Opinie o S&P Partners Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy S&P Partners Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S&P Partners Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S&P Partners Sp. z o.o. w Poznań

Młodszy koordynator projektu - rekrutowali rok temu, a ja dopiero teraz na to natrafiłem. Myślicie, ze mam szansę jak wyślę swoją aplikację z prośbą o zatrudnienie? Niby oferowali zatrudnienie na umowę o pracę, ale jeszcze podawana była zleceniówka i nie bardzo to rozumiem. Jasno jest napisane, ze trzeba być gotowym na wyjazdy służbowe, ale jak często one są?

Andzia Nowy wpis

Jak sie zarabia w tej firmie na stanowisku menagera i mlodszego menagera?

Elizka

Czy w firmie zdarzają się nadgodziny? Jeśli tak, to czy są godnie wypłacane? Pojawiła się jakiś czas temu kwestia pracy po godzinach, więc zechciałam ją poruszyć. Dodatkowo, w jaki sposób doceniane jest zaangażowanie w pracę? O tym też wspomniano. Można liczyć na jakąś premię bądź dodatek? :) Czekam na informacje zanim złożę CV :)

NICK111
@Elizka

W fimie nadgodziny zdarzają się bardzo często - pracy jest tyle, że mogłabyś codziennie po 16 godzin pracować. Niemniej jednak, są one liczone jako zwykłe godziny robocze, bez możliwości uzyskania premii czy dodatkowych korzyści finansowych, nawet jeśli wkładasz w pracę całe serce. Jeśli jednak zależy Ci na zdobyciu doświadczenia i nie masz problemu z poświęcaniem swojego czasu, to zdecydowanie warto – możesz wiele się nauczyć.

@NICK111

Czyli stawka za nagodziny 100% i nic poza tym? No dobra, a co z innymi premiami? Bo w poprzedniej firmie miałam ich kilka, uznaniowe, frekwencyjne itp. Do tego parę lat temu pisano tu o małych możliwościach rozwoju, poprawiło się pod tym względem? Są budżety szkoleniowe?

NICK112 Nowy wpis

Niestety brak dodatków... nie ma premii uznaniowych, frekwencyjnych, ŻADNYCH :) Dostajesz gołą wypłatę i tyle. Więc pod względem finansowym jest bardzo słabo... Co do budżetu szkoleniowego - są możliwości, możesz sobie coś poszukać do kilku stówek, zgłosić chęci rozwoju. Jednak praca jest tak absorbująca, że bardzo trudno znaleźć chwilę na dodatkowe szkolenia. Ale tak jak wcześniej zostało napisane, najwięcej nauczysz się w pracy, więc jak zależy Ci na szybkim zdobyciu doświadczenia to warto. Zdecydowanie nie jest to miejsce do pracy na dłuższą metę.

Nick2965

Osoby decyzyjne są słabo zorientowane w prowadzonych projektach aby reagować adekwatnie na powstające problemy. Duża odpowiedzialność. Nadgodziny nie są wypłacane, ich odbiór nie jest regulowany. Stałe pensje przez lata, małe możliwości rozwoju. Pandemia wywołała w firmie bardzo duże zmieszanie - obniżanie pensji, zwolnienia. Nie szanuje się pracowników i ich pracy. Radzę szukać dalej.

@Nick2965

Pracuję w firmie kilka lat. Mogę powiedzieć, że istnieje możliwość rozwoju, zaangażowanie w pracę jest doceniane. Nie ma problemów z nadgodzinami, każdy jest uczciwie wynagradzany i szanowany.

Ewelina

W jaki sposób można się tutaj rozwinąć, skoro piszesz o możliwości rozwoju? :)))

@Nick2965

Pracuję w firmie od lat, nie wiem do czego konkretnie odnosi się ten komentarz. Ja takich sytuacji nie zauważam.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie S&P Partners Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Jest super

Kuszą mnie mocne te wyjazdy służbowe - ktoś powie na czym takie wyjazdy polegają? Ile trwają, jak z zakwaterowaniem, jak to potem liczone jest do wypłaty?

Karola

Ciekawa i rozwojowa praca przy projektach dla dużych firm farmaceutycznych. Praca dla osób, które potrafią i lubią realizować wiele zadań równolegle. Możliwe wyjazdy służbowe. Zdecydowanie polecam dla osób, które chcą pracować w marketingu. Zarobki na całkiem spoko poziomie, możliwość podwyżek, nadgodziny rozliczane kwartalnie.

Olga

Miła rozmowa, dość długi czas oczekiwania na odpowiedź, ale oprócz tego wszystko w porządku.

Radek

Może ktoś słyszał o pracy w firmie? Jak przebiega rekrutacja i w ogóle dobrze wiedzieć jak najwięcej.

Zostaw merytoryczną opinię o S&P Partners Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w S&P Partners Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S&P Partners Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S&P Partners Sp. z o.o.?

S&P Partners Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Ptasia 10
    60-319 Poznań