Opinie o Biedronka w Katowice Ułańska 10

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biedronka, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biedronka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Katowice Ułańska 10

Zuzanna Kołodziejczyk Nowy wpis
Klient

Strasznie zawiodłam się na tej biedronce , kupowałam tam z mamą całe dzieciństwo , ale od jakiegoś czasu dużo rzeczy strasznie tam się pogorszyło. Obsługa która nie wykonuje swoich poleceń , ocenia i nie przyjaźnie jest do nich nastawiona a także zagaduje LUBIANYCH klientów marnując ich czas oraz innych stojących w kolejce. Moim zdaniem zachowanie poniżej krytyki , ja z moim mężem Jacusiem przez tą obsługę staramy się unikać tej biedronki!!!

1
Elwircia77 Nowy wpis
Klient

Uwielbiam zakupy tutaj ,jestem dziennie i obsługa sprawdza się w 200% .Sama mam sklep i na wszystko zwracam uwagę, moge polecac dookojnie ta biedronkę z reka na sercu. Pan ochroniarz (lysy)nie znam po imieniu zawsze pomocny również, i mega sympatyczny

Administrator

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w firmie Biedronka w mieście Katowice? Czekamy na informacje od Was. Może ktoś z osób pracujących powie nam co się dzieje u nich? Dodajcie opinię!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Katowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Biedronka