Opinie o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Łódź

Opinia

Cześć! Jak nastroje? Podwyżki są? Wody nie brakuje? :)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Bezimienna

Podstawa zasadnicza wynosi 3740,00 zł brutto.

Natalia

Cześć, olx- ogłoszenie praca DHL , okolice Tomaszowskiej, wynagrodzenie do 4788 zł brutto ( z 05.01.22). Mam pytanie, te wynagrodzenie jest wogóle do osiągnięcia? Czy tylko kilka osób pracujących od początku otrzymuje tyle? Ile otrzymują pracownicy po przepracowaniu np.3-6 miesięcy? Pozdrawiam, dziękuję za konkretne odpowiedzi

Hex
@Natalia

3700 podstawa + 20% premii(10% przyznaje lider - jeśli nie nawalasz wykonujesz zadania jesteś w pracy nie łamiesz BHP to będziesz mieć pełne 10%, kolejne 10% to bardziej ogólny wynik magazynu czyli czy współczynniki wysyłki na czas, reklamacji itd tutaj może się to wachać w zależności jak to wygląda per miesiąc może być 5 % może być 8% itd) kolejne 300 zl to premia za frekwencje (brak zwolnien lekarskich i nieopbecnosci nieusprawiedliwionych - można być na normalnym urlopie) jak to wszystko zsumujesz to masz 4700 - i to od pierwszego miesiąca. Dodatkowo jeśli chcesz więcej - często są nadgodziny w weekendy(przynajmniej do tej pory były dośc często) więc dodatkowo wpadała kaska

Edek
@Natalia

Nie jest.

Łódź Górna

Witam, jak wygląda proces rekrutacji na stanowisko Lidera w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Łódź? Jakie są widełki płacowe na w/w stanowisko?

Sławomir
@Łódź Górna

Dowiedziałeś się już czegoś na własną rękę? Też by mnie to interesowało, więc może masz więcej info na ten temat

Aplikowałeś do firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zdezorientowany

Ja nie wiem kto przyjmuje managerów i ogólnie pracowników wyzszego szczebla. Zatrudniono na managera Panią Joannę W, która jest nieodpowiednią osobą na to stanowisko. Nie posiada żadnych kompetencji miękkich, jest zakompleksiona i nie potrafi rozmawiać z ludźmi.

Czy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

U nas na Smyku nawet o wewnętrzne jest trudno, co tu mówić o zewnętrznych :)

Sławomir
@pracownik

A na początku też nowi pracownicy nie mają żadnych szkoleń? "Radź sobie sam"?

Wiola

Czy są jeszcze przyjęcia do pracy jako pracownik magazynu w DHL na Jędrzejowskiej?

Lalalla

Pracuję w firmie kilka miesięcy, więc mogę co nieco o niej napisać. Zacznę od tego, że w porównaniu do innych podobnych miejsc pieniądze są w miarę, oczywiście, że mogłyby być większe, ale porównuję to do innych miejsc, z których dostawałam oferty. I na tym koniec plusów. Na pewno zgadzam się z tym co obszernie opisała Majorka. Od siebie dodam fakt noszenia maseczek i straszenie pracowników, w razie nieprzestrzegania tego wymogu karami czy jak to zawsze powtarzane jest 'wyciąganiem konsekwencji', komedią było nachodzenie nas w busach i wypisywanie upomnień,gdyby ktoś nie miał maseczki,a jak miał coś do pogadania to była nagana. Cały ten cyrk maseczkowy domyka fakt tego, że w szatniach stoimy sobie na tyłkach i tam nie jesteśmy zagrożeni, natomiast na hali padają hasła 'nie wolno się gromadzić', dodatkowo często widuję te osoby tzw Smyki (czyli wielkie Państwo rządzące tym dobytkiem), które oficjalnie noszą te maseczki tak jak im się podoba ;) śmieszne a jednocześnie irytujące jest odstawianie szopki na stołówce z tymi żenującymi plekasami, które mają oddzielać (oczywiście dla naszego bezpieczeństwa) osoby siedzące na przeciw siebie, dodam że ze stolików czteroosobowych zrobili dwuosobowe (żeby za blisko siebie nie siedzieć), dochodzi do sytuacji,że ludzie nie mają gdzie usiąść na przerwie its itp. Kolejną rzeczą jaką poruszę jest to straszenie Smykami, kierownictwem itd. Są sytuacje, że nie mając co robić,nie z naszej winy, jest nam zwracana uwaga o to że np ktoś oparł się o stół...warto zauważyć też,że oczywiście są osoby które mają większe przywileje :) co do zakazu wnoszenia czegokolwiek: tak jest dokładnie tak, nie możesz wnieść zupełnie nic poza swoimi marnymi chęciami do przebywania tam.i odnośnie picia dodam że ta woda z baniaków nie nadaje się (według mnie) do picia,nie wspominając o nie do końca czystych dystrybutorach. Człowiek w tym miejscu jest upadlany. Traktowany jak zwykła siła robocza, która do niczego się nie nadaje poza tyraniem. W tzw pick sezonie wprowadzili nam 12stki, z czego około 48h to były godziny ponad normę pełnego etatu czyli zwyczajne nadgodziny,kiedy ktoś mówił o tym,że nie jest to obowiązkowe było oczywiście straszenie brakiem premii lub komentowane, że mamy tak w grafiku i musimy przyjść Możnaby tu wiele pisać. Zdecydowanie nie polecam pracy w tym miejscu. Sama muszę chwilę jeszcze tu przeczekać i uciekam stąd jak najdalej

Wahajaca_Hania

Dzień dobry! Możecie mi napisać w czym dhl z Gluchowa jest lepszy/gorszy od tego z Jędrzejowskiej? Jakies małe porównanie... Wiem, że tam produkty Zalando, a tu Smyka i tyle. Chodzi mi warunki pracy, atmosferę, ludzkie sprawy...

decydent
@Wahajaca_Hania

Za długo się wahałaś, nabór skończony, Ukraińcy się nie zastanawiali. Różnice? Tu jest miasto, a tam wieś - to ma przełożenie na zachowanie pracowników, a więc i atmosferę, o którą pytasz.

Zmiana B starą operacja

Nie pozdrawiam osoby które sobie wymyslily, że będą (usunięte przez administratora) premię starej operacji bo nowa operacja się nie wyrabia.

Pracownik Kompletacji8

No cóż, pracuje na zmianie A. Zacznę od patologi na rampie, dresy i ćpuny. Lider wogle nie ma na nich wpływu. Ubliżają innym ludzia i rzucają się do innych, to samo wózkowi. Gdyby to była normalna firma to by ich zwolnili. Praca to ogólnie zajezdnia, 3 zmiany. A nocna zmiana to już wogle, wychodzisz pół żywy z depresja i brakiem sił. Liderzy to (usunięte przez administratora) po znajomościach, bez kompetencji. Pełno ukraincow, którzy nie mówia po polsku, co jest nie do przyjęcia że nikt nie wymaga od nich znajomości jezyka polskiego. W szatni śmierdzi potem, stołówka czasem jest tak zapełniona ze nie usiądziesz. Jeśli masz ochotę wpaść w depresję i mieć patologicznych znajomych, wpadaj do dhla. Ja niedługo odchodzę. Pozdro

Wózkowy zmiany A
@Pracownik Kompletacji8

Stary jak masz jakiś problem to wyjaśnimy temat czybko podejdź pogadaj normalnie a nie wypisujesz tutaj głupoty ujawnij się jak jesteś taki mocny?

LordGaga14
@Pracownik Kompletacji8

Typie, nie podpisuj się pode mnie bo wiadomo że ze zmiany A, na kompletacji jest(była) tylko jedna osoba a dwa, kup sobie słownik z następnej wypłaty i przestań być ksenofobem. Nie pozdrawiam.

Wózkowy zmiany A
@LordGaga14

Stary jak masz jakiś problem to (usunięte przez administratora) Podejdź wyjaśnimy sprawy taki z ciebie twardziel tutaj to ujawnij się podejdź pogadamy pokaż że nie jesteś (usunięte przez administratora) tylko potrafisz wypisywać głupoty?

W.
@Pracownik Kompletacji8

Chodzi o starą operację czy nową? Bo jak pracownik kompletacji to stara ... A po za tym wiadomo różni są tam ludzie, ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora! Można też poznać wartościowe i naprawdę fajne osoby. Pozdrawiam

Monia

Chciałabym sie zatrudnić i mam kilka pytań. Jak z transportem od strony Andrzejowa? Koleżanka zatrudniła się w Głuchowie i narzeka na zagłuszające radio - czy na Tomaszowskiej jest tak samo? Ona tam 2-zmianową brygadówkę - czy tu weekendy są wolne?

Były
@Monia

Jedyną różnicą jest to, że gnojówą nie capi, reszta zupełnie jak w Głupowie. Nikt nie chce na brygadówki, więc kandydat dostaje tę informację tuż przed podpisaniem umowy...

Listewka
@Monia

Są busy, wygodny i dobry dojazd, z Andrzejowa blisko. Praca na 3 zmiany, soboty dla chętnych w ramach nadgodzin. W pik sezonie dodatki finansowe, bo więcej pracy. Póki co dla chętnych i zdolnych duże możliwości szybkiego awansu, bo firma młoda.

empirysta
@Monia

Z tą muzyką to niech koleżanka idzie do działu bhp. Skazywanie pracownika na decybele bez żadnego powodu jest na poziomie DHLa.

realista
@empirysta

przecież wszyscy czekają na całozmianowy koncert disco-srolo - załodze wszystko jedno co leci byleby leciało. BHP zbagatelizuje.

ewentualny

witam, jak ciezkie rzeczy sie u Was pickuje/stowuje?

dźwigier
@ewentualny

To zależy, bywa ciężko...

Witam wszystkich. Mam pytanie, czy dojeźdza ktoś może do pracy w DHL na ul. Jędrzejowską z Tomaszowa Maz., Opoczna, Ujazdu bądź okolic ?? Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź.

jaki
@Gość

Ja stamtąd i transport mam z buta - za blisko na busa

Pracowałam tam rok po pół roku już miałam dość wszystkiego jedynie liderzy ze starej strony ze zmiany B z przyjęć normalni bo tak to porażka, symyk 2 totalny nie wypał liderzy chorzy jacyś prócz liderów co byli pracownikami na starej stronie (liderka przyjęć zmiany c )

Kierowca

Armagedon , tak bym nazwal stan rzeczy jaki sie wyczynia na tym dhl , przywozisz towar i znikaja twoje dokumenty. Na zapytanie gdzie one sa czelasz 40min po czym dostajesz nr tel do jakiegos pana z ochrony ktory nie ma czasu dowiedzieć sie gdzie one są. (usunięte przez administratora)

Ela
@Kierowca

Kiedy była taka sytuacja i gdzie? Przecież dokumenty po rejestracji u ochrony trafiają do administracji?

Lola
@Ela

Ma Pani błędne informacje. W 2020 roku administracja nie zajmowała się wydawaniem dokumentów kierowcom.

Libar

Mam ogromną prośbę dla osób zarządzających tym miejscem . Zwróćcie proszę baczniejsza uwagę na to, co się tutaj dzieje. Porozmawiajcie z ludźmi, słuchajcie ich. Możecie się naprawdę ciekawych rzeczy dowiedzieć. To dzięki nim co miesiąc odbieracie niemałą zapewne premię. Powierzyliście zarządzanie młodym ludziom, fajnie, jednakże warto byłoby zweryfikować ich kompetencje. Bo jeżeli ktoś mówi na odprawie takie słowa, jak te, opisane poniżej to możecie sobie wyobrazić jakie słowa padają nieoficjalnie. Polecam większą uważność i częstsze wizyty na magazynie. Z cyferek z raportów nie odczytacie jak traktowani są pracownicy przez kadrę zarządzająca. Z minusów mogę dodać 1.Absurdalne kolejki do wyjścia po zakończeniu pracy. Teoretycznie kończymy pracę o 22 a praktycznie wychodzimy z magazynu codziennie 15 minut później i nikt nam za to nie płaci. Nietrudno policzyć ile to jest czasu w skali miesiąca. To nie jest fair. 2. Brak miejsca na stołówce. Nie można zjeść w cywilizowanych warunkach. Proszę sobie wyobrazić 1 mały czajnik na całą zmianę i kolejkę ludzi oczekujących na zrobienie sobie herbaty. Absurd. 3. Ścisk w szatni, nie można się normalnie przebrać. Tam już covid nie istnieje według was :/. 4. Permanentny brak w toaletach ręczników papierowych, mydła i papieru toaletowego. Zmiana nocna nie uświadczy takich"luksusów" bo firma sprzątajaca pracuje tylko w dzień. To nie są cywilizowane warunki. 5.System 4 brygad i podział pracowników wprowadzany na ostatnią chwilę. 6. Brak przejrzystości w procesie rekrutacji. Skoro na kierownika zmiany awansuje się osobę niedawno zatrudnioną czyli rozumiem, że nie było wśród tak dużej grupy pracowników z dlugim stażem osoby kompetentnej na tyle, aby mozna jej było powierzyć takie stanowisko.7.Warto byłoby pomyśleć nad wprowadzeniem premii indywidualnej zależnej od faktycznych wyników. Z plusów to na pewno pensja wypłacana zawsze na czas. Umowa o pracę. Dodatkowe pieniądze na Święta 2xrok. Podsumowując panuje tu wszechogarniający chaos i macie duuuzo po poprawienia jeżeli chodzi o atmosferę w miejscu pracy.

@Libar

Masz rację człowiek pracował tam ponad 2 lata i na stanowiska przy komputerze biorą swoich pupilków i jeszcze na dodatek osoby które mają znikome doświadczenie i jeszcze które pod stołem dużo klęczą.

Polak,nie Ukrainiec

Wola Ukrainiecow niz Polaków. Zostałem wyrolowany przez nich pracując prawie rok. Miałem umowe na pracę tymczasowa, kiedy poszedłem na L4 nie przedłużyli umowy i wysłali do ZUS z-3. Dowiedziałem Się po miesiacu. Siedzę teraz bez kasy bo ZUS ma 30 dni od daty wpłynięcia wniosku. A wniosek wpłynął 36 dni od wygaśnięcia umowy. Odradzam agencje leasing team !!!! Dostałem uprawnienia UDT na wózki widłowe podczas L4 a oni proponują mi umowę zlecenie na tym samym stanowisku gdzie wcześniej była umowa o pracę a nie mogłem jeździć na wózkach. SKANDAL!!!! Pierd..e ten cały DHL. A ta Leśniewską omijac szerokim łukiem,nie tylko ze względu na jej zapach że nos zatyka Moje sugestie dla DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.: Wola Ukrainiecow niz Polaków. Zostałem wyrolowany przez nich pracując prawie rok. Miałem umowe na pracę tymczasowa, kiedy poszedłem na L4 nie przedłużyli umowy i wysłali do ZUS z-3. Dowiedziałem Się po miesiacu. Siedzę teraz bez kasy bo ZUS ma 30 dni od daty wpłynięcia wniosku. A wniosek wpłynął 36 dni od wygaśnięcia umowy. Odradzam agencje leasing team !!!! Dostałem uprawnienia UDT na wózki widłowe podczas L4 a oni proponują mi umowę zlecenie na tym samym stanowisku gdzie wcześniej była umowa o pracę a nie mogłem jeździć na wózkach. SKANDAL!!!! (usunięte przez administratora)ten cały DHL. A ta (usunięte przez administratora)omijac szerokim łukiem,nie tylko ze względu na jej zapach że nos zatyka Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Lepiej traktować ludzi

Pracownik2
@Polak,nie Ukrainiec

Przykro mi ze agencja cię tak potraktowała ale wina agencji a nie firmy DHL.

Pracownikagencyjny

Odradzam pracę przez agencję na umowie zlecenie w tej firmie. Po pierwsze w związku z wirusem COVID-19 powinnien być odstęp 2 metrów od osoby! To jest oczywiście tylko w teorii, bo w praktyce to co się dzieje w szatni to istny dramat nie ma jak się przebrać ciasno osoba przy osobie szok jak ogóry kiszone w słoiku! To jak traktują ludzi pozostawia wiele do życzenia. Każdy dzień przed rozpoczęciem pracy jest tak jakby odprawa i tylko za każdym razem leci tekst od kierowniczki "Nie Będziemy prosić i powtarzać tylko podziękujemy za pracę" zastraszanie ludzi, że stracą pracę ! Aż się nie dobrze robiło od słuchania tego W pierwszy dzień pracy popełniłam błąd przy pakowaniu po 6 dniach przyszedł do mnie szanowny Lider poinformować mnie o tym , że musi wyciągnąć wobec mnie konsekwencje i o godzinie 24;30 podziękował mi za pracę. Zapytałam jak mam teraz wróci do domu o tej godzinie to jego odpowiedź była taka , że jego to nie interesuje. Jeszcze dodał, za jak chce to mogę przyjść w następnym dniu do pracy. Nie bardzo dziękuję , bo jak zrobię jakiś błąd oczywiście nieumyślnie znowu mnie wyrzuci? W nocy! Jak można tak potraktować drugiego człowieka? Za popełniony błąd w pierwszy dzień pracy! To jakiś żart nie wspomnę już, że byłam szkolona przez osobę która nie jest trenerm i o tym , że zakład jest na totalnym zadupiu w polach. Totalny brak szacunku dla drugiego człowieka. A tak na marginesie to ciekawa jestem kto w pierwszy dzień pracy gdzie towarzyszy Ci stres jest takim asem i wszystko robi doskonale Jesteśmy tylko ludźmi i nie ma ludzi którzy się nie robią błędów. (usunięte przez administratora)) dna totalna porażka! I naprawdę podziwiam tych ludzi, którzy dają się tak traktować! To, że nie zajmuje stanowiska wyżej nie oznacza, że macie prawo tak postępowac z ludźmi! Ludzi na umowie zlecenie

Pracownik2
@Pracownikagencyjny

Przykro mi ze agencja cię tak potraktowała ale to była decyzja kierownika agencji, dhl nie miał z tym nic wspólnego. Żeby zwolnili pracownika DHL to trzeba sobie naprawdę dużo nagrabić.

Ula

Liderzy wyżej sraja niż (usunięte przez administratora) maja. Atmosfera jest słaba każdy na siebie donosi o byle (usunięte przez administratora) zaprzeproszeniem. Jeden wielki (usunięte przez administratora) na magazynie. Jak ma ktoś silne nerwy to praca dla niego, ale ja mówię NIE!!

Franciszek
@Ula

Atmosfera to zawsze ważny punkt u każdego pracodawcy. Z tego co napisałeś wychodzi, że nie jest ona taka dobra w firmie DHL Exel Supply Chain, więc może masz jakieś pomysły, aby ją poprawić? Jestem bardzo ciekaw, czy robiliście coś w tym właśnie kierunku.

@Ula

Hmm ciekawe. Z mojej strony praca jest spokojna wręcz nużąca, cały czas robisz to samo. Poza wyrobieniem normy nie ma się czym stresować. Wygląda na to że wolisz jakieś afery kręcić niż zająć się pracą. Polecam skupić się na pracy i nie oglądać śie na innych

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 3 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.