Opinie o WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o. w Katowice

Za stanie i gadanie wynagrodzenie dostaje tylko kadra kierownicza. Skoro jesteś pracownikiem sklepu to wiesz jak wygląda praca. Jest ciężka a ja się takiej pracy nie boję. Mam szacunek do siebie i innych ludzi czego oczekuję od przełożonych. Jeżeli tego nie dostaje to mam możliwość wyrażenia opinii.

Polecam pracę w firmie, wszystko super pomimo, ze dużo pracy ale tak jak wszędzie

Czestochowa

Nie wiem kto zatrudnił tą panią na stanowisko kierownicze! Tosz to jest jedna wielka (usunięte przez administratora) Zastanawia mnie to, kiedy wykruszy się cała ekipa jak wyjedzie delegacja. Czy u Państwa są doświadczeni ludzie z HR? Jak można zrekrutować karierowiczkę, która chce się dowartościować kosztem innych ludzi? Mamy XI w a wydaje mi się jakby Oani kierownik uczula się z podręcznika HIT P. Cz…..! Z (usunięte przez administratora) nie ma Pracownika!!!!!

Konrad
@Czestochowa

To prawda jak można tak ponizać ludzi za taką kasę tragedia . Najgorsze jest to iż są ludzie którzy w takich bagnach pracują i się poniżają . Mówili niemieckie sklepy super wow a tu (usunięte przez administratora) zero wolnego i (usunięte przez administratora) !

Ale gadasz bzdury .. byłem w sklepie gdzie z 14 osób zrezygnowało 10 wiec sobie wybrali chyba to o czymś świadczy ! Co tu dużo gadać powstała kolejna sieć sklepów gdzie kierowniczki maja układziki i kolejna (usunięte przez administratora) ..weź za 2900 na rękę trzeba się upokorzyć weź popytaj jak jest w miastach fałsz i obłuda i to kobiety

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik sklepu w firmie WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Pracownik.

Nowo otwierające się sklepy -dramat zero organizacji Pani kierownik kolejna pozjadała wszystkie rozumy-myśli ,że jest fajna i może poniżać ludzi to nie te czasy !!!!! (nie wiem kto zatrudnia takie osoby na stanowiska kierownicze -każda powinna przejść psychotesty serio przed podjęciem pracy)..,(usunięte przez administratora) ,pogarda dla ludzi ,zero szacunku dla człowieka . Jedni cięzko pracują a 'gwiazdy' potrafią siedzieć na sklepie pic kawe i popychać pierdoły . Szkoda ,ze jeszcze nie otworzyły się wszystkie sklepy a juz mają taką negatywną opinię ale to wszystko przez 'kierowników' i osoby z zewnątrz które wprowadzają taką atmosferę .Panie kierowniczki chyba mają sporo kompleksów by tak pogardzać drugim człowiekiem . Nie polecam .

Nowy pracownik

Proces rekrutacji bardzo sprawny i przeprowadzony profesjonalnie. Oby każda firma podchodziła w ten sposób do rekrutowania nowych pracowników.

@Nowy pracownik

Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami! Cenimy sobie opinie związane z każdym etapem pracy w naszej firmie - cieszymy się, że pierwszy z nich był profesjonalny i efektywny! Pozdrawiamy, Zespół Woolworth PL

Patryk
@Nowy pracownik

Nie dostałem pracy, ale rekru była spoko, dostałem info zwrotne, więc będę jeszcze próbował, bo zapowaida się dobrze.

kandyd
@Patryk

a gdzie startowałeś? i na jakie stanowisko

Patryk
@kandyd

specjalista w centrali. rozmowa konkretna, dostalem info o firmie, o przyszlosci firmy, kogo szukaja, jak bedzie wygladal proces rekrutacji. mialem za slaby niemiecki, ale dostalam info w ustalonym czasie, co jest rzadkoscia..serio, wiem, bo chodzę na rekrutacje i mowia, ze sie odezwą, a nie odzywają sie nigdy, a tu spoko..plus dostalem info, ze na pewno w przyszlosci beda rekrutowac, byc moze juz nie z az tak dobrym niemieckim, wiec byc moze sprobuje. rozmowa byla rozmowa, nie przesluchaniem.

Woolworth PL

Prosimy o kontakt z centralą w celu wyjaśnienia problemu - zależy nam, by nasi pracownicy mieli godne warunki pracy. Dlatego aby pomóc w rozwiązaniu sytuacji prosimy o podanie szczegółów zaistniałej sytuacji bezpośrednio do nas.

Jarek

Pracuję w @Pracodawca od kwietnia i nigdy nie doświadczyłem, ani nie byłem świadkiem jakichkolwiek negatywnych zachowań w stosunku do innych pracowników ze strony kierownika, bądź zastępcy kierownika. Wręcz przeciwnie, atmosfera w sklepie jest bardzo normalna. Każdy z Nas jest inny, i każdy wnosi coś innego do dobrego funkcjonowania sklepu. Pracujemy w niezmienionym składzie od początku, co przy jednoprocentowym bezrobociu w Poznaniu jest dużym sukcesem. Świadczy to o tym, że można zachować równowagę pomiędzy pracodawcą, a pracownikami, czego życzę obecnym, jak i przyszłym sklepom jak i centrali. P.S. W chwil obecnej jestem na zatowarowaniu w Lubiniu, atmosfera fajna, ludzie fajni, kierownictwo ogarnięte, robota sama idzie;) Pozdrawiam Jarek

Kika

Trafilam do centrali i jest naprawdę fajnie. Praca zgodna z moimi oczekiwaniami, fajni ludzie i dobre perspektywy na przyszłość. Jeśli komuś się nie podoba praca w tej, bądź jakiejkolwiek innej firmie to znaczy, że musi szukać czegoś innego. Nie trzeba pisać jednych i tych samych negatywnych komentarzy. Powodzenia!

Agnieszka

Pracuję w jednym ze sklepów, nie mowie ze jest łatwo. firma jest nowa, dopiero w tym roku otwarta.wszyscy się uczą, ale zespol jest zgrany, pomagamy sobie. w zeszlej pracy mialam pretensje kierownika mojego, na pozadku dziennym bylo popedzanie, nie bylo slowa dziekuje. nic. tutaj jest czasem ciezko, wiecej pracy, ale ludzie sa mili i pomagaja mi. w moim miescie jest duzo innej pracy, mam blisko inne sklepy, na pewno by mnie przyjeli, ale wole byc tu. chcialam to napisac dla innych co mysla, czy tu pracowac. nie wiem, kto pisze az tak zle i nic dobrego. chyba na prawde nie ludzie, co tu pracuja, bo oni czasem narzekaja, ale tez lubia ta praca.

sita

Praca jak najbardziej w porządku, atmosferę tworzą ludzie, jeśli są niewłaściwi ludzie lub zły zespół, to wtedy trzeba szukać powodu a i tak sami szybko rezygnują...

Jak stoicie z rekrutacjami? Są jakieś aktualnie? Najlepiej gdzieś na małopolsce

@Zainteresowany

Jako, że nasza firma jest w fazie rozwoju, na bieżąco szukamy pracowników do nowych sklepów na różne stanowiska - zachęcamy do sprawdzenia naszej zakładki "Kariera" na stronie internetowej Woolworth (https://www.woolworth.pl/kariera/kariera). Tam wstawiane są obecne wakaty.

pracownik sklepu

pracuje w sklepie. moze dla ludzi, ktorzy nie pracowali wczesniej w handlu to szok, ale jest tak jak w innych sklepach. mi sie wydaje, ze nie ma na co narzekac. ludzie pomocni, zespol spox. zawsze jakies kwasy sie pojawiaja, ale tak jest w pracvy z ludzmi...

Nie polecam pracy w sklepie na Dolnym Śląsku Kierownik nie umie nic , nie potrafi nic wytłumaczyć pracownikom a potem ma pretensje, otoczony w pracy rodziną i przyjaciółmi których zatrudnia. Wielkie brawa za danie możliwości pracy swoim tylko szkoda że ich wad się nie widzi a cała winę zrzuca na pozostałych pracowników którzy robią to czego się nauczyli nie od kierownika a od wspolpracowników Wytrzymałam tu krótko i podziwiam osoby które jeszcze nie odeszły.

Alusia

Praca w sklepie jest ok. Ten, kto się czepia niech poszuka lepszej. Kasa to nie najniższa krajowa.

Misia

Cześć, Jestem pracownicą Woolworth i myślę,iż na chwilę obecną nie zamieniłabym tej firmy na żadną inną ???? naprawdę porównując do innych firm to śmiało mogę polecić???? współpraca między ludźmi z centrali,dyrektorami oraz regionalną jest naprawdę mega!!! Ale czytając te komentarze i ogromny hejt,który jest wylewany przez osoby,które krzywdzą swoim zachowaniem jest naprawdę słabe ???? Trzymajcie się ciepło!

ania

Praca w Centrali w Katowicach daje wiele satysfakcji, oferuje nowe wyzwania, nie ma problemu z urlopem, czy z sytacjami naglami . Zarobki w porządku i atmosfera w pracy tez jest przyjazna, dodatkowo caly czas można doskonalić znajomość jezyka niemieckiego.

www

Jaka forma umowy jest dostępna? W ogłoszeniach widzę, że umowa o pracę, a czy umowa zlecenie również jest akceptowana?

@www

Nasi pracownicy zatrudniani są na umowę o pracę, w różnych wymiarach etatów– jednak każdą sytuację potencjalnego pracownika rozpatrujemy indywidualnie.

W firmie Woolworth w Katowicach pracuję od kilku miesięcy. Firma szybko się rozwija, otwiera sklepy, dotrudnia pracowników. To, co ważne, pracują tu bardzo wspierający się ludzie, na których zawsze można liczyć. Jest też dużo nowych i ciekawych zadań.

Woolworth PL

Dziękujemy za pozytywną opinię! Staramy się kreować taką przestrzeń dla pracowników w jakiej czują się najlepiej - i w jakiej mają szanse na rozwój osobisty i zawodowy. Dzięki takim opiniom jesteśmy w stanie do tego dążyć :) Pozdrawiamy, Zespół Woolworth PL

@KM

Firma stawia pierwsze kroki na polskim rynku pracy w związku z czym trwają rekrutację. Bralam udział w rekrutacji na stanowisko w Katowicach i niestety muszę przyznać,że rozmowa była żenująca,a o braku profesjonalizmu ze rekruterki szkoda gadać. Już abstrahując od tego,że zapytano, czy mam dzieci albo je planuje, ujawniono stawkę innych pracowników to w dodatku obiecano informacje zwrotną pod koniec następnego tygodnia, która oczywiście nie było.

@@KM

Prosimy o bezpośredni kontakt z firmą w celu wyjaśnienia sytuacji. Nasi rekruterzy, jak również firmy, z którymi współpracujemy są doświadczone i profesjonalne, więc pytania w szczególności niedozwolone nie powinny mieć miejsca. Naszym celem jest profesjonalna rekrutacja, więc chętnie poznamy szczegóły tej sytuacji i wyjaśnimy bezpośrednio z kandydatem.

Zostaw merytoryczną opinię o WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 16 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o.