Opinie o Good Hands w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Good Hands. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Good Hands o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Good Hands w Gdańsk

qwerty Nowy wpis

Ktoś aplikował na stanowisko Relationship Specialist - wsparcie pracowników za granicą? Chciałem dowiedzieć się o stawce a tam tylko, że do ustalenia ta kwestia. No a wam na ile się udało dogadać? Dajcie znać, jaki przedział chociaż tam jest.

Hydro-Team Nowy wpis

Witam wszystkich ciekawych opini.Pracownicy firmy GH od początku podchodzą z życzliwością i szacunkiem do człowieka . Firma GH szybko i skutecznie pomaga w znalezieniu pracodawcy. Podczas trwania kontraktu w razie potrzeby pomagają w każdej kwestii . Zawsze starają się jak najszybciej udzielić rzetelnej odpowiedzi. Pani Olga jest bardzo pomocna w każdej sytuacji jak również skuteczna w tym co robi . Dziękuje bardzo firmie Good Hands za ich życzliwość i zaangażowanie . Pozdrawiam

Zbigniew Nowy wpis

Chcesz wyjechac do pracy do Norwegi polecam firme Good Hands w100 procentach wszystko było tak jak powinno być od samego poczatku od rekrutacji do samego końca mojej pracy w razie jakiś problemow zawsze pomagali w 100 procentach Jeszcze ras polecam i dziekuje firmie za wszystko co dla mnie zrobiła pozdrawiam cały zespol Good. Hands.

Natalia Nowy wpis
@Zbigniew

O super, a powiesz coś więcej jak to wygląda u nich pod kątem organizacyjnym? Ja nigdy nie wyjeżdżałam do pracy, ale jeśli już to chciałabym wiedzieć czego się spodziewać. Czy oni organizują przejazd i zakwaterowanie? A odnośnie mieszkania to jakie warunki tam panują, nie dają jakichś ruder? :D

Jakie są warunki zatrudnienia w Good Hands?

Mirek Woś

To pytanie jest zadane przez automat i na takowe nie ma sensu udzielać informacji. Dobrego dnia dla zespołu GoWork :) Pozdrawiam!

Weronika
@Mirek Woś

to jako człowiek a nie robot czekam na odpowiedź :) skoro znasz odpowiedz na pytanie, czy nie warto jej zostawic dla innych czytajacych i szukajacych info o firmie?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Good Hands, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Marian Henryk Błaszczak

Witam. Good Hands, to profesjonalna Agencja Pracy. Pracujący tam ludzie, to odpowiedzialni profesjonaliści, którzy nigdy nie zostawią Cię w potrzebie lub bez konkretnej odpowiedzi. Jeśli zachodzi korekta informacji, to zawsze następuje informacja zwrotna dla zainteresowanego lub zainteresowanych. Polecam bardzo współpracę z Good Hands i bardzo dziękuję za organizację projektu kierowca autokaru w Norwegii w minionym sezonie letnim. To był piękny sezon i współpraca nietylko z Good Hands, ale również z firmą zatrudniającą kierowców autokaru w Norwegii. Dziękuję.

Wojciech i Sebastian

Współpracujemy od niedawna z firmą Good Hands, a także z Panem Michałem, ktory jest jej przedstawicielem . Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni rzetelnoscią, kompetencją i podejsciem do pracownika. Zawsze możemy liczyc na pomoc Pana Michała. Z czystym sumieniem polecamy tę Firmę.

Michal Zblewski GOOD HANDS
@Wojciech i Sebastian

Dziękuję serdecznie Panowie, współpraca z Wami to czysta przyjemność. Bardzo się cieszę na naszą dalszą współpracę :) Pozdrawiam, Michał

Jan
@Wojciech i Sebastian

Mieliśmy próbę wyjazdu i nie udało się - mój stan zdrowia finalnie nie pozwolił. Ale cały czas dostawałem informacje, wszystkie dokumenty, wyjaśnione wszystko było.

Lidia
@Jan

Czyli wszystko było okej z ich strony? Czy miałeś jednak jakieś zastrzeżenia?

Marian Henryk
@Wojciech i Sebastian

Potwierdzam. Good Hands. Jest, to Agencja Pracy godna zaufania. Wywiązuje się ze swoich zobowiązań, odbiera telefony, kompetentne osoby, które tam pracują zawsze potrafią udzielić odpowiedzi, która jest prawdziwa a gdy zachodzi korekta tej informacji, to zawsze poinformują zainteresowanych. Polecam współpracę z tą firmą i profesjonalistami tam pracującymi. Dziękuję pięknie za miniony wspaniały sezon letni i organizację projektu kierowca autokaru w Norwegii. Odpowiedzialność za podjętą organizację tego projektu wykazana na najwyższym poziomie. ????

Mariusz

Witam, bardzo rzetepnr i pomocne osoby. Starają się pomóc w każdej sytuacji i wspierają na ile to możliwe. Bardzo pozytywna współpraca. Godna polecenia Firma.

Dariusz z Warszawy.

Z firmą Good Hands zetknąłem się przez przypadek. Poszukiwali kierowców do pracy w Norwegii. Nigdy nie planowałem pracować za granicą. Ale zdecydowałem się. Na każdym etapie załatwiania formalności, a było tego sporo m.in.badania lekarskie, nadanie numeru podatkowego itp. Miałem profesjonalne wsparcie pracowników firmy. Czułem ich opiekę i zaangażowanie. Teraz już z perspektywy czasu, bardzo dobrze oceniam warunki pracy jak i przebieg kontraktu. Dziękuję szczególnie p. Oldze która z dużą życzliwością i skutecznie pomagała rozwiązywać różne problemy związane z pracą na obczyźnie. Wiele się tutaj nasłuchałem w Norwegii na temat firm pośrednictwa pracy. Ja mam jak najlepsze wspomnienia i dziękuję bardzo pracownkom firmy za ich życzliwość i zaangażowanie.

Pisze opinie po zakończeniu kontraktu. Jestem pozytywnie zaskoczony efektami współpracy. Nie oczekiwałem że bedzie tak dobrze. Fakt, na bardzo wiele kwestii firma nie miała wplywu, bo pewne kwestie były 100% po stronie zleceniodawcy. Bardzo pomocni pracownicy, ktorzy zawsze mieli czas aby udzielic rzetelnej informacji. Co wazne, nie udaja ze wiedza wszystko, sprawdzaja i udzielaja RZETELNEJ informacji zwrotnej, to nie czeste w firmach o tym profilu. Bardzo dziekuje za wspolprace. I może do kolejnego projektu. Jesli chcesz wyjechac zagranice i miec profesjonalne wsparcie, to ta firma to daje. Ale miej na uwadze że agencja która rekrutuje nie jest za wszystko odpowiedzialna. Ale GH naprawde starał się dzialac na rzecz swoich pracownikow. I pilnował wsystkich kwestii pracowniczych.

Jacek

Polecam Good Gands jeśli szukasz pracy za granicą. Załatwili mi prace w Norwegii, pomagali we wszystkich formalnościach krok po kroku. Pani Olga jest bardzo pomocna w każdej sytuacji. Dziękuję za współpracę i kto wie... może spotkamy się jeszcze:)

Maciek

Dzień dobry, czy zatrudniacie w firmie pracowników administracyjnych na umowę o pracę? Pozdrawiam

@Maciek

Panie Maćku zatrudniamy na umowę o pracę. Sposoby pracy i współpracy są elastyczne i tak też dobieramy sposób zatrudnienia. A dlaczego Pan pyta? Pozdrawiam, Mirek Woś

Hanna
@Mirek Woś

Elastyczna współpraca, a czy jest tez elastyczność, co do trybu pracy, czyli zdalna i stacjonarna? Czy jest opcja na home office?

Dzień dobry, tak. A dlaczego Pan pyta? Pozdrawiam, Mirek Woś

@Hanna

Pani Hanno, tak - jest pełna elastyczność co do czasu i formy pracy. Zdalna, hybrydowa, w pełnym i niepełnym wymiarze, zadaniowo. Jeśli nasz profil jest Pani bliski zapraszam do przesłania aplikacji do nas. Pozdrawiam, Mirek Woś

Jak w Good Hands wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Mirek Woś

Dzień dobry, na tak zadane pytanie jest trudno odpowiedzieć. Mamy bardzo płaską strukturę więc awans hierarchiczny nie jest priorytetem. Bliżej nam do zmian (awansów, poszerzenia) w zakresie odpowiedzialności. Pozdrawiam, Mirek Woś

Olej

Wiarygodna firma wszystko ok.

Czy w Good Hands wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Mirek Woś

Dzień dobry! jesteśmy agencją rekrutacyjną i nie zatrudniamy bezpośrednio. Decydują o tym nasi klienci - firmy, które zatrudniają naszych kandydatów. Pozdrawiam :)

tony stark

Brak jakiejkolwiek odpowiedzi na pytanie w mailu. Nie rozumiem. Ale to powszechne zjawisko jesli chodzi o polskie firmy:)

@tony stark

Dzień dobry Panu, przejrzałem wiadomości mailowe z ostatnich 2 tygodni i nie mam wiadomości na którą byśmy nie odpowiedzieli. Proszę o podanie adresu email, z którego Pan wysyłał, to pomoże nam odnaleźć wiadomość lub zgłosić do firmy hostingowej. Nie pozostawiamy wiadomości bez odpowiedzi, Tony Stark :) Pozdrawiam, Mirek Woś

tony
@Mirek Woś

Dzień Dobry Panu również, nie jestem hejterem wypisującym bezpodstawne negatywne opinie, to tak na poczatek:) Wie Pan co odpisywanie na negatywne opinie idzie wam calkiem niezle, sprawnie i o dziwo SZYBKO, (poniewaz reakcja jest natychmiastowa), natomiast co do mojego pytania zadanego w kulturalny sposob i nie pamietam czy to bylo 2-3 tygodnie temu nadal nie uzyskalem KOMPLETNIE ZADNEJ odpowiedzi. Natomiast to ze chce mnie pan zidentyfikowac po mailu to by swiadczylo o jakichs sowieckich zapatrywaniach na swiat. Podejscie do potencjanego pracownika swiadczy o przyszlych stosunkach w pracy.

tony
@Mirek Woś

Do firmy hostingowej mozecie sobie co nawyzej zglaszac swoja glupote. Przyznaje wam jedno na czy wy konkretnie zarabiacie poniewaz tego kompletnie nie rozumiem, przeciez nie na ofertach pracy? na zbieraniu danych osobowych?Na europejskich doplatach? na prowizjach zagranicznych firm ? Prowizja zagranicznych firm musialaby byc x 2 zeby to bylo oplacalne

@tony

Panie Stark, odpisywanie na wszelkie wiadomości, i to najszybciej jak możemy, jest naszą dewizą. I dlatego sygnał, że nie odpowiedzieliśmy traktujemy bardzo poważnie - mimo, że odpisujemy na ok 80-100 wiadomości dziennie. I stąd pytanie o adres mailowy - żeby sprawdzić co się stało. A nie wiem skąd podejrzenie o sowieckie metody bo po Pana adres mailowy nic nam nie da - jedynie możliwość sprawdzenia dlaczego nie odpowiedzieliśmy. Co do podejścia to nie doświadczył go Pan więc nie wie jakie ono jest. A założył Pan, że ktoś Pana olał. A może stało się coś innego - może właśnie wtedy cała załoga zachorowała i mieliśmy poważny problem, a może musiałem w tym dniu załatwić pilnie testy covidowe na północy Norwegii by pracownik mógł rozpocząć pracę, a może musiałem się skupić na chorującej żonie, a może uległem wypadkowi, a może mieliśmy hosting w OVH, gdzie 1/3 stron i poczt w kraju padła, a może mieliśmy pracownika, który uległ wypadkowi w pracy i wtedy cała uwaga poszła na tą sytuację, i tych może jest wiele. Warto czasami założyć, że świat to wiele sytuacji. Pozdrawiam, Mirek Woś

Jakub

Nie informuja jesli nie otrzymalo sie oferty pracy. Pozatym wysylaja spam na prywatny nr.komorkowy z ofertami pracy nie szanujac w ten sposob prywatnosci.

@Jakub

Panie Jakubie, nie przypominam sobie sytuacji w której rozmawiałbym z kimkolwiek kogo zaprezentowaliśmy do klienta i bym nie wrócił z informacją, że niestety nie będzie tym razem zatrudnienia. Jeśli myśli Pan o sytuacji aplikowania to w tym momencie sytuacja nas bardzo zaskoczyła - aplikuje bardzo dużo osób i dlatego też dziękując za przesłanie dokumentów informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami. Po prostu nie ma fizycznej możliwości kontaktować się codziennie z blisko 100 osób. Co do SMSów to nie jest to spam z ofertą pracy a pytanie w jakim kraju Pan przebywa by móc właśnie zaoferować pracę - zakładam, że doskonale Pan wie o ograniczeniach w przemieszczaniu. Zatem wydaje mi się lepszym sposobem odpowiedź na SMSa niż dzwonienie i zawracanie głowy ofertą pracy gdy po prostu nie będzie Pan mógł wyjechać. Jeśli tylko prześle Pan nam informację o usunięciu Pana numeru z bazy natychmiast to uczynimy. Wystarczy wysłać tekst "proszę o usunięcie" na numer, z którego Pan dostał sms i już więcej Pan nie otrzyma od nas żadnej wiadomości. Pozdrawiam Pana, Mirek Woś

Jaka umowa obowiązuje w Good Hands podczas okresu próbnego?

Mirek Woś

Dzień dobry! W zależności jakiej pracy dotyczy umowa. Czy pracy na kontrakcie zagranicznym czy praca w ramach naszej firmy wewnętrznie. Praca za granicą przez agencję norweską to okres próbny między 2 a 4 tygodnie. Praca w ramach naszej firmy wewnętrznie to okres do 3 miesięcy. W każdym wypadku uważam, że okres próbny jest dla obu strony - tak by każda ze stron się zorientowała czy pasuje jej praca. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Mirek Woś

Sveiser

No nie wiem - Trochę tu za dużo fałszywych pozytywnych opini, jak na mój gust.

@Sveiser

Szanowny Panie, nie wiem po czym Pan wnioskuje, że są fałszywe, ale żadna z opinii nie jest fałszywa. Nasz profil działalności jest inny od większości firm działających w pośrednictwie pracy i to wpływa na nasze relacje z naszymi pracownikami kontraktowymi. A codzienne działania i dbałość o komfort naszych pracowników za granicą owocuje właśnie poniższymi opiniami. Jeśli będzie chciał Pan zweryfikować te opinie to mogę podać Panu umożliwić kontakt z każdą osoba, która tu wystawiła opinię. Proszę o kontakt telefoniczny: 789 013 605 Pozdrawiam, Mirek Woś

Maciek

Firma jest niepoważna, człowiek wysyła dokumenty, wszystko, certyfikaty i w (usunięte przez administratora) mają. Ciężko powiedzieć czy napisać w jednym zdaniu, ze np. nie spełniam jakichś ich wymagań czy coś... człowiek czeka i nie wie co robić a gadają, że oddzwonią.

@Maciek

Szanowny panie Macieju, jest mi niezmiernie przykro, iż odnosi Pan takie wrażenie. Niestety sytuacja na rynku projektów zagranicznych jest taka a nie inna (COVID i kwarantanna), iż nie mamy nowych propozycji w tym roku. Dodatkowo p.Michał, który zajmował się kontaktem z naszymi przyszłym kandydatami, już z nami nie pracuje i stąd też może wynikać brak kontaktu. Pracujemy nad tym by to się zmieniło ale prosimy o wyrozumiałość. Chętnie udzielę Panu wszelkich informacji. Proszę o kontakt telefoniczny: 789 013 605 Pozdrawiam, Mirek Woś

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Good Hands?

Mirek Woś

Dzień dobry! Jeśli pytanie dotyczy pracy na projektach zagranicznych to nasi pracownicy kontraktowi mają wynagrodzenie zależne od tego jakie warunki finansowe określa klient. Jest ono równe z wynagrodzeniem pracowników lokalnych. Jeśli pytanie dotyczy pracy na stanowisku "wewnętrznym" :) to zapraszam do kontaktu i rozmowy. Wynagrodzenie ustalamy indywidualnie. I dodam, że wynagrodzenie jest składową, bardzo ważną ale jednak składową, całości warunków zatrudnienia. Pozdrawiam, Mirek Woś

Zostaw merytoryczną opinię o Good Hands - Gdańsk

• Jak się pracuje w Good Hands?

Zobacz opinie na temat firmy Good Hands tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Good Hands?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Good Hands