Opinie o Plus Edukacja Centrum Kształcenia Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Plus Edukacja Centrum Kształcenia Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Plus Edukacja Centrum Kształcenia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plus Edukacja Centrum Kształcenia Sp. z o.o. w Poznań

Witam, szukają właśnie nauczycieli farmaceutów, ale brakuje mi szczegółów w ofercie niestety. Wiem tyle, ze nauczyciel będzie odpowiedzialny za kierunek technik farmacji:) Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś z was podpowiedział mi widełki płacowe, jaka jest umowa, czy ewentualnie mogę dopasować grafik zajec pod siebie, czy to już leży po stronie szkoły.

vago Nowy wpis

Hej , chce się zapisać do plus edukacja we Wrocławiu kierunek technik elektryk , potrzebuje opinii na temat kierunku , jak uczą , czy dobrze przygotowują itp oraz ile czesnego trzeba płacić za ten kierunek . Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Eliza Nowy wpis

Szukają wykładowców ośmiu przedmiotów zawodowych. Dowiem się tutaj, ile zarobi wykładowca podolog? Jak duże grupy prowadzi się weekendowo? Ile godzin pracy jest na zleceniu?

Kursy szukam opini

Witajcie Szukam opini o tej szkole w Poznaniu dotyczy kierunku programowanie aplikacji i technika programowania .Jakie macie opinie Czy ta szkola to dobry wybór czy lepiej teb edukacja Poznan Pozdrawiam z góry dzięki za opinie

Kuku
@Kursy szukam opini

Wprawdzie obecnie jestem na kierunku fryzjer, niedługo kończę, ale również w Poznaniu. Ogólnie nie mam zastrzeżeń co do nauczycieli - trafiłam na takich którzy naprawdę chcą się podzielić wiedzą - do wyglądu i wyposażenia sal, w sekretariacie też raczej nie utrudniają, Panie są miłe i pomocne. Zajęcia, w zależności od kierunku odbywają się w dwóch różnych miejscach. Na Zakopiańskiej i przy AWFie Dla mnie to akurat nie problem. Póki co, nie mam złych doświadczeń ;) co do Tebedukacji, również mam dobre wspomnienia, uczyłam się tam pół roku, musiałam zrezygnować z własnych przyczyn, w sekretariacie również Panie miłe i pomocne, zajęcia odbywają się również w dwóch miejscach, ale w tym przypadku jest to bardzo blisko siebie budynki dzieli tylko ulica, więc to zdecydowanie na plus, pamiętam, że nauczyciele byli wymagający, niektórzy mili, inni nieco mniej, ale wszędzie tak się zdarza ;) myślę że obie szkoły warte uwagi i na podobnym poziomie :)

Namuniu Nowy wpis
@Kuku

A jak wygladaja oplaty? Szkola chwali sie ze jest bezplatna tymczasem podobno placi sie kilka stowek miesiecznie?

Aplikowałeś na stanowisko Elektryk oferowane przez firmę Plus Edukacja Centrum Kształcenia Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Aplikowaliście na Pielęgniarka w Plus Edukacja Centrum Kształcenia Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Adaś

Jest możliwość aplikowania na stanowisko nauczyciel kierunku technik dentystyczny. Z tego co się zorientowałem to praca dodatkowa. Chodzi o prowadzenie zajęć w weekendy lub w tygodniu popołudniami. Umowa tylko zlecenie czy można współpracować na B2B? Mam własną działaność i tak by mi bardziej pasowało. Może ktoś wie jakie kontrakty wchodzą w grę jak się tu zatrudni?

Xxx.

Jeśli chodzi o szkole to jest okay, jednak jeśli chodzi o Panie z sekretariatu, to w ogóle zero empatii. Brak możliwości wpisania obecności z racji na żałobę i pogrzeb, mimo to chęć naliczenia nie małej kary. Dodam, że było mówione, że jeśli się coś dzieje, to można zadzownic i przedłużyć termin. Na przyszłość więcej empatii!!!!

Malutki1998

Czy poleca ktoś tą szkołę i czy ktoś uczęszczał na kurs behawiorysta zwierzęcy w tej szkole?

Agata
@Malutki1998

Nie polecam tej szkoły, liczy się tylko kasa, nic się nie nauczysz, a jeszcze będziesz ciągany o kasę...

@Agata

A jak wygląda sprawa z egzaminami łatwo czy czy cię przycisną byle byś nie zaliczył?

@Agata

Ciągany o kasę tzn. Będą wołać kasę mimo tego że zapłaciłem czy o co chodzi?

Agata
@Malutki1998

Przede wszystkim, przeczytaj DOKŁADNIE umowę przy podpisywaniu dokumentów. Są 2 kary finansowe: 1) za brak 50 % frekwencji w miesiącu 2) za zerwanie umowy : trzeba płacić za KAŻDY miesiąc + miesiąc wypowiedzenia Co do egzaminów, to zależy od nauczycieli i kierunku. Wiadomo, że jak nic nie umiesz, to cię nie przepuszczą.

@Agata

Dziękuję za informację. Będę zwracał uwagę

@Agata

Dziwi mnie też to że na kierunku behawiorysta zwierzęcy trzeba płacić 450zł/miesiąc przez 10 miesięcy ta cena jest dużo zawyżona bo nawet na studiach się płaci mniej

Ola
@Malutki1998

Ja zapisałam się na behawiorystę zwierzęcego. Zachęcił mnie program i doświadczeni nauczyciele.

@Ola

A idziesz od września czy jak bo ja się zapisuję od września?

@Ola

A behawiorysta i zoopsycholog to ten sam kierunek? Bo na stronie szkoły już nie ma behawiorysty tylko jest zoopsycholog

Lolo
@Malutki1998

Nie wiem o co chodzi , ja tam chodzę i mi się podoba

Lolo
@Malutki1998

To chyba szkoły pomyliłaś bo w plus edukacji na żadnym kierunku nie ma takiego wysokiego czesnego

Asia
@Malutki1998

A w jakim mieście jest od września?

JeoEsposito
@Agata

Jaki jest sens zapisywania się do szkoły i 50% czasu spędzać w galeriach handlowych a później się dziwić, że ktoś Cię kasuję za to że olewasz?

Hanna
@JeoEsposito

Może niektórzy mają swój własny stan umysłu? Albo chcieli, żeby czuć do nich respekt i dlatego taką irracjonalną karę dali? Przecież jak człowiek chce się uczyć to będzie się uczył. Aż ciekawa jestem czy ktokolwiek dostał tu tę karę.xd

Izabela

Hej, weszłam na forum, bo chciałam zadać jedno pytanie. Chodzi o możliwość odbycia stażu w Plus Edukacja na stanowisku nauczycielskim. Czy istnieje w ogóle taka możliwość? Jeśli tak - na jakich warunkach? Przejrzałam forum, ale niestety nie widzę, żeby ktokolwiek zamieścił taką informację.

Zuzanna

Orientujecie się może, czy jest szansa na zatrudnienie w biurze Plus Edukacja? Jacy ludzie tam pracują? Liczę na informację od osób zatrudnionych w firmie, ale może po prostu coś słyszeliście na ten temat- w takim wypadku również zostawcie komentarz:)

Ola

Nie zgadzam się, materiały zawsze są online. Jest to bardzo wygodne i można być na bieżąco.

Tomasz
@Ola

A to się zdziwisz, bo na kierunku na ktory chodziłem ( 2020 r) nikt mi przez cały semestr nie wysłał żadnych materiałów , a niby nauka miała byc on- line . Za semestr oczywiście musiałem zapłacić aby potem wpisano mnie na egzamin.

Wiecie czy Plus Edukacja Centrum Kształcenia Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

kolo

We Wrocławiu nauczyciele korzystają ze swoich laptopów i telefonow, placówka nic nie udostępnia . Liczy się tylko kasa od klientów. Nie polecam

Danuta
@kolo

Interesujące, a co w przypadku kiedy nauczyciel nie ma dobrego laptopa i uniemożliwia mu to prowadzenie zajęć online? Czy wtedy też nie ma co liczyć na pomoc ze strony szkoły? Jeśli faktycznie tak jest to jest to trochę niesprawiedliwe. Pracodawca powinien zapewniać odpowiednie narzędzia do pracy.

W placówce w Wrocławiu bardzo się zmieniło na niekorzyść po zmianie dyrektora. Placówka dużo straciła co odbija się zarówno na słuchaczach jak i pracownikach. Brakuje empatii , klasy i uśmiechu poprzedniej pani dyrektor.

Eddi

Jak wygląda w tej szkole na kierunku Technik chłodzenia i klimatyzacji? Dziękuję. Pozdrawiam.

Olciaaak

Czy ktoś może się wypowiedzieć coś na temat technika farmaceutycznego?

Zuza

Jak ktoś olewa naukę, to ma problemy. Ja chodzę na higienistkę stomatologiczną, kadra super, pracownie wyposażone we wszystko co potrzebne a egzaminy zawodowe zdają praktycznie wszyscy, którzy podchodzą. Absolutnie polecam na 100%.

mar
@Zuza

Zuza proszę o kontakt

słuchacz

Plus Edukacja to tzw."sztuka dla sztuki". Uczeń ma płacić pieniądze i nie liczyć na to, że za tym pójdzie wiedza i umiejętności. Chyba, że uczniowi zależy na posiadaniu dyplomu, że ukończył szkołę. To szkoła zdecydowanie gwarantuje. Zdecydowanie odradzam te placówki.

Joa

Skończyłam w Plus Edukacji Opiekuna Medycznego i Asystentkę stomatologiczną, bardzo dobrze wyposażone pracownie, nauczyciele w porządku, atmosfera super, egzamin zawodowy zdali wszyscy. Zdecydowanie polecam

Uczestnik

Ja bardzo serdecznie odradzam ta szkole! Że wszystkim są problemy, nie podpiszesz się to 200zl kary, problemy z wypisaniem w ciągu roku to kara... Serdecznie nie polecam. Żerują na uczniach. Wszystko to problemy.

Minka

Hej , chce się zapisać do plus edukacja w poznaniu na kierunek higienistka stomatologiczna , potrzebuje opinii na temat kierunku , jak uczą , czy dobrze przygotowują itp oraz ile czesnego trzeba płacić za ten kierunek . Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Wiktoria
@Minka

@Minka Z poprzednich komentarzy widać, że wiele osób poleca Plus Edukacja. Mnie natomiast interesuje, jak kształcenie w tym miejscu wygląda cenowo? Przystępnie?

Minka
@Wiktoria

No właśnie też chciałabym się dowiedzieć :)

Zostaw merytoryczną opinię o Plus Edukacja Centrum Kształcenia Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Plus Edukacja Centrum Kształcenia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plus Edukacja Centrum Kształcenia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plus Edukacja Centrum Kształcenia Sp. z o.o.?

Plus Edukacja Centrum Kształcenia Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Półwiejska 23 lok. 6
    61-885 Poznań

Plus Edukacja Centrum Kształcenia Sp. z o.o.