Opinie o KET Poland Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KET Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KET Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KET Poland Sp. z o.o. w Zabrze

Oki Nowy wpis

No witam wszystkich jest do obsadzenia stanowisko Młodszego Technika Utrzymania Ruchu, i to w sumie nie jedno. Technicy zrezygnowali z pracy, czy jakieś awanse były? Siedzi mi to w głowie i sam nie wiem czy aplikować

Jacek Nowy wpis
@Oki

Z tego co się dowiedziałem to Utrzymanie Ruchu w tej firmie dopiero powstawało (było to rok temu) i KET miał 2 techników UR z Ukrainy szukali Automatyka UR potem trzech (zapewne chodziło o to aby mieć jednego Automatyka na zmianie w systemie pracy 3 zmianowej) więc stąd potrzeba zatrudnienia 4 dodatkowych osób - jako że Automatyków za pewnie już mają to szukają Techników. Tylko to ogłoszenie pojawia się raz na jakiś czas bo KET jest Koreańską firmą czyli dziwne zasady, zmiany i zachowania są tam na porządku dziennym.

Aaa Nowy wpis
@Jacek

Tylko, że w tej ofercie pracy dla młodszego technika podali godziny pracy 12:00 - 20:00. No i w sumie nie wspominali, że praca będzie w systemie zmianowym. Więc jest to jednak praca zmianowa, tak?

Goodlike Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Obecnie jest prowadzona rekrutacja na magazyniera specjaliste kontroli itd. Na jakie zarobki można liczyć ? Praca jest na jedną zmianę czy może jakiś system 4brygadowy? Przerwy w wyznaczonych godzinach czy można iść z wybraną osobą kiedy nam pasuje ?

Potencjalny pracownik

Radzę unikać. Ubogi socjal, papierowa rejestracja czasu pracy. Pomimo zapewnień o informacji zwrotnej dot. wyniku rozmowy rekrutacyjnej - zero odzewu, co tylko świadczy o braku szacunku do potencjalnego pracownika.

@Potencjalny pracownik

Hmm czyli chyba faktycznie musi być coś na rzeczy, skoro dwie opinie ostatnie są o słabym procesie rekrutacyjnym:/ Z tym feedbackiem to już sprawa jest przesądzona? Kiedy była ta rozmowa, może jednak sie odezwa do Ciebie? Co do ubogiego socjalu to co oferują w takim razie? Ubezpieczenie tylko? A o zarobkach coś ci powiedzieli?

Nie polecam aplikowania do tej firmy. Panie z hr podczas rozmowy siedziały jak za karę. Dopiero podczas spotkania czytały cv. Mimo zapewnień o informacji zwrotnej niezależnie od decyzji nic takiego się nie wydarzyło.

@Kandydat

Co to znaczy, że "siedziały jak za karę"? Nie prowadziły rozmowy? Nie zadawały żadnych pytań? Na czym w ogóle polegał ten etap rekrutacji? No i po jakim czasie miała być odpowiedź?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie KET Poland Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Kadr i Rekrutacji? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

W KET Poland Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Inżynier Jakości. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

asdf

Jest właśnie prowadzona rekrutacja na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Kadr i Rekrutacji. Oferta bardzo mi się spodobała, tylko zagadanką pozostają zarobki ;-) Czy są konkurencyjne? Ja nie mam jeszcze dużego doświadczenia w branży, może wy wiecie więcej, jak firma wypada pod względem oferowanych warunków na tle innych firm? W biurze raczej można się ze sobą dogadać? Jak wygląda wdrożenie w obowiązki i życie firmy/onboarding? Trochę zarzuciłam was pytaniami, ale naprawdę myślę poważnie o pracy tutaj.

Urszula

Ktoś wcześniej twierdził, że zarobki były na poziomie 2200 zł, a ile wynosi tam obecnie pensja? Widziałam ogłoszenie dla specjalisty ds. administracyjno-biurowych, tylko zastanawiam się czy warto. Obiecują przyjazną atmosferę, czy pokrywa się to z rzeczywistością? ;)

Witam, widziałem ogłoszenie o prace jako automatyk. Czy ktoś może się podzielić opinią o UR w tej firmie?

Iza

widzę, że obecnie szukają Inżyniera w dziale jakości, piszą ze wymagają angielskiego, czy jest on rzeczywiście konieczny na tym stanowisku? Czy praca faktycznie odbywa się w języku angielskim ? Oferują fundusz socjalny, i atrakcyjne wynagrodzenie, warto rekrutować? przy takich wymaganiach to na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Czy ktoś ma numer do kadr?

Dawid

Jakie języki są wymagane? Niemiecki, angielski?

@Dawid

Koreański i ukraiński... Do tego na produkcji najlepiej milczeć.

@Gość

Ale to jest konieczny wymóg w KET, aby takimi językami się posługiwać? Jeśli tak, to w jakim stopniu?

Hmm
@Gość

To prawda … ciekawe czy ten mały karakan na produkcji jeszcze robi czy ktoś poszedł po rozum do głowy i go odesłali .?!? Dureń bez szkoły

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w KET Poland Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Nie ma niczego. Żadnych świadczeń, bonusów, premii itd. Koreańczycy inwestują tylko w Ukraińców. Polska załoga nie ma dla nich znaczenia, pokazują to dość często.

Paulina
@Odpowiedź

Ciężko mi w coś takiego uwierzyć. Ukraińcy mają bonusy, a Polacy nie?

@Odpowiedź

Podział jest bardzo prosty w Firmie KET jak i w każdej koreańskiej. Korean People; Local People. Co inwestują w Ukraińczyków - proszę Cię.

Hanna
@Opinia

Czyli jednak nie? To skąd jego stwierdzenie, że inwestują?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

...

Pierwsza umowa na 3 miesiace potem umowa na rok, niby po roku na czas nieokreślony. Chociaż wątpię Firma raczej stawia na agencje z pracownikami z Ukrainy.

były
@...

zwalniają za l4 nawet kierownik Łukasz poleciał bo miał kwarantanne i został zwolniony Wolą Ukraińców niestety nie warto tam isc jak chcesz pracy na stałe szukaj gdzie indziej

@były

Nie poleciał za L4 nie siej bredni.

A za co?

@Czarna mamba

Za nazwijmy to odmienne poglądy na temat rozwoju firmy. Święty nie jest ale Korańczycy to bardziej kraj 3 świata ze swoimi metodami pracy.

@Sim

3 swiat, mozess rozwinąć myśl? Czy myślisz, ze kierownik jest od trgo by miec wizję na firmę i jej rozwoj, czy to raczej powinna byc sprawa prezesa i zarządu?

@Czarna mamba

Częściowo masz racje, tyle z e rozwój produkcji to tez rozwój przedsiębiorstwa. Mając na myśli Koreanczykow jako kraj trzeciego świata, chodzi mi o ich nieobliczalne metody pracy. Zreszta skoro pracujesz to wiesz.

@Sim

Zastanawiam sie nad złożeniem kandydatury, pojawiło sie wiele ofert o nazwie z początkiem Part Leader, dziękuję ze odpowiedzi, jednak zanim sie zdecyduje, to przydalaby sie wiedza co to za nieobliczalne metody?

Xyz
@Czarna mamba

Ciekawe te stanowiska. Part leader.? Czyli lider czy jednak częściowy lider? W opisie PL Manager procesu. To kto w końcu. Team leader part leader, manager? Czy kierownik lub brygadzista? Ciekaw jestem zakresu obowiązkow? Jak tez tak rozciągnięte to wesoło tam ????.

@Czarna mamba

Widzę, ze doskonale znasz warunki panujące w firmie, dlugo pracujesz? Możesz cos więcej powiedziec? Jestes jednym z Part Leaderow?

Ibartek
@były

A może historia zawodowa tego Pana powtorzyla sie, byc moze nie szanował ludzi? https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,40897?review=add3d05e-bd4b-4d78-8019-1d92effa28a9

@Ibartek

Nazywanie ludźmi "moje kury" na pewno nie zapewni człowiekowi nigdzie zawrotnej kariery

@...

Czy w KET przy przechodzeniu z jednej umowy na drugą zmieniają się jakoś warunki zatrudnienia? Dochodzą może jakieś uprawnienia, benefity/dodatki lub może zwiększa się wysokość wynagrodzenia? Firma w jakiś sposób zachęca do dłuższej współpracy?

@Wiktoria

Nic sie nie zmienia. Jak masz szczęście dostaniesz po 1.5 roku na czas nie określony. Mozesz tez dostać na rok albo poprostu Ci podziekują. Firma nastawiona na pracowników z Ukrainy, bo oni bardzo chętni do pracy po 12h. Nie ma i nie bedzie żadnych benefitow, premii czy bonusów. Praca za typową Koreanską miskę ryżu.

Opinia

Miski ryżu w Korei teraz mocno podrożała. Poza tym zawsze były droższe niż w Polsce. Jest to kraj bogatszy niż Polska. Więc ta miska nie jest taka jaką opisał @NICK.

Opinia

Prawda jest taka że statystycznie na Go-WORK częściej występują opinie negatywne. Ponieważ jak jest dobrze to nikt nie pamięta żeby to opisać. A jak jest że to każdy patrzy żeby się odgryźć. Zaaplikuj spróbuj - Jak ci nie przypasuje to wybierzesz innego pracodawcę... Na pewno będzie idealnie.

Czy zdarzają się nadgodziny w KET Poland Sp. z o.o.?

ona

tak

Małgorzata
@ona

Są wypłacane czy dni wolne do odbioru?

Jaka jest kultura pracy w KET Poland Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

nick

zatrudnij sie i sprawdz

OLAkm

Właśnie czy obowiązuje dress code? W firmach koreanskich to się zdarza... Praca latem w długim rękawie, spodniach i zabudowa ycg butach podobno jest męcząca :)

NIKT

Praca sama w sobie nie jest az taka zła (zależy z kim sie kolegujesz). Moim zdaniem pracownicy biurowi nie posiadaja wielkiej wiedzy zwiazaną ze swoją kwalifikacja zawodową. Są to ludzie pierwsi lepsi lub wzięci z produkcji. Firma posiada ogromny potencjał lecz zarządzanie jest zerowe i tu tkwi cały problem. Atmosfera w pracy jest na niskim poziomie, chyba że nauczysz sie języka ukraińskiego lub rosyjskiego. 90% pracowników to obcokrajowcy, którzy nie sa zachęceni do nauki języka polskiego. Jeśli chodzi o zarobki to najniższa krajowa i brak socjalu ;) Ludzie o zdrowym umyśle wraz z ambicjami nie beda pracować w takim przedszkolu. Jedyne plusy jakie widze to zmiana od 7 do 15 (wiem, że ma sie to zmienić) oraz dwie przerwy po 20 min.

Adiko

Szukasz pracy?? Rozważasz zatrudnienie w Ket?? Rada: SZUKAJ DALEJ !!!!

Małgorzata
@Adiko

Czemu mówisz żeby szukać dalej? Praca tutaj jest jakaś kiepska czy jak to wygląda?

Ona
@Małgorzata

@Małgorzata zauważ z kiedy są opinie tutaj, wyrażają je głównie osoby którym się nie podobało, wygląda na to, że cała reszta jest ponad to. Rozważasz pracę tutaj - zasięgnij wiarygodnych opinii - nieczytający tych bzdur.

Opinia

Najbardziej podoba mi się stróżówka w tym obiekcie. Naprawdę ładne pomieszczenie wyposażone w dobry sprzęt, czyste i schludne, nie wstyd kogokolwiek tam zaprosić. I tyle z mojej opinii. Warto tam iść chociażby zobaczyć tą stróżówkę :)

Paulina
@Opinia

Mhm, ale tak proponujesz zwiedzić tylko, czy pójść na całość i składać papiery na stróża do tego pałacu? :D Bo teraz szukają w KET na różne stanowiska, ba! Nawet na tłumacza jęz koreańskiego. Ale naboru na stróża nie ma ;(

Josef
@Opinia

Trzeba było wejsc do holu. Nawet kwiatki już kupione.

Maja
@Josef

To źle? To chyba znak że dbają o wizerunek firmy :) Ładne kwiatki cieszą oko.

Co jaki czas w KET Poland Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

NICK

Podwyżka jest raz w roku, przeważnie w czerwcu. Max 4%

K.

żarty sobie robisz? Podwyżka? Tu nie ma tego!!!!!!!!!!

@K.

Czyli w końcu jak to jest naprawdę? @NICK jednak wspomina, że w KET są podwyżki... W takim razie są czy ich nie ma? :P Jeśli są to czy dla wszystkich? Czy trzeba sobie na to jakoś zapracować?

Zostaw merytoryczną opinię o KET Poland Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w KET Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KET Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KET Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KET Poland Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • LG 2A
    55-040 Zabrze