Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Blebleble

Blebleble - 2012-05-07 23:08:30 jakataka - 2012-05-01 19:55:11 Cz ktoś włączy w centrali klimatyzacje wreszcie ? Czy nie ma osoby odpowiedzialnej za tak proste sprawy ? Na 2 pietrze temperatura dochodzi do 40 C ... to jest budynek oszklony i jest jak w szklarni Mamy dwa piętra?? To aż tyle miejsca brakuje że ludzie już na da (usunięte przez administratora) miejscówki mają?No tia, dach jest słowem niecenzuralnym :P

Blebleble

jakataka - 2012-05-01 19:55:11 Cz ktoś włączy w centrali klimatyzacje wreszcie ? Czy nie ma osoby odpowiedzialnej za tak proste sprawy ? Na 2 pietrze temperatura dochodzi do 40 C ... to jest budynek oszklony i jest jak w szklarni Proponuje pójść pod namiot zobaczyć w jakich temperaturach tam się pracuje, może wtedy przestaniesz narzekać. Proponuje na waleta to i podwyżkę dostaniesz jak masz co nieco do pokazania:)

jakataka

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
on

Witam. widziałem ogłoszenie do salonu w Świdnicy. Nie wiecie o który chodzi, bo są dwa

Miki

Witam co sie stało z RKS[usunięte przez moderatora]że podobno juz nie pracuje w firmie?

k

Czy jest możliwość podpisania umowy z firmą na czas nieokreślony czy można ją wynegocjować z KRS bo szefa na oczy jeszcze nie widziałem pozdrawiam

meleńki

Jak się mają nasi koledzy z Wałbrzycha i Świdnicy?

AUGUSTYN

trzeba szukać opinii na innym portalu skoro ten stosuje cenzure w złym tego słowa znaczeniu.

maniana

Musisz jednak przyznać ze niektóre posty są bardzo marnej jakości i mają na celu jedynie zepsucie krwi komuś. Kilka postów jednak zawierały cenne i rzeczowe informacje dla potencjalnego kandydata do pracy. Ja sam mam mieszane odczucia co do tej firmy.

anonim:)cenzura?

widze ze posty sa kasowane z tego watku... mimo ze nie wymieniany jest nikt z nazwiska ani nie jest podawane miasto w ktorym zle traktowani sa pracownicy... i jak czlowiek ktory szuka opini o danym pracodawcy ma miec pelny obraz tego co sie dzieje skoro ktos za niego wybiera ktora opinie ma zobaczyc a ktora nie ? i gdzie tu jest wolnosc slowa?

obserwator

Tak, podstawa to najniższa krajowa - zarówno dla handlowca jak i dla kierownika (w domexie). Jedno zastrzeżenie - nie znam żadnego dobrego handlowca ani kierownika, który otrzymałby kiedykolwiek gołą podstawę (może z wyjątkiem ostatniego miesiąca - ale początek roku w każdej branży jest trudnym okresem). W rzeczywistości kierownik, który nieźle sobie radzi, zwykle zarabia powyżej średniej krajowej, a najlepsi handlowcy zdarza się, że mają więcej niż kierownik (w niektórych miesiącach). Z pewnością wiele osób przyzna mi rację, z wyjątkiem tych, które uważają się za handlowców, a w rzeczywistości są tylko leniwymi kombinatorami, którzy chcieliby mieć fajne pieniądze za min. wkładu pracy. NIESTETY - nie te czasy, komuna minęła!!! Teraz w każdej firmie, która dobrze płaci trzeba się wykazać. Myślę, że forum jest dobrym miejscem dla sfrustrowanych pracowników, którzy mogą tu się otworzyć - nie możemy jednak traktować wszystkich wpisów poważnie (ponieważ nie są obiektywne). Nie mniej jednak rzeczywiście jest sporo patologii w sklepach ME i tę patologię powinni redukować rks-i wraz z kierownikami sklepów. Niestety kadra kierownicza po części jest uboga - czasami intelektualnie, czasami nie ma żadnego doświadczenia. Przez to nie potrafi zarządzać handlowcami lub kierownikami (rks-i). Dobrzy handlowcy czują się niedocenieni (zarówno finansowo jak i personalnie) i przez to ich wydajność i chęć pracy spada, rodzi się frustracja, odchodzą z firmy lub zamierzają odejść. Nieuczciwi pracownicy unikają swoich obowiązków, symulują pracę, [usunięte przez moderatora] sklepy lub nielegalnie \\\"dorabiają\\\" na boku (oprogramowania itd.) - w takich przypadkach powinny być podejmowane zdecydowane kroki, których niestety kadra kierownicza nie podejmuje... To wszystko negatywnie wpływa na wizerunek firmy, klienci zaczynają zastanawiać się czy warto kupować w ME bo kiepska obsługa zdemotywowanego - dobrego handlowca lub korupcja (sprzedawanie rabatów) oszusta zatrudnionego w sklepie budzi pytania... ZMIEŃMY TO!!! Podsumowując - ME potrzebuje MENADŻERÓW - PROFESJONALISTÓW, którzy nie będą się bali wprowadzać zmian. Czy warto tu pracować? Jeśli ktoś szuka pracy to TAK, jeśli szuka \\\"etatu\\\" to będzie zawiedziony. Pozdrawiam wszystkich pracowników - BĄDŹCIE DOBREJ MYŚLI!

k

taka prawda podstawa kierownika i sprzedawcy jest taka sama 1111zł netto w tergu jest 1500netto a jeśli chodzi o premie mogą ci uwalić z w wypłaty nadchodzą bardzo ciężkie czasy a trudno o prace to uwalają pracownikom ile się da

fidel

malo wiesz misiu. regionalny moze ci cala premie uwalic i nic nie zrobisz. i nie potrzeba do tego zadnej podstawy prawnej bo premia jest uznaniowa. jak sobie ktos uzna to ci cala premie zabierze i dostajesz 1100 na konto.

Misiek

Wydaje mi się że nie do końca prawdę piszecie. Nie ma żadnej podstawy prawnej aby obciążać pracownika/kierownika takimi kosztami, chodzi o różnicę pomiędzy cenami. Nie sądzę, aby ktokolwiek na to się zgodził jeśli wcześniej nie zawarł takiej klauzuli w umowie. Nawet jeśli jest taki zapis to nie ma on żadnej mocy prawnej. Zastanawiam się tylko po co ktoś takie rzeczy wypisuje tutaj.?

rakrut z wyboru

trudno. praca wydaje sie ciekawa wiec warto przebrnąć przez te etapy swoja droga ciekawe ile ich wszystkich jest ...? zadanie wykonałem liczę że szybko sie odezwą bo mam dróga pracę na oku i nie wiem co dalej robic. jak nie było nic ciekawego to nie było a teraz nie wiem czego się łapać czy czekać na kolejne etapy o ile sie załapie czy nie czekać. 2 etap jest podobno (tak napisali) z tego powodu że na pierwszej rozmowie była duża konkurencja i wysoki poziom . no nie wiem czy w to wierzyć. czy po prostu tak jest za każdym razem . moze NIECH KTOŚ SIE WYPOWIE KTO PRZEBRNĄŁ PRZEZ WSZYSTKIE ETAPY NAPISZE CO W NICH BYŁO I JAK DŁUGO TO TRWAŁO

sss

owszem ale to trochę dziwne i idiotyczne....powinno to chyba inaczej wyglądać.

rekrut z wyboru

to musisz czekać 2 tygodnie i sie dowiesz albo i nie. Nie chce nic zdradzać póki co. Nie wiem kto to czyta i żeby źle nie wpłynęło to na moją kandydaturę :) jak w ciągu 2 tygodni nikt sie nie odezwie to szukaj pracy dalej tak mi sie wydaje

sss

no niedawno...tez mialem info po rozmowie ze mam czekac do 2 tygodni..i tak czekam bo w jescze 2 tyg nie minely....ale co za zadanie dostales? o co chodzi? myslalem ze sie odezwą i konkretnie wszystko ustalą i czy wszystko im i mi pasuje..a tu jakies zadania?

rekrut z wyboru

a dawno ? bo mi op rozmowie powiedzieli ze 2 tygodnie na odpowiedz mam czekac i równo po 2 tygodniach dostałem wiadomosc napoczte z zadaniem

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.