Opinie o Good Hands w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Good Hands. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Good Hands o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Good Hands w Gdańsk

Patryk

Bardzo solidna firma i mega ludzie.Polecam na 100% za pełen profesjonalizm i ludzkie podejście .

@Patryk

Panie Patryku, dziękuję za słowa uznania. Liczę na naszą dalszą współpracę. Pozdrawiam, Michał Zblewski

Daniel

Witam pracuję w tej firmie od 2 mieśięcy na ten czas jestem bardzo zadowolony z firmy praca dobra wypłata na czas i zgodna Bardzo dobrze mi śię współpracuje z Panem Michałem Zblewskim bardzo dobry konsultant miły i ogarńięty gość mogę go polecać innym co do współpracy Pozdrawiam Dańiel

@Daniel

@Daniel, Dziękuję Panie Danielu za miłe słowa ;) My również jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i liczę, że będzie układała się ona przez długie lata. Pozdrawiam serdecznie, Michał Zblewski

BARTLOMIEJ

Witam. Polecam firmę Good hands. Wszystko to co zostało ustalone w Polsce odzwieciedla się w pracy. Troszczą się o pracownika, na szczególną pochwałe zasluguję Pan Michał.

@BARTLOMIEJ

@BARTLOMIEJ, Bardzo mi miło Panie Bartłomieju, dziękuję. Tak jak wspominałem na początku szczerość przede wszystkim. Cieszę się, ze jest Pan zadowolony :) Pozdrawiam serdecznie, Michał Zblewski

Marian

Pracuje w tej firmie od miesiąca i jak narazie nie mogę narzekać. Praca w tej firmie to sama przyjemność szybko załatwiają sprawę wypłata na czas i co mogę jeszcze dodać pan Michał Zblewski to dobry konsultant mało jest takich osób pomocnych gdzie ogarnia sprawy szybko.

@Marian

@Marian, Panie Marianie, cieszę się, że jest Pan zadowolony ze współpracy. Liczę, że będzie ona trwała o wiele dłużej :) Dziękuję także za miłe słowo. Pozdrawiam, Michał Zblewski GOOD HANDS

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Good Hands, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Wojciech

Witam. Pracuje od dwóch tygodni przez firmę Good Hands. Jednak kontakt z Panem Michałem mam od dłuższego czasu. Co mogę powiedzieć o tej firmie? Nie wiele. Jednak w perspektywie wyjazdów przez inne agencje (a wyjezdzam już od 8 lat) mam porównanie. Po pierwsze kontakt z Panem Michałem i Panem Mirkiem jest zawsze. Wszystkie uwagi sa brane pod uwagę a problemy o ile się pojawiają sa rozwiązywane na bieżąco. Sam wyjazd ,praca oraz wszystkie informacje pokrywają się w 100% z rzeczywistością co nie często się zdarza. Osoba z którą jestem na projekcie to fachowiec a nie żaden "paproch" który tylko wymaga a nie pracuje. Dlatego uważam że selekcja w firmie jest odpowiednia i nic nie jest pozostawione przypadkowi. Do tego momentu nie moge narzekać na nic i z czystym sumieniem mogę polecić Good Hands .

@Wojciech

Panie Wojtku, serdecznie dziękuje. W końcu udało nam się zacząć współpracę i niezmiernie cieszę się, że ona się wydarzyła. Wzajemnie dla Pana wyrazy najwyższego uznania za pracę i podejście do pracy i współpracy. Działamy dalej :) Pozdrawiam serdecznie!

Leszek

Witam. W budowlance pracuje od ponad 30 lat. Od prawie miesiąca za pośrednictwem firmy Good Hands w Danii. Ustalone szczegóły pokrywają się w 100%. Kontakt bardzo dobry. Pan Michał "dopina" wszystkie szczegóły. Pan Mirek również dba o warunki pracy i mieszkania (nawet lepsze niż się spodziewałem). . Wypłaty na bieżąco i tak jak ustalone. Na pewno to nie będzie mój ostatni projekt z firmą Good Hands. Polecam Leszek Główczewski

@Leszek

Panie Leszku, bardzo dziękuje za tak miłą opinię. Praca z Panem to przyjemność i wzajemnie w Pana stronę bardzo pozytywna rekomendacja :) Liczę na więcej wspólnych projektów. Pozdrawiam serdecznie! Mirek Woś

Czy Good Hands organizuje staże dla studentów?

Michał Zblewski

Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani współpracą ze studentami zarówno posługując się językiem szwedzkim / norweski jak i angielskim. Chętnie udzielę niezbędnych informacji telefonicznie. Zapraszam do kontaktu. Michał Zblewski Recruitment & Relationship Officer Good Hands +48 789 012 323 michal(at)g-h.eu

Damian

Współpracuje stosunkowo niedługo z GoodHands i mogę szczerze powiedzieć, że firma ta wyróżnia się indywidualnym podejściem do pracownika. Michał rzetelnie przekazuje wszystkie informacje dotyczące pracy czy rozwiewa wszelakie niejasności. W poprzednich firmach nie spotkałem się z takim podejściem, a nasza współpraca bardzo dobrze rokuje na przyszłość ????

Adam P.

Jestem stosunkowo od niedawna we współpracy z firmą GoodHands, a dokładniej z Michałem Zblewskim, który pracuję dla niej. Żaden ze mnie pisarz, więc wypowiem się krótko. Podoba mi się otwartość kierowana do osób, rzetelność w przekazywaniu informacji, stały kontakt w razie potrzeby i szereg prac włożonych w to wszystko. Miła sympatyczna kadra, zajmująca się rekrutowaniem ludzi. Krótko reasumując "Polecam" ;)

Byly pracownik

Niestety firma traktuje pracownikow jak powietrze oraz ma do nich niepoważne podejscie.

@Byly pracownik

Dzień dobry, sądząc po nazwie użytkownika była Pani pracownikiem wewnętrznym naszej firmy. Jest mi bardzo przykro, że ma Pani taką opinię o naszej firmie i bardzo Panią przepraszam, że tak poczuła się Pani potraktowana. Traktujemy naszych współpracowników z ogromnym szacunkiem, na pewno nie jak powietrze. Naszą firmę cechuje przede wszystkim miła i przyjazna atmosfera w pracy, dlatego też jakiekolwiek Pani zastrzeżenia do pracy w naszej firmie chcielibyśmy poznać, gdyż każda uwaga jest dla nas niezmiernie cenna. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Pozdrawiam, Mirek Woś CEO Good Hands +48 789 013 605 mwo (at) good-hands.eu

Wojtek

Są jakieś nowe miejsca w firmie ?

Sylwia - GOOD HANDS
@Wojtek

Dzień dobry Panie Wojciechu, czy mogę prosić o doprecyzowanie Pana pytania? Ma Pan na myśli oferty pracy dla pracowników wewnętrznych firmy czy oferty dla pracowników kontraktowych (blue collars)? Pozdrawiam serdecznie Sylwia Hajdukiewicz Good Hands

Michał Good Hands

Witam serdecznie, przede wszystkim dziękuję za komentarz, bo każdy jest dla nas ważny. Ze swojej strony zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego abym mógł szerzej opowiedzieć o naszej firmie i działaniach. Jesteśmy firmą, która zaczyna współpracę z pracownikami z branży budowlanej i poszukuje dla nich WIARYGODNYCH klientów. To jest nasz cel, aby pracownik, który już będzie pracować na projektach czuł, że ma opiekę oraz wsparcie w każdej sytuacji ze strony naszej firmy. Chcemy aby oceniano nas za działania, a nie słowa. Zapraszam do kontaktu: Michał - 789 012 323 mzb@good-hands.eu

zainteresowany

Widziałem ogłoszenie na budowlańca. Ktoś poleca, czy to jakaś ściema?

Zostaw merytoryczną opinię o Good Hands - Gdańsk

• Jak się pracuje w Good Hands?

Zobacz opinie na temat firmy Good Hands tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Good Hands?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Good Hands