Opinie o INTER-MIREX w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie INTER-MIREX. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INTER-MIREX o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTER-MIREX w Katowice

Daniel Nowy wpis

Podpisze sie imieniem, z mysla, ze wlascicielki beda doskonale wiedziec o kim mowa. Praca w tym miejscu to (usunięte przez administratora)nad dnem, ciagle patrzenie w kamery, kontakt praktycznie zerowy, darcie (usunięte przez administratora)doslownie za wszystko co sie zrobi (nawet dobrze bo wlascicielki widzialy to inaczej :)) Ciagle knucie za plecami pracownikow i wyplata siegajaca poziomu (usunięte przez administratora). Nie polecam pracy tam nawet najwiekszemu wrogowi :)

Adka Nowy wpis
@Daniel

Dużo emocji w Twoim wpisie, i okej, pewnie uzasadnionych, ale czy możesz uzupełnić o konkrety? Ile sprzedawca-doradca klienta zarabia, skoro piszesz, że poziom dna? Każdy sobie wykalkuluje sam, czy za tą kasę iść do tego co opisałeś :3

No tak, istnieje, szuka nawet zastępcy kierownika salony Lee Wrangler w Gliwicach... Chciałam zapytać jaki jest ów korzystny system premiowania dla pracowników, inaczej jak liczona jest premia wynikowa? Wpis @Była pracownica trochę zbił mnie z tropu, ale jak rozumiem była doradcą, a poza tym przez 15 lat to mogło wszystko sie zmienić.

Była pracownica Nowy wpis

Ja pierdziu czy to dno ,muł wśród Pracodawcy nadal istnieje? Chwilę pracowałam tam w M1 w Czeladzi gdzieś z 15 lat temu i uciekłam nie odwracając się za siebie. Normalnie (usunięte przez administratora) :-( Trzeba było układać przez 12h ,poukładane już od linijki, spodnie bo nie można było stać bezczynnie, zaraz telefon był, że stoisz i się obijasz a nie za to Ci płacą :-O Wjazdy Mireczki bez ostrzeżenia, rozwalanie rzeczy by znów trzeba było układać, zlecenia mycia toalety jak patrzy, by Cię poniżyć. Upatrzyła sobie tam jedną ofiarę, czyli człowieka który miał nóż na gardle i musiał pracować, i wyżywanie się na nim x 100, by dosłownie za moment go zwolnić bez przyczyny z uśmiechem na ustach. No myślałam, że tacy przedsiębiorcy socjopaci przeszli już do lamusa a ta Pani dawno splajtowała by wypłacić ewszystkie te odszkodowania. Co za sklepy teraz prowadzi?

Hanna

Ciekawi mnie ten temat umowy, ktoś niżej napisał, że umowa na najniższą tłumacząc się tym, że ludzie potem chodzą na l4 a firma musi płacić. W takim razie jakie to są w ogóle umowy, o pracę? Ile tak realnie wyciągu tu sprzedawca?

@Hanna

Najpierw jest umowa zlecenie na trzy miesiące, potem umowa o pracę na trzy miesiące i do tego czasu albo ludzie sami się zwalniają bo poznali warunki tej pracy albo pracodawca daje wypowiedzenie umowy a przez to że jest ona jako 'okres próbny' po mimo tego że to już umow. o prace nie musi podawać powodu i tak robią z większością pracowników . Nie zarobisz tu więcej niż najniższa krajowa. Pracodawca daje wypowiedzenie bez powodu wtedy ludzie chodzą na te l4 ponieważ mają okres wypowiedzenia 2 tyg a w tym czasie atmosfera w pracy jest nie do wytrzymania także nie dziwię się całkowicie tym ludziom.

@Hanna

Odpowiadając Ci na pytanie: jest to umowa o pracę. Sprzedawca wyciąga tu najniższą krajową. Dodatkowo premia za wykonany plan, który jest niewykonalny. Więc realnie jako sprzedawca wyciągniesz tu najniższą krajową. Plus rozczarowanie i poczucie się za (usunięte przez administratora) wartego, przy wypłacie premii.

Doradca Klienta

Rekrutacja w Silesi w salonie. Krótka ale rzeczowa, raczej na luzie bo blondynka z którą miałam rozmowę od razu przedstawiła się, była uśmiechnięta i miła więc zero stresu. Wszystko ładnie, pięknie ale szukają kogoś na cały etat. Przynajmniej nie owijała w bawełnę z "odezwiemy się", tylko szczerze powiedziała,że szkoda mojego i jej czasu na naukę kogoś kto po wakacjach podziękuje jej za współpracę.

To były rzeczowe pytania, bo dziewczyna przestudiowała sobie moje doświadczenie z CV. Pyt. o dyspozycje, czy nie mam problemu z nawiązywaniem rozmowy z klientem? Czy nie będę się wstydzić do nich podchodzić? Jakie mam plany na przyszłość?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Nie pracuję już w tej firmie ponad 12 lat, a często jeszcze wracają smutne wspomnienia. Ten strach, nieustanna kontrola, presja na pracę ponadsiły, brak dobrego słowa, podejrzliwość, niskie wynagrodzenie mimo starań. Po tym czasie swoje kolejne prace (w jednej pracowałam 11 lat, w aktualnej ponad 2) doceniam za dobrą atmosferę, docenienie, wynagrodzenie, spokój. Trzeba walczyć o swoją godność i nie pozwalać się źle traktować. Trzeba też przyjąć, że pracownik to człowiek, którego trzeba szanować, warto docenić, który zasługuje na godne wynagrodzenie. Pracodawcy też powinni się uczyć na swoich błedach, zwłaszcza jeśli na tym forum trochę mogą o sobie poczytać.

Teresa

Sądzisz ze nadal tak tutaj może być?

@Teresa

Nie wiem, jak jest teraz. Wypowiedziałam się o czasie, kiedy pracowałam. Zrobiłam wtedy ogromny błąd, zostawiając stanowisko sprzedawcy w innym sklepie dla zastępcy kierownika w tym. Mój grafik i wymagania nie pozolił mi mieć życie osobiste. "Stawałam na rzesaach", aby wszytsko było od linijki, po godzinach (za darmo) przyswajałam informacje w biurze u szefowej, jednak zawsze było coś "nie tak", "za Mało", "do poprawy". Na końcu okazywało się, że premia nie jest taka super i wychodzę podobnie lub mniej niż wcześniej pracując jako sprzedawca. Atmofera i warunki pracy sprawiły, że szłam do pracy ze strachem, nie uśmiechałam się jak kiedyś, zgasłam. Starałam sie pracować dobrze i etycznie - niestety z czasem zauważyłam, że największe profity osiąga osoba, która (jak się później okazało) donosi. Mam nadzieję, że aktualnie atmosfera i warunki pracy się zmieniły, bo w koncu ludzie uczą się też na swoich błędach. Ja sama kolejnego pracodawce wybierałam z ogromnym rozsądkiem i analizą (opłacało się), więc czegoś też się nauczyłam.

@Teresa

taak

x.x

Zwolniłam się niedawno a warunki pracy identyczne co lata temu jednym słowem PORAŻKA. Nic się nie zmieniło.

były pracownik xx

Pracowałem w tej firmie ponad pół roku, zwolniłem się jakiś czas temu. Dokładnie chodzi o sklep VANS w SCC. Szefowe na początku super miłe lecz jednak z czasem pokazywały prawdziwe twarze. Na sklepie często nie było ruchu, wtedy wykonywaliśmy podstawowe czynności typu wycieranie kurzy na CAŁYM sklepie wszystkie półki, wieszaki, komody, stoły, blaty. Każda jedna rzecz na półce była idealnie równo poskładana. Każdy wieszak wisiał idealnie. Gdy przyszła P.Mirosława zobaczyła jeden mały papierek przy koszu na (usunięte przez administratora) (kosz stał za ladą w niewidocznym dla klienta miejscu) stwierdziła że na sklepie jest (usunięte przez administratora) i że nie płaci nam za to żebyśmy nic nie roboli pomimo tego że wszystko było w jak najlepszym porządku. I tak było za każdym razem. Czepianie się o wszystko, wieczne telefony kilka razy dziennie z upomnieniami chociaż nie było do czego się przyczepić. Ciągła obserwacja kamer i pretensje o to że klient nie kupił butów które mu się nie podobały lub nie było rozmiaru a przyszedł docelowo po te, lecz zawsze była to wina sprzedawcy ponieważ nie potrafi dobrze obsłużyć. Również ja jako pracownik nie raz dostałem ochrzan od klienta ponieważ dopiero wszedł do sklepu a ja już pytałam za czym się rozgląda, jednak Pan/Pani nie wie tego że gdybym nie podeszła do klienta od razu po wejściu do sklepu był by znowu telefon z upomnieniem, czemu nie podchodzę. Warto również wspomnieć o kierowniczce, przez którą rozpada się cały zespół. Nagaduje na każdego pracownika. Jest bardzo nie profesjonalna w swojej pracy, lekceważy klientów i przegląda sobie telefon kiedy klient potrzebuje pomocy. Upomina i kompromituje pracowników przy ludziach. Uważa się za wyższą chociaż wcale nie ma doświadczenia ani kwalifikacji na to stanowisko. Wyżywa się i poniża pracownika ponieważ ma zły dzień (jak zawsze). Za każdym razem kiedy zrobi coś nie tak i dostaje upomnienia od szefostwa, wine zwala na pracowników i każe robić rzeczy które powinna zrobić ona. Jednym słowem porażka. Praca za najniższą krajową z możliwością premii która jest praktycznie nie do wyrobienia ponieważ kwota minimalnego miesięcznego utargu jest stanowczo za wysoka patrząc na utargi dzienne. Sklep nie spełnia podstawowych zasad sanitarnych, nie posiadają apteczki gdzie często można się przeciąć ponieważ półki na magazynie są dosyć ostre. Pisaliśmy do szefowej kilka razy prośbę o zakup apteczki jednak bez skutku. Jest to praca stojąca wiec powinno być dostosowane miejsce do jedzenia którego niestety nie ma ponieważ jest tylko półka na wysokości ramion i małe 20sto letnie rozpadające się krzesełko. Więc albo się je i stoi, albo siedzi i je na kolanach. Ściągając buty z górnych półek na magazynie wchodziło się kilka metrów na bujającej się i niestabilnej drabinie. Podsumowując nie polecam tego pracodawcy, komentarze z przed kilku i kilkunastu lat są prawdziwe. Jest bardzo mało rzeczy na plus a stanowcza przewaga rzeczy na -. Złe traktowanie pracowników powoduje wieczne zwolnienia, przez co ludzi przewija się w tej firmie bardzo dużo. Polecam się zastanowić kilka razy zanim zatrudni się w tej firmie i czy warto nadwyrężać swoje zdrowie psychiczne tylko dla pracy.

Polka

Niestety poniższe komentarze negatywne są prawdziwe. Pani Mirosława B. non stop poszukuje pracowników tylko w ogłoszeniach nie zamieszcza nazwy pracodawcy. Aż dziwne, że firma nadal funkcjonuje. Nie polecam firmy.

Dorota
@Polka

Sugerujesz, że jakby dodała swoją nazwę to nikt by się nie zgłosił? No i jakoś jednak to wszystko działa, więc chyba zbyt tragicznie to jeszcze nie jest?

Byly kierownik
@Polka

Dokladnie. Nie polecam, a wrecz bede odradzac. To jak p. Miroslawa zachowywala sie w stosunku do mnie i innych pracownikow wola o pip i sad pracy. Szczerze to bardzo zaluje, ze nie zglosilam ich nigdzie. Ponizaja, obrazaja.. takie zachowanie na porzadku dziennym. Nie raz pracownicy na sklepie sie poplakali, po tym jak zostali objechani z gory na dol przez szanowna wlascicielke. Do mlodszej wlascicielki nic nie mam, do mnie byla mila. Falszywie bo falszywie, ale jednak jak przyjezdzala to nie trzeba bylo szorowac plytek na kolanach przy klientach, bo pani M. Sie wydawalo, ze sa brudne a to takie plytki poprostu.. OMIJAJCIE TA PSEUDO FIREMKE Z DALEKA. Jesli macie do siebie szacunek to nie nabijajcie kasy tym paniom, bo to nie jest nic warte. Stawka najnizsza z mozliwych, a przepraszam, jako kierownik dostaniesz +200zl :-)))) masz i sie ciesz! Ta firma to jest wlasnie przyklad typowego nowobogackiego przedsiebiorcy. Zastaw sie a postaw sie. Nowe fury, nowe ciuchy, torebki, a dla tego co sie upoci, zeby na to wszystko bylo to spluniecie w twarz. Pracowalam u nich moze jakies pol roku, inni pracownicy zmieniali sie srednio co 2tyg. To chyba o czyms swiadcz:)

blevleemrd
@Byly kierownik

zgadam się w 100% !!! Mentalność handlu jakieś 20 lat wstecz Prentensje o wszystko nawet o to że papier do drukarki marnujesz! Pensja hahahahahahaha najniza krajowa śmioech na sali i masz jeszcze im (usunięte przez administratora)całować bo przeciez daja ci milony! non stop telefony ledwo zaswiecisz swiatlo na sklepie nawet nie zdazysz zdjac kurtki i juz telefony! Stara powinna isc na emeryture a nie truc ludziom życia! Rotacja pracownikow okropna non stop ktos nowy i non stop nic im nie pasuje ! dziwie sie ludziom ktorzy aplikuja przez olx widzac non stop ogloszenie Najlepsze co moze cie spotkac to wypowiedzenie albo samozwolnienie ! Lepiej isc do zabki :D

Dorota
@blevleemrd

I że co, że w żabce więcej zarobisz w lepszej atmosferze?xd Tu mimo nerwów można liczyć na rozwój?

Jak jest z pakietem medycznym w INTER-MIREX? Można dołączyć rodzinę?

Miła

Jaki pakiet medyczny? Nic takiego nie funkcjonuje. Same podstawy... Podstawowe wynagrodzenie tłumaczące się tym że to jest dlatego ze ludzie po podpisaniu umowy idą na L4 tylko i wyłącznie wszystko pod nich żeby nie musieć płacić. Poszukaj sobie innej pracy bo jedyne czego się tutaj dorobisz to garba od pracy a i tak zawsze coś będzie źle.

Ani
@Miła

Brak pakietu medycznego.

Krzysiek

Pracowałem w tej firmie 15 lat temu. Jak widać nic się nie zmieniło. Teraz żałuję, że nie podałem ich do sądu. Pracującym ze mną dziewczyną non stop obcinano pensje za rzekome braki towaru.... Ja miałem na umowie połowę etatu za bodajże 800 zł. Pani Mirosława z fałszywym uśmiechem na twarzy dawała mi 1000 zł i mówiła... "w umowie masz 800, ale dobrze pracujesz i daję Ci więcej...". Tyle że zamiast 80 godzin pracowałem ponad 200. Takie czasy były, a ta firma żerowała na ludziach. Jeśli ktoś liczy na uczciwisc to nie w tej firmie. Dodatkowo zmuszali nas do zakupu spodn, aby je reklamować, przy czym dawali tylko 20%rabatu. Tak więc 1/4 wypłaty musiałem wydać na jeansy Wrangles Sharkey. Obłęd!

Prawda o Inter-Mirex

Praca w tej firmie to jakaś tragedia. Panie na początku miłe... A potem co się dzieje to istna masakra. Rozumiem że wytykają błędy bo w końcu to ich firma ale nie do osoby, która ledwo została przyjęta a nie miała nic porządnie wytłumaczone. Ciągle pretensje... Tu się uśmiechają jak to wszystko jest super a za chwilę walną z grubej rury. Twoje propozycje się nie liczą one są przyzwyczajone do swoich standardów i koniec nie masz własnego zdania. Cały czas szukają i spiskują żeby tylko uwalić i nie zapłacić tyle ile było powiedziane. Nigdy nie dostałem takich pieniędzy na jakie byliśmy umówieni. Podgląd z kamer non stop.... I telefony dlaczego nie podchodzi się do klienta. Rotacja osób kosmiczna. Tobie jeszcze nie dadzą wypowiedzenia a już szukają osoby na Twoje miejsce. Szczerze. Dwa razy się zastanówcie nad praca tam. Jedyne w sumie co może was dobrego spotkać w tej firmie to wypowiedzenie. Bo wtedy możesz poszukać sobie pracy gdzie będziesz godnie traktowany za godziwe pieniądze.

Jak szefostwo w INTER-MIREX? Spoko traktują ludzi?

Uprzejma

Nie polecam tej firmy, fatalnie traktują pracowników, praca za najniższą krajową, ciągłe pretensje i rosnące wymagania co nie ma przełożenia na zarobki pracowników. Zero szacunku do ludzi, jak ktoś jest nie potrzebny to zostaje zwolniony z dnia na dzień bez słowa wyjaśnienia.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w INTER-MIREX?

Z tego co wiem, to nikt nie ma na stałe. Jak się jest łosiem doskonałym to dostaniesz umowę do końca roku. Z możliwością otrzymania kolejnej po nowym roku na rok. To raczej kwestia zabezpieczająca dla pracodawcy. Jeżeli otrzymasz następną na trzy miesiące to przynajmniej wiesz z dokładnością kiedy zostaniesz zwolniony.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w INTER-MIREX?

chybakpisz

A jakie Ty chcesz wyjazdy integracyjne? I jeszcze z kim i kiedy? Jak Ci się uda umówić z polubionym przez Ciebie współpracownikiem na wypad na piwo po pracy to się ciesz. Bo to rzadko spotykane okazje przy pełnym etacie biorąc pod uwagę, że zmiany są mieszane a grafik chyba układany tak żeby własnie nie móc obrobić (usunięte przez administratora) szefowym. xD

qqq

Szefowe fałszywie miłe, starają się nie odstraszać pracowników swoim podejściem do drugiego człowieka tak jak zdarzało się wcześniej. Pani (usunięte przez administratora)czepia się absolutnie o wszystko, wymaga by w sklepie typowo skejterskim obsługa klienta była prawie na poziomie jaki mają w Louis Vuitton (dziewczynki, musicie ładnie związać włosy gładko w kucyk bo jak wy teraz wyglądacie!! - kto wymaga takich rzeczy w sklepie obuwniczym? xd). Bez żadnej informacji wcześniej, szukają pracownika na miejsce innego którego ledwo co przyjęły bez konkretnego powodu. Dwa tygodnie po zwolnieniu znalazłam kolejne ogłoszenie, że szukają nowego pracownika ( gdzie ledwo starcza godzin dla pracowników w tym momencie) co wiąże się pewnie z kolejnym zwolnieniem. Zdecydowanie nie polecam.

PAM.

Zdecydowanie nie polecam współpracy z tą firmą. Nie ma co oczekiwać stawki wyższej niż minimalna, szacunek i dbałość o pracownika znikome. Umowa o pracę to rarytas a odzież robocza jedynie we własnym zakresie (oczywiście tylko tej marki). I najlepsze, zwolnienia lub zmuszenia przeniesienia na inny sklep można się spodziewać z dnia na dzień bez uprzedzenia.

Czy INTER-MIREX oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Benek

Umowa o prace to ostatecznosc. Umowe o prace dostaja tylko osoby, ktore sie nie ucza. Jesli sie uczysz, a pelnisz funkcje osoby zmianowej lub zastepcy kierownika czy kierownika to i tak nie dostaniesz umowy o prace. Umowa o prace za najnizsza krajowa.

Artur
@Benek

W takim razie w większości obowiązują umowy zlecenie. Wspominasz, że pracownicy jeszcze się uczą. Czy grafik pracy jest elastyczny i można ułożyć go według sugestii pracowników, żeby połączyć z zatrudnieniem inne obowiązki? Chciałbym się tego dowiedzieć.

YKke

Nie rozumiem dlaczego moja opinia zostala usunieta, skoro nie bylo w niej nic obrazliwego, personalnego itp. (usunięte przez administratora) Brak szacunku do pracownika, obrazanie i ponizanie na porzadku dziennym. Zero dodatkow typu opieka lekarska, multisport, odziez „robocza”-tak, nawet ubrania do pracy musisz miec swoje, nie innych marek niz tej w ktorej pracujesz (podpisujesz papierek). Panie (usunięte przez administratora)nie maja jakiegokolwiek pojecia o podejsciu do pracownika, traktuja pracownika jak gorszy sort,(usunięte przez administratora) Ja na szczescie szybko ucieklem. Ale jesli ktos nie ma wyjscia to pracuje, a po pracy pozostaje tylko placz w domu. Nawet mi, majac mocna psychike, bylo czesto ciezko znosic te upokorzenia. Placa za to wszystko minimalna, najnizsza z mozliwych. Nie polecam.

Powiedzcie coś o tym, jak się pracuje w Inter-Mirex. To praca od poniedziałku do piątku, czy w weekendy i święta też? Z góry dzięki.

Andri
@Monika

Moniko praca jak to w handlu bywa, jest codziennie za wyjątkiem wolnej niedzieli, grafik jest zawsze ustalany z góry a dniowki po 11h max 2dni pod rząd. Jeżeli jesteś 100% dyspozycyjna, sumienna, pracowita, potrafisz wyczuć typy klientów a jednocześnie bezproblemowo nawiązujesz z nimi kontakt? Śmiało aplikuj a resztę uzgodnimy na rozmowie wstepnej. Nauka naszych standardów obsługi klienta na pewno przysłuży Ci w przyszłości i zapisze się w historii nabytego doświadczenia. Nasze sklepy to nie pierwsze lepsze sieciówki masowego zatrudnienia. Każdy pracownik jest poznawany indywidualnie bo jakby nie było w pracy będzie spędzać w Naszym gronie większość czasu. Może i ma wytykane błędy. Ale albo jest słabszy i łatwiej jest mu zostawić po sobie ślad w formie obraźliwych opinii budując tym tylko Swoje EGO, albo bierze błędy jako konstruktywną krytykę i pracuje nad budowaniem lepszej wersji siebie. Tu nic nie jest po złości. W ten sposób poznajemy siebie wszyscy wzajemnie by móc na siebie później liczyć. Jeśli już będziesz miała przyjemność z Nami pracować Naszym głównym oczekiwaniem będzie miłe i ciepłe reprezentowanie Naszych salonów i budowanie takich relacji z klientem by ten ponownie chciał być obsługiwany przez Ciebie. Zarobki? Są jak najbardziej konkurencyjne, jeżeli będzie to Twoim napędem, masz dryg do sprzedaży i umiejętność pracy w grupie, to realizacja planu nie będzie problemem by na przyjemności i pasje wystarczylo. Jeżeli zależy Ci na odbębnianiu godzin pracy bez wkładu własnego. Nawet nie ma co marnować czasu Twojego i Naszego. Wymagamy owszem! Ale u Nas nie zostajesz po nacach by układać i sprzątać sklep. Nasz towar fakt, nie jest tani i dlatego nie dopuszczamy do samoobsługi i demolowaniu sklepu. Nasi klienci wręcz oczekują fachowego doradztwa w cenie zakupu. Jeansy naszych marek mają wspaniałą i długoletnią historię za sobą co daje prestiż w samym miejscu pracy. Do tego eventy i konkursy motywacyjne organizowane odgórnie. Każda praca daje zyski jeśli Ty w pracy dajesz z siebie.

Czy firma INTER-MIREX w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

W tej firmie nie na szkolen.

Marian

Firma jest dobrze postrzegana więc ocenianie jej negatywnie na podstawie zachowania jednego pracownika jest przesadą!!

Zalamana
@Marian

Czytając poprzednie komentarze to chyba nie jest jednak dobrze postrzegana ;)

teuta
@Marian

Marian, naprawdę ? Jest dobrze postrzegana? Chyba przez właścicielkę.

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-MIREX - Katowice

• Jak się pracuje w INTER-MIREX?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-MIREX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER-MIREX?

Kandydaci do pracy w INTER-MIREX napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042