Opinie o Biedronka w Katowice Ułańska 10

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biedronka, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biedronka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Katowice Ułańska 10

Zuzanna Kołodziejczyk Nowy wpis
Klient

Strasznie zawiodłam się na tej biedronce , kupowałam tam z mamą całe dzieciństwo , ale od jakiegoś czasu dużo rzeczy strasznie tam się pogorszyło. Obsługa która nie wykonuje swoich poleceń , ocenia i nie przyjaźnie jest do nich nastawiona a także zagaduje LUBIANYCH klientów marnując ich czas oraz innych stojących w kolejce. Moim zdaniem zachowanie poniżej krytyki , ja z moim mężem Jacusiem przez tą obsługę staramy się unikać tej biedronki!!!

Elwircia77 Nowy wpis
Klient

Uwielbiam zakupy tutaj ,jestem dziennie i obsługa sprawdza się w 200% .Sama mam sklep i na wszystko zwracam uwagę, moge polecac dookojnie ta biedronkę z reka na sercu. Pan ochroniarz (lysy)nie znam po imieniu zawsze pomocny również, i mega sympatyczny

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w firmie Biedronka w mieście Katowice? Czekamy na informacje od Was. Może ktoś z osób pracujących powie nam co się dzieje u nich? Dodajcie opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Biedronka