Opinie o Lotos w Poznań Naramowicka 131

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lotos. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Lotos o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lotos w Poznań Naramowicka 131

Nastya

Za radą dobrego przyjaciela dołączyłem do Lotos. Ten broker wypłaca pieniądze bez żadnych problemów, w przeciwieństwie do innych podejrzanych firm.

Aleksandra

Widziałem reklamę w sieci i w tym czasie Lotos był najbardziej interesującą usługą, zajęło mi trochę czasu, aby się do niego przyzwyczaić i zrozumieć wszystkie niuanse, ale teraz mam narzędzia dla każdej strategii, daje mi to wolność i pozwala mi analizować i handlować w sposób, jaki lubię, więc tak jestem tutaj i będę kontynuował, ponieważ widzę świetne perspektywy i nie mam wątpliwości co do mojego wyboru.

Maryna Wisniewska

Zasadniczo nie jest to najlepsza opcja pod względem promocji i warunków dla niektórych aktywów, ale nie ma nic złego w wycofaniu i uczciwości. Platforma Lotos jest bardzo atrakcyjna To jest najważniejsza rzecz.

Paulina Mislewska

Szkoda, że wcześniej nie zwróciłem większej uwagi na Lotos. Handluję od lata 20 roku. Zacząłem od kwarantanny, bo nie miałem pracy. Właściwie tylko dzięki handlowi udało mi się przeżyć.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lotos? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Poznań
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Paulina Mislewska

Test wydajności platformy zakończył się sukcesem. Przy okazji i znajomi kolegów dobrze o nim mówili. Nie wierzyłem w to, więc postanowiłem przekonać się na własne oczy. Firma Lotos jest super

Zuzanna

Pracuję tu prawie pół roku i bardzo mi się to podoba.To nie jest zły przedstawiciel biznesu LOTOSU, to daje możliwość uzyskania stabilnych dochodów!

Фдулыфтвкф

Chciałbym polecić tego wspaniałego Lotos do wszystkich myślących ludzi. Dzięki niemu rozwiązałem swoje problemy finansowe i nauczyłem się nowego, ciekawego zawodu.

Nikolaj

Nie mogę być wielkim traderem, ale wypłacam moje 1500 dolarów już siódmy miesiąc z rzędu. Dla mnie to w zupełności wystarczy. Z tego co widać, broker jest naprawdę niezawodny.

Wojtek

Ja cenię brokera przede wszystkim za to też. Jeśli obiecują, to to robią. Powiedzieli, że dostanę premię - dostałem ją. Powiedzieli, że wypłacą mi pieniądze bez prowizji w ciągu 5 dni - dostałem wszystkie pieniądze 3 dnia. Rozumiem przez to obsługę i szacunek dla klienta.

Ann

Firma LOTOS pomogła mi, gdy nie było stałej pracy i dzięki składkom i odsetkom od nich była w stanie wytrzymać. Warunki nie były złe, nie zauważyłem nic złego w firmie. Może są wady jak w innych firmach, ale po pierwsze ich nie widziałem, a po drugie jest tu wiele zalet.

Julie

Spróbowałem, zaryzykowałem, zainwestowałem pieniądze w spółkę LOTOS i nie żałuję, comiesięczny dodatkowy dochód jeszcze nikomu nie przeszkadzał. Recenzje w sieci nie są jednoznaczne, a to jest zrozumiałe, ponieważ jeśli pojawia się firma, z którą można zarabiać, połowa nie rozumie o co chodzi, reszta tonie w negatywnych recenzjach, a niewielka część osób takich jak ja podejmuje ryzyko i zarabiaj, podczas gdy reszta się kłóci.

sofi

Kiedyś zaufałem firmie, a teraz praktycznie nawet nie czytam recenzji, ponieważ nie są one jednoznaczne. Osobiście korzystam z tej spółki LOTOS od ponad miesiąca, zarabiam prawie rok i nigdy nie miałem żadnych problemów, a moi przyjaciele i znajomi ulokowali tutaj pieniądze.

Zainwestowałem w LOTUS za radą dobrego przyjaciela. Długo myślałem o tej decyzji, ponieważ nigdy nie mam za dużo pieniędzy i każdy grosz jest na moim koncie. O dziwo firma okazała się właściwa. Od pół roku otrzymuję już odsetki od lokaty. Dobre towarzystwo, bardzo pomocne.

Ivan

Po latach inwestowania w banki po śmiesznych stopach procentowych. Postanowiłem zainwestować na serio)) Wybrałem LOTOS Invest, ponieważ doradzali mu dobrzy znajomi, którzy już z nimi współpracowali. Na początku trochę zwątpiłem, bo ich procent jest prawie 10 razy wyższy niż w moim poprzednim banku, ale okazało się, że nie ma się o co martwić. Płaci się każdy grosz, nic się nie opóźnia. Jestem usatysfakcjonowany.

Petr

Nie ma tak fajnych ofert jak w LOTOS w innych tego typu firmach. Oczywiście w Polsce pełno jest różnego rodzaju niezweryfikowanych firm, które oferują coś podobnego. Ale jestem ufny w LOTOS, ponieważ sam otrzymałem już płatności kilka razy.

Lotos

W ubiegłym roku część swoich oszczędności ulokowałem również w LOTOS Invest. Niedawno zwrócili mi cały depozyt i zapłacili za niego wszystkie odsetki. Wcześniej trzymałem oszczędności w banku. Będę kontynuował!

Aleksander

Na początku też myślałem, że to jakieś okablowanie, ale LOTOS doradził znajomy, powiedział, że przez pół roku inwestowali dla nich pieniądze, wszystko jest w porządku. Cóż, ja też zdecydowałem się na wpłatę i wybrałem ten, który pozwala co miesiąc wypłacać pieniądze. Cóż mogę powiedzieć, wszystko jest bardzo dobre, już zarobiłem przyzwoite pieniądze! Nie było problemów, zawsze płacili na czas.

Franciszek

LOTUS NATYCHMIAST ROZPOCZĘŁA PŁATNOŚĆ !!! Czekamy na kolejną wpłatę. Ze swojej strony chcę, aby firma utrzymała się na rynku i nadal płaciła swoim klientom. Zrobię co w mojej mocy, aby LOTUS znów stał się IDEALNĄ FIRMĄ! PRZYSTĄP !!!

Szymon

Chcę też zostawić recenzję. Zgodnie z moją umową w LOTOS były też opóźnienia w płatnościach, z powodu których trzeba było zmienić niektóre plany. W styczniu zacząłem otrzymywać środki, które zostały zadeklarowane do wypłaty. Inwestorzy, wykażcie się odrobiną cierpliwości, a otrzymacie swoje środki.

Jan

Mam umowę z płatnościami miesięcznymi. Od 4 miesięcy otrzymuję płatności jak w zegarku, na czas. Teraz zapłaciliśmy ponad połowę miesięcznej normy, żyję z nadzieją, że będziemy kontynuować współpracę w przyszłości. Dzięki Lotos!

Zostaw merytoryczną opinię o Lotos - Poznań

• Jak się pracuje w Lotos?

Zobacz opinie na temat firmy Lotos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lotos