Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

blady

Jest grubo poniżej godności handlowców... Pracuje tu 2,5 roku pierwszy rok był świetny póki byliśmy ME, gdy domex przejal avans zaczęło się sypać. Nie chce mi sie opisywać co i jak bo zostało już wcześniej wszystko poruszone, ale co do najgorszych to: 1. wprowadzenie produkty nie premiowanego (taki na którym nic nie zarabiam), 2. nadgodziny!!! - (usunięte przez administratora) (powinno być 160 godzin wychodzi razem ze zebraniami porannymi, renamentami itp ok 230 godzin!!! (usunięte przez administratora) 3. obcięte etaty [rok temu z kiero 19 osów - w tym roku 14 _ mowa o tym samym miesiącu GRUDNIU], daje to kapitalnie więcej roboty w której się nie obrabiamy na sklepie (wychodzimy po godzinach lub po prostu jesteśmy z pracą na bakier!) 4. coraz gorsza atmosfera w pracy wprowadzana przez podjudzonych regionalnych (usunięte przez administratora)

krowa

w media expert z tego co slyszalem od znajomego maja dobre warunki pracy. jak ktos sie troche berdziej stara to mozna na prawde fajnie zarobic

STARY

Słyszałem że to kolejna wielka sieć z branży RTV AGD która ma poważne problemy finansowe wycofane gwarancje bankowe braki towarowe itp. Co z tym avansem domexu

michał

Ogólnie umiarkowany terror- zmuszanie do naciągania klientów na dodatkowe ubezpieczenia (przedłużenia gwarancji). Za zgodą kierowników regionalnych można jednak jeździć sobie z klientem (najczęściej przy ratach- wmawia się delikwentowi, że ma obniżone oprocentowanie kredytu, jeśli wykupi dodatkowe ubezpieczenie). Comiesięczne wizyty "tajemniczego klienta". Ale i z tym na sklepach sobie poradzono. Wszyscy kierownicy sklepów mają rozpiskę obowiązkowych pytań i sposobu zachowania "TK". pozostali pracownicy są na ich wizyty bardzo wyczuleni- łatwo ich rozpoznać, bo zachowują się nienaturalnie. Tak więc firma wtopiła kupę kasy na firmę audytową- a wszyscy się z tego śmieją. Po za tym regularne kontrole wew. Tu już nie ma żartów. Smutni panowie czepią się każdej pierdoły i ukarają sklep (czyli de facto pracowników). Każda przewina (czy to po kontroli wew., zew. nie wykonanie założonego planu- a jest kilka parametrów) to pretekst do zabierania pieniędzy.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
weja

[usunięte przez administratora] ogólnie dobra rada dla wszystkich - unikać spółki domex. większość ich sklepów zmieniła nazwę z media expert na avans. dla pracowników jedyna różnica to jeszcze gorsze premie :D

klopp

Media expert ma dobre opinie. Znajomy tam pracuje i zawsze bardzo chwalił warunki i stosunek do pracowników

?

ok

yzbi

też robiłem tam, tylko trochę krócej. Generalnie git, więc przejściowo bardzo fajnie, ale docelowo polecam cos ambitniejszego.

malcziki

jesli o nmnie chodzi to jestem zadowolona, pracowął tam poł roku, potem znalazłam cos lepszego w moim zawodzie. Ludzie fajni, szefostwo w miarę wyluzowane.

lola

żeby pracować w centrali domexu trzeba miec (usunięte przez administratora), ktory dlugo tam pracuje. to posadka wtedy sie znajdzie niezaleznie od posiadanego wyksztalcenia i wiedzy. czyli w sumie polski standart.

dss

Domex hmm - tam się pracuje jak nie ma innej pracy w małych miejscowościach lub nie ma innej alternatywy . Ta firma z tego korzysta i nie daje nic w zamian lub tnie szaraczkowi jak tylko się da . Czymś trzeba przecież zrekompensować niskie marże . Praca w takiej firmie to ostateczność .

sagitariuss

Widzę, ze niewiele się zmieniło na forum przez te niemal 3 latka odkąd nie pracuję w Domexie. Nie pracuje i nie narzekam. Myślę, że jeśli ktoś gdzieś się źle czuje, to zawsze może pracę zmienić. Wylewanie pomyj ma zapewne tutaj wymiar terapeutyczny, jednak doradzam jednak wizytę u psychologa i rozmowę z nim. Na tzw. zachodzie zawody związane z zarządzaniem czy obsługą klienta są też bardzo stresujące. Jednak tam ludzie, gdy nie radzą sobie z problemami, to właśnie idą do psychologa a w bardziej skrajnych sytuacjach psychiatry. Sądząc po wpisach, wiele osób powinno się wybrać, do jednego lub drugiego, bo zwyczajnie sobie z tym wszystkim nie radzą. Pozdrowienia od byłego pracownika.

Oli

starasz się, zarobisz. Moja kumpela robi w (usunięte przez administratora), wcześniej nazwa (usunięte przez administratora). Dwójkę z przodu zawsze ma. Nie narzeka a i można awansować ponoć. Zna gościa, który pp pół roku pracy został kierownikiem, wcześniej był zastępcom.

avans

Nie pchaj się na serwisanta bo wielkie G zarobisz,a wszystkie reklamacje są twoje a te najgorsze to właśnie rowery skutery będziesz miał gardło zdarte od powtarzania że ja wysłałem że to wina serwisu itp

Psz

Dokładnie. Serwisant to bezapelacyjnie najgorsze stanowisko w sklepie. Oprócz jedynego plusa, jakim jest brak sprzedaży to tylko droga przez mękę. Świecenie oczami przed klientami za serwisy, które robią co chcą i na które nie ma się najmniejszego wpływu. Regularne zbieranie opierdzielu od ludzi za to, że długo naprawiają, nie chcą naprawić lub popsuło się kolejny raz. Zero wsparcia ze strony własnej firmy. Dodatkowo, jak przy sklepie jest namiot ze skuterami to już można się wieszać. Około 90% z nich pójdzie na serwis (reszta - 10% pogubiła papiery) a te (usunięte przez administratora)trzeba odsyłać do centrali, co znacznie wydłuża czas naprawy. A na koniec najlepsze... serwisant ogólnie zarabia najmniej ze wszystkich na sklepie. Chyba, że pełni jeszcze rolę kasjera , ale wtedy to by się chętnie tego serwisu pozbył...

szakal

SERWISANT to najgorsze czyli najtrudniejsze stanowisko na sklepie . Codzienna użerka z rozszczeniowymi klientami i mającymi wszystko gdzieś serwisami które robią co chcą a ty musisz się wiecznie tłumaczyć za ich celowe lub przypadkowe niedociągnięcia. Jak ktoś mi tutaj kozaczy to zapraszam na tygodniowe szkolenie do dużego sklepu w mieście wielkości Wrocławia lub Krakowa .

Intro

średnio od 2000 wzwyż na łapkę-nie jest źle (usunięte przez administratora)

ggg

Goła podstawa 1180, sprzątanie "pomieszczenia dostaw" bo sklepy magazynów "nie maja". Oglądanie filmów na kompie czy granie, obsługa klienta i wciskanie kitu że wymiany nie ma, dzwonic do hestii. Przyjęcie na serwis do portalu, donoszenie na handlowców, obecność na zebraniach np 7 rano, przyjęcie dostaw ale spoko nie narobisz sie do handlowcy to murzyni i oni targają z paleciakami i wózkami.. Generalnie praca typowo domexowska mogiła i kiła. Kompetencji nie zwiększysz w tej żałosnej firmie.

witam na czym polega praca serwisanta w ME? Ile realnie można wyciągnąć podstawa+ premie? Ile można wyciągnąć na stanowisku handlowca? mowa o sklepie KLB ewentualnie Olesnie Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, co pytają i co trzeba umieć? bo zastanawiam sie czy aplikować...proszę o odpowiedzi

trelemorele

A ja mam pytanie co to sie porobiło w Rzeszowie w Galerii Millenium? O co chodzi z tym nowym (usunięte przez administratora)?

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.