Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Adas

Smutny i Dos nieprzyjemny zakład atmosfera pies ogrodnika, wyścig szczurów no i kolezenstwo nie masz na co liczyć po prostu tyraj

Rula
@Adas

Sto procent prawda ☹

Raczka

Oj oj zjadlbym jaksa pizze, robią tylko smaka jak tak pachnie a tu dookoła tylko czarna smjerdzaca guma Ta słyszałem jak to kolorowo miało być, zgadza się ktoś tu kręci Smutne ale prawdziwe jak cały Hut jedno kłamstwo Słyszałem też że Hutchinson ma jakieś problemy i nie płaci tym Ukraińców co nam pomagaja przy selekcji

Robert
@Raczka

A kto ci broni ? Weź telefon zadzwon i zamów. Smacznego

Stawiam Na Tolka Banana

Witam. Odpowiem wam stołówka będzie na Zakładowej obiecano też to związkom zawodowym które są w zakładzie.Jeżeli kabelki oddadzą powierzchnię i przejdą na drugą stronę wtedy przeniosą magazyn z Niciarnianej i też tam ma powstać stołówka dla pracowników taka jaka jest na Kurczakach.Troszkę cierpliwości.

John
@Stawiam Na Tolka Banana

Co to za bzdury...

Auto

Hutchinson ma jakiś problem z płynnością finansową zalegają firmą zewnętrznym? Co się dzieje

Zakupowiec
@Auto

Jeśli jest Pan przedstawicielem firmy zewnętrznej i fv jest nie opłacona polecam zadzwonić do księgowości i dowiedzieć się w jaki etapie znajduje się fv w systemie. Czy ma Pan numer zamówienia? Może fv jest zaksięgowana. Może nie jest w systemie i trzeba wysłać duplikat. Może osoba dla której Pan wykonywał usługę/wyslal towar nie potwierdziła jej.

adas
@Zakupowiec

jasne juz nie jeden raz te nr były podawane szkoda gadać mydlicie oczy wesoło co,

Stary pracownik

Nie polecam Ul Lodowej .tam jest dramat .A szczególnie jeden dział.same kobiety lekkich obyczajów.Liderzy masakra nie traktują ludzi poważnie.licza się tylko cykle i norma.pracowalem tam 5 lat i wystarczyło mi porównanie starej kadry A teraz nowej.nie polecam

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

Czy jest taki dział jak AV w Hutchinsonie na Lodowej? Jaka tam jest atmosfera?

Burek
@Zainteresowany

Jest taki wydział w Hutchinsonie na Lodowej. Atmosfera pewnie taka sama jak na całym zakładzie. Dział mniejszy ok 50 ludzi. Raczej każdy się zna. Pytasz o produkcje czy biuro?

@Burek

Pytam o produkcję I co się robi na tym wydziale? A atmosfera jaka ? Tragiczna?

Burek
@Zainteresowany

Z tego co wiem to produkcja części antywibracyjnych. Na maszynach łączą się elementy metalowe z guma. Na jednego pracownika przypadają 2 maszyny do obsługi ze względu na różne czasy cykli. Co do atmosfery to nie wiem za bardzo. Pracują tam starzy wyjadacze z 10letnim stażem pewnie już wypaleni zawodowo. I chyba ludzie z Ukrainy. Na pogawędki przy maszynie nie masz co liczyć. Pewnie jak wszędzie liczą się cykle i norma. Ale chyba się ją da zrobić jak ludzie mają czas na papierosy w palarni i kawę na stołówce.

Alfa

Firma oparta na nadzieji a nóż się uda, zero planu chaos to jej drugie imie

porazka

Ktoś wie jak złożyć skargę i gdzie na HR na Zakładowej?Porażka! Nie raz potraktowano mnie bardzo nie miło aż łzy w oczach po rozmowie . Panie nic nie wiedzą i tylko odsyłają gdzie indziej a w rezultacie po mozolnym szukaniu okazuje się że to one powinny to zrobić. To po co tam są? Kultura osobista poniżej poziomu , ton głosu i odzywki odpychają (ukraina ma gorzej i nie wiem czemu nikt nic z tym nie robi )dopiero po 4 miesiacach wyrównali zaległości wypłaty . Pozdrawiam panie z Hr! Oby was tak zawsze traktowano w urzędach

Dramatyczny
@porazka

Wow królową odwiedziłaś:) Tam jest tak zawsze o wszystko sie prosic trzeba i wielka łaska szkoda ze trzeba tam co jakis czas cos zalatwic a panie nie maja ochoty pomagac Ja do zwiazkow bym zglosil

Malaga
@porazka

A w czym jest problem? Chyba nie wszystkich można mierzyć jedną miarą. Skargę można złożyć u Kierownictwa(usunięte przez administratora)

porazka
@Malaga

pytam o jakieś wyższe urzędy bo to uchodzi o dyskryminację wręcz . u kierownictwa tak zapewne pomoc jakakolwiek otrzymam (śmiech-ironiczny śmiech)

Adam 02c17
@porazka

Mnie się wydaje że panie są nietykalne i patrzą z góry na nas "roboli" One mogą sobie robić co im się podoba im się kłania w pas a i tak nic nie załatwisz

Bartex
@Adam 02c17

Bez przesady wiele razy bylem w kadrach i zawsze załatwiłem co chcialem i na czas Jak ktoś jest miły to problemow nie ma.

@Bartex

Właśnie Panie tam nie są miłe 8 jakoś tego nie rozumiem o często zamknięte bo jakieś spotkanie lub teraz nie bo koniec miesiąca Moja sprawa też jest ważna

Slayer
@Michał

Bylem i pytalem o to. O 9 codziennie mają "odprawe" jakieś 15 minut, wydluzono przyjęcia do 16 w pn wt czw i pt. W srody nie ma przyjec, bo pracujom w archiwum. A dwa pierwsze dni liczom pensje. Ja nie mam nic do nich, poza jedna zarozumiala.. na szczescie zawsze jest jeszcze ktoś poza nia:P Myślę, że są pomocne, staraja sie.

Slayer
@Michał

@porazka

Oj ja bym się nie dał tylko zgłosił sprawę w państwowej inspekcji pracy niech sprawdza dlaczego ludzie muszą prosić się o swoje

Wojtuś
@Ewa

Ale macie problem, jest napisane jaką są stale godziny i dni kiedy można podejść i i załatwić co potrzeba. Ja nie widzę problemu.

Sławek

Witam, Firma fajna pracuje się lekko i przyjemnie, nie ma nadgodzin + super ciepło dlaczego tu wcześniej nie trafiłem, fajni ludzie i nie ma co. nie mowię że nie ma nerw ale to normalne gdy babole się robi albo (usunięte przez administratora) rób swoje i bedziesz ucieszony i ja to szanuje pozdrawiam i Polecam i niech mi nikt nie mówi, że ma lepsza robotę

Garbaty
@Sławek

Nie rozśmieszaj.

Floc
@Sławek

Ale bzdury piszesz pracuje tu już 10 rok i jest coraz gorzej wyścig szczurów i nic więcej, dwiema zmianami próbuje zastąpić się 3 zmiany długoletni pracownicy odchodzą sami jest smród i brud

Najlepsze są na Lodowej te blond "laski"i mega operatorzy którzy przepracowali w Hatchinie pewnie z 15 lat,tłukąc jedno i to samo przez 40h w tygodniu,zachowując się dla nowych jak "królowie życia",pewnie jak zburzą ten zakład to nie pozostanie dla nich nic innego jak tylko zbiór pieczarek w Holandi,bo do niczego innego się nie nadają,generalnie większość to plociuchy i nieudacznicy ze zrytym beretem.Nie polecam,chyba że Ukraińcom

Mad

Szczera prawda,jeszcze dodam że fajnie słucha się rozmów w darmowym autobusie,czyli "przyjaciele na hali, a poza ........"buraczarnia i zoo.

Pracownik Hutchinsona

Każdej osobie która zastanawia się czy przyjąć się do Hutchinsona Zakładowa stanowczo to odradzam , panuję tutaj jeden wielki (usunięte przez administratora) cyrk i (usunięte przez administratora) Nikt nad niczym nie panuję, zwalnia się doświadczonych pracowników, a zatrudnia masowo ukrainców za minmalna i niech robią po 12h, a to ze nic nie umieja to juz nikogo nie obchodzi. *ówno kogo interesuje ze sie starasz, w nagrode dostaniesz awans na jakies dziadowskie stanowsiko dla osoby z ulicy, bo przeciez tak taniej,. Tam się liczy tylko, żeby pracownik nie wolal kasy, siedzial cicho, robil za dwóch to wtedy jest dobrze, kierownik cie poklepie po plecach i(usunięte przez administratora) dalej (usunięte przez administratora) Awans? Zapomnij. Naprawdę omijajcie tą firme szerokim łukiem, takiego dziadstwa nie widziałem nigdzie, NIGDZIE. PROPONUJE GENIUSZOM Z ZARZĄDU ZATRUDNIC 100% UKRAINCÓW, ALBO LEPIEJ HINDUSÓW ZA MISKE RYŻU NIECH ROBIĄ.

Pracownik Hutchinson
@Pracownik Hutchinsona

Jesteś z konkurencji? Nikt nie zwalnia doświadczonych pracowników za nic, a też pracuję na Zakładowej. Jak nie odpowiada Ci praca to zawsze możesz zmienić.

Fredi

Wiecie może czy firma potrzebuje kogoś do pracy? Jaką macie atmosferę?

passat
@Fredi

zgłoś się do agencji pracy , a atmosfera jest całkiem do du...py , bardzo nerwowa i nie przyjemna , jak masz coś innego to nie pchaj się tu

Rysik
@Fredi

Dostarcz Cv do działu personalnego na Kurczaki lub Zakładowa możliwe jest zatrudnienie bezpośrednie.

Stary pracownik
@Fredi

Szczerze to odpuść sobie tą firmę najgorsza fabryka w Łodzi

zapracowany
@Rysik

Rysik dobra nazwa lubisz rysować rzeczywistość. wyjdz z biura i dawaj na produkcje zobaczysz jak przy tych gratach sie pracuje. ja odradzam tą firmę to juz naprawdęnóż na gardle musi być, co śmieszne ale najmniej wymagają i tez najmniej płaca i ta ciągła niepewność co będziesz robić

Robert
@zapracowany

Jak Ci nie odpowiada to się zwolnij. Zobaczymy kiedy będziesz prosił kierownika żeby wrócić.

No
@Robert

Jasne na kolanach do kolby

Ciekawy

Słyszeliście coś o podwyżka h na rok 2019?

mają być przyznawane z dniem 01,03,2019 z wyrównaniem za styczeń i luty

Nikos
@Martyna

Po ile złoty maja dawać ciekawe ostatni dali 70 brutto i wiesz ciesz się bo co stawka niska i te dodatki masakra trzeba zmyknac do innej fabryki

@Nikos

gwarantowane 4% podstawy + z indywidualnej oceny pracownika można dostać 180pln , 130pln lub 60 pln zależy ile punktów sie dostanie i do podstawy ma myć przeniesione 150 pln z premii frekwencyjnej

@Martyna

Na którym zakładzie to proponują? Na lodowej jeszcze negocjacje.

Zakładowa/Kurczaki

Marek M

Czemu znowu na urlopy przymusowe chodzimy a nie płacą nam postojowego jak w innych fabrykach znowu zabraknie urlopu na koniec roku. Czy ktoś może zająć się tą sprawą

@Marek M

Ja znalazłem coś takiego https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-kiedy-pracodawca-moze-wyplacic-wynagrodzenie-postojowe To dosłownie o naszej firmie

@Marek M

Gdzie tak się dzieje? Nie macie komisji zakładowej? związku? dlaczego macie przymusowe urlopy?

@Ciekawy

No jak gdzie wszędzie już byłem na kilku wydziałach i zawsze jak coś się zepsuje lub czegoś nie ma to przyjedziesz do pracy a kierownik mówi dziś wolne wypisz urlop. Chcesz zostać a on ze nie ma roboty i do domu żeby iść Czasami nawet zadwonia wcześniej żeby w ogóle nie przychodzić A ja później w połowie roku ledwo z urlopem na wakacje Komisja zakładowa nawet nie wie że mamy coś takiego a związki milczą przecoez wiedzą

Tomek91
@Marek M

Marek, zgłościę do związku lub do działu personalnego.

Konrad

Witam czy cpun Maniek jeszcze tam pracuje?

No to już wiem
@Konrad

Pewnie ze pracuje on się dobrze chowa na Porsche

Patryk Skiba
@No to już wiem

ostatnio robił na formach na passacie , teraz nie wiem , bo przerzucili mnie na kurczaki

Volkswagen
@Konrad

Maniek coś ty tak cicho? Tu nie potrafisz krzyczeć lapsie?

lol

Moje sugestie dla Hutchinson: nie polecam nikomu , praca tam to jakaś porażka , mobing tam jest chlebem codziennym ze strony kierowników i brygadzistów, pracowników ciągle ubywa a zakład nie robi totalnie nic Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zacząć traktować łudzi z szacunkiem oraz podnieść płace

Admini

Ten zakład chyba upada.... Non stop zwalniają ludzi.... Z dnia na dzień można stracić pracę...

Nik
@Admini

Tylko pracownicy ze wschodu sie pojawiaja robia bubule i maja gdzies znikaja i znów wracaja bezkarni a zaklad blaga o pracowników wiec mozna robic co sie chce a oni nic

Rysik
@Admini

Nie zauważylem aby zwalniali. Teraz duzo nowych w żołtych koszulkach

Tusk
@Rysik

No wlasnie żółci bo zwalniaja tych granatowych bo za duzo zarabiali i biora nowych Ukraińców. A liderow kiedy zwolnią ma podobno sa zbedni kierownicy maja nimi byc hahahah

Jurek
@Tusk

Ale bedzie praca ?? Czy trzeba isc do sąsiadów oni nie maja takich zlych wieści To co zmykamy nie ma co czekac juz te (usunięte przez administratora) w koszulach z biura mysla jak zrobić by nas zjechać

Siem ma
@Jurek

Sie ma i oby Tak dalej bez szans na zwycięstwo

R60
@Admini

Co się stało z Renata z BMW dlaczego ja zwolnili? ZA CO?

Robert D.
@R60

normy nie robiła , i kanapki wyjadała z automatu

Kawa z mlekiem
@R60

Dostała kopa w (usunięte przez administratora)

Daimler

Norma norma i więcej a nikt nie pomaga maszyny złomy tylko ci w koszulkach i gajerkach ciągle spacerują i się czepiaja

Uciekaj
@Daimler

Ostatnio w Hutchinsonie wszedzie masakryczna atmosfera. I na Zakladowej i na Kurczakach

Renegat

A piszcie zle rzeczy. Ale na wigili soczek i cos na ząbek każdy złapał ojoj ktoś narzeka a jednak lapie co dają wiec kochamy zakład A na monde to chyba Pawel nazwiska nie pamietam ale ze taki mocny hmmm ciekawe

Pawel
@Renegat

Hmm ale ze był kierownikiem. Liderem czy jest obecnie =)

Przeciorany

Pracuje tam ponad 5 lat i powiem jak tam jest.. Jak tam jest ? Przez ostatnie 2 lata sie zrypalo..wszedzie oszczednosci ,o pracy w weekend zapomnij bo za duzo zarobisz , bez zadnych nadgodzin itp wyjdzie okolo 2300zl na reke ...ukraincow pelno , lepeij sa traktowani od Polakow (no chyba ze naprawde dlugo tam pracujesz) .. Ogolnie to powaznie mysle nad zlozeniem wypowiedzenia bo czlowiek ma dosc juz ciaglego wyscigu szczurow,halasu,brudu a w lato masakrycznego goraca i dusznoty... Mimo ze mam aktualnie spoko ekipe jak i lidera to jednak jestem bardziej na NIE dla tego miejsca pracy..nie oszukujmy sie ..zarabiajac takie slabe pieniadze rodziny nie utrzymasz.

Maniutek

Hutchinson Lodowa Łódź,pracowałem tam przez moment,generalni prcodawca na+,można gorzej w Łodzi trafić ,jesli chodzi o kolegów i koleżanki to wielka porażka,w większości to banda buraków,plotkarzy i smutnych ludzi którzy na palarni maja tylko dwa tematy:obrabianie du.....wszystkim w około i praca.Leaderka Marzena ok,znowu jej (usunięte przez administratora) Piotr,mądry chłop,ale strasznie fałszywy ,jak reszta tych tępych buroli którzy robią na maszynach obok.Reasumując można popracować ,tylko daleko od buraków .

Norbi
@Maniutek

a ty co w fabryce szukałeś inteligentów , szpagaterie pierdo.....ną ?? , są i tacy , ale też normalni zjadacze chleba , tacy też chcą pracować , i tez idzie przywyknąć

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson