Opinie o Okna Sław Sławomir Kopecki w Wschowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Okna Sław Sławomir Kopecki. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Okna Sław Sławomir Kopecki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okna Sław Sławomir Kopecki w Wschowa

Łódź Nowy wpis

Nikomu nie polecam współpracy z tą firmą. Wystawione na portalu OLX okno zamówiłem z dostawą do domu, taką opcję sprzedawca deklarował w opisie ogłoszenia. Od początku coś mi "śmierdziało" z tą firmą - ogłoszenie oczywiście bez możliwości zakupu z przesyłką OLX tylko kontakt telefoniczny i zamówienie "na gębę". Już zamawiając to okno podejmowałem ryzyko bo ze zdjęć nie da się wywnioskować stanu faktycznego produktu. Dzień przed terminem dostawy kierowca zadzwonił, umówiliśmy się na 7:00 następnego dnia. Przyszedł dzień kolejny i oczywiście o 7:00 żadnego kierowcy nie było. Przed 8:00 dostałem SMS, że była awaria i że dostawa będzie o 10:00. Oczywiście nie zgodziłem się, bo specjalnie zamieniłem się w pracy żeby o tej 7:00 odebrać okno. Przełożyliśmy dostawę okna na kolejny tydzień. Ten sam scenariusz - dzień wcześniej dzwoni kierowca, że będzie następnego dnia o 21:00! Oglądać okno w nocy - rewelacja, na pewno dokładnie uda mi się ocenić jego stan... No ale zgodziłem się. Przyszedł dzień kolejny i oczywiście dzwoni kierowca, że ma awarie.... I że będzie o północy. No ręce mi opadły... Nie zgodziłem się i kolejny raz przełożyliśmy dostawę na kolejny tydzień - do trzech razy sztuka stwierdziłem. Po chwili dzwoni szef kierowcy z pretensjami, że ja kręcę, wprowadzam zamęt i że jak mi nie pasuje odebrać tego okna dziś o północy to mam sobie po nie przyjechać. Karma wróci do Was ze zdwojoną siła mam nadzieję!!!!

Dlaczego twoim zdaniem przedsiębiorstwo Okna Sław Sławomir Kopecki w miejscowości Wschowa jest atrakcyjnym pracodawcą? Zamieść komentarz i napisz dlaczego polecasz właśnie tę firmę jako miejsce pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Okna Sław Sławomir Kopecki - Wschowa

Okna Sław Sławomir Kopecki