcej odwiedzin... w tygodniu nie jest tak kolorowo . A z tym traktowaniem i super podejściem do pacjentów, to w większości na pokaz.... a na temat podejścia kierownictwa do pacjentów to już brak słów... A niestety mama przez swoją chorobę nie jest w stanie opowiedzieć co tak naprawdę się dzieje...

Boguś Nowy wpis

Widzę że chyba nikogo nie znaleźli bo nadal szukają fizjoterapeuty. Właściwie prócz prawa do wykonywania zawodu fizjoterapeuty nie ma żadnych innych wymagań i warunków. Napiszcie na jakiej umowie. Zależałoby by mi na umowie o prace a nie zleceniu. Da radę?

Jestem zainteresowana ofertą (usunięte przez administratora) dla fizjoterapeuty. W ofercie podali widełki płacowe od 5 300 do 5 700 PLN brutto. To jest stawka za 8h (usunięte przez administratora) od poniedziałku do piątku? Ciekawa jestem czy można dorobić również po godzinach.

Nieznajomy

Tak się traktuje kolegów z pracy że się obraża na portalach społecznościowych w pracy być potolny/a jak barenek a po pracy obrażać na widok publiczny

Aplikowałeś na stanowisko FIZJOTERAPEUTA oferowane przez firmę Help-Med Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Agata

Odradzam ten ośrodek to jest wykańczania ..tam nie pracuje ludzie to zwykle .....którzy jedynie co dobrze robią to pobierają pensję...powinni wziąść się za nich i to konkretnie

@Agata

Proszę o kontakt osoby znające ośrodek

Xxx
@Agata

Stanowczo odradzam to miejsce!!! Pracowałam tam krótko, moja psychika wysiadła bardzo szybko, zresztą nie tylko moja... Nie chodziło absolutnie o pracę, ale o atmosferę, skąpstwo szefa (np. wydzielone pieluchomajtki, lekarze...niestety więcej nie mogę napisać). Reasumując, omijajcie to miejsce szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Amelia 008
@Xxx

Zgadzam się ludzie i pracownicy są traktowani jak smieci są ciągle wyzywani różnymi obelgami niema płacone za nadgodziny ani jak za 10 lecie pracy co przysługuje odprawa porostu są wykorzystywane aby tylko udusić

Aneta
@Amelia 008

Ale pracujesz tam czy pracowałaś? Może wiesz czy pracownicy próbowali zgłosić przełożonym brak wypłaty za nadgodziny, chyba że można było odebrać dzień wolny. Odprawa wypłacana jest jak się odchodzi z pracy lub na emeryturę więc może mylisz pojęcia. Za 10 lecie pracy to raczej nagroda jubileuszowa, ale może płacą po 15 lub 20 latach? Zapytaj innych o te nagrody i daj znać. Dzięki.

Jak wygląda sprawa grafiku w Help-Med Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Kate

Tak da się porozumieć z pracodawcą

niezadowolona

ja pisze o ośrodku w Raciborowicach.opiekunczo-leczniczy.wykanczalnia

Niezadowolona
@niezadowolona

Zapomnialam dodac ze tata zostal (usunięte przez administratora)przez ta placowke na prawie 200zl.mial oplacony na caly miesiac pobyt a stwierdzily ze trzeba doplacic.zabraly tacie z portfela 120zl i musialam doplacic ponad 70zl.(usunięte przez administratora).ale karma wroci

niezadowolona

prosze wszystkich nie oddawajcie swoich bliskich tam.to jest gorsze niż wiezienie.są zastraszani.dostają zastrzyki uspakajace bez powodu.musza siedziec w czterech ścianach a jak wyjdą to opiekunki mówią bo dostaniesz zastrzyk.okna pozamykane w upalne dni.zero spacerow.pracownice nie mile.pracując w takich ośrodkach trzeba mieć empatie a tam zero.

Arek

Rozważam zmiane przychodni wieczne problemy ja rozumiem ze pani na recepcji ma focha ale cokolwiek zalatwic to wiieczny problem.Potrzebowalem pilna wizyte do lekarza pani powiedziala ze jak nie jestem zapisany to nie mam szans na wizyte (i pytanie pani w recepcji "dlaczego nie zpisalem sie wczesniej (usunięte przez administratora) jak bym widzial ze sie przewroce to bym sie polozyl wczesniej"czyli dzisiaj piatek ja czuje sie fatalnie i moge liczyc na mojego lekarz dopiero w poniedzialek Gratuluje szczgolnie obsludze

Asia

Moja bliska osoba się tam znalazła, od pierwszego dnia, kiedy próbowałam się skontaktować telefonicznie, pani w recepcji była opryskliwa. pielęgniarka również. Problem z dodzwonieniem się. W porównaniu z personelem szpitala, w którym bliska mi osoba przebywała, to jest przepaść. tu masz wrażenie, że tylko przeszkadzasz, zbywają cię i nie chcą o niczym informować. Zero serdeczności i empatii. Życzę wszystkim pracownikom, żeby znaleźli się w takiej samej sytuacji i poczuli to na własnej skórze.

@Asia

Szkoda, że zostałaś tak potraktowana w Help-Med. Może osoby, które tu pracują, wypowiedziałyby się na temat zaistniałej sytuacji? Czasem są różne powody, może będą w stanie to wytłumaczyć. Czy na forum jest ktoś, kto zatrudniony jest obecnie w łódzkim Help-Med?

Czy pracodawca Help-Med Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Mimu

Nie, pracodawca ogólnie ma pracownika za nic.

Są organizowane szkolenia co jakiś czas i bhp i inne

Popieram Panią Agatę

Nie sądzę, widząc jak ta placówka funkcjonuje

On

Jakie warunki pracy mają tutaj pielęgniarze? Jaki rodzaj umowy, to najważniejsze dla mnie.

Wiktoria

Odradzam prace tam i oddawanie pod opiekę kogoś z rodziny.Dziwne ze jeszcze nikt się za nich nie wziął.!

Osoba która wypowiadała się wcześniej to rodzina pacjenta która nie była upoważnieniona do uzyskania informacji na temat stanu zdrowia pacjenta. A taka informacje może udzielić tylko doktor Stefan S. A chciała zasięgnąć tej porady u pielęgniarki. Ponieważ nie było la upoważnienionom osobom z rodziny w historii choroby nie można było udzielić jej informacji. Gdy to się Pani nie udało napisała skargę na pielęgniarkę Bogu ducha winna , która wykonuje swoją robotę. Opieke miała i od strony pielęgniarekn,doktora oraz opiekunów . Nie zauważyłam by sama pacjentka narzekała. Prócz osoby z rodziny nie upoważnionej w dokumentach. Także recepcja nie zauwazypam by zachowywała się nie stosownie a z tego co wiem nawet Pani z recepcji pomagała przy pisaniu skargi choć nie musiała. Przy samym wypisie Pani nie upoważniona się wydzierała i była nie miła dla personelu choć każdy starał się zwracać powoli i uprzejmie. Nic się Pani nie dało wytłumaczyć i tyle w temacie . Dziękuję za uwagę.

Jeremiasz

Stanowczo odradzam ośrodek Help-Med w Raciborowicach!!!! , począwszy od osoby zarządzającej tą placówką, po panie z recepcji, Panią Annę Sz. Która zarządza pielęgniarkami. Oczywiście jeśli chodzi o pieniądze każdy na początku robi dobre wrażenie,mydlą notorycznie oczy, wystarczy tydzień pobytu i widać zmiany negatywne u pacjenta, nie ma tego o czym była mowa przy przyjęciu chorego do ich placówki , nie ma też odpowiedzi na zadawane pytania, ciągłe zbywanie i kłamanie rodziny co robią wokół chorego itd kłamstwo za kłamstwem!! To się nadaje do TVNu. Jak jesteś traktowany? Jak intruz, który tylko powinien płacić i się zamknąć . To jest placówka pt Skandal w biały dzień, która nie powinna świadczyć" usług w ramach NFZ, począwszy od zapachu od samego wejścia, który nie ma nic wspólnego z dezynfekcją...Jeśli chcesz, aby twój bliski miał opiekę zgodną z etyką lekarską odradzam i ostrzegam. Nie dajcie się nabrać na kolorowe słownictwo Pana Stefana S, dyrektora tej placówki, który nie ma wiedzy o tym jak dany pacjent jest rehabilitowany, jak i czy dostaje płyny, leki, generalnie unika pytań, a rodzina staje się dla niego i personelu mocno niewygodna. Pan doktor Stefan robi tylko dobrą minę na początku rozmowy, byle zostawić chorego w placówce i dostać za to pieniądze.Starszy pazerny człowiek. Nie liczy się dla niego tak naprawdę zdrowie i chorzy.. Jest to przykre, ale w. życiu każdego ten los może spotkać, również tego Pana .Zaznaczam, że obok Piotrkowa są inne placówki które z szacunkiem i należytą starannością sprawują opiekę nad chorymi. Nie dokladajcie się do tej placówki i unikajcie jej jeśli nie chcecie wykończyć nikogo z rodziny!!! Ostrzegam uczciwie. . Poczytajcie Państwo również opinie o fałszowanie dokumentów przez tę placówkę... Przypadek? proszę sobie odpowiedzieć na to pytanie.

@Jeremiasz

Z żadnej strony nie mogę zgodzić się z tą opinią. Personelowi z pobliskich okolic wiele brakuje do pracowników Helpmedu. Mając porównanie, gdyż bliska mi osoba przebywała w innych zakładach, nie chcę wymieniać w jakich...nie psując (bardziej) ich opinii. Pracownicy z Raciborowic mają wiele empatii i serca dla pacjenta, opieka medyczna i rehabilitacyjna spisuje się się świetnie, lekarz jest codziennie i wciąż monitoruje potrzeby chorych. To jest ośrodek z wieloletnim doświadczeniem, personel jest kompetentny, żadna pojedyńcza opinia, nie wpłynie na zmianę mojego zdania... Dziewczyny w Help medzie...ukłony w waszą stronę za ogrom pracy jaki robicie i za cierpliwość

Henryk

Odradzam i jeszcze raz odradzam, wykańczalnia ludzi, dobro ludzi tam leżących na pewno dla zarządzającego tą placówką nie jest najważniejsze.

Zawiedziony

Jeśli ktoś ma zamiar pracować w tej placówce to odradzam, jeden wielki chaos i bałagan, odradzam każdemu szanującemu się człowiekowi.

Tymon

To jest forum pracownicze a adres firmy więc lepiej zwracać uwagę gdzie wysyłamy opinie!

Maja

Help-Med nie poszukuje aktualnie nowych pracowników. Czy ktoś się orientuje, kiedy ta sytuacja może się zmienić? Dodatkowe informacje o tym, jak wygląda tu proces rekrutacyjny - ile ma etapów, z czego się składa - będą znaczną pomocą dla tych osób, które w przyszłości będą brały w nim udział.

Zostaw merytoryczną opinię o Help-Med Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Help-Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Help-Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Help-Med Sp. z o.o.?

Help-Med Sp. z o.o.

Help-Med Sp. z o.o.