Tetra Pak sp. z o.o.

Opinie o Tetra Pak sp. z o.o.

TAKIE TAM 2010-06-04 21:25
Tetra pak ,powiem tyle co wiem ,jesli chodzi o standart urzadzeń które produkują to naprawde wyższa pólka,dobra jakość i przemyslane rozwiazania .ludzi pare z serwisu też poznałem i powiem że wiedzieli co robią szczególnie ci z doświadczeniem.co do samego pracodawcy to chyba nie maja tam zle bo wrota dość szczelne i za duzo nie mówią o swoim pracodawcy
anonim 2011-04-07 21:13
Praca 300h/miesiąc za 5000 netto. Zdrowie ma się jedno
anonim 2011-11-02 22:31
Super firma, ludzie.
asdf 2012-01-15 14:38
Toksyczna firma dla inzynierów, harówa za grosze i [usunięte przez moderatora] . Firma w stylu jak się nie podoba to następnego poproszę.
Karol 2012-08-24 14:04
Witam, czy ktoś może powiedzieć jak się zatrudnić w tej firmie? Nigdy nie widziałem żadnego ogłoszenia o pracę. Czy oni szukają ludzi przez headhunterów?
Alvin 2013-10-04 20:30
Interesuje mnie praca w solidnej firmie o znanej marce. Czy Tetra Pak jest firmą przyjazną dla pracowników? Czy można w niej się realizować i czy są szanse na awans oraz karierę?
olo 2016-05-11 11:38
jak na pocatek to super kasa, nie znam wileu firm ktore dają tyle na poczatek. Pozniej pewnie masz podyższe jak sie sprawdzisz i pewnie umowe na czas nieokresolny, a podejrzewam,że suzkaja ludzi na stałę.
Maja 2017-03-21 16:20
Obecnie Tetra Pak poszukuje osoby na stanowisko Retail/Channel Manager. Zamierzacie aplikować?
Chętnie również usłyszymy od obecnych pracowników firmy na temat tego jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia. Na jakie benefity mogą oni liczyć?
EP 2017-03-24 19:40
Proszę o kontakt 607716716
Maja 2017-03-28 11:16
@EP jeśli masz jakieś pytania na temat pracy w firmie zadaj je tutaj. Może wtedy obecni pracownicy Tetra Pak będą mogli udzielić Ci pomocnych odpowiedzi.
jak zyc 2017-05-11 13:43
gdzie znajduje sie siedziba firmy i ile mozna wolacz z 8 letnim doswiadczeniem w projektowaniu/nadzrowowaniu prac ?
Maja 2017-05-11 14:01
@jak zyc jeśli chodzi o adres siedziby to znajduje się ona w Warszawie przy ul. ul. Osmańskiej 14 02-823 Warszawa. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie internetowej Tetra Pak sp. z o.o.
Zostaw swoją opinię o Tetra Pak sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tetra Pak sp. z o.o.