Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

eugeniusz

1. gratulacje dla debila ktory kazal wszystkim siedziec za darmo do 22.00 tylko dlatego ze [usunięte przez moderatora] mial jakas wyprzedaz. zyskow z nocki nie bylo. jedynie bezplatne nadgodziny 2. jedyny pozytyw w ostatnim czasie to taki ze nie ma juz u nas [usunięte przez moderatora]. tej koles to pomylka. kreuje sie na fachowca a tak naprawde nic nie wie o pracy w handlu. tylko by pryzmy budowal i fejsowal haki. oby arek nie byl gorszy.

im

i znowu wałek! wielka promocja mikołajkowa! [usunięte przez moderatora]. wstydziłbyś się! za tego idiotę który to wymyśla a ty realizujesz! wasze promocyjne ceny są większe od cen konkurencji o co najmniej 10% !!!! ale będzie za co zmniejszyć (czytaj okraść) premie pracowników.....i święta będą ok. (dla pajaców z zarządu oczywiście) wesołych świąt-może nareszcie ostatnich waszych świąt............

xxx

xl - 2012-12-03 23:39:44 i nie wspominając nic o tych Kolegach, którzy to od czasu do czasu u nas sprawdzają, rozumiem taka praca ale zasady chore...Zgadzam sie ze wszystkim co napisałeś[aś] ,parametry [a tak naprawde 1najważniejszy ]na drobnicy nie do wyrobienia! Dziś kierownik liczył wypłate połowa premii wstrzymana do czasu wyrobienia priorytetu [czyli na zawsze] Dzięki ME wspaniałe święta:-) Wesołych świąt kochani RKSi :-) Ps:Tak wiem że to nie jest nic złego bo parametry do wyrobienia są we wszystkich firmach i ok ale ja pracuje w sklepie a nie PZU

xl

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Zmienprace.pl

Pracuje w tej instytucji blisko 3 lata i to co sie w ciągu tego czasu pogorszyło jest straszne. Więc po kolei: 1. Szkolenia - wczeniej każdy jechał swoim autem (i te śmieszne 52gr/km dostawał) teraz już oszczędności jedziesz na szkolenie to zabierasz kolegów z innych sklepów aby firma zaoszczędziła. 2. Niepłatne nadgodziny - czasem trzeba przyjść, ale charytatywnie 3. Tajemniczy klient - świetny pomysł na okradanie pracowników i ten śmiszny taryfikator 50zł kary za cokolwiek. Brak ubezpieczenia i SW oraz rat = 150zł kary. 4. System ratalny to już jest lichwa (Amber Gold sie chowa) - oprocentowanie 1,6% - weź coś na 36 miechów to wyniesie to prawie 60% oprocentowania 5. Dostawy towaru - litości - przysyłają np.300 kaw, lub 300 płyt CD mimo, ze na sklepie masz już kilkaset tych samych produktów. 6. Social - absolutny brak - nie ma talonów na święta,imprezy pracowniczej, karty multisport. Nie ma nic Ogólem system pracy jest tak nastawiony abyś mie mógł obsługiwać klientów (duża dostawa i pół dnia jesteś na magazynie a potem jeszcze sprawdzenie dokumentów). Zmiany cen czasem 2-3 razy dziennie sie pojawiają i przykładowo metkujesz kabelki podnosząc ich cene o 10gr tylko po to aby jutro cena wróciła do poprzedniej. No najważniejsze aby coś robić - nie obsługiwać klienta. Plany raczej nie do wyrobienia. Więc przy wypłacie dodatkowo Ci z pensji obetną. Kazdy kto ma łeb na karku albo szuka innej roboty albo szuka sobie dodatkowej pracy.

Stary

Tak czytam dzisiaj i obserwuje bo już kilka lat minęło jak dałem sobie spokój z tą firmą ale widzę że nic się na lepsze nie zmieniło. Jak było tak zostało.

i

kolego o co chodzi z panem hrabią ??

mam pytanie do kolegów i koleżanek tych co dostali propozycję pracy w Domexie pod szyldem Avansu. Jak Wasze opinie na temat waruków? Plany osiągalne do wykonania? Jakie warunki finansowe?

Szczera Prawda

Nowość! Teraz musisz podpisać nie wiadomo czy do końca aby legalne oświadczenie o zgodzie o nagrywaniu audio/video. Nie możesz oczywiście się nie zgodzic:]

nikt

Zwolniony już dawno temu.

Patryx

A co się dzieje z Darkiem P. taki [usunięte przez moderatora] on był dyrektorem ds. handlu

nikt

W tej chwili nie ma. Chyba szukają.

Patryk

Kto jest dyrektorem ds. handlu???

jajol

Jak wygląda praca w punktach odbioru megamarketu?

Ciekawy

A o jakich parametrach mówisz?

xxx

chyba jeszcze szukają,a coś plinego masz?

im - 2012-06-07 23:37:22 pracowałem-nigdy już nie będę-nie polecam..........pomózcie mi proszę - kto jest regionalnym na Dolyśląsk ???????????

im

pracowałem-nigdy już nie będę-nie polecam..........

Policja

Przeciwko firmie toczy się postępowanie o złamanie Ustawy o ochronie danych osobowych

Robie w tej firmie jako sprzedawca od prawie dwoch lat i moge tylko powiedziec ze robi sie co raz gozej. ci ktorzy robia na centrali tego pewnie nie odczowaja ale szeregowi na sklapach na pewno. ciagle nowe, chore wytyczne zmieniające sie co chwile, ogolnie duzo stresujacych sytuacji ale moze i tak jest wszedzie... jezeli chodzi o wyplate to w sumie zalezy ona od samego sprzedawcy - jak jestes dobry to ponizej 1700 na reke niespadniesz, ale jak nie wyrobisz planow to cie przy podstawie zostawia (1111zł), ile ja mialem takich sytuacji ze za obrot wypracowalem sobie 1000zł premii a nie wyrobilem planu na sprzedarz dodatkowych ubezpieczen i regionalny uwalil premie o 500zl i jeszcze [usunięte przez moderatora] dostajesz. kiedys placili za obrot a teraz musisz zwracac uwage na 5 parametrow - przesada, nie dziwie sie ze nawet regionali maja juz domex w (usunięte przez administratora) ie i odchodza

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.