Opinie o INTER-MIREX w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie INTER-MIREX. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INTER-MIREX o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTER-MIREX w Katowice

Tragedia

Nie polecam NIKOMU pracy w tej firmie. Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami o pracodawcy. Zero szacunku dla pracowników, którzy w pocie czoła dają z siebie wszystko, robią co mogą, aby maksymalizować obroty, zostają po godzinach.. po czym nie usłyszą nawet „dziękuję”(usunięte przez administratora) Praca za najniższą z możliwych stawek, brak premii. W ogłoszeniach piszą, że jest u nich „KONKURENCYJNE WYNAGRODZENIE”- z całym szacunkiem, jeszcze nigdy nie pracowałam za tak marne pieniądze. Tobie nie dają nic, nawet nie dostaniesz służbowych firmowych ubrań- musisz kupić sobie sam(usunięte przez administratora) Dziwie się, że tyle osób godzi się pracować na TAKICH warunkach.

Mateusz

Ostatnio pojawiły się znowu oferty pracy. Czy ktoś był na rozmowie? O co pytają? Nie wiem czy warto wysyłać cv.

@Mateusz

@Mateusz, jestem ciekawa, jakie stanowisko Cię interesuje oraz czy zdecydujesz się na wysłanie swojego CV, nawet gdy nie otrzymasz satysfakcjonujących odpowiedzi na forum? Daj znać! A jeśli będziesz już po rozmowie, to także zajrzyj jeszcze do nas i napisz, jak było.

Mateusz

Widziałem ostatnio ze pojawiły się nowe oferty pracy. Był ktoś? Jak wygląda rekrutacja? Nie wiem czy warto wysyłać cv po wcześniejszych opiniach.

Patrycja

@Ja, rozumiem, że pracujesz w INTER-MIREX w Katowicach. Jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy? Chętnie dowiem się na przykład, na podstawie jakiej umowy pracuje się w tej firmie oraz jaka jest specyfika pracy. Czy ktoś z Was także pracuje lub pracował w tej firmie? Zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich będzie bardzo cenna dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w INTER-MIREX.

Doradca Klienta

Rekrutacja w Silesi w salonie. Krótka ale rzeczowa, raczej na luzie bo blondynka z którą miałam rozmowę od razu przedstawiła się, była uśmiechnięta i miła więc zero stresu. Wszystko ładnie, pięknie ale szukają kogoś na cały etat. Przynajmniej nie owijała w bawełnę z "odezwiemy się", tylko szczerze powiedziała,że szkoda mojego i jej czasu na naukę kogoś kto po wakacjach podziękuje jej za współpracę.

To były rzeczowe pytania, bo dziewczyna przestudiowała sobie moje doświadczenie z CV. Pyt. o dyspozycje, czy nie mam problemu z nawiązywaniem rozmowy z klientem? Czy nie będę się wstydzić do nich podchodzić? Jakie mam plany na przyszłość?

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na forum o INTER-MIREX w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Pojawiające się wypowiedzi są PRAWDZIWE

Patrycja

@Jagget, jeśli jakieś komentarze zostały usunięte przez administratora forum, to najwyraźniej stwierdził on ich niezgodność z obowiązującym na forum regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin . Przypominam, że publikowane opinie powinny być pisane w rzeczowym i kulturalnym tonie. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w INTER-MIREX w Katowicach?

Jagget

Widzę, że z forum znikają opinie... Cenzura z polityki przenosi się na przedmieścia. Pełen obraz wiarygodności.

Patrycja

@Zainteresowana, a jakie stanowisko by Cię interesowało w tej firmie? Czy znajdą się na forum osoby, które pracują obecnie bądź też pracowały w INTER-MIREX? Zachęcam do podzielenia się z nami swoją opinią!

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy.?

Patrycja

@Zniszczona, rozumiem, że Twoja negatywna opinia dotyczy atmosfery w pracy. Czy próbowałeś na ten temat rozmawiać z innymi pracownikami firmy INTER-MIREX? Czy to duża firma? Może udało Ci się znaleźć jakieś plusy w tej pracy? Jak aplikowałaś do tej firmy i dlaczego wybrałaś właśnie INTER-MIREX?

Regina

Co lychgate w firmie? Czy tak dobrze się pracuje , że nie ma chętnych do pisania?

Patrycja

@Ja dlaczego nie polecasz? Powiedz coś więcej. Czy ktoś jeszcze wypowie się na temat firmy INTER-MIREX jako pracodawcy. Każda opinia jest ważna i pomocna dla osób, które zastanawiają się ad zatrudnieniem w tej firmie.

Nie polecam tam pracy

Kaja

A do kogo masz pretensje z atmosfera? To wina pracownikow a nie firmy, jeżeli pracownicy sie nie potrafią miedzy sobą dogadać to firmy za to winić nie trzeba

waszka

faktycznie od dawna nie było od nich żadnych nowych ogłoszeń. Jak cos bedziecie słyszeli to dajcie proszę znać

@waszka

Atmosfera się nie zmieniła jest nadal okropnie

Nie polecam tam pracy!!! Forum zawiera samą PRAWDĘ!!!

zuzia

a czy ktoś pracował jako pracownik biurowy? w tej firmie czy duża rotacja?

teuta
@zuzia

Ja pracowałam, rotacja jest bardzo duża, ale zawsze możesz spróbować, w każdym bądź razie ja nie polecam

Nie jesteśmy zadowoleni!

A

atmosfera w pracy NIE jest dobra

Ctn

Nie wiem czemu tak się uwzieli na te firmę ...pracowałam tam ...tragedii nie było .

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-MIREX - Katowice

• Jak się pracuje w INTER-MIREX?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-MIREX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER-MIREX?

Kandydaci do pracy w INTER-MIREX napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER-MIREX