Tetra Pak sp. z o.o.

Opinie o Tetra Pak sp. z o.o.

TAKIE TAM 2010-06-04 21:25:07
Tetra pak ,powiem tyle co wiem ,jesli chodzi o standart urzadzeń które produkują to naprawde wyższa pólka,dobra jakość i przemyslane rozwiazania .ludzi pare z serwisu też poznałem i powiem że wiedzieli co robią szczególnie ci z doświadczeniem.co do samego pracodawcy to chyba nie maja tam zle bo wrota dość szczelne i za duzo nie mówią o swoim pracodawcy
anonim 2011-04-07 21:13:11
Praca 300h/miesiąc za 5000 netto. Zdrowie ma się jedno
anonim 2011-11-02 22:31:21
Super firma, ludzie.
asdf 2012-01-15 14:38:33
Toksyczna firma dla inzynierów, harówa za grosze i [usunięte przez moderatora] . Firma w stylu jak się nie podoba to następnego poproszę.
Karol 2012-08-24 14:04:30
Witam, czy ktoś może powiedzieć jak się zatrudnić w tej firmie? Nigdy nie widziałem żadnego ogłoszenia o pracę. Czy oni szukają ludzi przez headhunterów?
Alvin 2013-10-04 20:30:22
Interesuje mnie praca w solidnej firmie o znanej marce. Czy Tetra Pak jest firmą przyjazną dla pracowników? Czy można w niej się realizować i czy są szanse na awans oraz karierę?
olo 2016-05-11 11:38:08
jak na pocatek to super kasa, nie znam wileu firm ktore dają tyle na poczatek. Pozniej pewnie masz podyższe jak sie sprawdzisz i pewnie umowe na czas nieokresolny, a podejrzewam,że suzkaja ludzi na stałę.
Zostaw swoją opinię o Tetra Pak sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tetra Pak sp. z o.o.