Opinie o OZE-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. w Lubicz Górny

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OZE-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OZE-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OZE-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. w Lubicz Górny

Administrator Nowy wpis

Czy Księgowa jest możliwy w firmie OZE-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.? Ktoś z pracujących się wypowie?

Chciałbym się zorientować co się na ten moment dzieje z firmą. Chodzi mi o tą restrukturyzacje. Czy firma nadal jest zagrożona niewypłacalnością ? Czy sytuacja jest ustabilizowana ? Bo byłbym zainteresowany pracą

Anonim Nowy wpis

Człowieku co ty piszesz, za takie akcje jest sprawa karna. Jakie straszenie? Ty reprezentujesz (usunięte przez administratora)czy kancelarie bo z prawem to nic wspólnego nie ma.

Proszę nie robić z ludzi (usunięte przez administratora) i napychac sobie portfela. Firma jest w stanie restrukturyzacji i nie otrzymał Pan na 100% przelewu ponieważ byłoby to niezgodne z prawem. Wątpię żeby nadzorca sądowy ryzykował licencję dla Pana :)

@Anonim

a to akurat ciekawa informacja. i co dalej? wiadomo kiedy ta restrukturyzacja się zakończy i co dalej będzie z firmą?

@Dominika

Wierzyciele dostali pisma od nadzorcy, z pisma wynika że mamy czekać na kolejne w którym bedzie propozycją układu. Restrukturyzacja z założenia jest po yo żeby ratować firmę. Zgodnie z prawem przyjdzie propozycją układu i będzie głosowanie a dalej to już podyktuje wynik głosowania

@Anonim

Drodzy Państwo, Nic z tego nie będzie. Na pewno nie otrzymacie zwrotu pieniążków. Po to firmę przeniesiono do stolicy, aby wydłużyć czas trwania restrukturyzacji (przeciążone sądy w W-wie) i utrudnić składanie pozwów. Minie 5 lat i po temacie. Ci panowie dawno mają nowe firmy, w których zarabiają sprzedając PV i pompy. Aby mogło dojść do zwrotu pieniędzy, to firma musiałaby posiadać jakikolwiek majątek oraz prowadzić działalność. Tu wyłącznie chodzi o zdjęcie odpowiedzialności zarządu za długi, by nie musieli oddawać ze swoich. Zrobią restrukturyzację i ogłoszą upadłość. Opłacanie prawników wyjdzie im taniej, niż zwrot pieniędzy wierzycielom. Mili Państwo, włączcie wreszcie myślenie, tu nikt nie zamierza zwracać Wam pieniędzy.

Piotrek 24

Hmmm jak mogli Ci oddać skoro firma poddała się restrukturyzacji i jeszcze zadne decyzje nie zapadły na chwile obecna wszystko trzyma syndyk i co najwyżej twoj dlug mogl zostac dopisany do układu wszystkie egezkucje komornicze które były prowadzone wobec firmy Wiscop zostały z automatu zawieszone z tego powodu który napisalem wyżej ze firma poddała się restrukturyzacji

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wiscop Dystrybucja Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
Santana

Byłem pracownikiem tej firmy do dn 15.06 22. Do dziś nie otrzymałem wynagrodzenia za pracę za ostatnie 3 miesiace i ekwiwalentu za urlop. Kontakt z firmą żaden.

@Santana

No jeśli tak to słabo, a na jakiej umowie tutaj byłeś tak właściwie? Na umowie o prace tak?

@Santana

Możesz to zgłosić do prokuratury z artykułu 218 Kodeksu Karnego. Sprawdź, sobie to! Idź też do sądu pracy, jak wygrasz możesz zgłosić to do Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Wszystkiego Ci nie wypłacą, ale parę groszy dadzą, będziesz mniej stratny.

WISCOP DYSTRYBUCJA SP Z 0.0.
@Santana

Wszyscy pracownicy na umówię o pracę zostali rozliczeni. Pozostali którzy byli na umowę zlecenie też oprócz jednej osoby której nie zapłacono za jednego klienta. Proszę nie pisać bzdur dotyczących Wiscop Dystrybucja z o.o.. (usunięte przez administratora) Was Wiscop sp. z o.o. przeczytajcie umowy które podpisaliście z kim je podpisaliście z Wiscop sp. z o.o. Wszystkie pomówienia względem spółki Wiscop Dystrybucja będą zgłaszane. Santana, w jaka spółka nie wypłaciła Tobie wynagrodzenia ? Odpowiedz proszę.

@WISCOP DYSTRYBUCJA SP Z 0.0.

Z Twojego wpisu wynika, że klientów, pracowników i dostawców (usunięte przez administratora) szyld na płocie, pod nazwą Wiscop Sp. z o.o. Zapamiętaj, to ludzie i ich działanie tworzą firmę, a szczególnie osoby zarządzające, które są decyzyjne. Przerzucanie środków finansowych pomiędzy firmami doprowadza do sytuacji, w której spółka-dawca pozostaje z długami, a firma-biorca ma zyski i dzięki tym pieniądzom może dalej świetnie prosperować. W tym przypadku osobami łączącymi Wiscop Dystrybucja Sp. z o.o. z Wiscop Sp. z o.o. są właściciele oraz zarząd. Tak więc pracownik domagający się wypłaty uposażenia opisuje tu swoją sytuację w stosunku do osób, które go oszukały. Druga sprawa, to w takich miejscach powinno się wskazywać nieuczciwych biznesmenów, aby następni potencjalni klienci, kandydaci na pracowników i kooperantów mogli tu sobie to sprawdzić, by wyciągnęli zawczasu wnioski z wpisów i uniknęli błędów swoich poprzedników w relacjach z tak pojmującymi prowadzenie biznesu ludźmi.

@WISCOP DYSTRYBUCJA SP Z 0.0.

Wiscop - zgłaszajcie wszystkie pomówienia od razu do prokuratury. Policja i prokuratury z kilkunastu miejscowości w północnej Polsce już znają waszą nazwę, chętnie się dowiedzą więcej o waszych zażaleniach ;)

@Dominika

Interesuje mnie Pani relacja z firmą wiscop

@WISCOP DYSTRYBUCJA SP Z 0.0.

Czy część z tych pracowników jest już zatrudniona w nowych firemkach pozakładanych przez osoby powiązane z upadającym wiscopem?

Pani

Witam czy ktoś chętny do programu UWAGA?

@Pani

A cóż chce Pani tam powiedzieć? Podpisała Pani umowę z przygodnym komiwojażerem, który przyszedł z ulicy i dał gotowe druki, w których zgodziła się Pani wpłacić 60-70% wartości kontraktu (kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy) do firmy o kapitale zakładowym wynoszącym 100 tys. zł. (kwota ta jest wpisana na początku umowy). Nie zwróciła Pani uwagi, że kwota, jaką należy przedpłacić jest zbyt duża w stosunku do depozytu sądowego tej spółki. Nie zwróciła Pani uwagi, że lokalizacja podana jako rejestrowa jest tylko wynajętym biurem - można to było sprawdzić w internecie. Za pewne nawet nie sprawdziła Pani, czy ten handlowiec jest pracownikiem tej spółki. Umowa, którą Pani podpisała była skrajnie niekorzystna, gdyż niewiele gwarantowała klientowi, za to dużo nakazywała, czy przeczytała ją Pani przed podpisaniem? No właśnie!

Wiscop Dystrybucja

Drodzy Państwo, sprawy o których piszecie nie dotyczą firmy Wiscop Dystrybucja Sp z o.o. tylko firmy Wiscop Sp z o.o. Proszę abyście sprawdzili z kim podpisywaliście umowy, była to firma WISCOP a nie WISCOP DYSTRYBUCJA.

@Wiscop Dystrybucja

Ci sami właściciele i zarząd, ten sam adres. Czyli jedna firma wkręca ludzi a druga nie ma sobie nic do zarzucenia tak? Siatka pięknie połączonych spółek. Kto z WISCOP dystrybucja odważył się odezwać? Może jaśnie Pan właściciel obu tych firm? Czy może szeregowy pracownik noname? Kiedy zwrócicie ludziom pieniądze?

@MK

Adres już nie ten sam, Wiscop Sp. z o.o. mieści się w Warszawie, przy ul. Tytusa Chałubińskiego 9/2, więc tam ich trzeba szukać.

@Klient

Nic podobno, nadal są w Toruniu, tylko się ukrywają. Zamknęli tu biuro, a sam Wiscop przerejestrowali do Warszawy, aby utrudnić poszkodowanym dochodzenie roszczeń. Skorzystali usług firmy "Twoje Wirtualne Biuro" znajdującej się przy ul Chałubińskiego 9 lokalu nr 2.

@Klient

Wiscop nadal jest w Toruniu, biuro zamknęli, a firmę przepisali do Warszawy, by utrudnić poszkodowanym dochodzenie roszczeń. Zarząd sprzedaje wszystko, co posiada, by po przegranej w sądzie nie było z czego ściągnąć. Pod podanym adresem w Warszawie mieści się firma o nazwie Twoje Wirtualne Biuro, która udostępnia, za kasę, swój adres, by sztucznie przerejestrować spółkę w KRS. Trzeba się spieszyć z pozwami, bo nie będzie z czego ściągać.

Daro
@Wiscop Dystrybucja

To samo tylko ludzi (usunięte przez administratora) nawet telefonów nie odbierają nie polecam

@MK

Nie Ci sami właściciele tylko jeden Wiscop'u, nie ten sam zarząd tylko jeden z Wiscop'u, prezes Wiscop Dystrybucja to osoba nie powiązana z Wiscop'em. MK nie masz pełnej wiedzy tylko stawiasz fałszywe zarzuty, radzę się zastanowić.

@WISCOP DYSTRYBUCJA

Twój wpis wprowadza czytających go w błąd! Za długi spółki z o.o. odpowiada solidarnie cały zarząd, zarówno prezes, jaki i wiceprezes. Skoro prezes Wiscop Dystrybucja Sp. z o.o. zasiadał w zarządzie Wiscop Sp. z o.o. w okresie, w którym doszło do powstania długów, to jest również za nie odpowiedzialny. Nie można pisać, że te sprawy się nie łączą, a ta osoba nie ma z tym nic wspólnego. Zwróć uwagę, że stawiający tu zarzuty wobec Wiscop Sp. z o.o. podpisywali umowy w czasie, gdy obaj współwłaściciele stanowili zarząd. Terminy zawarte w umowach nie zostały dotrzymane, a gdy klienci zaczęli upominać się o ich realizację lub zwrot pieniędzy, to dopiero wówczas podjęto działania, których celem jest uniknięcie odpowiedzialności. Przerejestrowanie spółki do wirtualnego biura w Warszawie, podjęcie próby restrukturyzacji długów, bo majątku spółka, jak wiadomo nie ma. Wszystko to ma na celu uniknięcie odpowiedzialności wobec osób poszkodowanych oraz karnej. Czy tak działają uczciwi biznesmeni???

@Były

Prezes Wiscop Dystrybucja NIE ZASIADAŁ W ZARZĄDZIE spółki Wiscop. " Były" sprawdź to ponieważ stawiasz fałszywe zarzuty w stosunku do prezesa Wiscop Dystrybucja. NIE WPROWADZAJ ludzi w błąd !!! Co do reszty zgadza się, nie wolno (usunięte przez administratora) ludzi, tu dochodziło do dramatów ludzkich. Zastanawia Mnie tylko który z dwójki właścicieli chciał położyć firmę lub czy takie założenie było od początku powstania spółki.

@WISCOP DYSTRYBUCJA

Jak rozumiem z wypowiedzi, adwersarzem jest pierwszy prezes Wiscop Dystrybucja Sp. z o,o, i zarazem udziałowiec spółki wespół z właścicielami (zarządem) Wiscop Sp. z o.o. To w tym okresie wyparowały pieniądze klientów, w jaki sposób wiadome jest tylko Państwu. Było dostatnie życie, wożenie tyłka drogimi autami (Toyota RAV4 Hybrid), za czyje? Tak forma współpracy trwała do 10 czerwca br. kiedy to wykupił Pana udziały i przejął zarządzanie ówczesny prezes Wiscop Sp. z o.o. Tu trzeba nadmienić, że po tej dacie już nic się tam nie działo, oprócz wizyt rozżalonych klientów. Tytułem wyjaśnienia, to jego miałem na myśli pisząc wcześniej, gdyż był współwłaścicielem spółki, chociaż do w/w daty nie był prezesem, ale miał wpływ na to, co tam się działo. Panowie, teraz bardzo elegancko zacieracie ślady udziału w tym procederze. Jeden z Was otworzył OZE Centrum w Czernikowie, a kolega sprzedał firmę swojej życiowej partnerce i zmienił nazwę na OZE Dystrybucja, trzeci wspólnik otworzył Nofee PSA, aby nikt Was z tym, co się działo w Wiscop Dystrybycja Sp. z o.o i Wiscop Sp. z o.o. nie kojarzył. Panowie, to kosztuje, na start trzeba mieć kasę, odpowiedzcie klientom obu Wiscopów skąd na to wzieliście?

@Były

Stawiane są fałszywe zarzuty względem Wiscop Dystrybucja, sprawa zostaje skierowana do prawnika.

@WISCOP DYSTRYBUCJA

Proponuję od razu do prokuratury, wówczas będzie możliwe poinformowanie o szczegółach działalności tych spółek, wskazanie konkretnych osób, powołanie tych, którzy stracili pieniądze na świadków.

@Były

Proszę Pana o kontakt pod nr tel. 605841455. Moja sprawa jest zgłoszona do prokuratury i poszukuję osoby też oszukane przez te firmy.

Ja terz zostałam (usunięte przez administratora) trzeba ścigać członków zarządu bo bo oni są odpowiedzialni za zaliczki jeden wcześniej się wycofał bowiedział rze bedzie ścigany ale drugi jest człowiekiem młodym 32lata predzej czy pużnie ściągnie się pieniądzie od niego.

$$$$

Udało się odzyskać sodki. Polecam dzwonić 519 105 869. Mi pomogli!

@$$$$

o wow ile trwało postępowanie?

$$$$
@Ania

3 miesiące

@$$$$

Ja również polecam!;))))

justyna26

Witam tez niepolecam tej firmy oszukuja ludzi biora pieniądze za towar i nie wykonują instalacji .Pan niby Prezes jest tak beszczelny że jak z jednego numeru do niego raz się zadzwoni to już drugi raz nie odbiera telefonu.Sprawe skierowaliśmy z mężem do prawnika ale jeszcze niema żadnej odpowiedzi.Oszusci na pierwszym miejscu.My mieliśmy do zamontowania pompę ciepła ale jej narazie niema.

Mamaja

Proszę o kontakt mamajaromania@gmail.com

@justyna26

A to nie wolicie Państwo zmienić firmy na inną, skoro tutaj są takie problemy, że po prawnikach trzeba chodzić? Tak chyba będzie prościej

Ibiusia
@Mamaja

Witam ja rowniez napisalam maila ????

@justyna26

Witam Mamy ta samą sytuację. Odradzam..

@Łukasz

Czy otrzymał Pan zwrot wpłaconych zaliczek?

@justyna26

Może pozew zbiorowy? Mnie też (usunięte przez administratora)

@Pani

Nie.. byłem ostatnio z policją bo nie chcieli otworzyć drzwi. Sprawa będzie skierowana na drogę sądową. Poproszę o kontakt osoby które też są pokrzywdzone przez tą firmę. Proponuję sprawę zgłosić do telewizji.

Popieram.

Poproszę o kontakt

Gosia
@Łukasz

Witam. Nasza współpraca skończyła się na drodze sądowej obecnie w trakcie są 3 postępowania sądowe w tym zgłoszenie do prokuratury za narażenie życia i zdrowia.

klient
@Dominika

Problem w tym, że nie możemy odzyskać wpłaconych zaliczek, a brali 60% z umowy na zakup urządzeń.

@Gosia

Witam ja też składam wniosek do sądu bo inaczej z nimi nie idzie nic zrobić.

Piotrek 24
@Gosia

Witam pani Gosiu odezwie się pani prosze ja również jestem poszkodowany przez ta firme na prawie 40tys zl kasik111kasik@wp.pl

Pani

Proszę o kontakt do Pana mam parę pytań..

@Pani

W sądzie nic się nie załatwi, firma już praktycznie nie istnieje. Na Fortecznej już nikogo nie ma i drzwi zamknięte. Przepadli.

Kamil

Trzeba działać cywilnie i karnie jednocześnie - to jedyna droga. Ja walczę o swoje 65 tys.

@Gosia

"narażenie życia i zdrowia."? Ma Pani na myśli uszczerbek na zdrowiu wywołany stresem?

Dominika

I co, faktycznie będziesz się na nią decydować?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Wiscop Dystrybucja Sp. z o.o.?

SK

Wiscop Dystrybucja Sp. z o.o. to córka Wiscop Sp. z o.o. która uciekła z Torunia do fikcyjnego biura Warszawie, gdyż wierzyciele szturmowali drzwi, aby odzyskać utracone pieniądze. Te firmy nie mają środków, aby organizować to, o co pytasz.

Marzena

Ja też zostałam przez nich oszukana, może złożymy pozew zbiorowy? Jestem za!

@Marzena

Proszę o kontakt. 519 105 869

@Grzegorz

Pan tu doradza, a opinie o firmie, która Pan reprezentuje na tym portalu nie są zbyt korzystne. BMC INVESTMENT GROUP Sp. z o.o w Warszawa

@Klient

Jestem osobą prywatną, nie reprezentuje żadnej firmy ! Skąd te informacje ? Kontakt telefoniczny jest do mojego prawnika, który zajmuje się sprawa (usunięte przez administratora) WISCOP. Proszę czytać ze zrozumieniem.

@Grzegorz

Udało mi się z tego wymiksować! Cudem!

@Marzena

W sensie, że z czego i jak?

@Dominika

Z umowy i na szczęście nie dostali od nas gotówki.

poszkodowany

Firma jest niepoważna. Wywiązują się z umów dopiero po zgłoszeniu do kancelarii... Dajcie spokój ..... Zostawie numer do pana Wojtka 503'313'318 z kancelarii może wam też pomoże. Trzeba się wspierać

Krzysiek

Zostałem (usunięte przez administratora) nie mogę skontaktować się z nikim z firmy Wiscop SP Z OO. Chcę odzyskać pieniądze. Chętnie przyłączę się do pozwu zbiorowego. Kontakt k.dykowski@wp.pl

Ktoś

Rozpoczęli 19.07.2022) restrukturyzację firmy Wiscop Sp. z o.o. by uniknąć odpowiedzialności z własnego majątku po ogłoszeniu upadłości, co można sprawdzić w KRZ. Sprawę prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, nr sygnatury WA1M/GR/57/2022.

Pani

Czy ktoś otrzymał już z sądu nakaz oddania należności?

Klient

Drodzy Państwo, jak chcecie jechać do Wiscop Sp. z o.o. lud Wiscop Dystrybucja Sp. z o.o. to dobrze sprawdźcie adres, abyście właściwie trafili. Od 23 czerwca siedziba mieści się w Warszawie. Panowie chyba liczą, że dla sądów warszawskich długi kilka milionów to żadne pieniądze i ewentualny wyrok będzie łagodny. Adres ul. TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO 9/2, 02-004 WARSZAWA, MAZOWIECKIE

@Klient

Poszukajcie w google hasła: "wirtualne biuro". Ktoś z Państwa był już tam i widział, że faktycznie biuro funkcjonuje? Czy mają tylko kogoś na słupa do odbioru korespondencji z sądu i policji?

@Klient

To wynajęta przez internet usługa, która umożliwia rejestrację firmy w Warszawie oraz odbieranie korespondencji przez opłacony okres abonamentu. Pojawia się zapis w KRS o lokalizacji Wiscop na terenie Warszawy. Gdy abonament przestaje być opłacany, umowa na odbiór poczty się kończy, ale zapis w KRS pozostaje!!! Gdzie wówczas szukać Wiscopu, formalnie jest, fizycznie go nie ma. Wszystko zgodnie z prawem. Wiwat KONSTYTUCJA.

Zaskoczony
@Klient

Ależ wałek, w tym lokalu, pod tym adresem mieści firma Twoje Wirtualne Biuro.

Marzena

Ja też jestem przez nich oszukana, Chętnie przyłączę się do pozwu zbiorowego.

Naiwna !

Firma niesolidna, brak kontaktu, nie odpisują na maile i nie odbierają korespondencji. Idę do sądu i ostrzegam innych potencjalnych klientów.

Grzegorz

Widzę, że nie jestem sam. Ja już oddałem sprawę do zaufanej kancelarii. Dają rade z takimi ancymonami. Zostawiam Wam namiar. 519 105 869

mn
@Grzegorz

A czy może Pan podać dane tej Kancelarii? nazwa, siedziba pozdrawiam

@mn

Deputo sp. z o. o. siedziba Wrocław, sprawa w oddziale w Warszawie. Współpracuje jako firma z nimi od 9 miesięcy i jestem zadowolony. Cudów nie ma ale wychodzę na plus.

@Grzegorz

Nie problemem jest wygrać sprawę z wiscop tylko wyegzekwować dług. Sprawę wygra każda firma windykacyjna czy jakikolwiek prawnik tylko trzeba ponieść dodatkowe koszty prowadzenia sprawy a ściągnąć pieniędzy nie będzie skąd przez lata albo nigdy. Inaczej mówiąc albo tracimy wszystko albo dokładamy jeszcze do interesu ale wygrywamy proces i czekamy całą wieczność na pieniądze. Najtańsza opcja to złożyć zawiadomienie w prokuraturze. Jeśli chodzi o postępowanie cywilne to niestety trzeba posiłkować się prawnikami i ponosić dodatkowe koszty. Sprawa wygląda kiepsko ale oczywiście nie można tego odpuścić. Mogę prosić o Pana maila?

Mn

Dziękuję bardzo Dzwoniłem Zgłaszam sprawę

Zostaw merytoryczną opinię o OZE-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. - Lubicz Górny

• Jak się pracuje w OZE-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OZE-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OZE-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.?

OZE-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.
  • ul. Widokowa 8
    87-162 Lubicz Górny

OZE-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.