Opinie o Super Store Pl (B2B Mk Sp. Z O.O.) w Kwidzyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy B2B MK Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w B2B MK Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B2B MK Sp. z o.o. w Kwidzyn

aga

Zamówiłam 2 bluzy,które okazały się beznadziejne i je odesłałam. Czekam juz 6 tygodni na zwrot pieniążków. na infolini mnie zbywaja i twierdza,że pieniądze są już w księgowości i lada dzień mi je prześlą.. I tak kolejny tydzień. (usunięte przez administratora) i tyle...

RORO

Nieuczciwa firma. Nie dostarczyli wszystkich produktów zamówionych na święta. Nie zwrócili pieniędzy za odesłany towar. Zero kontaktu z firmą od 2 miesięcy. Unikać tej firmy. Towar też słabej jakości - nie przypomina tych ze zdjęć. (usunięte przez administratora) po prostu.

Jola

A najśmieszniejsze jest to że koszulka ktorej mi nie przysłali z powodu braku nadal jest dostępna na ich stronie????????

Jola

Zgadzam się w 100% Nie dość że nie przysłali w ogóle koszulki twierdząc przedłużającym się świątecznym czasem to na dodatek po kilku tygodniach sami anulowali zamówienie, na pieniądze czekam już przeszło 2 miesiące po kilkunastu mailach o żądanie zwrotu pieniędzy jestem cały czas ignorowana, (usunięte przez administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie B2B MK Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Aga

Pisałam już wcześniej komentarz że zostałam (usunięte przez administratora) przez ten sklep zakupu dokonałam na stronie zabawki na topie kupiłam bluzę 10 grudnia z myślą o świętach niestety bluza nie dotarła miała dotrzeć po nowym roku wkurzyło mnie to i zrezygnowałam z dalszego zakupu sklep miał mi zwrócić pieniądze pisałam do nich praktycznie codziennie e mail co z moim pieniędzmi i dziś po prawie 2 miesięcznej batalii udało się odzyskałam moje pieniądze. Oczywiście zakupów w tym sklepie nie polecam omijać szerokim łukiem !!!

Agata
@Aga

Witam, Proszę o informację czy zgłaszała Pani na policję tą sprawę??? Mam podobny problem tyle, że z zegarkiem na prezent, którego nie przysłali bo go zwyczajnie nie mieli. Od 7.01.2022 walczę o odzyskanie środków

marek

Uwaga (usunięte przez administratora) Szkoda, że po fakcie przeczytałem opinie o tym sklepie i też dałem się nabić w butelkę ! Oceniłbym sklep na 0, gdyby było to możliwe. Sprawiają wrażenie naciągaczy i (usunięte przez administratora) Trzeba piętnować takich nieuczciwych handlarzy ! Jeśli o mnie chodzi, to zamówiłem Bluza damska harajuku żaba kangurka z kapturem, nadruk uśmiech - Rozmiar : S- Kolor : ZIELONY. Przez miesiąc towar nie został wysłany. Zrezygnowałem z zakupu i nie chcą zwrócić pieniędzy. Dzwoniłem i dowiedziałam się, że Pani konsultant widzi w systemie, że jeszcze zwrot nie nastąpił i przekaże księgowości :)))) Ot odkrywcza informacja dla klienta, jakbym nie wiedział, że zwrot kasy nie nastąpił. Ludzie uważajcie. Dodam jeszcze, że Super- Store, Roneberg, Tokyo Mask to sklepy bedące własnością firmy B2B MK sp. zoo. Może na wszystkie trzeba uważać.

Agnez

(usunięte przez administratora) beznadziejny sklep. 14 grudnia kupiłam 3 koszulki, dość szybko dostałam przesyłkę z jedną koszulka( jakość tej koszulki masakryczna), pozostałych nie mają na stanie. Czekałam miesiąc, dalej nie mają. Zrezygnowałam z reszty zamówienia, za 4 dni minie miesiąc jak czekam na zwrot pieniędzy. Dziś pan rozłączył się, ponieważ nie podobał mu się ton mojego głosu(był podniesiony).

Zawiedziona

Nie kupujcie w tej firmie.Omijać szerokim łukiem.Kurtka okazała się za mała, odesłana,a kasy brak.

Greg1
@Zawiedziona

Potwierdzam. Zgłoś na policję zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Zastosowałem, zadziałałało. Dopiero wtedy zwrócili kasę

@Greg1

Dzięki za podpowiedź, rozmawiałam z policja. Jutro składam oficjalne zawiodomienie o popełnieniu (usunięte przez administratora)

Andu

(usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiemI Pod spółką funkcjonują sklepy: ronenberg-smart, super-store, soundbe, magiczne-koszulki a na Allegro LOGO_GSM. Poczytajcie opinie: nie dostarczają towaru, nie zwracają kasy. UOKIK decyzją z dnia 28 stycznia 2021r. DNR-2/19/2021 nałożył 15 000,00 zł grzywny za sprzedaż importowanych niecertyfikowanych maseczek. Sama również walczę o zwrot środków.

Zool
@Andu

Ja 09.09 złożyłam zamówienie, 06.10 napisali mi o opóźnieniu wysyłki. 18.10 anulowałam zakup i prosiłam o zwrot pieniędzy. Dzisiaj jest 05.11, pieniędzy dalej nie ma. Jeden wielki scam. Ktoś wie, co robić w takiej sytuacji?

@Andu

Prosze o kontakt , zglosilam moja sprawe do rzecznika , jezeli nas bedzie wiecej , sprawa bedzie wygrana

@Zool

Mam podobny problem , wogole nie zwracaja pieniędzy ,zglosilam do rzecznika ,jezeli ktos chce dolaczyc ,to bedzie wieksza szansa na odzyskanie

@Andu

Trzeba skierować sprawę do Sadu jako zbiorowa

@Andu

Dzisiaj rozmawialam z Policja , jezeli nie bedzie reakcji na pismo od rzecznika , trzeba zglosic sprawe o popełnieniu przestepstwa na najblizszy posterunek policji , a oni przekaza na posterunek do Kwidzynia i zacznie byc prowadzone postepowanie Ja tak zrobie i kazdy z Was moze kto zostal oszukany przez tą firme

@Andu

proponuję złożyć pozew zbiorowy przeciw tej firmie

@Kasia

Ja dziś również zgłaszam sprawę na policję

MArta

Widzę że dołączam się do tej silnej grupy. Od ponad dwóch miesięcy mają moje 200 zł. Towaru brak, pieniędzy brak!! Kontakt tylko email, bo Pani przez telefon nic nie może powiedzieć. (usunięte przez administratora) i naciąganie. czemu nikt się nie zainteresuje tą firma?

@MArta

Cześć, może złożymy pozew zbiorowy przeciw tej firmie

@MArta

Niestety też czekam na zwrot kasy, od listopada

Aga

Witam również zostałam (usunięte przez administratora) przez ten pseudo sklep. Towar zamówiony 10.12.2021 niestety do świąt nie zdążył przyjść ze względu na problemy z transportem, bluza miała zostać wysłana po nowym roku zrezygnowałam z dalszego zakupu mieli odesłać pieniądze najpierw 24 dni roboczych po ich upływie kolejne 3 dni robocze i znowu 2 dni robocze żenada zgłaszam sprawę do rzecznika niech coś w końcu zrobią z tym bublem jakim jest B2B MK że taki sklep istnieje (usunięte przez administratora) !!!

seku

(usunięte przez administratora) nie dostałem ani zamówienia ani zwrotu pieniędzy, nie kupować

madej

Dokonałem zakupu pod koniec listopada. Towar, który otrzymałem był słabej jakości i nie spełniał moich oczekiwań. Został zwrócony zgodnie z regulaminem firmy. 12 grudnia podjęto decyzję o zwrocie pieniędzy, do dzisiaj cisza. Brak odpowiedzi na e-maile a rozmowa telefoniczna kończy się obietnicą zwrotu pieniędzy. Omijać z daleka, nie polecam. Sprawę zgłaszam na policję.

Złodziejska firma!!! Zwróciłem zakupioną bluzę (jedną z dwóch) i od 2 miesięcy nie mogę się doczekać zwrotu pieniędzy. Dodatkowo zerkając w pliki w komputerze, zobaczyłem, że w zeszłym roku nie zwrócili mi pieniędzy za zwrócony zegarek dla osób starszych. Ich reklamy wyświetlają się na FB i kupując nie wiesz nawet, że jest to zakup z tej (usunięte przez administratora) firmy. Przestrzegam przed zakupami u złodziei z Kwidzyna!!! Przekazuję sprawę do prawnika, zobaczymy czy uda się coś wskórać.

Greg1
@Piotr

Zbierz dokumenty, maile, protokoły zwrotu i złóż na policję zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Dział. Sprawdziłem na sobie

Dawid

(usunięte przez administratora) Zamówiłem smartwatch Roneberg i przysłali chińską podróbkę. Towar odesłałem na początku grudnia i do dzisiaj nie otrzymałem zwrotu kosztów 270 złotych. Przynajmniej mam nauczkę, żeby zawsze sprawdzić opinie nt. firmy.

Janusz

Jeżeli w kraju należącym do UE działają takie firmy to co się dzieje w Ruandzie? Bezskutecznie oczekuję 3 miesiące na zwrot pieniędzy i scenariusz jest taki jak opisano w poprzednich komentarzach.

Małgorzata
@Janusz

Przeczytałam i moje podejrzenia się potwierdziły. Od 30.10 czekam na dostawę bluzy, a teraz- zwrot pieniędzy. Nie ma mojej zgody, by tak nieuczciwa firma oszukiwała kolejne osoby. Drodzy Państwo, może działajmy razem?! UOKIK zajmie się sprawą, jeśli dotyczy ona grupy osób, a nie tylko jednego konsumenta. MK

brz
@Małgorzata

Zgadzam się z Panią, jestem w podobnej sytuacji i chętnie dołączę do grupy jeśli taka będzie zgłaszać sprawę. A sam podmiot to kłamcy, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) niech każdy omija ten pseudo sklep!

Agnieszka
@brz

Podpisuję się pod moimi przedmówcami, ta firma to (usunięte przez administratora) Nie zwracają pieniędzy!

Halina
@Małgorzata

Ja również jestem poszkodowana przez tę pseudo-firmę. Za zegarek zapłaciłam 20.12.21, zamównienie zostało anulowane, pomimo to nie dostałam zwrotu do dnia dzisiejszego. Na maile nie odpowiadają. Dzwoniłam już kilkanaście razy, zbywają mnie, że zwrócą pieniądze ale do tej pory nic. Nie pogaruję tego.

Agnieszka

Mimo zwrotu nie chcą oddać pieniędzy za towar. Obiecują ale nie robią przelewu. Nie polecam. nigdy tam już nic nie kupię

Bożena K

Ja również nie polecam. Dostałam towar nie w tym rozmiarze i to po miesiącu.

Bożena K

Ja również nie polecam. Zamówiłam towar i po miesiącu dostałam, ale nie w tym rozmiarze. Towar bubel dla mnie, bo nie mogę go nosić.

Klient

Firma B2B MK sp. z o.o. / AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA MARKI RONEBERG to (usunięte przez administratora) nie kupujcie u nich. Zamawiasz towar i czekasz, zwodzą cię z wysyłką bo niby brak na magazynie i dostawa będzie za kilka dni a gdy anulujesz zamówienie nie odsyłają pieniędzy za zakupiony towar. Ja już czekam koło 30 dni na zwrot pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o B2B MK Sp. z o.o. - Kwidzyn

• Jak się pracuje w B2B MK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy B2B MK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B2B MK Sp. z o.o.?

B2B MK Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Kopernika 12 lok. 5
    82-500 Kwidzyn